Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FINAL FOUR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Angelo
Άνω Λιόσια και Μελάς Άγιος Ελευθέριος θα διεδικήσουν αύριο στον τελικό την πρώτη θέση στο final four παγκορασίδων (γεννημένες 1994 και νεώτερες) της Έσκα. Στο πρώτο ματς τα Άνω Λιόσια είχαν ένα καθαρό προβάδισμα περίπου 10π σ όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, και τελικά επικράτησαν του Ορωπού με 14π διαφορά. Στο δεύτερο παιχνίδι και σ ένα κατάμεστο γήπεδο ο Μελάς Άγιος Ελευθέρος, πιο ψύχραιμος στο τέλος επικράτησε στις λεπτομέρειες του Γαλατσίου 20-18... Ο τελικός θ γίνει αύριο Πέμπτη και ώρα 9 15 στο 2ο κλειστό Αγίας Παρασκευής (Κοντόπευκο). Θα προηγηθεί στις 8 ο μικρός τελικός Ορωπός-Γαλάτσι.
sniper
Καλη επιτυχια στα κοριτσια και πιστευω πως η καλυτεη ομαδα θα παρει την πρωτη θεση !!!! Αλλα ενα μπραβο αξιζει σε ολες τις αθλητριες που εφτασαν μεχρι εκει ! smiley.gif smiley.gif 41.gif 41.gif
Angelo
Τα Άνω Λιόσια με μια εξαιρετικά νεανική ομάδα που αποτελούταν από 3 αθλήτριες γεννημένες το 1994, 8 το 1995 και 1 το 1996 κατέκτησαν για τρίτη συννεχόμενη χρονιά το πρωτάθλημα παγκορασίδων Αθήνας "Κώστας Κερεστετζής" και έτσι ολοκλήρωσαν για τρίτη επίσης συννεχόμενη χρονιά το tremble (πρωτάθλημα Αθήνας σε παγκορασίδες, κορασίδες και νεάνιδες). Για δεύτερη συννεχόμενη βραδυά το γήπεδο ήταν κατάμεστο και τα Άνω Λιόσια που από την αρχή πήραν κεφάλι στο σκορ 15-2 και 19-4 λίγο πριν το ημίχρονο, τα βρήκαν σκούρα από το Μελά ο οποίος αφού ξεπέρασε το αρχικό σοκ, πλησίασε σιγά σιγά, αλλά δεν πρόλαβε την ανατροπή... Τελικό σκορ 33-30 για τα Άνω Λιόσια που στα τελευταία δευτερόλεπτα κι ενώ το σκορ ήταν 32-30 πέτυχαν μια βολή με τη βενιαμίν της ομάδας Κουσάκη, για ν ακολουθήσει πολύ άστοχο το τρίποντο της απελπισίας για την καλοδουλεμένη και νοικοκυρεμένη ομάδα του Αιγάλεω... Πολυτιμότερη παίκτρια για τις νικήτριες σ αυτό το final 4 η Ευγενία Μάρκου...
Την τρίτη θέση κατέλαβε η ομάδα του Γαλατσίου η οποία επικράτησε του Ορωπού. Συγχαρητήρια και καλό καλοκαίρι σε όλα τα κορίτσια...
Nobody
1η) Άνω-Λιόσια 41.gif
2η) Μ.Ε.Λ.Α.Σ. 41.gif
3η) Γαλάτσι 41.gif
4η) Ωροπός 41.gif

Η μεγάλη έκπληξη στο φετινό Final Four είναι η ομάδα του Μ.Ε.Λ.Α.Σ . Απ'ό,τι είδα στο site της ΕΣΚΑ, η ομάδα αυτή σε όλη τη διοργάνωση είχε μόνο μια ήττα... αυτή του τελικού. Είναι πολύ καλό να βλέπεις και άλλες ομάδες να προσπαθούνε για το καλύτερο και να αναπτύσσονται. 41.gif 41.gif 41.gif

FINAL FOUR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/06/2008 20:00:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 37-50
18/06/2008 21:30:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18-20

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/06/2008 19:00:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 13-31
19/06/2008 20:45:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 33-30

Συγχαρητήρια και από εμένα πρός όλες τις ομάδες που συμμετείχαν και ειδικότερα σε : ΠΑΙΧΤΕΣ , ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ , ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ που στηρίζουν και βοηθούν το γυναικείο μπάσκετ.

