Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναικος Superfoods - Baskonia Vitoria Gasteiz
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
shtarkws
VS

Μετά το στραπάτσο στην Βαμβεργη, ο Παναθηναικος υποδεχεται στην εδρα του την Μπασκονια. Το ΟΑΚΑ αποδεικνύεται το δυνατο σημειο της ομαδας και πρεπει να το εκμεταλλευτει για να κατακτησει την πολυτιμη νικη. Η Μπασκονια εχει μπει για τα καλα στο κολπο των playoff και σε καμια περιπτωση δεν θα ειναι ευκολο το παιχνιδι. Μπουμπουα και Γκρειτζερ αποτελουν ενα δυνατο διδυμο στην περιφερεια, ενω φοβαμαι οτι η γραμμη των ψηλων τους θα οργιασει απεναντι στην ελλειματικη και κουρασμενη φροντ λαιν του Παναθηναικου. Δυστυχως ο Πειν θα κοιταζει απο την κερκιδα

Συζητηση για την διαιτησια δεν θα γινει αποδεκτη

Σχολια για το παιχνιδι
Thodoros
H Αλήθεια είναι ότι δεν θα είναι εύκολο το ματς (δεν μας πάει η Μπασκόνια ως αντίπαλος) , ωστόσο κάτι μου λέει ότι θα το πάρουμε! αν μπούμε σοβαροί.

Σε περίπτωση ήττας κατεβαίνουνε επικίνδυνα χαμηλά! Ελπίζω όχι.

Στα αρνητικά είναι ότι με Λοτζέσκι δεν ξέρουμε τι θα γίνει . Ακόμα και αν παίξει , το πιθανότερο είναι να πάρει λίγο χρόνο και μετά από τόσο καιρό πιθανόν να μην είναι έτοιμος ( οπότε ότι βγει από Kc - Nτενμον - Λεκα και Παπά! )
yorgos
Πολύ δύσκολο το ματς. Μα κι αυτοί ούτε ένα τραυματία;
Θα έχουν πάρα πολλή και δύσκολη δουλειά οι ψηλοί μας, θα πρέπει να δούμε σούπερ Γκιστόπουλο, ενώ κι ο Θανάσης μάλλον θα αναλάβει αποστολή-κλειδί. 55-45 Παναθηναϊκός, μυρίζει άσχημα το παιχνίδι, ελπίζω να δούμε ένα ΟΑΚΑ γεμάτο και με παλμό, θα είναι για γερά νεύρα.
Quincy
Εύκολα θα νικήσει ο Παναθηναικός imo, οι Βάσκοι δυσκολεύονται πολύ να πάρουν θετικό αποτέλεσμα εκτός έδρας. Και μετά το σοκ στην Γερμανία δεν υπάρχει καμία περίπτωση για χαλάρωση ή υποτίμηση του αντιπάλου.
jazz thrilos
Το θεωρώ σχεδόν απίθανο να έρθουν χωρίς έστω μια απουσία οι Βάσκοι στο ΟΑΚΑ. Μιλάμε για έναν Παναθηναικό που φέτος έχει βγάλει νοκ άουτ ακόμα και το αγόρι με τα μάγουλα στην Γερμανία. Νομίζω οτι η τύχη του Παναθηναικού θα συνεχιστεί σε αυτό το κομμάτι και όλο και κάποιος θα πάθει καμιά θλασούλα, καμιά ιωσούλα, μια δυσκοιλιότητα έστω βρε παιδί μου! laugh.gif

Πέρα απο την πλάκα βέβαια, ο Παναθηναικός πετυχαίνει την Μπασκόνια στην καλύτερη της φάση φέτος. Καμία σχέση με την Μπασκόνια προ δύο μηνών. Κάπου έχουν βρει χημεία οι παίχτες, ο προπονητής της είναι σοβαρός σε αντίθεση με τα πειράματα της αρχής της σεζόν ενώ και το μεγάλο της όπλο, ο Σενγκέλια, έχει αρχίσει να βρίσκεται σταθερά σε διψήφια νούμερα.

