Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ 2010/ ΠΑΡΙΣΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
LFO
QUOTE(xristos_metal @ Apr 4 2010, 12:59 ) *
Δε ξερω αν ησουν περσυ στο Βερολινο, και εκει ειχε γινει σολντ αουτ αλλα το γηπεδο δεν ηταν γεματο.


οντως οπως το λες εγινε περυσι. σολντ αουτ αλλα υπηρχαν καμια 700-800αρια θεσεις κενες διασπαρτες...

Βέβαια περυσι ο ολυμπιακος μοιρασε σωστα τα εισιτηρια και σε συνδυασμο με τον ποδοσφαιρικο τελικο, αρκετοι οργανωμενοι δεν πηγανε περυσι στο Βερολινο. Φετος εχει Paly off αλλα λογικα η ζητηση θα ειναι μεγαλυτερη....

απο την αλλη μπαρτσα και Τσσκα δεν κουβαλανε ακριβως και....μιλιουνια μαζι τους. Αντε 2000-2500 και οι 2 μαζι να ειναι....
οι κατοχοι διαρκειας του οσφπ θα εχουν ξανα προτεραιοτητα...
nik_parisi
καλησπερα παιδια και χρονια πολλα ενδιαφερομαι για ενα εισιτηριο για το παρισι οποιος εχει καποιο που να μην το χρειαζεται ας μου στειλει εμαιλ η πμ ευχαριστω
Nik Tepits
Παιδια μη μου στελνετε πμ, τα χω πουλησει τα εισιτηρια μου. Τωρα περιμενω να μου σταλουν απο Ευρωλιγκα για να τα στειλω με τη σειρα μου στους αγοραστες. Στη τιμη τους τα πουλησα, εννοειται.

Εχει καποιος κανα νεο απο Ευρωλιγκα μερια? Καπου ακουσα οτι σου στελνουν ενα email για να δηλωσεις σε ποιανης ομαδας τις θεσεις θες να πας.
LFO
QUOTE(Nik Tepits @ Apr 5 2010, 19:44 ) *
Παιδια μη μου στελνετε πμ, τα χω πουλησει τα εισιτηρια μου. Τωρα περιμενω να μου σταλουν απο Ευρωλιγκα για να τα στειλω με τη σειρα μου στους αγοραστες. Στη τιμη τους τα πουλησα, εννοειται.



μπορεί να είσαι και η εξαιρεση του κανονα.....

Πάντως σχετικά με την Ευρωλίγκα, οντως θα σου σταλει διευκρινιστικο e-mail. ετσι κανανε και περυσι τουλαχιστον....

ελπιζω πάντως η καε να βγαλει καμια ανακοινωση αυτη την εβδομαδα για το πως θα μοιραστουν.
banebane
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ FINAL FOUR (ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 5) ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ
panosak
ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΒΑΖΕΛΟΣ
ΔΙΝΕΙ F4 TICKET...
400 europula (toso kanei)...
STEILTE OPOIOS THELEI PM na doso tel...
LFO
έχθες έστειλα ενα e-mail στην ΚΑΕ σαν κατοχος διαρκειας για να μαθω τι γινεται με τα εισιτηρια που θα διαθεσει η ΚΑΕ . Η απάντηση τους :

"Αγαπητέ Κύριε .......,

Χρόνια πολλά και καλά,

Πρώτα από όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το ενδιαφέρον σας

Σχετικά τώρα με τα εισιτήρια για το FINAL 4 στο Παρίσι θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι θα βγει σχετική ανακοίνωση από τον τύπο καθώς επίσης και από το Site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ

Απλά θα θέλαμε να επισημάνουμε ότι προτεραιότητα ως προς την εκδήλωση ενδιαφέροντος για την αγορά εισιτηρίου θα έχουν οι κάτοχοι διαρκείας των ακριβών κατηγοριών (COURT SEATS, BASELINE, VIP) και από εκεί και πέρα όλες οι άλλες κατηγορίες.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων και είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε ερώτηση

Με τιμή,

Τμήμα Διαχείρισης Κ.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "

Λογικά δηλαδή θα γίνει όπως πέρυσι. Είδωμεν....

