Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΕΥΧΗ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
aris80s
Γεια σας και απο μενα, πουλάω παλιά τεύχη απο το περιοδικό Τρίποντο. Από το 1988 κ μετά σχεδόν ολα τα διαθέτω. Τιμή και πλήθος συζητήσιμη. Άμεση επικοινωνία στο email gbarcil@gmail.com. Ευχαριστώ.
Indiestaz
Καλημέρα φίλε

Ενδιαφέρομαι για τα εξής τεύχη του Τρίποντο, αν τα έχεις θα τα παρω αμεσα. Επειδη δεν θυμαμαι νουμερα στα αναφερω περιγραφικα

1)Τα τρια τευχη που καλυπτουν το Ευρωμπασκετ 1993 (παρουσιαση ομαδων και διοργανωση)
2)Το τευχος που καλυπτει την πρωτη φαση του Μουντομπασκετ 1994
3)Το τεύχος που καλύπτει την δεύτερη φάση του Ευρωμπάσκετ 1997
4)Το τεύχος παρουσίαση των ομάδων του Ευρωμπάσκετ 1991
5)Το τεύχος που έχει τα αποτελέσματα της εθνικής στο Προολυμπιακό 1992
marios afrikanos
αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να πουλήσει τεύχη του περιοδικού "Τρίποντο", επειδή ψάχνω κάποια τεύχη για μια έρευνα, ας επικοινωνήσει μαζί μου στο mariotzan@yahoo.gr για να συνεννοηθούμε για τις λεπτομέρειες. Ευχαριστώ!
cthulhu
Καλησπέρα σας και από εμένα. Με λένε Ρέρα Δημήτρη και είμαι από την Θεσσαλονίκη. Ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή για το περιοδικό Τρίποντο, όλα τα τεύχη. Διαθέτω πολλά παιχνίδια μπάσκετ και αφιερώματα σε παίκτες. Ενδεικτικά ACB 1982-2013, Ευρωμπάσκετ 1973- 2015, Πρωταθλητριών/Eυρωλίγκα 1971-2017, Fiba Cup 1981-2011, Ιταλικό Πρωτάθλημα 1984-1998, Korac Cup 1983-1996, MacDonald’s Open 1988- 1997, Μουντομπάσκετ 1970- 2006, Ολυμπιακοί Αγώνες 1972- 2016, Σοβιετικό Πρωτάθλημα 1984- 1989, Γιουγκοσλαβικό Πρωτάθλημα 1983- 1993. Και πολλά παιχνίδια από ΠΑΟΚ σε Ελλάδα και Ευρώπη, και NBA.

Τώρα προφανώς και δεν τα έχω όλα αυτά. Π.χ στην ACB δεν έχω όλα τα παιχνίδια που έγιναν μεταξύ 1982 και 2013. Απλά το πιο παλιό που έχω είναι το Μπαρτσελόνα- Ρεάλ Μαδρίτης του 1982 και το πιο πρόσφατο ο πέμπτος τελικός του 2013. Αναφέρω λοιπόν σε κάθε περίπτωση το πρώτο και το τελευταίο παιχνίδι. Περιλαμβάνονται παιχνίδια με Τζο Αρλάουκας με Ταουγκρές, Ντράζεν Νταλιπάγκιτς με Εθνική, Ντράζεν Πέτροβιτς με Σιμπένκα. Σαμπόνις με Ζαλκίρις vs Τιχονένκο με ΤΣΣΚΑ, Ουίλτ Τσάμπερλεν αν θυμάμαι καλά σε τελικούς με Νέα Υόρκη, μόνο ένα παιχνίδι όμως. Η ογδοντάρα του Κόμπε στο Τορόντο και η εβδομηντάρα του Τζόρνταν στο Κλίβελαλντ. Και αρκετά άλλα, μπορώ να στείλω πλήρη λίστα σε όποιον θέλει.

Κάποια λίγα δεν είναι ολόκληρα, το αναφέρω προς αποφυγή παρεξηγήσεων. Μπορεί π.χ. να λείπει ένα ημίχρονο ή κάποια λεπτά. Ολόκληρα θα έλεγα ότι είναι εφτά στα δέκα. Όσο για την κατάσταση τους βλέπονται, αλλά μερικά όχι και τόσο καλά.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας στείλει mail στο reras82@yahoo.gr. Ευχαριστώ πολύ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.