Για τα Άνω-Λιόσια τί να πει κανείς.... (Ό,τι λέμε τα τελευταία χρόνια)

==========ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ========


wav.gif wav.gif

Υ.Γ: Εάν κάποιος γνωρίζει τί ακριβώς έγινε στον τελικό (8λεπτα κλπ) ας μας πει για να έχουμε μια εικόνα για το τί έγινε στον τελικό. 42.gif 42.gif 42.gif 42.gif
Angelo
QUOTE(Nobody @ Jun 21 2008, 15:05 ) *
1η) Άνω-Λιόσια 41.gif
2η) Μ.Ε.Λ.Α.Σ. 41.gif
3η) Γαλάτσι 41.gif
4η) Ωροπός 41.gif

Η μεγάλη έκπληξη στο φετινό Final Four είναι η ομάδα του Μ.Ε.Λ.Α.Σ . Απ'ό,τι είδα στο site της ΕΣΚΑ, η ομάδα αυτή σε όλη τη διοργάνωση είχε μόνο μια ήττα... αυτή του τελικού. Είναι πολύ καλό να βλέπεις και άλλες ομάδες να προσπαθούνε για το καλύτερο και να αναπτύσσονται. 41.gif 41.gif 41.gif

FINAL FOUR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/06/2008 20:00:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 37-50
18/06/2008 21:30:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18-20

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/06/2008 19:00:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 13-31
19/06/2008 20:45:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 33-30

Συγχαρητήρια και από εμένα πρός όλες τις ομάδες που συμμετείχαν και ειδικότερα σε : ΠΑΙΧΤΕΣ , ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ , ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ που στηρίζουν και βοηθούν το γυναικείο μπάσκετ.

Για τα Άνω-Λιόσια τί να πει κανείς.... (Ό,τι λέμε τα τελευταία χρόνια)

==========ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ========


wav.gif wav.gif

Υ.Γ: Εάν κάποιος γνωρίζει τί ακριβώς έγινε στον τελικό (8λεπτα κλπ) ας μας πει για να έχουμε μια εικόνα για το τί έγινε στον τελικό. 42.gif 42.gif 42.gif 42.gif

Ανω Λιόσια - ΜΕΛΑΣ 15-2, 18-4,31-18, 33-30. Συγχαρητήρια και στο Μελά, απ΄οτι έμαθα κι αυτοί είχαν πολύ νεανική ομάδα με αρκετές παίκτριες να έχουν δικαίωμα συμετοχής και του χρόνου...
Nobody
QUOTE(Angelo @ Jun 22 2008, 01:32 ) *
Ανω Λιόσια - ΜΕΛΑΣ 15-2, 18-4,31-18, 33-30. Συγχαρητήρια και στο Μελά, απ΄οτι έμαθα κι αυτοί είχαν πολύ νεανική ομάδα με αρκετές παίκτριες να έχουν δικαίωμα συμετοχής και του χρόνου...


Nα'σαι καλά. Aπό πού τα έμαθες αυτά?

Μια γενική ερώτηση. Μετά από λίγη έρευνα , στο site του ΜΕΛΑΣ στο άρθρο για τον τελικό, είδα πως έγιναν κάτι παραποιήσεις σε στοιχεία ορισμένων παίχτριων των Άνω Λιοσίων. Γνωρίζει κανείς περισσότερες πληροφορίες για αυτό το θέμα? Η ΈΣΚΑ δεν πρέπει να κάνει κάτι για αυτό?


Το link για όσους ενδιαφέρονται να το διαβάσουν αναλυτικά : ΕΔΩ
Υ.Γ : Επίσης είδα ,κάπου στο φόρουμ, πως τα Άνω Λιόσια το έχουν ξανακάνει αυτό με τις κορασίδες τους αυτή τη φορά.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.(Ούτε παίζω ούτε τίποτα)

===ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ==


wav.gif
Angelo
QUOTE(Nobody @ Jun 22 2008, 03:01 ) *
Nα'σαι καλά. Aπό πού τα έμαθες αυτά?

