Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παρασκευη 12 Οκτωβρη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pierce
επειδη πολλα λεγονται στο αλλο τοπικ ηρθε η ωρα να σταματησει η παραφιλολογια και οι λογαριασμοι να κλεισουν. 19.gif

Σαββατο παρασκευη στα ανοιχτα της Λεωφορου αλεξανδρας (ΓΑΔΑ)κατα τις 5 μιας και πλεον ο ηλιος πεφτει νωριτερα.


η αφεντια μου
apkat
anaz
gravedigger
bforbasketball?
Flash
Κλείνω πτήση charter και έρχομαι cool.gif tongue.gif

ΥΓ: κακούργα ξενιτιά που μ΄έριξες στην αμπαλόχωρα blove.gif
Pierce
Αν θελετε παμε και παρασκευη.
Gravedigger
Εγώ όπως ξέρεις είμαι μέσα!Ο bfb δεν νομίζω να μπορεί αυτό το Σάββατο...(μεταξύ μας,καλύτερα! 19.gif )
Γιατί δεν πάμε καλύτερα σ'αυτά που είναι πάνω από το μετρό???
dizzy_fingers
Είναι πιθανό να έχουν προπόνηση... 39.gif

Εγώ θα μπορούσα μόνο παρασκευή/κυριακή μετά τις 19:00....
Anaz
Παρασκευη καλο ακουγεται..
Κι εγω προτιμω Παρασκευη/Κυριακη.. Κ καλυτερα στη ΓΑΔΑ..
Pierce
στη ΓΑΔΑ ελεγα ρε παιδια biggrin.gif (αλλωστε τα αλλα δεν ειναι στην αλεξανδρας tongue.gif ) οκ παρασκευη τοτε. για τι ωρα λετε;
Das Kapital
Αφου οι πιο πολλοι μπορουν το ιδιο Παρασκευη και Κυριακη,γιατι δεν το κανετε Κυριακη; wink.gif
dizzy_fingers
Έχετε υπ'όψιν βέβαια ότι στη γαδα, την παρασκευή έχουν προπονήσεις και την κυριακή δεν είναι αναμένα τα φώτα.

Δε σας λέω ώρα, γιατί θα έρθω κατευθείαν από τη δουλειά και δεν ξέρω πότε θα φτάσω. Κανονίστε εσείς και θα σας βρω μετά.
apkat
Οταν λεμε ΓΑΔΑ εννοουμε τα γνωστα γηπεδα που παμε και τις αλλες φορες πανω απο το μετρο ετσι;;Εγω μπορω και τις 2 μερες με μια προτιμηση στην παρασκευη..Αν εχουν προπονησεις και δεν βρουμε μπορουμε να παμε και στα ανοικτα στην Τσοχα.Διπλα ειναι αλλωστε.

Εγω προτεινω οποτε 17:00 στα ανοικτα πανω απο το μετρο παρασκευη.
nikefalin
QUOTE(apkat @ Oct 10 2007, 19:47 ) *
Οταν λεμε ΓΑΔΑ εννοουμε τα γνωστα γηπεδα που παμε και τις αλλες φορες πανω απο το μετρο ετσι;;Εγω μπορω και τις 2 μερες με μια προτιμηση στην παρασκευη..Αν εχουν προπονησεις και δεν βρουμε μπορουμε να παμε και στα ανοικτα στην Τσοχα.Διπλα ειναι αλλωστε.

Εγω προτεινω οποτε 17:00 στα ανοικτα πανω απο το μετρο παρασκευη.

και ναι, υπάρχουν αυξημένες πιθανότητες να εμφανιστώ την Παρασκευή.
μετράτε και μένα

Νίκος
Green Warrior
Μέσα και εγώ...
Pierce
anaz
gravedigger
apkat
pierce21
nikefalin
green warrior
dizzy

and counting.

κοιτατε το πρωτο ποστ για πληροφοριες....
j-kidd13
θα προσπαθησω και εγω να ερθω.....
B for Basketball
Κυριακη μπορω..παρασκευη οχι... sad.gif
Jimar
κι εγω για κυριακη μπορω , παρασκευη ομως με τιποτα
Gravedigger
Sorry αν το χαλάω,παίζει Παρασκευή να μην μπορέσω...Όταν μάθω θα σας πω σίγουρα.... sad.gif
Pierce
αν θελετε πατε κυριακη τοτε. εγω ειμαι out για κυριακη.
apkat
Παιδια η Κυριακη δεν ειναι καλη ιδεα αφου δεν εχουν φωτα.Θα βραδιασει απο τις 7 και δεν θα μπορουμε να παιξουμε..

Οποτε λεω να διατηρηθουν ως εχουν τα δεδομενα και οποιος μπορει αν ερθει..Καντε μια προσπαθεια.. biggrin.gif

Ρε συ pierce αφου και ο gravedigger να μην ερθει ειμαστε 5-6.Ανετα μπορουμε να παμε..Και μετα αν ξαναμαζευτουν ατομα την κυριακη πανε ξανα..
Gravedigger
Όντως Κυριακή δεν είναι και η καλύτερη ιδέα αφού θα πρέπει να φύγουμε πολύ νωρίς.Εγώ για Παρασκευή δεν είμαι σίγουρα out περιμένω να μάθω...Δεν εξαρτάται δυστυχώς από εμένα,θα σας ενημερώσω όταν έχω νέα...
Gravedigger
Τελικά εγώ μέσα για Παρασκευή!Δεν έχω τελικά τίποτα αύριο το απόγευμα οπότε (ξανα)υπολογίστε με! wav.gif
Gravedigger
gdi.gif Το έχω πάρει προσωπικά το τόπικ...Προέκυψε πρόβλημα και πρέπει να παώ στο νοσοκομείο...Ελπίζω να προλάβω να έρθω...
dizzy_fingers
Εγώ υπολογίζω να τελειώσω σήμερα κατά τις 19:00 από δουλειά, οπότε κατά τις 20:00 θα είμαι σπίτι.

Χμ...κομματάκι δύσκολο...
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Oct 12 2007, 15:22 ) *
Εγώ υπολογίζω να τελειώσω σήμερα κατά τις 19:00 από δουλειά, οπότε κατά τις 20:00 θα είμαι σπίτι.

Χμ...κομματάκι δύσκολο...

παρομοίως, ακόμα είμαι στη δουλειά, έχω υποχρέωση στις 8....Dem winter season...
Pierce
λαοθαλασσα στο σημερινο bfmeeting. εγω ο gravedigger ....αυτα!
5 30 ανοιξαν βρηκαμε 4 παλικαρια παιξαμε
1-1 ηρθαμε το 3ο που παιξαμε ημουν με ενα χερι οποτε δεν πιανεται tongue.gif
φυγαμε με το που αρχισε να βρεχει. κηφισιας ΑΠΡΟΣΠΕΛΑΣΤΗ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.