Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά Trefoil!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
tsops
Κάνω το ποδαρικό. Χρόνια σου πολλά κούκλα μου και σου εύχομαι κάθε επιτυχία και πρώτα από όλα υγεία. Να συνεχίσεις να γράφεις έτσι μοναδικά όπως μόνο εσύ γνωρίζεις και να συνεχίσεις να αγαπάς τον αθλητισμό. Να τα εκατοστήσεις! biggrin.gif
sofo4
icon_wave.gif Nα τα εκατοστήσεις και απο εμένα και οτι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί στη ζωή σου. smile.gif
Live strong
Πένυ, χρόνια πολλά κι από μένα! smile.gif
Εύχομαι να πραγματοποιηθούν όλες σου οι ευχές.
Να μη σταματήσεις ποτέ να ελπίζεις και να προσπαθείς για πράγματα που θέλεις κι αγαπάς! wink.gif
liolias
Χρονια πολλα Trefoil!!Να τα εκατοστησεις!! biggrin.gif
tsops
Δεν έπαθα deja vu, απλώς κρατάω το topic σου ψηλά για να σου ευχηθούν όλοι σήμερα wink.gif
mikri prasini ollandeza
Τι αγάπες είναι αυτές tsops...

Χρόνια πολλά πένυ μου!Έστειλα μέιλ, αλλά δεν έφτασε!Κάθε επιτυχία σε όλους τους τομείς!Υγεία να έχεις και όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους!!!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 27 2006, 01:42 PM) *
Τι αγάπες είναι αυτές tsops...


Δεν είναι αγάπες...τα γενέθλια της κοπέλας είναι. Καλό είναι να φαίνεται το topic για να της λένε Χρόνια Πολλά wink.gif
geosider
QUOTE(tsops @ Oct 27 2006, 03:29 PM) *
Δεν είναι αγάπες...τα γενέθλια της κοπέλας είναι. Καλό είναι να φαίνεται το topic για να της λένε Χρόνια Πολλά wink.gif

μάλιστα
χρονια πολλά και από μένα!!!
dizzy_fingers
Χρόνια πολλά στην πράσινη Σπορτιγκίτισα. wav.gif
Όπου να'ναι έρχεται και ο morfi να σου ευχηθεί tongue.gif.

Να τα εκατοστήσεις μπασκετικά και με υγεία smile.gif.
sarounas
χρόνια πολλά trefoil,
να τα εκατοστήσεις!!!
anti-stress
Χρόνια πολλά! Σου εύχομαι μια ζωή όπως την ονειρεύεσαι! smile.gif
rchos
χρονια πολλα και απο εμενα!σου ευχομαι τα καλυτερα!
noumero6
xρόνια πολλά!σου εύχομαι να έχεις πάντα ότι επιθυμείς να επιθυμείς το καλύτερο και να είσαι πάντα υγιείς!
thrylos7
Χρόνια πολλά και από μένα! Ότι επιθυμείς(εκτός από το διπλό στο ΣΕΦ μεθαύριο... tongue.gif ) !

Μου φαίνεται πρέπει ν' ανοίξουμε ένα topic "Χρόνια πολλά"...
basket4
χρονια πολλα πενουλα!!οτι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα.να εισαι παντα καλα!!! w00t.gif
harris
Χρόνια πολλά αν και στα είπα και μέσω τηλεφώνου... Υγεία, ευτυχία και ένας καλός άντρας να σε βάλει στον σωστό, τον κόκκινο δρόμο...
morfi
(Προσπαθησα να κρατηθω αλλα μου ειναι αδυνατον)
Χρονια πολλα trefoil !!!!!! ποσο γινεσαι ? πεντε ? banana.gif
trefoil 13
Σας ευχαριστώ όλους! Να έχετε ότι επιθυμήτε(εκτός και αν είναι νίκες σε βάρος του Παναθηναικού), να ξέρετε ότι δεν θα γλυτώσετε από τα ποστ μου, ότι θέλω διπλό μέσα στο ΣΕΦ, ότι δεν θα αλάξω ομάδα και ότι morfi μου, έχω σίγουρα περισσότερο μυαλό από εσένα όσο χρονών και να είμαι γιατί εσυ έχεις μυαλό εμβρίου!