Ο Πασκουάλ έχει αρκετή δουλειά γιατί η Μπασκόνια παίζει ένα άναρχοπειθαρχημένο (σόρρυ για το νεολογισμό) μπάσκετ το οποίο δυσκολεύει πολύ το διάβασμα απο τους αντιπάλους. Επίσης διαθέτει σταθερά όλα τα τελευταία χρόνια καλούς σουτέρ (φέτος Τζάνινγκ, Μπομπουά, ακόμα και ο Τίμα στην βραδυά του) ενώ εκτός απο τον Σενγκέλια που είναι σούπερ ίσως θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για αδυναμία στην ρακέτα με Πουαριέρ και Ντιοπ, αλλά επίσης ο Παναθηναικός έχει προβλήματα στην ρακέτα με το ενάμιση σέντερ.

Πολύ κομβικό ματς. Η ήττα στην Γερμανία αλλά και η ατμόσφαιρά με την τιμωρία ΔΓ και τις απειλές περί αποχώρησης κάνουν το ματς τουλάχιστον περίεργο. Οτιδήποτε άλλο εκτός απο νίκη θα προκαλέσει πολλά προβλήματα σε διάφορα επίπεδα. Παραμένει 60-40 υπέρ του Παναθηναικού για μένα το ματς, αλλά το 40 δεν είναι καθόλου αμελητέο και θέλει προσοχή απο τον Πασκουαλ και τους παίχτες.
john wick
Έχω την ελπίδα ότι η υπόθεση του Δ. Γ θα συσπειρωσει την ομάδα κ όλο αυτό θα βγει στο γήπεδο...
j-kidd13
Δεν ξέρω,εγώ έχω ψιλοθορυβηθεί με τις εξελίξεις στα οργανωτικοδιοικητικά,που περισσότερο με ενδιαφέρει να μπεί ένα τέλος σε αυτή την κόντρα διοίκησης-ευρωλίγκας,να ξεφύγουμε απο αυτα "μένουμε-φεύγουμε" στην διοργάνωση,γιατί δεν θέλω να δω την ομάδα να παίζει ντέρμπι με το Στραρβούργο και την Ολντενμπουργκ laugh.gif

Τώρα για το ματς,αυτή την Μπασκόνια την έχει φοβηθεί το μάτι μου,ομάδα ρυθμού που αν είναι στη μέρα της,και κυρίως αν την αφήσεις να βρεί ρυθμό,θα σου βάλει πολύ δύσκολα.Απο την άλλη,δεν μας παίρνει με τίποτα για γκέλα,οπότε θέλω να πιστεύω κουτσά στραβά θα το πάρουμε το ματς.
yorgos
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 7 2018, 13:23 ) *
Δεν ξέρω,εγώ έχω ψιλοθορυβηθεί με τις εξελίξεις στα οργανωτικοδιοικητικά,που περισσότερο με ενδιαφέρει να μπεί ένα τέλος σε αυτή την κόντρα διοίκησης-ευρωλίγκας,να ξεφύγουμε απο αυτα "μένουμε-φεύγουμε" στην διοργάνωση,γιατί δεν θέλω να δω την ομάδα να παίζει ντέρμπι με το Στραρβούργο και την Ολντενμπουργκ laugh.gif

Τώρα για το ματς,αυτή την Μπασκόνια την έχει φοβηθεί το μάτι μου,ομάδα ρυθμού που αν είναι στη μέρα της,και κυρίως αν την αφήσεις να βρεί ρυθμό,θα σου βάλει πολύ δύσκολα.Απο την άλλη,δεν μας παίρνει με τίποτα για γκέλα,οπότε θέλω να πιστεύω κουτσά στραβά θα το πάρουμε το ματς.