Μια γενική ερώτηση. Μετά από λίγη έρευνα , στο site του ΜΕΛΑΣ στο άρθρο για τον τελικό, είδα πως έγιναν κάτι παραποιήσεις σε στοιχεία ορισμένων παίχτριων των Άνω Λιοσίων. Γνωρίζει κανείς περισσότερες πληροφορίες για αυτό το θέμα? Η ΈΣΚΑ δεν πρέπει να κάνει κάτι για αυτό?


Το link για όσους ενδιαφέρονται να το διαβάσουν αναλυτικά : ΕΔΩ
Υ.Γ : Επίσης είδα ,κάπου στο φόρουμ, πως τα Άνω Λιόσια το έχουν ξανακάνει αυτό με τις κορασίδες τους αυτή τη φορά.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.(Ούτε παίζω ούτε τίποτα)

===ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ==


wav.gif

Έχω βαρεθεί να διαβάζω μυθεύματα από άτομα που κρύβοντα πίσω από το δάκτυλό τους για να "περάσουν" κουτσομπολιά και ανυπόστατες φήμες. Η ΜΟΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ είναι οτι ο Μελάς, που αξίζει συγχαρητήρια για την παρουσία του στο final 4, έχασε καθαρά και δίκαια από μια ομάδα που αποτελείτο από 8 γεννημένες το 95, 3 το 94 και μία το 96.... Η αθλήτρια που αμφισβητείται η ταυτότητά της απ ότι φαίνεται και στο site του Μελά τέλείωσε το παιχνδι άποντη. Ερώτηση : Γιατί σ αυτήν την εύθραυστη ηλικία να κατεβάσεις μια μεγαλύτερη αθλήτρια αν αυτή δεν σου προσφέρει τίποτε? Το όλο θέμα δημιούργησε παράγοντας του Μελά, ο οποίος ανέφερε στον υπεύθυνο της Έσκα οτι το έμαθε από εμένα.... Περιτό να τονίσω οτι τον συγκεκριμένο "κύριο" δεν τον γνωρίζω ούτε φατσικά, και βέβαια, δεν συνομιλήσαμε καν ποτέ...
Για να τελειώνουμε με τα παραμύθια λοιπόν ο Δας Άνω Λιοσίων ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ χρησιμοποίησε αθλήτρια μεγαλύτερης ηλικίας απ αυτή που επιτρέπει ο κανονισμός! Οι ομάδες παγκορασίδων Δας και Ευπυρίδων χρησιμοποιούν συνήθως νεαρότερες από το κανονικό αθλήτριες προκειμένου όταν τα παιδιά αυτά φτάσουν στις κορασίδες να έχουν αγωνιστικές εικόνες από επίσημους αγώνες. Κι επειδή βαρεθήκαμε να αποδυκνείουμε κάθε τρεις και λίγο ότι δεν ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ζητήσμε και πήραμε την αδεια από Εοκ και Έσκα να κατεβάζουμε από του χρόνου δεύτερες ομάδες (άνευ συναγωνισμού) σε κορασίδες Β κατηγορίας και νεάνιδες για να μπορούμε να αξιοποιούμε το δυνατόν περισσότερα παιδιά...
Για σένα το μόνο που θα πω είναι οτι σίγουρα δεν ασχολήθηκες με το θέμα αυτό τυχαία όταν μάλιστα όλοι κι όλοι 2 χρήστες έχουν ασχοληθεί με το συγκεκριμένο topic. Και μου φαίνεται περίεργο να ρωτάς για τή δίακύμανση του σκορ τη στιγμή που έχεις το site του Μελά, και που έχω ήδη ποστάρει τις σχετικές λεπτομέρειες... Άν έχεις περισότερες ερωτήσεις γι αυτό ή σ ενδιαφέρει η ταυτότητά μου, σταμάτα ν κρύβεσαι πίσω απ τα "nobody" και στείλε μου pm...
Nobody
QUOTE(Angelo @ Jun 22 2008, 15:05 ) *
Για σένα το μόνο που θα πω είναι οτι σίγουρα δεν ασχολήθηκες με το θέμα αυτό τυχαία όταν μάλιστα όλοι κι όλοι 2 χρήστες έχουν ασχοληθεί με το συγκεκριμένο topic. Και μου φαίνεται περίεργο να ρωτάς για τή δίακύμανση του σκορ τη στιγμή που έχεις το site του Μελά, και που έχω ήδη ποστάρει τις σχετικές λεπτομέρειες... Άν έχεις περισότερες ερωτήσεις γι αυτό ή σ ενδιαφέρει η ταυτότητά μου, σταμάτα ν κρύβεσαι πίσω απ τα "nobody" και στείλε μου pm...