Υ/Γ Πω...πάλι μαζί του ασχολήθηκα...
eftychia
Χρονια σου πολλα (αν και καθυστερημενα...) να εκπληρωθουν ολα τα θελω σου, καλη προοδο και επιτυχια σ ολους τους τομεις!



ΥΓ. Τι καλος που εισαι tsops!!!
Alexmei
Χρόνια πολλά και από μένα trefoil αν και λίγο καθυστερημένα..... wub.gif Τέλος πάντων.... ότι επιθημείς και κτλ κτλ σου έυχομαι ό,τι περάσει από το μυαλό σου τώρα κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ
kolossos
Χρόνια πολλά ακόμα και αν στα είπα από κοντά (έστω και με μια μέρα καθυστέρηση) biggrin.gif . Πάντως έπρεπε να έβλεπες την έκφραση σου όταν σου είπα "η trefoil είσαι;" tongue.gif. Μα καλά κι εγώ όμως μάντης είμαι; tongue.gif Αλλά κι εσύ ρε παιδάκι μου αυτό το "δεν είμαστε παναθηναϊκοί Παναθηναϊκοί είμαστε" κάνει μπαμ! Πέρα από τν πλάκα πάντως σου αξίουν πολλά respect γιατί δεν υπάρχουν πολλες κοπέλες στην ηλικια σου με τέτοια οπαδική νοοτροπια smile.gif
trefoil 13
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας!
Πράγματι tsops είσαι πολύ καλός!
QUOTE(kolossos @ Oct 29 2006, 02:59 AM) *
Χρόνια πολλά ακόμα και αν στα είπα από κοντά (έστω και με μια μέρα καθυστέρηση) biggrin.gif . Πάντως έπρεπε να έβλεπες την έκφραση σου όταν σου είπα "η trefoil είσαι;" tongue.gif. Μα καλά κι εγώ όμως μάντης είμαι; tongue.gif Αλλά κι εσύ ρε παιδάκι μου αυτό το "δεν είμαστε παναθηναϊκοί Παναθηναϊκοί είμαστε" κάνει μπαμ! Πέρα από τν πλάκα πάντως σου αξίουν πολλά respect γιατί δεν υπάρχουν πολλες κοπέλες στην ηλικια σου με τέτοια οπαδική νοοτροπια smile.gif

Τι είχε η έκφρασή μου; Για το γενικό ύφος μου πάντως χθες μου την είπανε πολλοί γιατί μου είπανε ότι φαίνομαι τόσο κουρασμένη που με περνάνε για πρεζάκια... sad.gif
Η πλάκα είναι ότι κάθε φορά που πάω στο αντρικό του σπόρτιγκ και βλέπω τον Χάρη δεν υπάρχει περίπτωση να μην μου γνωρίσει κάποιον φορουμιστή! Προσηλυτισμό από εδώ μέσα κάνει για να μαζεύει κόσμο η ομάδα του tongue.gif .
Μα και εσύ...που κατάλαβες ποια ήμουνα;;; biggrin.gif
kolossos
QUOTE
Τι είχε η έκφρασή μου; Για το γενικό ύφος μου πάντως χθες μου την είπανε πολλοί γιατί μου είπανε ότι φαίνομαι τόσο κουρασμένη που με περνάνε για πρεζάκια...