+1
paobc3
Πολύ δύσκολο ματς.Η Μπασκόνια αν δεν είχε το άσχημο ξεκίνημα θα βρισκόταν στην θέση της Κίμκι,καλύτερη ομάδα κατά την γνώμη μου.Περίεργη ομάδα ,αν βρει ρυθμό είναι ασταμάτητη στην επίθεση.Τρομερή δημιουργία και πολύ καλό ποσοστό στο τρίποντο.Έχει την τρίτη καλύτερη παραγωγικότητα(μαζί με Ζαλγκίρις).Το καλό είναι ότι στην άμυνα είναι αρκετά ασταθής ,και σε αυτό το κομμάτι είμαστε καλύτεροι.Τώρα Πουαριέ,Μπομπουά και Σενγκέιλα είναι οι κύριοι κίνδυνοι..Ελπίζω σε καλό ματς του Γκιστ.
john wick
Εν τω μεταξυ δεν εχουν βγει ακομα οι διαιτητες για αυριο.... 19.gif
yorgos
Η τιμωρία του κυρίου Δημήτρη ισχύει από αύριο;
john wick
QUOTE (john wick @ Feb 7 2018, 13:11 ) *
Εν τω μεταξυ δεν εχουν βγει ακομα οι διαιτητες για αυριο.... 19.gif



LOTTERMOSER, ROBERT

RADOVIC, SRETEN

BALAK, AMIT
irving
QUOTE(yorgos @ Feb 7 2018, 16:14 ) *
Η τιμωρία του κυρίου Δημήτρη ισχύει από αύριο;

ναι

http://www.sdna.gr/mpasket/euroleague/euro...annakopoylos-me

οπου λεει για αυτο το θεμα
QUOTE
Από εκεί και πέρα, ο Γιαννακόπουλος υπέβαλε αίτημα αναστολής και περιμένει την απάντηση της Euroleague, μέχρι να τελεσιδικήσει η υπόθεση. Σε περίπτωση που το αίτημά του γίνει αποδεκτό, τότε θα βρίσκεται κανονικά στο πλευρό του «τριφυλλιού» στο παιχνίδι με τους Βάσκους.


αρα ισχυει κανονικα απο αυριο και ο ΔΓ εκανε αιτημα αναστολης (προφανως μεχρι να βγει η αποφαση απο την εφεση) μπας και μπει "νομιμα" στο γηπεδο. παρακατω βεβαια λεει οτι ειναι αποφασισμενος να παει οακα οτι και να γινει.
shtarkws
Αυτό που γράφετε σε κάθε αγωνιστική τους διαιτητές τι νόημα έχει;
CG.
QUOTE (yorgos @ Feb 7 2018, 16:14 ) *
Η τιμωρία του κυρίου Δημήτρη ισχύει από αύριο;

Υποτιθεται
paobc3
http://www.gazzetta.gr/basketball/euroleag...xana-o-lotzeski

Από τι φαίνεται ο Θανάσης και ο Ρίβερς πάλι θα τραβήξουν όλο το λούκι.Εκτός αν εκμεταλλευτούμε κανά Γκάμπρειλ από τις γωνιές όπως στον αγώνα με τον Πάοκ smiley.gif
Gino_Bill
Πολύ ανησυχώ για Λότζο. Μπορεί να τον αφήσει έξω μήνες και θα 'ναι κρίμα γιατί είχε προσαρμοστεί μια χαρά, και έκανε ο,τι περιμέναμε πάνω κάτω. Ευτυχώς δεν σχετίζεται με τους προηγούμενους τραυματισμούς. Αύριο το ματσάκι είναι δύσκολο, κυρίως γιατί βρισκόμαστε σε ψιλοάθλια κατάσταση οπότε δεν νομίζω ότι μπορούμε να έχουμε και κανένα εύκολο ματς στην Ευρωλίγκα.

Άσχετο, η διακοπή πότε είναι? την επόμενη εβδομάδα?
Dreamerpanos
QUOTE (Gino_Bill @ Feb 7 2018, 19:20 ) *
Άσχετο, η διακοπή πότε είναι? την επόμενη εβδομάδα?


