Help - Search - Members - Calendar
Full Version: οστικο οιδημα στην ποδοκνημικη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
pan9
Γεια σας...ειμαι ενας νεαρος παικτης που παιζω μπασκετ σε ερασιτεχνικο επιπεδο...ενιωθα κατι ενοχλησεις στο ποδι που με ενοχλουσαν και στο περπατημα αλλα εγω συνεχισα προπονησεις και αγωνες... εκανα μια μαγνητικη και μ βρηκαν οτι εχω οστικο οιδημα στην ποδοκνημικη...ο γιατρος μ ειπε 3 εβδομαδες σε πατεριτσες για αποφορτιση και ταυτοχρονα θεραπεια αλλα εγω λογω οτι ειμαι φοιτητης και μενω μονος μου δεν μπορω να ειμαι με τις πατεριτσες και θελω να συνεχισω και στους επομενους αγωνες...το οστικο οιδημα ειναι σοβαρο?...υπαρχει κατι που μπορω να κανω μονος μου για να αντιμετωπισω το προβλημα?...οποιαδηποτε συμβουλη δεκτη
επαθα λαστιχο
η συμβουλη μου ειναι να μην ψαχνεις για συμβουλες στα φορα αλλα και στην εξω ζωη απο μη ειδικους.να εκφρασεις τις ανησυχιες σου στον γιατρο που σε παρακολουθησε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.