Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προπονητικα DVD
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Goldfinger
Ειμαι προπονητης μπασκετ και αποφοιτος της γυμναστικης ακαδημιας.
Ενδιαφερομαι να ανταλλαξω τιτλους dvd με οποιον επιθυμει να πλουτισει τις γνωσεις του γυρω απο την προπονητικη.Εχω σχεδον 60 τιτλους(καποια απο αυτα τα θεματα τα εχω μετατρεψει απo vhs σε dvd).Επισης εχω και αρκετες απο τις κασετες του ΣΕΠΚ .
Παρακαλω οι ενδιαφερομενοι να στειλουν λιστα απο τους τιτλους που κατεχουν στο εξης email
goldhaand@hotmail.com και θα τους στειλω την δικη μου!

το περιεχομενο των τιτλων μπορειτε να το ελενξετε στα εξης site



www.championshipproductions.com

http://www.onlinesports.com/pages/I,top,type,vide,bask.html


Ευχαριστω!
Das Kapital
QUOTE(Goldfinger @ Feb 27 2007, 06:06 PM) *
Ειμαι προπονητης μπασκετ και αποφοιτος της γυμναστικης ακαδημιας.
Ενδιαφερομαι να ανταλλαξω τιτλους dvd με οποιον επιθυμει να πλουτισει τις γνωσεις του γυρω απο την προπονητικη.Εχω σχεδον 60 τιτλους(καποια απο αυτα τα θεματα τα εχω μετατρεψει απo vhs σε dvd).Επισης εχω και αρκετες απο τις κασετες του ΣΕΠΚ .
Παρακαλω οι ενδιαφερομενοι να στειλουν λιστα απο τους τιτλους που κατεχουν στο εξης email
goldhaand@hotmail.com και θα τους στειλω την δικη μου!

το περιεχομενο των τιτλων μπορειτε να το ελενξετε στα εξης site
www.championshipproductions.com

http://www.onlinesports.com/pages/I,top,type,vide,bask.html
Ευχαριστω!

Αν επιτρεπεται σε ποια ομαδα εργαζεσαι?
Goldfinger
QUOTE(lebron15 @ Feb 27 2007, 10:24 PM) *
Αν επιτρεπεται σε ποια ομαδα εργαζεσαι?




Στην ΑΕΝΚ
tsops
Γειά σου Goldfinger, καλώς ήλθες και καλές συζητήσεις. Έσβησα το δεύτεο topic σου γιατί δεν έχει νόημα να είναι 2 φορές στην ίδια κατηγορία. Θα συμφωνήσω με τον thrylo, πολλοί μπορεί να το έχουν δει, απλώς να μην ενδιαφέρονται ακόμα ή να είναι προπονητές όπως εγώ και να έχουν ήδη υλικό.

Θα το επικοινωνήσω και σε άλλα μέλη του forum και θα τους πω να επισκεφθούν το topic σου εάν ενδιαφέρονται wink.gif
Goldfinger
Τοτε μπορει να ενδιαφερεσαι εσυ προσωπικα.εαν θελεις μπορω να σου στειλω την λιστα σε καποιο mail
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.