VASS1212
QUOTE(banebane @ Apr 6 2010, 19:20 ) *
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ FINAL FOUR (ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 5) ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ 3 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ, Η Κ ΛΙΓΟΤΕΡΑ, ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ.
anakasa7
QUOTE(banebane @ Apr 6 2010, 18:20 ) *
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ FINAL FOUR (ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 5) ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ


καλησπερα φιλε.θα ηθελα 1 ή 2 αν γινεται.ειναι επειγον,εχουμε κλεισει τα παντα εκτος εισιτηριων.απαντησε αν γινεται το συντομοτερο,ευχαριστω
PAKMAN
Eχω δύο εισητήρια των 495€ κεντρο. Όποιος ενδιαφέρετε ας μου στείλει ΠΜ. Τα περιμένω με κούριερ μέχρι τις 10/4.
niktzougan
Παιδιά όποιος έχει τρία εισιτήρια ας επικοινωνήσει.
nio8
Χρονια πολλα σε ολους.
εχω ενα εξτρα εισιτηριο για CAT 5. Οποιος ενδιαφερεται ας με ειδοποιησει
raghel7
kalispera k xronia polla....poso to dineis???
QUOTE(nio8 @ Apr 8 2010, 15:46 ) *
Χρονια πολλα σε ολους.
εχω ενα εξτρα εισιτηριο για CAT 5. Οποιος ενδιαφερεται ας με ειδοποιησει

raghel7
QUOTE(Nik Tepits @ Apr 5 2010, 20:44 ) *
Παιδια μη μου στελνετε πμ, τα χω πουλησει τα εισιτηρια μου. Τωρα περιμενω να μου σταλουν απο Ευρωλιγκα για να τα στειλω με τη σειρα μου στους αγοραστες. Στη τιμη τους τα πουλησα, εννοειται.

Εχει καποιος κανα νεο απο Ευρωλιγκα μερια? Καπου ακουσα οτι σου στελνουν ενα email για να δηλωσεις σε ποιανης ομαδας τις θεσεις θες να πας.



sou zitane na dilwseis onoma(ta) kai omada
saou
Έχει έρθει σε κανέναν αυτό το mail επιβεβαίωσης? Υποτίθεται μέχρι τις 26 του μήνα τα εισιτήρια πρέπει να είναι στα χέρια μας...
apkat
Σε εμενα τιποτα..
lamar
QUOTE(apkat @ Apr 9 2010, 15:21 ) *
Σε εμενα τιποτα..


Ουτε σε μενα.
annis
QUOTE(saou @ Apr 9 2010, 15:09 ) *
Έχει έρθει σε κανέναν αυτό το mail επιβεβαίωσης? Υποτίθεται μέχρι τις 26 του μήνα τα εισιτήρια πρέπει να είναι στα χέρια μας...


Dear Fans,

The intensity is at its maximum this week in the Euroleague as we enter into the Playoffs. Teams will try to qualify for what will be another exceptional Final Four in Paris on May 7th and 9th.

As you have probably noticed, there are no more tickets available except those that will be offered to each of the Final Four teams. We thank you for having purchased tickets for this event and remind you that tickets will be mailed to you by late April.

Please take a moment to review your mailing contact details by clicking here . Please confirm that this information is still accurate or change the details online.

You will need to have a proof of identification to enter into the arena so please confirm the following by replying to this email :
- Reference Order number
- Full name of the person who made the order
- Name of each person using a purchased ticket
- Name of the team each person supports.

For any other question on the Euroleague Basketball Final Four please visit parisf4.com

See you in Paris!
PAKMAN
Μου ήρθε και εμένα αυτο το μηνυμα. Δυστηχως δεν θα μπορέσω να πάω αλλά έχω 2 εισητήρεια γιά κέντρο και κάτω και με δηλωμένη ομάδα Ολυμπιακός. Αν τα θέλει κάποιος ας μου στείλει PM.
Στην τιμή τους φυσικά.
apkat
Eχει ερθει σε ολους αυτο το μειλ;;Εμενα παντως οχι..Να ανησυχησω;;
nikefalin
QUOTE(apkat @ Apr 10 2010, 18:52 ) *
Eχει ερθει σε ολους αυτο το μειλ;;Εμενα παντως οχι..Να ανησυχησω;;


το μέιλ έχει φτάσει και σε αλλους, εσένα ρε είδαν το βίντεο με τον τάκη αυτοί της ευρωλίγκας και θα σε κόψουν δεν θα στα στείλουν παλιοχουλιγκάνε smiley.gif smiley.gif smiley.gif
saou
Ούτε εμένα μου έχει έρθει τίποτα.
greece4
ουτε κ σε μενα...
paris_2010
QUOTE(niktzougan @ Apr 7 2010, 16:11 ) *
Παιδιά όποιος έχει τρία εισιτήρια ας επικοινωνήσει.