Μετά από το σημερινό ματς θα ξαναπαίξουμε Ευρωλίγκα(αν και εφόσον συμμετέχουμε σε αυτήν angry_red.gif ) στις 23 του μήνα.

Από σήμερα μέχρι τις 23 έχει μόνο το ματς με τον ΓΣΛ Φαρο στο ΟΑΚΑ στις 14/2.
Thodoros
QUOTE (Dreamerpanos @ Feb 8 2018, 02:04 ) *
Μετά από το σημερινό ματς θα ξαναπαίξουμε Ευρωλίγκα(αν και εφόσον συμμετέχουμε σε αυτήν angry_red.gif ) στις 23 του μήνα.

Από σήμερα μέχρι τις 23 έχει μόνο το ματς με τον ΓΣΛ Φαρο στο ΟΑΚΑ στις 14/2.


Στο οποίο μάλιστα θα μπορούσαν να μην συμμετέχουν οι περισσότεροι από τους βασικούς κουρασμένους παίκτες μας ( και ας έρθει ότι αποτέλεσμα θέλει! να συμπληρώσω rolleyes.gif )

Θέλω να δω σχήμα :
1. Λέκα - Καλαιτζάκης
2. Ντεμοντ - Παπάς
3. Θ.Αντε - KC ( με ελάχιστο χρόνο )
4. Μήτογλου - KG
5. Iαν - Ζακ


Πόσο χάλια να τα πάνε .
yorgos
Καλά, το έχουμε παρατραβήξει το θέμα με την κούραση. Δε γίνεται επαγγελματίας αθλητής να κουραστεί επειδή θα παίξει και 15' εντός έδρας με το Φάρο.
louie
Δεν ξερω για ποιον αγωνα μιλάμε. Με ποια συγκέντρωση θα μπουν να παιξουν οι παίχτες; οι παιχτες μπορουν να χασουν την συγκέντρωση τους οταν υπαρχει ΦΗΜΟΛΟΓΙΑ για αποχώρηση παιχτών ή προπονητή. Με τι συγκέντρωση θα μπουν οταν υπαρχει επίσημη ανακοίνωση απο την ομάδα οτι μετα τον αγωνα ειτε θα αποχωρήσει η ομάδα απο την διοργάνωση είτε η διοίκηση απο την ομάδα. Και άμεσα μάλιστα, ουτε καν στο τελος της σεζόν για να εχει ενα νόημα η προσπάθεια τους για φέτος.
Dreamerpanos
Εδώ καλά καλά εμείς θα δούμε αγώνα και θα έχουμε το μυαλό αλλού. Και οι παίχτες άνθρωποι είναι και είναι λογικό να μην μπορούν να ελέγξουν την συγκέντρωση τους μπροστά σε αυτό το πανηγύρι.

Ας κυλήσει καλά το ματς και τα υπόλοιπα θα τα δούμε. Πάντως ήρεμοι ένα ματς δεν θα δούμε.
Dreamerpanos
Άρχισαν τα όργανα....
KWSN_Men
Μετάνιωσα που ήρθα γήπεδο...
Dreamerpanos
Στα σάιτ πάντως γράφει πως αυτό που έγινε στην αρχή με τις 5αδες στην παρουσίαση ήταν καθαρά πρωτοβουλία των παιχτών.
KWSN_Men
Ναι σίγουρα.
j-kidd13
QUOTE(Dreamerpanos @ Feb 8 2018, 21:21 ) *
Στα σάιτ πάντως γράφει πως αυτό που έγινε στην αρχή με τις 5αδες στην παρουσίαση ήταν καθαρά πρωτοβουλία των παιχτών.


Τι εγινε?
Dreamerpanos
QUOTE (j-kidd13 @ Feb 8 2018, 21:31 ) *
Τι εγινε?


Στην παρουσίαση των 5αδων δεν πήγαν οι δικοί μας. Ήταν οι παίχτες της Μπασκόνια και οι διαιτητές.
Katiki_Domokou
QUOTE (j-kidd13 @ Feb 8 2018, 21:31 ) *
Τι εγινε?

