Help - Search - Members - Calendar
Full Version: dizzy! εχει αγωνα σημερα!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
greece4
μπορει το supersport να δειχνει πλεον τουλαχιστον 5 αγωνες euroleague την εβδομαδα, η ετ3 να δειχνει uleb cup, αλλα καποιος αναμεσα μας ειναι τσακωμενος με την tv....
ας τον βοηθησουμε να δει λιγο μπασκετακι λοιπον!
οποιος μπορει ας γραφει εδω τις τηλεοπτικες μεταδοσεις της καθε εβδομαδας!! thanx!
marios
Τετάρτη 30, Μάρτιος
20:10 Παναθηναϊκός - Κλιμάμιο Μπολόνια (Ζ) SUPER SPORT 1
20:10 Εφές Πίλσεν - ΑΕΚ (Ζ) SUPER SPORT 1
Πέμπτη 31, Μάρτιος
21:40 Σκαβολίνι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ζ) SUPER SPORT 1
21:40 Μοντεπάσι Σιένα - Μακάμπι (Ζ) SUPER SPORT 1
Σάββατο 02/04/2005
18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π – ΑΕΚ ET1
19:00<< το πρόγραμμα του supersport δεν λεει τι αγώνα θα δείξει>>
Κυριακή 03/04/2005
18:30 ΠΑΟΚ – Γ.Σ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ HONDA<στο site της ΕΡΤ ελεγε SKODA sad.gif >

και την επόμενη φορά θα έχει κ τους αγώνες του ΝΒΑ w00t.gif
dizzy_fingers
Heeeeey....
Να'στε καλά παιδιά 6.gif !

Ευχαριστώ για την προσπάθειά σας....αλλά κάποιος τώρα θα πρέπει να μου θυμίζει να ελέγχω αυτό το τόπικ συχνά biggrin.gif icon_drunk.gif!


ΥΓ: greece4 που παίζεις? 7.gif tongue.gif
greece4
χεχε!! που παιζω??.... lol
thanx μαριε!!!
ε, ελπιζω dizzy αφου θα βλεπεις αυτο το topic στην πρωτη σελιδα του overplay να το θυμασαι!! Lol
απ'οτι διαβασα παντως σε αλλο τοπικ, ειδες κ τα 2 ελληνικα ματς σε παραλληλη συνδεση!! ειναι ενα πολυ καλο βημα αυτο για αρχη!! wink.gif
Warrior
QUOTE (marios @ Mar 30 2005, 02:37 AM)
                    Σάββατο  02/04/2005
19:00<< το πρόγραμμα του supersport δεν λεει τι αγώνα θα δείξει>>

Παναθηναικος-Μακεδονικος θα δειξει...biggrin.gif

Θα το κραταμε ψηλα dizzy για χαρη σου.. 71.gif
greece4
sorry dizzy, xerw pws eixa uposxe8ei na sou grafw pote exei agwnes... as opsontai ta provlhmata tou kwlo-pc! 8a ta poume!
dizzy_fingers
Το ξέρεις ότι εξ'αιτίας αυτής της παράλειψής σου δεν είδα καθόλου μπάσκετ αυτή τη βδομάδα? 33.gif

Κάθε μέρα όταν έμπαινα οverplay, αυτό ήταν το πρώτο τόπικ που κοιτούσα και όταν έβλεπα πως δεν ανανεωνόταν απογοητευόμουν τόσο που δεν πόσταρα... sad.gif

Αλήθεια... 65.gif

Ελπίζω να νιώθεις τύψεις για αυτό που έκανες... 33.gif

blech.gif blech.gif blech.gif


Πλάκα πλάκα επιδημία έχει πέσει...δεν είσαι η μόνη με χαλασμένο υπολειτουργιστή αλλά και ο ΜΖ...

Εγώ παιδιά από την πλευρά μου έχω χαθεί αυτές τις μέρες γιατί είχα πολλές δουλειές...μία από τις οποίες αφορά το overplay μας και θα σκάσει ως είδηση σύντομα wink.gif.
greece4
επιτελους φτιαχτηκε το ρημαδι!... πρεπει να ειχα καποιον ιο, αλλα δν ξερω ακριβως τι! κ δν ξερω κ πως τον "κολλησα" ρε γμτ!!

ωχ, μη με κανεις κ νιωθω τυψεις!! lol wink.gif

η ειδηση να φανταστω ηταν αυτη η ανανεωση και η δημιουργια του site?... μπραβο παντως, πολυ καλη δουλεια!!
harris
Μηπως φταιει οτι ο dizzy μας βαζει ιους για να μας το παιζει εξυπνακιας μετα????ΛΕΩ ΕΓΩ ,ΜΗΠΩΣ??? tongue.gif

Νιωθω ηδη τον θυμο του στο σβερκο μου peace.gif
NBAholic
Sorry που βεβηλώνω το thread που αφιερώνεται αποκλειστικά στην ενημέρωση του Ντίζι, αλλά θέλω κι εγώ να μάθω για τον Τελικό! Στις 9:10 στην ΕΤ3 είναι ή κάνουν λάθος οι ειδήμονες;
Warrior
Στις 9 ειναι συμφωνα και με την σελιδα της Uleb...