Exw 3 eisitiria (kai ta 3 mazi) gia katigoria 5. Exw kai aeroporika an se endiaferei me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina. Let me know an endiaferesai akoma.

Opoios endiaferetai gia eisithria F4 as postarei! Exw epishs kai kapoia aeroporika me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina se times pou den vriskontai pleon!
christaras23
Ενδιαφέρομαι για 1 εισιτήριο κατηγορία 6 των 160 ευρώ. αν είναι εντός αττικής ακόμα καλύτερα για να γίνει χέρι με χέρι η συναλλαγή !
στείλτε μου mail στο christaras23@hotmail.com

ευχαριστώ πολύ.
raghel7
To e-mail από euroleague σχετικά με τη δήλωση ονομάτων και ομάδων

TICKETNET wrote:
> Dear Fans,
> The intensity is at its maximum this week in the Euroleague as we enter into the Playoffs. Teams will try to qualify for what will be another exceptional Final Four in Paris on May 7th and 9th.
> As you have probably noticed, there are no more tickets available except those that will be offered to each of the Final Four teams. We thank you for having purchased tickets for this event and remind you that tickets will be mailed to you by late April.
> Please take a moment to review your mailing contact details by clicking here <http://tk3.rylyo.com/sy/ev?3&5118-269&0&%2FfwP1fS4gp9e47NWqZI%2BDw> . Please confirm that this information is still accurate or change the details online.
> You will need to have a proof of identification to enter into the arena so please confirm the following by replying to this email :
> - Reference Order number
> - Full name of the person who made the order
> - Name of each person using a purchased ticket
> - Name of the team each person supports.
> For any other question on the Euroleague Basketball Final Four please visit parisf4.com
> See you in Paris!
> TICKETNET
> Service Clients
> Challenge 92
> 101 avenue François Arago
> 92017-Nanterre Cedex
> Tel : 01 49 97 51 91
> Fax : 01 49 97 52 15
niktzougan
QUOTE(paris_2010 @ Apr 12 2010, 01:15 ) *
Exw 3 eisitiria (kai ta 3 mazi) gia katigoria 5. Exw kai aeroporika an se endiaferei me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina. Let me know an endiaferesai akoma.

Opoios endiaferetai gia eisithria F4 as postarei! Exw epishs kai kapoia aeroporika me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina se times pou den vriskontai pleon!


Ενδιαφέρομαι ακόμα. Σου έστειλα pm.
paris_2010
Σορρυ για τα γκρικλις.

Για το Φάιναλ 4, διευκρινίζω ότι έχω μερικά εισιτήρια για κατηγορία 5 στα 272.5 ευρώ και άλλα 2 εισιτήρια για κατηγορία 4 στα 307.5 ευρώ (συμπεριλαμβάνω και τα 25 ευρώ έξοδα αποστολής στη τιμή). Επίσης έχω και αεροπορικά σε τιμή 260 ευρώ με απευθείας πτήσεις Αθήνα-Παρίσι-Αθήνα. Αυτές οι τιμές δεν υπάρχουν πλέον και έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχουν και απευθείας πτήσεις (το τελευταίο ελέγχεται, έτσι με πληροφορήσανε, δεν το έχω ψάξει προσωπικά). Όποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου.
sis10
Καλησπέρα σε όλους!!

Ειναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum γι'αυτο και να με συγχωρεσετε για τυχόν λάθη!!

Εχω κλεισει και εγω εσητήρια για το final four αλλα ακόμα δεν εχω πάρει το mail που εχετε δημοσιευσει πιο πάνω. Το έχετε
πάρει όλοι; Ξέρετε γιατί μπορεί να μην το έχουν στείλει σε κάποιους;

Εχω αρχίσει να ανησυχώ γιατι οι μέρες περνάνε!!

Πάσα βοήθεια δεκτη!! smiley.gif
lamar
QUOTE(sis10 @ Apr 13 2010, 14:08 ) *
Καλησπέρα σε όλους!!

Ειναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum γι'αυτο και να με συγχωρεσετε για τυχόν λάθη!!

Εχω κλεισει και εγω εσητήρια για το final four αλλα ακόμα δεν εχω πάρει το mail που εχετε δημοσιευσει πιο πάνω. Το έχετε
πάρει όλοι; Ξέρετε γιατί μπορεί να μην το έχουν στείλει σε κάποιους;

Εχω αρχίσει να ανησυχώ γιατι οι μέρες περνάνε!!