Η Euroleague δεν έκανε δεκτό το αίτημα αναστολής της ποινής του Δημήτρη Γιαννακόπουλου και η αντίδραση στο ΟΑΚΑ ήταν άμεση!

Πριν από το ματς με την Μπασκόνια ακολούθησαν έντονες αποδοκιμασίες από τους οπαδούς προς τη διοργανώτρια αρχή, ενώ η αρχική πεντάδα του «τριφυλλιού» δεν πήγε στο κέντρο του γηπέδου, όπου κι έγινε η ανάκρουση του ύμνου της Euroleague.

Αυτή ήταν μια συμβολική πράξη από το αγωνιστικό κομμάτι για τις κινήσεις της Euroelague, με τους «πράσινους» να δείχνουν στήριξη στον διοικητικό ηγέτη του Παναθηναϊκού.

Μάλιστα, ο κόσμος του «τριφυλλιού» αποθέωσε ομάδα και Γιαννακόπουλο και αποδοκίμασε τον Μπερτομέου.



ειμαστε ολοι γιαννακοπουλοι
Dreamerpanos
Τρομεροί Γκάμπριελ και Βουγιούκας.
j-kidd13
Τι κανει ο Kenny G!!
Ξεκινησαμε αθλια,αλλα σιγα σιγα στρωσαμε,εφτιαξε η αμυνα,και πλεον παταμε καλα.
Πολυ δυσκολο ματς,θελει πολυ προσοχη.
irving
πηραμε παιχτη στο 4? πολυ καλος σουτερ. ωχ! ο γκαμπριελ είναι!

παιζουμε καλα στην επιθεση (ισως φταιει μαι η αμυνα της μπασκονια) αλλα αμυντικα ειμαστε χαλια.αμα δε φτιαξουμε αμυνα δε το παιρνουμε.
Gino_Bill
Α ρε Κέννυ Τζι, να τα εσταζες έτσι πιο συχνά. Αν του κάνει βιντεάκι από σήμερα ο μάνατζέρ του, πάει ΝΒΑ με κλειστό 3ετες. Πολύ καλός και ο Λιθουανός, γι αυτό και παίζει τόση ώρα.
irving
QUOTE(Gino_Bill @ Feb 8 2018, 21:48 ) *
Α ρε Κέννυ Τζι, να τα εσταζες έτσι πιο συχνά. Αν του κάνει βιντεάκι από σήμερα ο μάνατζέρ του, πάει ΝΒΑ με κλειστό 3ετες. Πολύ καλός και ο Λιθουανός, γι αυτό και παίζει τόση ώρα.

αμυντικα του καναν πλακα του λιθουανου. με 4 παιζαμε στην αμυνα. επιθετικα ηταν καλος. παλι καλα τον εβγαλε γιατι τον σημαδευαν συνεχεια.
nvip13
Α ρε Κενι...

Επειδή δεν το δα απ την αρχή ο Νεντμοντ έχει παίξει καθόλου;

Ωραίος ο Λέκα.
kotzito
Ο Γκάμπριελ όποτε είναι να πάρει/παίρνει παίκτη ο ΠΑΟ ή μένει εκτός rotation, παθαίνει νεκρανάσταση. tongue.gif

Πάντως του βγαίνει μέχρι τώρα σχετικά το ματς του ΠΑΟ, χωρίς να έχει πάρει κιόλας τίποτα από Ρίβερς και Σίνγκλετον. Νομίζω θα πάει κάπως έτσι και στο δεύτερο ημίχρονο. Δύσκολα θα ξεφύγει ο ΠΑΟ πάνω από 10 - 12 πόντους, αλλά φαίνεται να έχετε σημαντικό προβάδισμα για την νίκη.