Και αλλη εκπληξη Σπυρο?? w00t.gif
Θα παθουμε τιποτα απο τις πολλες που εχουν πεσει τελευταια?
biggrin.gif

Πλακα,πλακα εχεις καταστρεψει ολων μας τους υπολογιστες!!! ohmy.gif
fast.gif
greece4
molis xekinhse... 9.10 ET3
NBAholic
Και μόλις τελείωσε...Well, όχι ακόμη, αλλά με το σκορ στο 62-37 και όταν παίζεις έτσι, δεν έχεις παρά να περιμένεις να τελειώσει...
dizzy_fingers
Χάρη, αυτό που νιώθεις στον σβέρκο σου είναι το επερχόμενο ban για τις ψευδείς και ασύστολες κατηγορίες που πετάς από δω κι από κει.... 19.gif

Warrior, απ'ότι φαίνεται έριξα κι εγώ "ιό" στον υπολογιστή μου...αφού δε μπορώ ούτε εγώ να μπω....επιδημία πρέπει να έχει πέσει 45.gif

Greece καλώς ήρθες και πάλι! tongue.gif
harris
peace.gif
dizzy_fingers
guns.gif shot.gif torture.gif

(αυτά την προσεχή κυριακή... wos_sport5.gif )
harris
19.gif
greece4
EUROLEAGUE - FINAL FOUR MOSCOW 2005, MAY 6-8


παρασκευη 06.05

16:30 champions zone
17:30 τελετη εναρξης final four
18:10 α' ημιτελικός: maccabi - pao
20:40 β' ημιτελικός: cska - tau

ενδιαμεσα στους αγωνες, πριν και μετα την τελετη εναρξης αλλα και μετα το τελος του β' ημιτελικού θα υπαρχει η εκπομπη champions zone, αφιερωμενη στο final four.
ολα τα παραπανω θα προβληθούν από το supersport 1

κυριακη 08.05

15:10 μικρος τελικος
17:40 τελικος

υποθετω πως θα υπαρχουν οι αντιστοιχες εκπομπες και την κυριακη, δεν ξερω ομως κατι παραπανω...

ο μικρος τελικος θα είναι στο supersport 1, ενώ ο τελικός στο supersport special...
dizzy_fingers
Μπράβο βρε greece και δε μπορούσα να θυμηθώ τι είχε να δω αυτό το σαβ/κο... tongue.gif

Πλάκα πλάκα, μέχρι τώρα είχα την εντύπωση ότι θα παίζαμε εμείς στις 20:40 40.gif fast.gif .

Νωρίς είναι πάντως ο μικρός τελικός...κρίμα..και ήθελα να ένα παιχνίδι Ταού-Μακάμπι! 19.gif

Παιδιά...μην πέσουν ντομάτες...αλλά αν σας πω ότι υπάρχει περίπτωση να λείπω εκτός αθήνας το τριήμερο και να μην δω όλο το final4 (μόνο τους αγώνες τους ΠΑΟ από καφετέριες) icon_tomato.gif

sad-smiley-009.gif
greece4
βασικα, σβηστο οσο προλαβαινεις dizzy! lol
dizzy_fingers
21.gif

και για να μην ξεχνιόμαστε... lol biggrin.gif

Τι να κάνω παιδιά...άμα λείψω τελικά αυτό το τριήμερο θα είναι για να πάω να παίξω μπάσκετ κάπου ...σε ένα τουρνουά (όχι στη Μόσχα, μην ψαρώνετε tongue.gif ).

Οπότε, και η ελλάδα να παίζει στον τελικό του ολυμπιακού τουρνουά, αν έχω κανονίσει να πάω για μπάσκετ...θα διαλέξω το δεύτερο.
greece4
σωστος... ετσι κ αλλιως, λογικα θα το βαλει κ σε επαναληψη...
dizzy_fingers
...και θα βάλω τον πατέρα μου να τα γράψει στο βίντεο (ποιόν? τον πατέρα μου? αυτός με τον οποίο τρωγόμαστε για να δω εγώ τον Παναθηναϊκό στην ευρωλίγκα και αυτός τον αγώνα κυπέλλου Άρης - Ξάνθη??? ...την έκατσα 40.gif ).