Πάσα βοήθεια δεκτη!! smiley.gif


Μην ανησυχεις φιλε, ειμαστε πολλοι που δεν εχουμε λαβει αυτο το mail. Στην Ευρωλιγκα δεν βιαζονται και πολυ, απο οτι φαινεται!
sis10
Ωραια ευχαριστω πολυ!!!

Οπότε περιμένουμε!!! Αντε πότε θα περάσουν οι μέρες!!!!
sotiris7
QUOTE (paris_2010 @ Apr 12 2010, 00:15 ) *
Exw 3 eisitiria (kai ta 3 mazi) gia katigoria 5. Exw kai aeroporika an se endiaferei me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina. Let me know an endiaferesai akoma.

Opoios endiaferetai gia eisithria F4 as postarei! Exw epishs kai kapoia aeroporika me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina se times pou den vriskontai pleon!

ενδιαφερομαι και για τα τρια εισητηρια..μπορεις να γραψεισ το τηλ.να μιλησουμε

QUOTE (Nik Tepits @ Mar 10 2010, 22:02 ) *
Γεια χαρα,

Απο υπερβολικη αισιοδοξια, αγορασα απ τον Οκτωβριο τρια εισιτηρια για το φαιναλ φορ του Παρισιου. Νομιζα πως η ομαδα μου (Παναθηναικος) θα παει στανταρ κι ετσι μου μεινανε στο χερι! 68.gif

Πουλαω λοιπον αυτα τα εισιτηρια που ειναι για τη πορτοκαλι κατηγορια (Category 5), στην κανονικη τους τιμη, που ειναι των 250 ευρω το καθενα. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ, ευχαριστω.

Συγγνωμη εκ των προτερων απο τους mods, μιας και δεν ξερω που επρεπε να βαλω το συγκεκριμενο θεμα.

ενδιαφερομαι εγω και για τα τρια εισητηρια..αν εισαι και απο αθηνα τοσο το καλυτερο..μπορεισ να γραψεισ το τηλ.για να επικοινωνισουμε??


QUOTE (Nik Tepits @ Mar 10 2010, 22:02 ) *
Γεια χαρα,

Απο υπερβολικη αισιοδοξια, αγορασα απ τον Οκτωβριο τρια εισιτηρια για το φαιναλ φορ του Παρισιου. Νομιζα πως η ομαδα μου (Παναθηναικος) θα παει στανταρ κι ετσι μου μεινανε στο χερι! 68.gif

Πουλαω λοιπον αυτα τα εισιτηρια που ειναι για τη πορτοκαλι κατηγορια (Category 5), στην κανονικη τους τιμη, που ειναι των 250 ευρω το καθενα. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ, ευχαριστω.

Συγγνωμη εκ των προτερων απο τους mods, μιας και δεν ξερω που επρεπε να βαλω το συγκεκριμενο θεμα.

ενδιαφερομαι εγω φιλαρακι..αν εισαι και απο την αθηνα και εχεις 3 εισητηρια τοσο το καλυτερο..το email sotmpas@hotmail.com..παρακαλω επικοινωνισε μαζι μου..για να ξερω..ευχαριστω..

QUOTE (misa @ Mar 17 2010, 22:09 ) *
Εχω αγορασει 4 εισιτηρια κατηγορια πορτοκαλι των 260 euro για το FF στο Παρισι.Προς το παρον εχωκρουση απο 2 φιλαθλους του Ολυμπιακου Denis και Σωτηρη.Αν καποιος απο τους 2 στραβωσει μπορV να τα διαθεσω σε αλλα παιδια ...facebook: ********************...Eπι
κοινωνειτε μαζι μου .Ανεβαινω Αθηνα αφου τα παραλαβω(και εννοειται τα εχω δηλωσει αρχες Απριλιου ως φιλαθλος του Ολυμπιακου),βρισκομαστε και τα αγοραζετε...thanks

ενδιαφερομαι εγω για τα3..αν θελεις επικοινωνισε μαζι μου..

QUOTE (paris_2010 @ Apr 12 2010, 00:15 ) *
Exw 3 eisitiria (kai ta 3 mazi) gia katigoria 5. Exw kai aeroporika an se endiaferei me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina. Let me know an endiaferesai akoma.

Opoios endiaferetai gia eisithria F4 as postarei! Exw epishs kai kapoia aeroporika me apeutheias pthseis Athina-Parisi-Athina se times pou den vriskontai pleon!

