Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προγραμμα στατιστικης αγωνων
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Basketomania
Hello! icon_wave.gif

Τωρα που το σκεφτομαι ειχα καιρο να γραψω αλλα αυτο ειναι ασχετο. Ψαχνω ενα προγραμμα στατιστικης για τον υπολογιστη οπου θα μπορω να κραταω για τον καθε αγωνα ξεχωριστα στατιστικα τοσο για τους παικτες ατομικα οσο και συνολικα για την ομαδα αλλα να μπορω να εχω και τα συνολικα στατιστικα της σεζον αν τα χρειαστω. Προφανως μιλαμε για κανενα αρχειακη excel ή δεν ξερω κι εγω τι. Ξερει κανεις που μπορω να βρω?
BubyDudy
Να βρεις τέτοιο πρόγραμμα (με όλα όσα θες) έτοιμο ήδη είναι μάλλον λίγο δύσκολο. Το να ζητήσεις όμως από κάποιον να στο φτιάξει νομίζω είναι εύκολο. Μ'ένα google search για σελίδες προγραμματιστών θα βρεις σίγουρα πολλά!
thrylos7
QUOTE
Μ'ένα google search για σελίδες προγραμματιστών θα βρεις σίγουρα πολλά!

Ή μ' ένα basketforum search! Αν και δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς θέλεις Basketomania.
Basketomania
Don't worry!Με παιδεψε λιγο αλλα τελικα εφτιαξα ενα δικο μου στο excel κι ηρεμησα...Πουθενα δεν βρηκα κατι που να με καλυπτει απολυτα και να 'ναι και δωρεαν οποτε...αυτοεξυπηρετηθηκα
teneatis
σε excel ή σε access; υπάρχουν κάποια όπως της SYDEX, και διαφορα άλλα. Αν θες PM me για παραπάνω Infos.
mikri prasini ollandeza
Κατάλαβα τι λέει το παιδί...εγώ μάλλον θα φτιάξω δικό μου...!Αλλά είναι μεγάλη διαδικασία!!Ευχαριστώ για την ιδέα basketomania!!
banou7
Τα λόγια είναι περιττά... kill.gif

Das Kapital
banou7 γιατι εισαι νεος στο forum ειναι απολυτως φυσιολογικο να μη γνωριζεις οτι υπαρχει ηδη τοπικ με το Χατζηγεωργιου οπου ο καθε πιστος μπορει να βριζει! tongue.gif

Γιατι λιγοι εχουν ξεκοκαλισει αυτο το forum,παρε αυτο να εχεις χαιρεσαι οτι δεν εισαι ο μονος χατζηγεωργιου hater tongue.gif http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=1735&st=0 cool.gif
trefoil 13
QUOTE(lebron15 @ Oct 13 2007, 22:32 ) *
Γιατι λιγοι εχουν ξεκοκαλισει αυτο το forum,παρε αυτο να εχεις χαιρεσαι οτι δεν εισαι ο μονος χατζηγεωργιου hater tongue.gif http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=1735&st=0 cool.gif

Είμαστε πολλοί!
Pierce
topic locked

please καντε μια βολτα να δειτε αν υπαρχει παρομοιο τοπικ και μην τα ανοιγετε τσαμπα
colo colo
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΑΤΣΤΙΚΗΣ ΜΠΑΜ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΕΠΟΙΚΗΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.