Mια χαρά ήσουν ρε συ απλά όταν σου μίλησα ξαφνιάστηκες πολύ smile.gif

QUOTE
Η πλάκα είναι ότι κάθε φορά που πάω στο αντρικό του σπόρτιγκ και βλέπω τον Χάρη δεν υπάρχει περίπτωση να μην μου γνωρίσει κάποιον φορουμιστή! Προσηλυτισμό από εδώ μέσα κάνει για να μαζεύει κόσμο η ομάδα του


Για την ακρίβεια δεν μας γνωρισε ο Χάρης, εγώ μόνος μου σου μίλησα biggrin.gif

QUOTE
Μα και εσύ...που κατάλαβες ποια ήμουνα;;;


Είπαμε έχω και κάτι από μαντικές ικανοτητες tongue.gif . Βέβαια εντάξει σε είχα δει που μιλούσες με τον
Χάρη και μετά όταν είπες το "δεν ειμαστε βάζελοι αλλα Παναθηναϊκοι" μου ήρθε φλασιά που στην προηγούμενη σελίδα ο ντιζυ σε είχε πει "πρ'ασινη σπορτιγκίτσσα" και λέω δεν μπορεί αυτή θα είναι biggrin.gif
trefoil 13
QUOTE(kolossos @ Oct 29 2006, 03:24 PM) *
Είπαμε έχω και κάτι από μαντικές ικανοτητες tongue.gif . Βέβαια εντάξει σε είχα δει που μιλούσες με τον
Χάρη και μετά όταν είπες το "δεν ειμαστε βάζελοι αλλα Παναθηναϊκοι" μου ήρθε φλασιά που στην προηγούμενη σελίδα ο ντιζυ σε είχε πει "πρ'ασινη σπορτιγκίτσσα" και λέω δεν μπορεί αυτή θα είναι biggrin.gif

Δεν κρύβομαι με τίποτα δηλαδή! biggrin.gif
mikri prasini ollandeza
Τrefoil...ωραίο αγορακι ο Κοlossos μας??? tongue.gif tongue.gif biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 29 2006, 08:05 PM) *
Τrefoil...ωραίο αγορακι ο Κοlossos μας??? tongue.gif tongue.gif biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif

Τι σαι εσύ ρε;
mikri prasini ollandeza
βάζελος!εσύ??
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 29 2006, 11:18 PM) *
βάζελος!εσύ??

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.-
kolossos
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 30 2006, 01:34 AM) *
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.-


Έτσι μπράβο κοπέλα μου!!! biggrin.gif 41.gif
Anaz
QUOTE
Πέρα από τν πλάκα πάντως σου αξίουν πολλά respect γιατί δεν υπάρχουν πολλες κοπέλες στην ηλικια σου με τέτοια οπαδική νοοτροπια
40.gif blink.gif

Τωρα το'δα το τοπικ!
Εγω θα κανω μια ξεχωριστη ευχη,αλλα χωρις ιχνος ειρωνειας ή κακιας!!Πραγματικα ειλικρινη!! Χρονια πολλα κ καλα,και πιο ανοιχτα μυαλα..! wink.gif cool.gif
kolossos
QUOTE
Πέρα από τν πλάκα πάντως σου αξίουν πολλά respect γιατί δεν υπάρχουν πολλες κοπέλες στην ηλικια σου με τέτοια οπαδική νοοτροπια


Άλλο οπαδός και άλλο χούλιγκαν αν σε μπερδεύει. Αν και στο συγκεκριμένο γράφτηκε για άλλο λόγο από αυτόν του τόπικ μιας και η κουβέντα μας ξέφυγε λίγο biggrin.gif
Anaz
Οχι δεν με μπερδευει καθολου!Αυτο ελειπε νεα κοπελα να'ναι χουλιγκαν!!! tongue.gif Απλα μαλλον εχω μια διαφορετικη νοοτροπια-σκεψη!Γενικα εκτιμω περισσοτερο τους πιο ανοιχτο(μυαλο)υς ανθρωπους κ όχι τους (τυφλους) οπαδους καποιας ομαδας ή κινηματος,ιδεας,κομματος, οτιδηποτε ειναι αυτο.. Δεν το σχολιασα αρνητικα απλα μου φανηκε "καπως"..Σορυ αν εβγαλα ειρωνικη εικονα! Anyway. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.