ενδιαφερομαι..και για τα τρια εισητηρια..sotmpas@hotmail.com.αν μενεισ και αθηνα τοσο το καλυτερο..ε

QUOTE (apkat @ Mar 25 2010, 04:15 ) *
Σου χω στειλει και πμ και μειλ.Ενας φιλος μου ενδιαφερεται για 1 εισιτηριο..Οταν μπορεις επικοινωνησε.

ενδιαφερομαι για 3 αν δεν τα εχεισ πουλησει,,sotmpas@hotmail.com
gpri
QUOTE(banebane @ Apr 6 2010, 19:20 ) *
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ FINAL FOUR (ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 5) ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ


ΦΙΛΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ 2 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ. ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙΓΟΜΑΙ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
saou
Σε ότι αφορά το mail που σε αρκετούς από μας δεν έχει έρθει, σε σχετική ερώτηση που τους έκανα μου απάντησαν ότι τα εισιτήρια μου θα αποσταλούν εντός της επόμενης εβδομάδας...

iancos
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΣΤΟ FF. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΡΜ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
kobekg
Ενδιαφέρομαι για 1 ή 2 εισήτηρια για το f4.Το mail μου είναι xemnas@windowslive.com
kobekg
QUOTE(banebane @ Apr 6 2010, 19:20 ) *
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ FINAL FOUR (ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 5) ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ


Ενδιφέρομαι για 1 ή 2 εισητηρια,αναλογως τη τιμη...


QUOTE(paris_2010 @ Apr 12 2010, 23:38 ) *
Σορρυ για τα γκρικλις.

Για το Φάιναλ 4, διευκρινίζω ότι έχω μερικά εισιτήρια για κατηγορία 5 στα 272.5 ευρώ και άλλα 2 εισιτήρια για κατηγορία 4 στα 307.5 ευρώ (συμπεριλαμβάνω και τα 25 ευρώ έξοδα αποστολής στη τιμή). Επίσης έχω και αεροπορικά σε τιμή 260 ευρώ με απευθείας πτήσεις Αθήνα-Παρίσι-Αθήνα. Αυτές οι τιμές δεν υπάρχουν πλέον και έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχουν και απευθείας πτήσεις (το τελευταίο ελέγχεται, έτσι με πληροφορήσανε, δεν το έχω ψάξει προσωπικά). Όποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου.


Φίλε μου ενδιφέρομαι για 2 κατηγοριας 5 αλλιως αν δεν έχεις 1 ή μπορει και 2 για κατηγορίας 4...
gpri
QUOTE(paris_2010 @ Apr 12 2010, 23:38 ) *
Σορρυ για τα γκρικλις.

Για το Φάιναλ 4, διευκρινίζω ότι έχω μερικά εισιτήρια για κατηγορία 5 στα 272.5 ευρώ και άλλα 2 εισιτήρια για κατηγορία 4 στα 307.5 ευρώ (συμπεριλαμβάνω και τα 25 ευρώ έξοδα αποστολής στη τιμή). Επίσης έχω και αεροπορικά σε τιμή 260 ευρώ με απευθείας πτήσεις Αθήνα-Παρίσι-Αθήνα. Αυτές οι τιμές δεν υπάρχουν πλέον και έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχουν και απευθείας πτήσεις (το τελευταίο ελέγχεται, έτσι με πληροφορήσανε, δεν το έχω ψάξει προσωπικά). Όποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου.



ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 5 ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ
ixtlan
QUOTE(paris_2010 @ Apr 12 2010, 23:38 ) *
Σορρυ για τα γκρικλις.

Για το Φάιναλ 4, διευκρινίζω ότι έχω μερικά εισιτήρια για κατηγορία 5 στα 272.5 ευρώ και άλλα 2 εισιτήρια για κατηγορία 4 στα 307.5 ευρώ (συμπεριλαμβάνω και τα 25 ευρώ έξοδα αποστολής στη τιμή). Επίσης έχω και αεροπορικά σε τιμή 260 ευρώ με απευθείας πτήσεις Αθήνα-Παρίσι-Αθήνα. Αυτές οι τιμές δεν υπάρχουν πλέον και έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχουν και απευθείας πτήσεις (το τελευταίο ελέγχεται, έτσι με πληροφορήσανε, δεν το έχω ψάξει προσωπικά). Όποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου.


