Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Υιος στο φορουμ ;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
SteveNashidis
Παιδιά δεν ξέρω τι παίζει και δεν ξέρω που πρέπει να το ποστάρω αλλά μου βγήκε αυτό το μήνυμα όταν πάτησα σε ένα θέμα του φόρουμ " Εθνική ανδρών " . Κοιτάξτε το λίγο

Click to view attachment
duncan21
QUOTE(Voyager @ Feb 3 2012, 04:04 ) *
Παιδιά δεν ξέρω τι παίζει και δεν ξέρω που πρέπει να το ποστάρω αλλά μου βγήκε αυτό το μήνυμα όταν πάτησα σε ένα θέμα του φόρουμ " Εθνική ανδρών " . Κοιτάξτε το λίγο

Click to view attachment

Μου έβγαλε ακριβώς το ίδιο μήνυμα αλλά μόνο στον chrome.Με τον mozilla μπήκα κανονικά στο thread,χωρίς προβλήματα.Τι διάολο κάνει εκείνος ο admin ήθελα να 'ξερα tongue.gif .
Gravedigger
Έχεις υιό στο φόρουμ??Να σου ζήσει tongue.gif
rchos
πωωωω παντα ηθελα εναν υιο για να παρω οικογενειακο διαρκειας που ειναι φτηνοτερο... smiley.gif


μην σας αγχωνει.
θα βρουμε λυση.αλλα και μεχρι να βγουμε μην φοβαστε να μπειτε στη σελιδα.
sacarame
SG3ptshooter
Μου είχε ξανασυμβεί δεν ξέρω όμως αν είναι ίδια η αφορμή.
To μήνυμα μου εμφανιζόταν πριν κανά χρόνο μόνο στις σελίδες που υπήρχε εικόνα προερχόμενη από ιστότοπο που για άλλους λόγους κρίνει το chrome ότι είναι επικίνδυνος, το είχα πάθει με το avatar κάποιου άλλου, νομίζω του sacarame, είχα ζητήσει θυμάμαι να το αποθηκεύσει στον υπολογιστή του και να ανεβάσει την εικόνα στο server του forum και το "πρόβλημα" λύθηκε.

Ο οποίος μόλις δήλωσε ότι θυμάται και το περιστατικό, ψαχτείτε ποιανού η εικόνα είναι ύποπτη και στείλτε ένα πμ να δράσει.

Kι επειδή είμαι μεγάλος τεχνικός υπολογιστών ως γνωστόν, σε σημείο που δεν έχω ιδέα τι είναι αυτά τα μαραφέτια που βλέπω μέσα, η εικόνα του Vic με τον Ταζ παίζει να είναι το πρόβλημα. Έχω διαίσθηση. Μπήκα στο προφίλ του για επαλήθευση και μου βγήκε το μήνυμα αυτό που λέμε..
sacarame
QUOTE(SG3ptshooter @ Feb 3 2012, 11:16 ) *
Μου είχε ξανασυμβεί δεν ξέρω όμως αν είναι ίδια η αφορμή.
To μήνυμα μου εμφανιζόταν πριν κανά χρόνο μόνο στις σελίδες που υπήρχε εικόνα προερχόμενη από ιστότοπο που για άλλους λόγους κρίνει το chrome ότι είναι επικίνδυνος, το είχα πάθει με το avatar κάποιου άλλου, νομίζω του sacarame, είχα ζητήσει θυμάμαι να το αποθηκεύσει στον υπολογιστή του και να ανεβάσει την εικόνα στο server του forum και το "πρόβλημα" λύθηκε.

Ο οποίος μόλις δήλωσε ότι θυμάται και το περιστατικό, ψαχτείτε ποιανού η εικόνα είναι ύποπτη και στείλτε ένα πμ να δράσει.

Kι επειδή είμαι μεγάλος τεχνικός υπολογιστών ως γνωστόν, σε σημείο που δεν έχω ιδέα τι είναι αυτά τα μαραφέτια που βλέπω μέσα, η εικόνα του Vic με τον Ταζ παίζει να είναι το πρόβλημα. Έχω διαίσθηση. Μπήκα στο προφίλ του για επαλήθευση και μου βγήκε το μήνυμα αυτό που λέμε..



Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του κυρίου. Vic σου ρχομαι για να λύσουμε το θεματάκι.. smiley.gif

thrylos7
Ο Ταζ είναι ο υιός του Vic δηλαδή;
SG3ptshooter
QUOTE(thrylos7 @ Feb 3 2012, 11:42 ) *
Ο Ταζ είναι ο υιός του Vic δηλαδή;

κι αν ο Vic είναι το ίδιο άτομο που συναντώ σε sites για μουσική, ο Ταζ είναι υιός ενός stormtrooper;
Βροχή τα ερωτήματα.
Manu7
A και γω με τη σειρά μου να ευχηθώ να τον χαίρεστε τον υιο και να τον καμαρώνετε!

Α...Και να γίνει Θρύλος!

icon_drunk.gif
Nuntius
Ωραία, βρήκαμε τον υιό. Τώρα λείπει μονάχα η motherboard smiley.gif
Manu7
Βασικά γιατί δεν λέει κανείς ποιος είναι ο πατέρας?

Δεν αναγνωρίζει τις ευθύνες του μήπως??? angry_red.gif
Nuntius
Μήπως το παιδί είναι του Τόλη? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
sacarame
QUOTE(Nuntius @ Feb 3 2012, 14:56 ) *
Μήπως το παιδί είναι του Τόλη? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif



Νομίζω ότι είναι πιο πιθανό να είναι του κάτωθι κυρίου...


SteveNashidis
XAXAXAXAXAXAXAXAXA ΘΕΙΚΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ...
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ....

Nuntius
QUOTE (Voyager @ Feb 3 2012, 18:47 ) *
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ....


Πληροφορίες για τον υιό υπάρχουν? Ψηλό ή κοντό μωρό? Έχει φαρδιές πλάτες ή εκρηκτικό πρώτο βήμα? Του αρέσει να βολοδέρνει στο τρίποντο ή παίζει μέσα στην ρακέτα? Ποστάρει για 10 δευτερόλεπτα? Βάζει μεγάλα σουτ? 69.gif]]

ΥΓ: Πόσο σημαντικό θεωρέι το μακρυνό ριμπάουντ? Μήπως είναι ο μεσαίος παίκτης σε μια ζώνη? Ποια η γνώμη του για την παρέα του INSEP?

Θέλουμε κι άλλες πληροφορίες, λέμε smiley.gif
rchos
η συζητηση για τον υιο καλυτερα να σταματησει γιατι το εχετε ριξει πολυ στην πλακα ενω ο υιος εχει πεθανει...


σεβαστειτε το παρακαλω και μην το συνεχιζετε...















































tongue.gif
aegeansheed
Αυτό λέγεται κατάχρηση χώρου.
Ξέρεις πόσες φωτογραφίες χωράνε στο cyberspace που αφήνεις από το τέλος της ρήσης, μέχρι την έναρξης της υπογραφής...


Τα θερμά συλληπητήριά μου για τον υιό, αν και δεν τον γνώριζα προσωπικά...
frenchman7
συλλυπητήρια και από μένα....

Τον γνώριζα αρκετά καλά, λεγόταν spirus (σπαϊρους), από το virus
Magnus92
Μηπως ηρθε η ωρα ν' αποδοθουν οι ευθυνες επιτελους ;;; 39.gif


RIP παλικαρι...
Magnus92
Sorry για το διπλο ποστ αλλα δεν μπορουσα να το περασω ετσι:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Myria
QUOTE(Magnus92 @ Feb 3 2012, 23:47 ) *
Μηπως ηρθε η ωρα ν' αποδοθουν οι ευθυνες επιτελους ;;; 39.gif


Το μαχαιρι θα φτασει στο κοκκαλο!
επαθα λαστιχο
θα χυθει απλετο φως-θα αποδοθουν ευθυνες-θα λογοδοτησουν οι υπευθυνοι στην δικαιοσυνη-μεμονωμενο περιστατικο-δεν φταιμε εμεις,παραλαβαμε καμμενη γη-θα κινηθει ο κρατικος μηχανισμος-τετοια περιστατικα δεν πρεπει να αμαυρωνουν την δουλεια που κανουμε εδω και καιρο κτλ κτλ κτλ
ασχετο με το τοπικ,αλλα το λεω και ας αποβληθω με ντισκαλιφιε.οποιος ψηφισει πασοκ η νδ στις επομενες εκλογες θα ειναι η κομματοσκυλο η ηλιθιος.οσο και να σπαω το κεφαλι μου,δεν μπορω να βρω τριτο
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.