Κάτσε να δω όμως σε τι κατάσταση θα είμαι την παρασκευή...έφαγα κάτι γονατιές σήμερα εκεί που πήγα για μπάσκετ (ένα ανοιχτό απέναντι από το Κάραβελ...πολύ ωραίο δάπεδο, με διχτάκια οι μπασκέτες και προβολείς....δε μαζεύει και τον καλύτερο κόσμο, αλλά αν έχετε παρέα, προτιμήστε το...είναι και σε καλή θέση) και έχω πιαστεί και στον δεξί προσαγωγό (πως το κατάφερα να το πετύχω αυτό σε αυτό το άθλημα... blink.gif ).
sport-smiley-017.gif
Anxel
Πάντως ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει σε ποιό κανάλι θα δείξει τον Μεγάλο Τελικό την Κυριακή και αυτό γιατί η ΕΠΑΕ όρισε τα ματς του ποδοσφαίρου στις 19.00 και έτσι το Supersport 1 θα δείξει την Πανάθα μας με τον Μπάοκ,το Supersport 2 θα έχει Κέρκυρα - Γαύρος,το Supersport 3 θα δείξει ΑΕΚ - Ιωνικός ενώ από οτι είδα δημιουργήθηκε ειδικά για την ημέρα και ένα Supersport 4 το οποίο όμως γράφει οτι θα δείξει ΟΦΗ - Σκόντα Ξάνθη..

Και ο Τελικός που σίγουρα θα τελειώσει 8 πάρα που θα χωρέσει ρε παίδες??Μα τι μαλάκες που δημιουργούν ολόκληρα κανάλια για να δείξουν τον ΟΦΗ...Αν είναι δυνατόν...Λογικά την Κυριακή δεν θα υπάρχουν καν εκπομπές...Οτι γίνει θα παίξει στην Ώρα των Πρωταθλητών άντε και σε κανένα έκτακτο δελτίο...Πάντως όπως λέει και ο Dizzy ένας Μικρός Τελικός ανάμεσα σε Μακάμπι - Ταού δεν θα ήτανε άσχημος...Τον Μικρό Τελικό τον έχει σίγουρα το Supersport 1...
Warrior
QUOTE (dizzy_fingers @ May 5 2005, 02:05 AM)
Παιδιά...μην πέσουν ντομάτες...αλλά αν σας πω ότι υπάρχει περίπτωση να λείπω εκτός αθήνας το τριήμερο και να μην δω όλο το final4 (μόνο τους αγώνες τους ΠΑΟ από καφετέριες)

ohmy.gif

Αν σου κανω κανα πεσιμο και σου παρω τη NOVA,θα σου πω εγω!!!

hammer.gif
greece4
οντως, τωρα που το βλεπω, ειχα ξεχασει κατι αρκετα (lol) βασικο, τα καναλια.... τα προσθεσα...
Basketomania
Αυτες ειναι αδικιες...οσοι εχουν NOVA να λειπουν και οι αλλοι οι να ξεροσταλιαζουν στις καφετεριες!!!Ατιμη ζωη!!!
harris
Αχχχχχχ.....πεσ'τα χρυσοστομη......ατιμη κοινωνια.
Anxel
Ελάτε σπίτι μου....LoL!!!

Μόνο 335 km είναι Αθήνα - Τρίκαλα
Basketomania
Κι αλλα διακοσια εξηντα αν δεν καω λαθος Πατρα-Αθηνα...Περιμενε με...Εφτασα σου λεω!!!
harris
kai α παιξουμε και καμια μπουνια εεεεε????λολ λολ λολ λολ λολ
LEFTERIS733
QUOTE (dizzy_fingers @ May 5 2005, 01:57 AM)
Παιδιά...μην πέσουν ντομάτες...αλλά αν σας πω ότι υπάρχει περίπτωση να λείπω εκτός αθήνας το τριήμερο και να μην δω όλο το final4 (μόνο τους αγώνες τους ΠΑΟ από καφετέριες) icon_tomato.gif

???


Τι λες τωρα;καλα πλακα κανεις;ημαρτον ρε!!! tongue.gif

Παντως τα νεα σας παιδια δεν ειναι και τοσο καλα...Αφου δεν το δειχνει το supersport 1 δεν μπορω να το δω παρανομα...Αρα πρεπει να στριμωχτω σε καμια καφετερια...
greece4
τον ημιτελικό τον δειχνει το 1. οσο για τον τελικο, ως την κυριακή έχει ο θεος.. αν περασει ο παο, υπαρχουν καποιες λιγες πιθανοτητες...(αν κ δν πιστεύω το απόλυτα ποδοσφαιρικό ss να αλλαξει καναλι στο ντερμπι παοκ-παο απλα κ μονο για να βαλει στο 1 ενα απλο ασήμαντο f4 της Euroleague που αναηρυσσει ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΥΡΩΠΗΣ!! αν ηταν για κανα τελικο champions league, το συζητάγαμε..)
αν κ τωρα που το σκεφτομαι, αφου το διαφημιζουν κιολας οτι θα ειναι ο τελικος στο ss extra, το αποκλείω να το αλλαξουν...


