Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μια ερώτηση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
COOLMAN
Γεια σας παιδια!!!Πρωτα απ' ολα ευχαριστω προκαταβολικως οποιους μου απαντησουν.Οταν παιζεις μονό ή κανονικό αγώνα, σου δινετε πασα και εσυ πας για lay-up.Πρεπει να χτυπησεις τη μπαλα για να προχωρησεις;Ποσα βηματα εχεις δικαιωμα να κανεις οταν πας για lay-up(χωρις να χτυπας τι μπαλα εννοειται);
mg13
Αν σου δώσει κάποιος πάσα και εσύ πας για lay up δεν είναι ανάγκη να σκάσεις τη μπάλα κάτω απλα πρέπει να κάνεις δύο βήματα και να αφήσεις τη μπάλα στο καλάθι. bball.gif
HLR CENATION
QUOTE(mg13 @ Aug 4 2009, 03:22 ) *
Αν σου δώσει κάποιος πάσα και εσύ πας για lay up δεν είναι ανάγκη να σκάσεις τη μπάλα κάτω απλα πρέπει να κάνεις δύο βήματα και να αφήσεις τη μπάλα στο καλάθι. bball.gif


Aρκει ομως να εισαι σε κινηση...
mg13
Αυτό εννοείται blove.gif
COOLMAN
οκ,αλλα νομιζα οτι τα βηματα που επιτρεπονται ειναι 3...μηπως ειναι τρια;(Ρωταω γιατι το εχω δει στην τηλεοραση,τρια βηματα και lay-up,βεβαια μπορει να μην ειδα και καλα......)
mg13
QUOTE(COOLMAN @ Aug 5 2009, 15:14 ) *
οκ,αλλα νομιζα οτι τα βηματα που επιτρεπονται ειναι 3...μηπως ειναι τρια;(Ρωταω γιατι το εχω δει στην τηλεοραση,τρια βηματα και lay-up,βεβαια μπορει να μην ειδα και καλα......)

Οχι είναι σίγουρα 2.Εσύ μαλλον είδες λάθος.
COOLMAN
QUOTE(mg13 @ Aug 5 2009, 16:12 ) *
Οχι είναι σίγουρα 2.Εσύ μαλλον είδες λάθος.


Ενταξει,ευχαριστω πολυ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.