OK μην τα παίρνεις. Sorry που ρώτησα. Επειδή θα βγούμε οφ-τόπικ το αφήνουμε εδώ. Τη διακύμανση του σκορ την ρώτησα διότι στο σάιτ της εν λόγω ομάδας , γράφει μόνο το 33-30 και πως στην αρχή υπήρχε μπλακ-άουτ.

ΥΓ: Τί σημαίνει το ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ?
ΥΓ(2) : Χρειαζόμουν ένα nickname και άκουγα ένα τραγούδι κι έλεγε συνέχεια το "Νοbody'.

A και ασχολήθηκα με το final four επειδή το σπίτι μου είναι πολύ κοντά στο γήπεδο που διεξάγονταν οι αγώνες
και είδα μόνο ημιτελικούς+ ότι όλη μέρα βλέπω και παίζω μπάσκετ. Συγνώμη και πάλι. peace.gif .
Angelo
QUOTE(Nobody @ Jun 22 2008, 15:19 ) *
OK μην τα παίρνεις. Sorry που ρώτησα. Επειδή θα βγούμε οφ-τόπικ το αφήνουμε εδώ. Τη διακύμανση του σκορ την ρώτησα διότι στο σάιτ της εν λόγω ομάδας , γράφει μόνο το 33-30 και πως στην αρχή υπήρχε μπλακ-άουτ.

ΥΓ: Τί σημαίνει το ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ?
ΥΓ(2) : Χρειαζόμουν ένα nickname και άκουγα ένα τραγούδι κι έλεγε συνέχεια το "Νοbody'.

A και ασχολήθηκα με το final four επειδή το σπίτι μου είναι πολύ κοντά στο γήπεδο που διεξάγονταν οι αγώνες
και είδα μόνο ημιτελικούς+ ότι όλη μέρα βλέπω και παίζω μπάσκετ. Συγνώμη και πάλι. peace.gif .

Δεν πειράζει, πέτυχες ευαίσθητη χορδή γιατί ο εν λόγω παράγοντας χρησιμοποίησε το όνομά μου. Με το δεν είμαστε ελάφαντες ενοώ το ότι είναι η δεύτερη φορά φέτος που κάποιος που δεν μπορεί να κερδίσει τις ένα και δύο χρόνια μικρότερες από τις δικές του διαδίδει οτι είναι και μεγαλύτερες. Και του χρόνου που θα είμαστε αντιμέτωποι βέβαια θα την βρει την Κολοβού και πάλι μπροστά του, και τότε ας αφήσει τις ανωτερότητες και ας κάνει ένσταση, να δούμε τι θα κερδίσει... peace.gif
stev basket
Γειά σου & μη θυμώνεις, φίλοι είμαστε.
Πές μας για τη Τοπούλου το Νο11 του ΔΑΣΑΛ, την αντιμετωπίσαμε στο Ευπυρίδες-ΜΕΛΑΣ στις 19-Γεν-2008. Φωτογραφίες από το video έχει & στο site του ΜΕΛΑΣ στα άλμπουμ. Αν είσαι κοντά στην ομάδα θα το ξέρεις το μελαχροινό κορίτσι και σε ποιά ομάδα από τις δύο ανήκει.
Η Αποστόλου είναι το σωστό όνομα της 93-αρας & όχι η Κολοβού, τη ξέρεις?
peace.gif
Angelo
QUOTE(stev basket @ Jun 23 2008, 22:06 ) *
Γειά σου & μη θυμώνεις, φίλοι είμαστε.
Πές μας για τη Τοπούλου το Νο11 του ΔΑΣΑΛ, την αντιμετωπίσαμε στο Ευπυρίδες-ΜΕΛΑΣ στις 19-Γεν-2008. Φωτογραφίες από το video έχει & στο site του ΜΕΛΑΣ στα άλμπουμ. Αν είσαι κοντά στην ομάδα θα το ξέρεις το μελαχροινό κορίτσι και σε ποιά ομάδα από τις δύο ανήκει.
Η Αποστόλου είναι το σωστό όνομα της 93-αρας & όχι η Κολοβού, τη ξέρεις?
peace.gif

