Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πλαστικά Βραχιολάκια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
jovan
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ πλαστικά βραχιολάκια σαν αυτά που φοράνε στο NBA???
knightofcor
QUOTE (jovan @ Sep 5 2012, 00:34 ) *
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ πλαστικά βραχιολάκια σαν αυτά που φοράνε στο NBA???
googleit powerballance
jovan
QUOTE(knightofcor @ Sep 5 2012, 00:48 ) *
googleit powerballance

Δεν εννοούσα τα power balance λεώ για τα άλλα που είναι σαν τα live strong που ήταν τις μόδας πριν από καμία 8αρια χρόνια που τα φοράει o Durant συνέχεια!!
Δεν έιναι ανάγκη να έιναι τα αυθεντικά απλώς άμα ξέρει κάποιος που μπορώ να βρώ παρόμοια.
duncan21
QUOTE(jovan @ Sep 5 2012, 00:56 ) *
Δεν εννοούσα τα power balance λεώ για τα άλλα που είναι σαν τα live strong που ήταν τις μόδας πριν από καμία 8αρια χρόνια που τα φοράει o Durant συνέχεια!!
Δεν έιναι ανάγκη να έιναι τα αυθεντικά απλώς άμα ξέρει κάποιος που μπορώ να βρώ παρόμοια.

Εγώ έχω 3 τις and1 εδώ και 2-3 χρόνια.Βρίσκεις παντού,σχεδόν σ' όλα τα καταστήματα μ' αθλητικά είδη.Έχω πετύχει στη Nike εδώ στην Πάτρα σίγουρα αλλά αν δεν σου κάνει κόπο ψάξε σε 4-5 μαγαζιά,θα βρεις σίγουρα!
jovan
QUOTE(duncan21 @ Sep 5 2012, 01:23 ) *
Εγώ έχω 3 τις and1 εδώ και 2-3 χρόνια.Βρίσκεις παντού,σχεδόν σ' όλα τα καταστήματα μ' αθλητικά είδη.Έχω πετύχει στη Nike εδώ στην Πάτρα σίγουρα αλλά αν δεν σου κάνει κόπο ψάξε σε 4-5 μαγαζιά,θα βρεις σίγουρα!

Ααα ωράια Πάτρα είμαι κ εγώ άρα να αρχίσω το ψαξιμο απο την Nike!!
Ευχαριστώ!
duncan21
QUOTE(jovan @ Sep 5 2012, 09:37 ) *
Ααα ωράια Πάτρα είμαι κ εγώ άρα να αρχίσω το ψαξιμο απο την Nike!!
Ευχαριστώ!

Έχεις pm.
PhilipDaChosen1
QUOTE (duncan21 @ Sep 5 2012, 11:17 ) *
Έχεις pm.

Θα ηθελα κι εγω pm. Ενδιαφερομαι.αλλα Αθηνα.
HackerBaby
L O L
PhilipDaChosen1
Ας μου πει καποιος κι εμενα βρε παιδια!
dimitris24
QUOTE (PhilipDaChosen1 @ May 14 2014, 12:59 ) *
Ας μου πει καποιος κι εμενα βρε παιδια!

και μενα rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.