Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΙΔΗ ΡΟΥΧΙΣΜΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
bebis
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΕΙΜΑΙ "ΦΡΕΣΚΟΣ" ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ "ΠΑΛΙΟΣΕΙΡΑ" ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΕΝΙΚΑ!ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΕΞΗΣ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΕΙΔΗ ΡΟΥΧΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ!ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!
morfi
Εγώ ντύνομαι διαιτητής τα βράδια και κάνω τρέλες. Μου αρέσει. Αυτό είναι το χούι μου. Χα. 69.gif
nikefalin
QUOTE(morfi @ Feb 10 2011, 14:41 ) *
Εγώ ντύνομαι διαιτητής τα βράδια και κάνω τρέλες. Μου αρέσει. Αυτό είναι το χούι μου. Χα. 69.gif


βασίλη ζεις ???
LFO
QUOTE(morfi @ Feb 10 2011, 14:41 ) *
Εγώ ντύνομαι διαιτητής τα βράδια και κάνω τρέλες. Μου αρέσει. Αυτό είναι το χούι μου. Χα. 69.gif


καλα, δεν κανεις και τιποτα το ιδιαιτερο....και οι πραγματικοι διαιτητες συνηθως στα βραδινα ματς κανουν τις τρέλες τους...
rankin
QUOTE(morfi @ Feb 10 2011, 14:41 ) *
Εγώ ντύνομαι διαιτητής τα βράδια και κάνω τρέλες. Μου αρέσει. Αυτό είναι το χούι μου. Χα. 69.gif

είσαι ref-dresser (κατά το cross-dresser)

Ντύνεσαι διαιτητής και πηγαίνεις για ποτό με τους φίλους σου
καλή φάση

καλύτερη από τον γνωστό μου, που τα βράδια ντυνόταν σκύλος και κυνηγούσε κόκκινα Honda Civic
morfi
QUOTE(rankin @ Feb 15 2011, 09:32 ) *
είσαι ref-dresser (κατά το cross-dresser)

Ντύνεσαι διαιτητής και πηγαίνεις για ποτό με τους φίλους σου
καλή φάση

καλύτερη από τον γνωστό μου, που τα βράδια ντυνόταν σκύλος και κυνηγούσε κόκκινα Honda Civic

Δεν είπα ότι πηγαίνω για ποτό με τους φίλους μου.
επαθα λαστιχο
QUOTE(bebis @ Mar 31 2010, 13:15 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΕΙΜΑΙ "ΦΡΕΣΚΟΣ" ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ "ΠΑΛΙΟΣΕΙΡΑ" ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΕΝΙΚΑ!ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΕΞΗΣ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΕΙΔΗ ΡΟΥΧΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ!ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!

βασικα αν εισαι διαιτητης στην ελλαδα,θα χρειαστεις οπωσδηποτε μια καλη ασφαλεια ζωης,μια πανοπλια,και την "ικανοτητα"
να κανεις λαθη μονο υπερ της γηπεδουχου ομαδος,η αυτης με τους περισσοτερους(και πιο αγριεμενους) οπαδους στο γηπεδο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.