Και η Αποστόλου και η Τοπούλου είναι γεννημένες το 1994 και ανήκουν στο Δας Άνω Λιοσίων. Του χρόνου αν θέλετε να κερδίσετε τόσο πολύ ποιά ηλικία θέλετε να κατεβάσουμε? Επίσης στον παράγοντά σας που πήγε και είπε στην Έσκα ότι έμαθε από μένα οτι η Αποστόλου είναι 93άρα, να του δώσετε το βραβείο Χανς Κρίστιαν Άντερσεν γιατί είναι μεγάλος παραμυθάς....
Nobody
QUOTE(Angelo @ Jun 23 2008, 23:58 ) *
Και η Αποστόλου και η Τοπούλου είναι γεννημένες το 1994 και ανήκουν στο Δας Άνω Λιοσίων. Του χρόνου αν θέλετε να κερδίσετε τόσο πολύ ποιά ηλικία θέλετε να κατεβάσουμε? Επίσης στον παράγοντά σας που πήγε και είπε στην Έσκα ότι έμαθε από μένα οτι η Αποστόλου είναι 93άρα, να του δώσετε το βραβείο Χανς Κρίστιαν Άντερσεν γιατί είναι μεγάλος παραμυθάς....


EEEEE παιδιά. Συγρατηθείτε. Υπάρχουν και τα pm .


===) Mην βγείτε και offtopic.gif smile.gif


(Ό,τι έγινε , έγινε. Το αποτέλεσμα ΔΕΝ θα αλλάξει , ο ΔΑΣΑΛ είναι και πάλι πρωταθλητής. ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ , ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΕ)

Eάν η ομάδα του ΜΕΛΑΣ θέλει και μπορεί "να πάρει εκδίκηση" για τον αγώνα του τελικού , υπάρχει πάντα και... του χρόνου!

ΥΓ: "....το βραβείο Χανς Κρίστιαν Άντερσεν...." 24.gif 24.gif 24.gif



peace.gif peace.gif
stev basket
Καλή σου μέρα

Δε θέλει κανείς εκδίκηση, παιδάκια είναι μη το ξεχνάς & μάλιστα κοριτσάκια. Μερικά είναι και φίλες όπως και εμείς, οι γονείς και οι παράγοντες.
Δε παύει όμως να μας ενοχλούν ορισμένα πράγματα :
Η ΕΣΚΑ δεν είναι ένωση της χωροφυλακής, είναι του Μπάσκετ
Δεν είπαν τα ίδια οι Ευπυρίδες των Λιοσίων όταν μηδενίσθηκαν στον αγώνα με τον Άρη Πετρούπολης για πλαστοπροσωπεία & αποκλείστηκαν στο Β γύρο κορασίδων
Το κοριτσάκι με το Νο 11 η Τοπούλου δεν έχω αντίρρηση, ότι είναι το 94 αλλά έπαιξε στην ίδια χρονιά σε 2 ομάδες, φύλαγε την ίδια παίχτρια. Θα ήθελα να μάθω έτσι και αλλιώς σε ποιά ομάδα ανήκει.
Δεν είναι κακό που οι ομάδες και οι προπονητές θέλουν να κερδίζουν, αλλά όταν οι φίλοι δε καταλαβαίνουν τι σημαίνει πλαστοπροσωπεία, μεγαλύτερες ηλικιακά κοπέλες, αλλαγές δελτίων & ότι κάποια δε θα δουν ποτέ το όνομά τος σε φύλλο αγώνα
Επειδή και του χρόνου θα παίζουμε μαζί ίσως στον ίδιο όμιλο, οι δικές μας ήταν ακόμη ποιό μικρές: 3-94 , 3-95, 4-96 & 1-97 και σίγουρα δε θα διαλέξω εγώ την ομάδα σου