Φίλε μου, μάλλον δεν σε έχουν πληροφορήσει καλά. Τα αεροπορικά εισιτήρια είναι ονομαστικά και δεν μεταβιβάζονται, ειδικά αν είναι στην οικονομική θέση. Μόνο αν πληρώσεις μια διαφορά (το ποσό εξαρτάται από την αεροπορική εταιρία) μπορεί να το κάνεις ανοιχτό και να ταξιδέψεις κάποια αλλη στιγμή εσύ ο ίδιος. Το αναγράφει εξάλλου και στο e-ticket.
Επομένως μόνο τα εισιτήρα του final 4 μπορείς να πουλήσεις. Σου έχω στείλει και pm με το email και το τηλέφωνό μου για 2 εισιτήρια των 260 συν τα 25 ευρώ έξοδα αποστολής. Τσέκαρε το και με την αεροπορική εταιρία για να είσαι σίγουρος ότι δεν σου λέω ψέματα.
nikefalin
Υπάρχει ένα εισητήριο για το F4 των 295 + 25 ταχυδρομικά = 320 Ευρώ , ( πίσω από τα καλάθια ) - 4ης κατηγορίας.

Οποιος ενδιαφέρεται πληροφορίες με προσωπικό μύνημα ( ΠΜ)
str
επειδη διαβαζω απο παρα πολλους για τα εισιτηρια και τα εξοδα αποστολης..
τα εξοδα αποστολης ειναι 25 ευρο ανα παραγγελια.
ΟΧΙ ανα εισιτηριο..
αν καποιος παρηγγειλε 5 μαζεμενα πληρωσε εξτρα στην τιμη (την συνολικη) 25 ευρο...(5 ευρο ανα εισιτηριο)
αν παρηγγειλε 5 αλλα με 5 διαφορετικες παραγγελιες τοτε ειναι 25χ5..

για να ξερετε τι πληρωνετε...

greece4
QUOTE(str @ Apr 14 2010, 15:59 ) *
επειδη διαβαζω απο παρα πολλους για τα εισιτηρια και τα εξοδα αποστολης..
τα εξοδα αποστολης ειναι 25 ευρο ανα παραγγελια.
ΟΧΙ ανα εισιτηριο..
αν καποιος παρηγγειλε 5 μαζεμενα πληρωσε εξτρα στην τιμη (την συνολικη) 25 ευρο...(5 ευρο ανα εισιτηριο)
αν παρηγγειλε 5 αλλα με 5 διαφορετικες παραγγελιες τοτε ειναι 25χ5..

για να ξερετε τι πληρωνετε...

41.gif
paris_2010
QUOTE(ixtlan @ Apr 14 2010, 14:19 ) *
Φίλε μου, μάλλον δεν σε έχουν πληροφορήσει καλά. Τα αεροπορικά εισιτήρια είναι ονομαστικά και δεν μεταβιβάζονται, ειδικά αν είναι στην οικονομική θέση. Μόνο αν πληρώσεις μια διαφορά (το ποσό εξαρτάται από την αεροπορική εταιρία) μπορεί να το κάνεις ανοιχτό και να ταξιδέψεις κάποια αλλη στιγμή εσύ ο ίδιος. Το αναγράφει εξάλλου και στο e-ticket.
Επομένως μόνο τα εισιτήρα του final 4 μπορείς να πουλήσεις. Σου έχω στείλει και pm με το email και το τηλέφωνό μου για 2 εισιτήρια των 260 συν τα 25 ευρώ έξοδα αποστολής. Τσέκαρε το και με την αεροπορική εταιρία για να είσαι σίγουρος ότι δεν σου λέω ψέματα.


Το έχω τσεκάρει και γίνεται αλλαγή ονόματος με 30 ευρώ συν ανά πτήση. Όποιος ενδιαφέρεται για εισιτήρια F4 PM, me. Έχω κάποια εισιτήρια στη ΚΑΤ5 και άλλα 2 εισιτήρια στην ΚΑΤ4.

Ευχαριστώ!
LFO
QUOTE(paris_2010 @ Apr 16 2010, 00:31 ) *
Το έχω τσεκάρει και γίνεται αλλαγή ονόματος με 30 ευρώ συν ανά πτήση. Όποιος ενδιαφέρεται για εισιτήρια F4 PM, me. Έχω κάποια εισιτήρια στη ΚΑΤ5 και άλλα 2 εισιτήρια στην ΚΑΤ4.

Ευχαριστώ!



