Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετάκι 9-2-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
dizzy_fingers
Ανοίγω νέο τόπικ για το γούρι (να μην πάει δηλαδή άκλαφτο όπως τα δύο προηγούμενα biggrin.gif).

Μεθαύριο, Παρασκευή απόγευμα, θα πάμε για μπάσκετ (το μέρος είναι φλου, ανάλογα με το ποιοί θα βρεθούμε, θα το κανονίσουμε ώστε να μας βολεύει όλους).

Ποιοί είναι μέσα?

Για να βλέπω συμμετοχές...
dizzy_fingers
Κανονίστε να μην έρθετε παίδες...εδώ ολόκληρος harris πληροφορήθηκα ότι θα κατέβει...
apkat
θα προτιμουσα σαβ/κο αλλα ειμαι μεσα..
Pierce
ρε admin δεν το κανουμε την αλλη εβδομαδα ποου ειναι και τριημερο? δυστυχως δεν μπορω αυτη τη βδομαδα sad.gif
Dromeas7
Εγώ είμαι μεσα!!!!!Αντε γιατί εχω σκουριάσει απίστευτα!! 68.gif
dizzy_fingers
Όχι Πίρσι...κι αυτό γιατί πριν σε αντιμετωπίσω πρέπει να ξεσκουριάσω λίγο icon_workout.gif biggrin.gif.

Αν θέλουν και οι υπόλοιποι θα ξαναπάμε από βδομάδα wink.gif.
Dromeas7
Τελικά κανονίσαμε τπτ???

Σπύρο πάρε τηλ αύριο.
Anaz
δυσκολο αλλα θα κανω οτι μπορω!!
tsaousides
& ο tsao είναι μέσα πες τε μου που και πότε!!!!
dizzy_fingers
Εσύ θα προβλέψεις ποιός θα είναι ο νικητής στα μονά smiley.gif .

dizzy
harris
apkat
dromeas7
morfi
tsao
και αρκετοί που παίζουν...

Λοιπόν, θα βρεθούμε 17:00 στα ανοιχτά γηπεδάκια της πολυτεχνειούπολης (είσοδος από Κοκκινοπούλου λίγο πριν την Κατεχάκη).

Επειδή, όμως, ο Bonzo μου έχει πει για κάτι ωραία γηπεδάκια στην πολυτεχνειούπολη που μαζεύουν κόσμο, αν αποφασίσει να έρθει, πιθανόν να αλλάξει το μέρος.
Μην ανησυχείτε, θα σας πάρω τηλέφωνο αν είναι, και θα μπω στις 15:00 περίπου για να δω συμμετοχές και να σημειώσω όποια αλλαγή γίνει.


Ο καιρός είναι καλός απ'ότι βλέπω, οπότε ετοιμαστείτε για....πολύ μπάσκετ!!! 38.gif


Α, μην ξεχάσετε να φέρετε μπάλα όσοι έχετε, ε? Μην την πάθουμε όπως την άλλη φορά που ήμασταν 8 μαντράχαλοι χωρίς τόπι laugh.gif!
hagi
Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί σήμερα έχουμε την κοπή της πίτας στην εταιρία στης 5:00.. 68.gif

Αλλά σε περίπτωση που ξεμπλέξω νωρίς μπορεί να καταφέρω να έρθω..Έχω και μπάλα..

Ρε Σπύρο στείλε μου το κινητό σου γιατί μάλλον κάπου το έχασα..
hagi
ΟΚ Σπύρο το πήρα..

Όμως κοιτώντας επάνω μου διαπίστωσα ότι τα ρούχα και τα παπούτσια μου δεν θα με βοηθήσουν να παίξω ακόμη και αν τελειώσω νωρίτερα..Οπότε μάλλον μια άλλη φορά..
dizzy_fingers
Μπορεί να κανονίσουμε και για αύριο...ίδωμεν smile.gif.

Λοιπόν, ο τόπος διεξαγωγής του meeting άλλαξε.

Θα πάμε στην Πολυτεχνειούπολη, σε κάτι ανοιχτά γηπεδάκια που έχει μέσα, για να μηδενίσουμε τις πιθανότητες να μας διώξει κανά παιδικό του Παναθηναϊκού όπως συνέβη την προηγούμενη φορά στη ΓΑΔΑ.

Ανανεώνω, λοιπόν, 17:00 στα ανοιχτά της Πολυτεχνειούπολης(είσοδος από Κοκκινοπούλου λίγο πριν την Κατεχάκη).