ΥΓ: Αυτό για την ένωση που αποφάσισε να επιτρέπει και 2η ομάδα σε κορασίδες και νεάνιδες, δεν έχει νόημα αν δε κλειδώνεις δελτία και συμμετοχές σε μια από αυτές. Φέτος μια είχες στη Β και τη μηδένησαν
Nobody
QUOTE(stev basket @ Jun 24 2008, 11:08 ) *
Καλή σου μέρα

Δε θέλει κανείς εκδίκηση, παιδάκια είναι μη το ξεχνάς & μάλιστα κοριτσάκια. Μερικά είναι και φίλες όπως και εμείς, οι γονείς και οι παράγοντες.
Δε παύει όμως να μας ενοχλούν ορισμένα πράγματα :
Η ΕΣΚΑ δεν είναι ένωση της χωροφυλακής, είναι του Μπάσκετ
Δεν είπαν τα ίδια οι Ευπυρίδες των Λιοσίων όταν μηδενίσθηκαν στον αγώνα με τον Άρη Πετρούπολης για πλαστοπροσωπεία & αποκλείστηκαν στο Β γύρο κορασίδων
Το κοριτσάκι με το Νο 11 η Τοπούλου δεν έχω αντίρρηση, ότι είναι το 94 αλλά έπαιξε στην ίδια χρονιά σε 2 ομάδες, φύλαγε την ίδια παίχτρια. Θα ήθελα να μάθω έτσι και αλλιώς σε ποιά ομάδα ανήκει.
Δεν είναι κακό που οι ομάδες και οι προπονητές θέλουν να κερδίζουν, αλλά όταν οι φίλοι δε καταλαβαίνουν τι σημαίνει πλαστοπροσωπεία, μεγαλύτερες ηλικιακά κοπέλες, αλλαγές δελτίων & ότι κάποια δε θα δουν ποτέ το όνομά τος σε φύλλο αγώνα
Επειδή και του χρόνου θα παίζουμε μαζί ίσως στον ίδιο όμιλο, οι δικές μας ήταν ακόμη ποιό μικρές: 3-94 , 3-95, 4-96 & 1-97 και σίγουρα δε θα διαλέξω εγώ την ομάδα σου

ΥΓ: Αυτό για την ένωση που αποφάσισε να επιτρέπει και 2η ομάδα σε κορασίδες και νεάνιδες, δεν έχει νόημα αν δε κλειδώνεις δελτία και συμμετοχές σε μια από αυτές. Φέτος μια είχες στη Β και τη μηδένησαν

Καλή σου μέρα επίσης smile.gif
Ειπα :" Eάν η ομάδα του ΜΕΛΑΣ θέλει και μπορεί "να πάρει εκδίκηση" για τον αγώνα του τελικού , υπάρχει πάντα και... του χρόνου! "

Για την εκδίκηση δεν το εννοούσα κυριολεκτικά. "Εκδίκηση" στο παρκέ εννοούσα.

ΥΓ: Για ακόμη μία φορά ούτε παίζω στον ΜΕΛΑΣ , ούτε στον ΔΑΣΑΛ. Είμαι και αγοράκι. Πήγα να δω και εγώ λίγο από το final four (ημιτελικούς) , καθώς μένω κοντά. Ήθελα να μάθω για τον τελικό , έψαξα , διάβασα και ρώτησα. Θα ήταν καλύτερο αν δεν είχα ρωτήσει καθόλου μου φαίνεται. torture.gif
Live strong
Σας παρακαλώ πολύ θα ήθελα να σταματήσει εδώ η συζήτηση! Παρότι καταλαβαίνω τη σοβαρότητα του θέματος, αλλά πρέπει να καταλάβετε κι εσείς ότι αυτά τα πράγματα δεν λύνονται με δημόσιους διάλογους μέσα από ένα φόρουμ. Μπορείτε να μιλήσετε με προσωπικά μηνύματα ή σε προσωπικό επίπεδο!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.