Δηλαδή Αθηνα - Παρισι -Αθηνα = €60 (30 Χ2 πτησεις)για την αλλαγη ονοματος + οσο κανει κανονικα το εισιτηριο?
RedSpy
QUOTE(paris_2010 @ Apr 16 2010, 01:31 ) *
Το έχω τσεκάρει και γίνεται αλλαγή ονόματος με 30 ευρώ συν ανά πτήση. Όποιος ενδιαφέρεται για εισιτήρια F4 PM, me. Έχω κάποια εισιτήρια στη ΚΑΤ5 και άλλα 2 εισιτήρια στην ΚΑΤ4.

Ευχαριστώ!



Με ποια εταιρια ειναι τα αεροπορικα εισιτηρια;
RedSpy
QUOTE(paris_2010 @ Apr 16 2010, 01:31 ) *
Το έχω τσεκάρει και γίνεται αλλαγή ονόματος με 30 ευρώ συν ανά πτήση. Όποιος ενδιαφέρεται για εισιτήρια F4 PM, me. Έχω κάποια εισιτήρια στη ΚΑΤ5 και άλλα 2 εισιτήρια στην ΚΑΤ4.

Ευχαριστώ!


Μετα απο ερευνα που εκανα διαπίστωσα πως 4 εταιριες πηγαινουν απευθeιας Αθηνα-Παρισι-Αθηνα και η μονη που κανει μεταβιβαση εισητηριων ειναι η easyjet. Ισως ομως δεν ξερεις οτι εκτος απο τα 30€ Χ2 πληρωνεις και τι διαφορα στη τιμη του εισιτηριου. Για παραδειγμα αν πληρωσες 260€ εσυ οταν εκανες τι κρατηση σημερα αυτη η πτηση στοιχιζει 430€, αυτος που θα δεχτει να παρει τα εισιτηρια σου θα πρεπει να πληρωσει και τι διαφορα που ειναι 170€.
συνολο 260+170+60= 490€

και για του λογου το αληθες
http://www.easyjet.com/EL/Kavie/regulations.html
κεφαλαιο 5 Μεταβιβάσεις εισιτηρίων

Υπαρχουν πτησεις με ενδιαμεση σταση με τι Swiss kai Alitalia σπο 250€ - 300€ για οποιον θελει να παει.
raghel7
ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ

Η Euroleague εστειλε e-mail προ 15μέρου σε όσους είχαν αγοράσει εισητήρια για το final 4 και η ομάδα τους δεν προκρίθηκε, να δηλώσουν ομάδα και ονόματα των ατόμων που θα παρακολουθήσουν τους αγώνες. Έδωσε έτσι την ευκαιρία σε πολλούς που τελικά δεν θα πανε -μια και η ομάδα τους έμεινε απ΄εξω- να πουλήσουν τα εισητήριά τους σε φίλους-γνωστούς ή άσχετους, διασφαλίζοντας έτσι ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ τις θέσεις.
Η διαδικασία αυτή λήγει εντός του προσεχούς Σ/Κ (μεθαύριο Κυριακή).
Για όσους ψάχνετε λοιπόν εισητήρια, βεβαιωθείτε ότι ο κάτοχος του/των εισητηρίων θα δηλώσει το όνομά σας. Η είσοδος στο γήπεδο θα γίνεται με επίδειξη ταυτότητας για να ταυτοποιείται το εισητήριο με τον κάτοχο.


QUOTE(str @ Apr 14 2010, 15:59 ) *
επειδη διαβαζω απο παρα πολλους για τα εισιτηρια και τα εξοδα αποστολης..
τα εξοδα αποστολης ειναι 25 ευρο ανα παραγγελια.
ΟΧΙ ανα εισιτηριο..
αν καποιος παρηγγειλε 5 μαζεμενα πληρωσε εξτρα στην τιμη (την συνολικη) 25 ευρο...(5 ευρο ανα εισιτηριο)
αν παρηγγειλε 5 αλλα με 5 διαφορετικες παραγγελιες τοτε ειναι 25χ5..

για να ξερετε τι πληρωνετε...