Απ'ότι έμαθα, θα είμαστε καμιά 12αριά άτομα, οπότε θα παίξουμε τρελό μπασκετάκι... wink.gif
apkat
Θελω να υποκλιθω στο σπανιο ταλεντο του μορφη..Ειναι περιπτωση ανθρωπου..Τετοιες ασιστ μονο ο Στιβ Νας..
Οι δε διεισδησεις του θυμιζαν κατι απο Αιβερσον.. 77.gif 77.gif
dizzy_fingers
3,5 ώρες ασταμάτητα και συνεχόμενα μπάσκετ...

Θα χρειαστώ μέρες να επανέρθω... icon_bored.gif icon_workout.gif
Dromeas7
Μορφή σε δοξάζω 77.gif









Τα λεφτά που κανονίσαμε ποτε θα μου τα δώσεις????? wink.gif
Anaz
Morfi for MVP!! icon_wave.gif
Ειπα κι εγω να παιξω χαλαρα αφου δεν βοηθουσαν τα ρουχα,αλλα με παρεσυρε στον τρελο ρυθμο του!Εισαι η εμπνευση μου!!ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ που επαιζα αντιπαλος σου ως τωρα, ζητω ταπεινα συγγνωμη μεγα διδάσκαλε του μπασκετ..Δοξάζω! 77.gif
Anaz
Ασχετο: Ρε παιδια αυτο το παλικαρι που αντικατεστησε τον Δρομεα δεν ηταν ιδιος ο Μαντζιος ο ποδοσφαριστης του Παο? biggrin.gif
dizzy_fingers
laugh.gif
Ναι όντως!

Θα φύγει κανείς το τριήμερο? Σκέφτομαι ίσως να κανονίσουμε για Δευτέρα.
apkat
Eγω σε λιγα λεπτα φετγω για Θεσ/νικη..Οποτε..να μην κανονιστει τιποτα tongue.gif
mikri prasini ollandeza
Eγώ μπορώ να σας προτείνω γηπεδάρες αν θέλετε...
Πήγαμε σήμερα με το σχολειό στο 1ο Ολυμπιακό κέντρο γέρακα...Είχε ένα Θ Ε Ϊ Κ Ο κλειστό γηπεδάκι και 200 αλλά απ΄έξω μπάσκετ...Όποιος μένει κοντά μπορεί να το βεβαιώσει!
dizzy_fingers
Ξέρεις περίπου σε ποιό ύψος στη Μαραθώνος βρίσκεται?
mikri prasini ollandeza
κάνει στάση εκεί το 550...Έστειλα και σε μια φίλη μου μήνυμα που μένει εκεί κοντά και περιμένω απάντησή της!
dizzy_fingers
huh.gif

Κάτι κάνεις λάθος. Το 550 δεν περνάει από εκεί...
Dromeas7
Τη δευτέρα παίζει ο Αστερας Τριπολης τη μισή άνοδο στη Λειβαδεια οπότε μάλλον θα πάω ταξιδάκι!!!!!



Παμε μωρε ΑΣΤΕΡΑΡΑ να σηκώσουμε το Uefa και μετα βλέπουμε!!!!!!! icon_drunk.gif
Anaz
Σπυρο εγω ειμαι μεσα!
mikri prasini ollandeza
Dizzy σημείωσε άκυρο για το 550!
Να σου πω λεπτομέρειες...
Ανεβαίνουμε τη Μεσογείων, περνάμε το σταυρό και προχωράμε, προχωράμε…Κάποια στιγμή διακρίνουμε στο αριστερό μας χέρι το Carrefour.Έχει κι ένα φανάρι εκεί.Στρίβουμε σε αυτό το φανάρι αριστερά.Ο δρόμος λέγεται Έβρου.Προχωράμε, προχωράμε και βγαίνουμε σε έναν άλλο δρόμου που τον λένε Λεωφόρος Γέρακα.Κάνουμε δεξιά και προχωράμε, προχωράμε.Τα γήπεδα τα βλέπουμε στο αριστερό μας χέρι.Να και ένας χάρτης:
dizzy_fingers
Κατάλαβα πού είναι!
Να'σαι καλά mpo smile.gif!


Anaz, θα μιλήσουμε για μπασκετάκι.
Μάλλον θα ανοίξω νέο τόπικ την Κυριακή.
mikri prasini ollandeza
Το'χεις δει κθλ???
dizzy_fingers
Δεν το έχω δει (είχα υπ'όψιν ένα άλλο, αλλά ήταν πιο ψηλά στη Μαραθώνος) αλλά επειδή περνάω συχνά από εκεί, κατάλαβα πού βρίσκεται wink.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.