Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός-Επικαιρότητα 2014-2015
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Maximos 13 Athens
Το τι κάνει ο πρόεδρος της ομάδας που υποστηρίζω δεν με εκφράζει ούτε λέει κάτι για την προσωπική μου ηθική... Εγώ δεν ταυτίζομαι φανατικά και απόλυτα με τη γραμμή της ομάδας μου, δεν είμαι οπαδός. Φυσικά και να εφαρμοστούν οι νόμοι ισότιμα και ο Γιαννακόπουλος να τιμωρηθεί για τις καφρίλες που κάνει και λέει. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί μου επιτίθεσαι και με ταυτίζεις ηθικά με τις πολιτικές μιας ομάδας/εταιρείας που απλώς παρακολουθώ και δεν έχω καμία ανάμιξη με τις όποιες βρωμοδουλειές της. Απλώς με ενοχλεί το στυλάκι των οπαδών των επαρχιακών ομάδων ότι "αδικούμαστε από τα μεγάλα συμφέροντα", λες και δεν έχουν κάνει τις απόλυτες λαμογιές για να επιβιώσουν αυτές οι ομάδες υπό τη διοίκηση απίστευτων προσωπικοτήτων, μέχρι και μαφιόζων. peace.gif
tuareg
QUOTE (Maximos 13 Athens @ Jul 24 2015, 02:26 ) *
Το τι κάνει ο πρόεδρος της ομάδας που υποστηρίζω δεν με εκφράζει ούτε λέει κάτι για την προσωπική μου ηθική... Εγώ δεν ταυτίζομαι φανατικά και απόλυτα με τη γραμμή της ομάδας μου, δεν είμαι οπαδός. Φυσικά και να εφαρμοστούν οι νόμοι ισότιμα και ο Γιαννακόπουλος να τιμωρηθεί για τις καφρίλες που κάνει και λέει. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί μου επιτίθεσαι και με ταυτίζεις ηθικά με τις πολιτικές μιας ομάδας/εταιρείας που απλώς παρακολουθώ και δεν έχω καμία ανάμιξη με τις όποιες βρωμοδουλειές της. Απλώς με ενοχλεί το στυλάκι των οπαδών των επαρχιακών ομάδων ότι "αδικούμαστε από τα μεγάλα συμφέροντα", λες και δεν έχουν κάνει τις απόλυτες λαμογιές για να επιβιώσουν αυτές οι ομάδες υπό τη διοίκηση απίστευτων προσωπικοτήτων, μέχρι και μαφιόζων. peace.gif


ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετω....
(δε ταυτισα τιποτα,απλα σου λεω πριν κρινεις την ηθικη αλλων ομαδων καλυτερα να δεις πρωτα τις πρακτικες της δικης σου.Αλλα ας συμφωνησουμε οτι η καθε διοικηση κανει οτι της δινει δικαιωμα ο νομος για να προστατεψει τα συμφεροντα της και ας αφησουμε την ηθικη κατα μερος.)
Nemesakos
Tour στην Κίνα..

Σε άλλα νέα, ακόμα μια επίσκεψη στο Σινικό τείχος με ξεναγούς τον Ραντούλιτσα και τον Σάνγκ Πινγκ...
Να έμπαινε κ κανά φράγκο από τις συγκεκριμένες ενέργεις καλά θα ήταν. Γιατί δια στόματος παπαγαλακίων, η προηγούμενη προσπάθεια απέτυχε.
j-kidd13
Μετα την ανακυρηξη του Παναθηναϊκου ως της πιο επιτυχημενης ομαδας του αιωνα στην ευρωλιγκα,με αφορμη το επερχομενο ταξιδι-εκπροσωπηση της διοργανωσης στην Κινα,ερχεται αλλη μια διακριση για τoν συλλογο...

http://www.eurohoops.net/el/2015/07/featured-el/113591
SkyFall
Το ΑΣΕΑΔ έριξε την ποινή του Τζέιμς Γκιστ από τους οκτώ στους έξι μήνες κάτι που σημαίνει πως ο Αμερικάνος παικταράς θα βρίσκεται στη διάθεση του Αλεξάντερ Τζόρτζεβιτς από την αρχή της σεζόν!
spysta
QUOTE(SkyFall @ Aug 6 2015, 10:03 ) *
Το ΑΣΕΑΔ έριξε την ποινή του Τζέιμς Γκιστ από τους οκτώ στους έξι μήνες κάτι που σημαίνει πως ο Αμερικάνος παικταράς θα βρίσκεται στη διάθεση του Αλεξάντερ Τζόρτζεβιτς από την αρχή της σεζόν!

Το ΑΣΕΑΔ Με ΠΟΙΟ σκεπτικο μειώνει την ποινη ενος παικτη που πιάνεται για ΔΕΥΤΕΡΗ φορα στην καριερα του για χρηση απαγορευμενων ουσιων ??

Γελαω smiley.gif
bodiroga10
QUOTE (spysta @ Aug 6 2015, 18:53 ) *
Το ΑΣΕΑΔ Με ΠΟΙΟ σκεπτικο μειώνει την ποινη ενος παικτη που πιάνεται για ΔΕΥΤΕΡΗ φορα στην καριερα του για χρηση απαγορευμενων ουσιων ??

Γελαω smiley.gif

ειναι το ιδιο οργανο που πριν ενα εξαμηνο που κατηγορουσαν οι παναθηναικοι για φιλολυμπιακο με την υποθεση του κυπελλου και τωρα κατηγορειται για το αντιθετο απ τους ολυμπιακους. παντως επειδη διαβασα παλι απο ολυμπιακους για την εοκ να ξεκαθαρισει οτι το ασεαδ δεν εχει καμμια σχεση με την εοκ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.