κι ομως φιλε εμενα με χρεωσανε 2 25ρακια ενω εκανα την παραγγελια μαζι..σε επικοινωνια μαζι τους μου ειπαν οτι εγινε λαθοσ και ειμαστε σε συνεχη ανταλλαγη e-mail να δουμε πως σκατα θα παρω τα 25 μου ευρω πισω...το ιδιο συνεβει και σε γνωστο μου

Οτι αφορά πτήσεις..η πιο φθηνή αυτή τη στιγμή είναι με 360 ευρω (Πεμπτη με Δευτερα)
RedSpy
Πτήσεις ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΙΣΙ-ΑΘΗΝΑ 06/05 - 10/05
Με ενδιαμεσο

Swiss 252

Lufthansa 255

LOT Polish 289

Alitalia 305

Πτήσεις ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΙΣΙ-ΑΘΗΝΑ 06/05 - 11/05

θα βρειτε καλυτερες τιμες και κυριως καλυτερες ωρες

πηγή
www.airtickets.gr 16/04 17.30

str
QUOTE(raghel7 @ Apr 16 2010, 17:52 ) *
ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ

Η Euroleague εστειλε e-mail προ 15μέρου σε όσους είχαν αγοράσει εισητήρια για το final 4 και η ομάδα τους δεν προκρίθηκε, να δηλώσουν ομάδα και ονόματα των ατόμων που θα παρακολουθήσουν τους αγώνες. Έδωσε έτσι την ευκαιρία σε πολλούς που τελικά δεν θα πανε -μια και η ομάδα τους έμεινε απ΄εξω- να πουλήσουν τα εισητήριά τους σε φίλους-γνωστούς ή άσχετους, διασφαλίζοντας έτσι ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ τις θέσεις.
Η διαδικασία αυτή λήγει εντός του προσεχούς Σ/Κ (μεθαύριο Κυριακή).
Για όσους ψάχνετε λοιπόν εισητήρια, βεβαιωθείτε ότι ο κάτοχος του/των εισητηρίων θα δηλώσει το όνομά σας. Η είσοδος στο γήπεδο θα γίνεται με επίδειξη ταυτότητας για να ταυτοποιείται το εισητήριο με τον κάτοχο.



κι ομως φιλε εμενα με χρεωσανε 2 25ρακια ενω εκανα την παραγγελια μαζι..σε επικοινωνια μαζι τους μου ειπαν οτι εγινε λαθοσ και ειμαστε σε συνεχη ανταλλαγη e-mail να δουμε πως σκατα θα παρω τα 25 μου ευρω πισω...το ιδιο συνεβει και σε γνωστο μου

Οτι αφορά πτήσεις..η πιο φθηνή αυτή τη στιγμή είναι με 360 ευρω (Πεμπτη με Δευτερα)



ειναι μαλλον γεγονος οτι τα εμαιλσ σταλθηκαν σε οσους ειχαν δηλωσει ομαδα που δεν περασε..για αυτο και οι περισσοτεροι ολυμπιακοι δεν πηραν εμαιλ..

παντως αν δεν κανω λαθος και στο βερολινο περυσι ελεγαν ταυτοποιηση εισιτηριων...στο γηπεδο ομως δεν ζητησε κανεις ταυτοτητα και μαλιστα τα εισιτηρια πωλουνταν και εξω απο το γηπεδο απο διαφορους..
αν τωρα στη γαλλια ζητησουν ταυτοτητα θα ειναι μεγαλη καινοτομια..

απο την αλλη αυτο που λεω ισχυει..αν σε εσενα και στον γνωστο σου εγινε λαθος..ευθυνεται η euroleague..απλα το ειπα γιατι καποιοι θα κοιταξουν να εκμεταλευθουν ακομα και αυτο το 25αρι ευροπουλα..
LFO
QUOTE(RedSpy @ Apr 16 2010, 17:15 ) *
Πτήσεις ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΙΣΙ-ΑΘΗΝΑ 06/05 - 10/05
Με ενδιαμεσο

Swiss 252

Lufthansa 255

LOT Polish 289

Alitalia 305

Πτήσεις ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΙΣΙ-ΑΘΗΝΑ 06/05 - 11/05

θα βρειτε καλυτερες τιμες και κυριως καλυτερες ωρες

πηγή
www.airtickets.gr 16/04 17.30


φοβερες τιμες αλλα και απιθανα δρομολογια torture.gif .....φτανεις 5,6,7 το απογευμα για να τρεχεις σαν τρελος μαζι με τις βαλιτσες στο χερι να προλαβεις (αν δεν υπαρχει καμια καθυστερηση) να δεις εστω και ενα δεκαλεπτο απο το 1ο ματς ugly_tocktock.gif .....Στην επιστροφή δε τα περισσοτερα δρομολογια εχουν παραμονη στη Γενευη, την Ρωμη, το Ντισελντορφ, την Ζυριχη, την Φρανκφουρτη, την Ρωμη....αντε πληρωσε και ακομη μια βραδια ξενοδοχειο....

το 6-11/5 ειναι σαφεστατα πιο ανθρωπινο...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.