Αυτός ο Voigtmann, φαίνεται ότι θα είναι το επόμενο μεγάλο χαρτί του Κερεχέτα. Αν όχι ΝΒΑ, σίγουρα σε κάποια από Ρεάλ, Μπαρτσελόνα, ΤΣΣΚΑ, Φενέρ τον βλέπω το καλοκαίρι του 2019 το πολύ.
Dreamerpanos
QUOTE (nvip13 @ Feb 8 2018, 22:01 ) *
Α ρε Κενι...

Επειδή δεν το δα απ την αρχή ο Νεντμοντ έχει παίξει καθόλου;

Ωραίος ο Λέκα.


7 λεπτά με 0/3 τρίποντα.
louie
Κεννυ τζ θυμίζει ντουραντ. Θανάσης με τρίποντο βγαλμένο απο τα ονειρα του τιμ ντανκαν. Κοτομπουκιας σοβαρός στην επίθεση σε σκορ και δημιουργία. Και ο καλαθης βλέπει οτι η μπασκονια προσπαθεί να του κοψει το σκοράρισμα και παει για ρεκορ στις ασσιστ.

Αυτα για τον αγώνα οσο μας απασχολεί ακόμα
shtarkws
Κακός στο πρώτο ημίχρονο ο Παναθηναικος. Κυρίως στην άμυνα. Ο Λεκα ότι βάζει μπροστά το τρώει πίσω. Σινγκλετον άφαντος. Στην επίθεση μονοδιάστατοι, απειλουμε μόνο με τρίποντα και ούτε καν ξεμαρκαριστα. Κερδίζουμε γιατί ο Γκάμπριελ παίζει το ματς της καριέρας του. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως πρέπει να βγει μπροστά και κάποιος άλλος. Επίσης ο Γκρεινζερ έχει δυσκολέψει πάρα πολύ τον Καλαθη στην άμυνα
MustGK
QUOTE (louie @ Feb 8 2018, 20:17 ) *
Δεν ξερω για ποιον αγωνα μιλάμε. Με ποια συγκέντρωση θα μπουν να παιξουν οι παίχτες; οι παιχτες μπορουν να χασουν την συγκέντρωση τους οταν υπαρχει ΦΗΜΟΛΟΓΙΑ για αποχώρηση παιχτών ή προπονητή. Με τι συγκέντρωση θα μπουν οταν υπαρχει επίσημη ανακοίνωση απο την ομάδα οτι μετα τον αγωνα ειτε θα αποχωρήσει η ομάδα απο την διοργάνωση είτε η διοίκηση απο την ομάδα. Και άμεσα μάλιστα, ουτε καν στο τελος της σεζόν για να εχει ενα νόημα η προσπάθεια τους για φέτος.


Ναι έδειξαν με τον τρόπο τους για την φημολογία... Τώρα που,πότε και από ποιον ακούστηκε....

QUOTE (KWSN_Men @ Feb 8 2018, 21:31 ) *
Ναι σίγουρα.


Εκτός από το πούλμαν τους βάζει και να κάθονται προσοχή...

ΥΓ. Πολύ ασχολούμαστε με τα διοικητικά...... Το παιχνίδι είναι ψιλοχάλια στο πρώτο ημίχρονο.. Πολύ τρίποντα και μπάσιμο του ενός. Δεν υπάρχει κίνηση χωρίς την μπάλα (Λοτζέσκι)..
irving
QUOTE(shtarkws @ Feb 8 2018, 22:12 ) *
Κακός στο πρώτο ημίχρονο ο Παναθηναικος. Κυρίως στην άμυνα. Ο Λεκα ότι βάζει μπροστά το τρώει πίσω. Σινγκλετον άφαντος. Στην επίθεση μονοδιάστατοι, απειλουμε μόνο με τρίποντα και ούτε καν ξεμαρκαριστα. Κερδίζουμε γιατί ο Γκάμπριελ παίζει το ματς της καριέρας του. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως πρέπει να βγει μπροστά και κάποιος άλλος. Επίσης ο Γκρεινζερ έχει δυσκολέψει πάρα πολύ τον Καλαθη στην άμυνα

καλα τα λες αλλα σουτ εχουμε βγαλει καλα. και στην αρχη ημασταν αστοχοι.
καλαθης και γκιστ με αυτη την αμυνα μπορουν να παιζουν πικ εν ρολ ολη την ωρα οπως και στο πρωτο παιχνιδι
louie
QUOTE (MustGK @ Feb 8 2018, 22:15 ) *
Ναι έδειξαν με τον τρόπο τους για την φημολογία... Τώρα που,πότε και από ποιον ακούστηκε....