παντως εφτασε η μερα, αυριο τετοια ωρα θα χουμε δει το 1ο μερος!!! εχω ενθουσιαστει!!! lol
harris
θα κανουμε ζεσταμα με τον ΠΑΟ και μετα εχει ΤΣΣΚΑ.....πλακα θα εχει ενας τελικος Ταου - ΠΑΟ ,αλλα δεν θα το ηθελαν και πολυ οι διοργανωτες

Maccabi vs. Panathinaikos
The defending champs face the most successful club of the last decade in Friday's first semifinal.
αυτο ειναι το καλυτερο συνοδευτικο για τους πρασινους και το γραφει το σαιτ της διοργανωσης...
greece4
πραγματι
dizzy_fingers
TI????

TO Supersport Extra θα δείξει τον τελικό!???????

Κρύος ιδρώτας αρχίζει και με λούζει... 17.gif
harris
QUOTE (greece4 @ May 6 2005, 12:11 AM)
πραγματι

pragmati για το ζεσταμα η πραγματι για το σαιτ της ευρολιγκα?????πετας ενα ξερο πραγματι και μας αφηνεις να αναρωτιομαστε....δεν ειν' σουστο...
Anxel
Ναι γιατί παίζουν πάρα πολλά ποδόσφαιρα την Κυριακή...Και να φανταστείτε οτι η ΕΠΑΕ δεν είχε το μυαλό να βάλει τα παιχνίδια στις 20.00...Να έχει προλάβει να τελειώσει ο τελικός τουλάχιστον...
greece4
οπα... οκ! πραγματι για το site... κατα τ'αλλα πιστευω πως κ τα 2 παιχνιδια θα ειναι εξισου δυνατα κ συναρπαστικα... (αν κ αυτο της cska δε θα με χαλαγε να ειναι πιο ησυχο και "βαρετο"! lol)
peka
Kati akoustike oti to Supersport special tha deiksei ton teliko...
Emeis pantws tha strimwxtoume se kamia kafeteria gia na doume to paixnidi...
Toulaxiston elpizw na mas apozimiwsei o pao!!!
Tha kserostaliasoume na perimenoume kai na vroume trapezi na kathisoume, e min pikrathoume kiolas!!! Nomizw oti den einai dikaio...

Kai sti mosxa tha einai wraia...
Anxel
Το Supersport Special θα τον δείξει 100% peka...Πάντως είναι χαζομάρα να έχεις μια τόσο σημαντική διοργάνωση που αγωνίζεται μια Ελληνική ομάδα και να την βάζεις σε ένα κανάλι που δεν μπορεί να δει όλος ο κόσμος...Και εγώ σκέφτομαι πόσο χαζή μπορεί να είναι η ΕΠΑΕ που όρισει τα ματς στις 19.00!Την προηγούμενη Κυριακή τα ματς άρχισαν στις 20.00!Δηλαδή θα πείραζε να τα ορίσει και τώρα στις 20.00?

Πάντως εγώ την έχω ρίξει την ιδέα...Ελάτε σπίτι μου... biggrin.gif
harris
tongue.gif ποιον κοροιδευεις ρε?????
Anxel
QUOTE (harris @ May 6 2005, 02:51 PM)
tongue.gif ποιον κοροιδευεις ρε?????

Κανέναν...Θα δούμε τον αγώνα παρέα με κασκόλ,φανέλες,σημαίες και σε περίπτωση κατάκτησης του κυπέλλου την Κυριακή θα βγούμε με καπνογόνα και ντούντουκες να γιορτάσουμε την κατάκτηση του 4ου Ευρωπαικού Κυπέλλου...

Διότι:

ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Ο ΠΑΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ!!!!
harris
εσυ θα φορας φανελα και κασκολ..εμεις φανελα του Ριιιμμπποοοοοοοο
Anxel
την οποία θα σου βάλω φωτιά με το καπνογόνο που θα ανάψω οταν το σηκώσει ο Φράγκι....Πωπωπω αυτός ο Φράγκι έχει κουραστεί 15 χρόνια τώρα στην Πανάθα να σηκώνει κούπες....

ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΟ ΜΑΓΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ,
ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΩΩΩΩΩ,
ΤΟΝ ΠΑΟ ΜΟΥ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΩ
ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΣΤΟ ΘΕΟ,
ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ,
ΣΑΝ ΗΡΩΙΝΗ ΣΑΝ ΣΚΛΗΡΟ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ,
ΣΑΝ ΤΟ ΧΑΣΙΣ ΤΟ LSD,
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΟΟΟΟΟΟΟ ΜΑΣΤΟΥΡΩΝΕΙ ΟΛΗ Η ΓΗ!!!
ΠΑΟ ΕΔΩ ΠΑΟ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ
ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.