Εκτός από το πούλμαν τους βάζει και να κάθονται προσοχή...


Απο αυτο που έγραψα κατάλαβες οτι ανέφερα κατι για καποια φημολογία; καμια φημολογία δεν υπάρχει ολα επίσημα είναι
shtarkws
Καμία σχέση η εικόνα στο δεύτερο μέρος. Χαίρομαι να τους βλέπω να παίζουν άμυνα με τέτοια ένταση. Και στην επίθεση εκτός από μια δύο φάσεις παίζουμε κάθετο μπάσκετ.
MustGK
QUOTE (louie @ Feb 8 2018, 22:21 ) *
Απο αυτο που έγραψα κατάλαβες οτι ανέφερα κατι για καποια φημολογία; καμια φημολογία δεν υπάρχει ολα επίσημα είναι


Όπως είπα τζάμπα ασχολούμαστε.. Και όπως είπε και κάποιος πιο πάνω έχει γίνει κουραστικό..
shtarkws
Η άμυνα που παίζει ο Καλαθης στον Βελντοζα είναι στα όρια του Μπουλινγκ. Πραγματικά απορώ γιατί δεν παίζει μπουμπουα και Γκρεινζερ μαζί

20 ασίστ σε 3 δεκάλεπτα. Άλλο ένα στατιστικό που μου αρέσει
MustGK
Πάλι για dnp ο ογκαστ.... Στην ντενμοντ εκτός παιχνιδιού...
shtarkws
Ευτυχώς τώρα που κολλήσαμε ο προπονητής της μπασκόνια κρατάει μέσα τον Χουερτας

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το ροτεισιον που κάνει ο Μαρτίνεθ. Όταν ζεσταίνεται ο Σενκελια η ο Μπουμπουα τους πετάει έξω. Ξέχασε τον Γκρεινζερ. Ξέχασε τον Βοιτμαν. Ξαφνικά έβαλε τον Ντιοπ ενώ δεν είχε παίξει καθόλου και τον εχει ξεχάσει μέσα.

Στην δική μας πλευρά έχει μειωθεί το ροτεισιον. Ντενμον και Θανάσης δεν ξαναμπηκαν. Ίαν ελάχιστα, κεννυ τζι μόλις μπήκε

Και με το που τα έγραψα δικαιώθηκε ο κόουτς γιατί το γύρισαν
Gino_Bill
Κανείς δεν κατάλαβε τι έπαιξαν οι Μπασκοναίοι στο τελος. Αλλά μια χαρά, πάμε παρακάτω.
Thodoros
άλλο ένα παιχνίδι που χρωστάμε χάρη στον αντίπαλο που δεν το χάσαμε !
κρατάμε την νίκη αλλά δεν είναι εικόνα αυτή που παρουσιάζουμε στο τελευταίο 10πτο. εδώ και καιρό.
Σήμερα καταφέραμε και χάσαμε διαφορά ασφαλείας , ευτηχώς στα 45'' δεν έβαλαν το 3ντο να πάει στον πόντο και έτσι ήρθε η νίκη ... ωστόσο έχουμε κάποια πράγματα που πρέπει να διαχειριστούμε.
j-kidd13
Καλα κι αυτοι βαλανε 2-3 τσιρκοτριποντα απ το πουθενα στο τελος,ενω ο Παππας εχανε σουτ απο το 1,5 μετρο φατσα με το καλαθι.Κακο πρωτο δεκαλεπτο,πολυ καλα τα 2 μεσαια μεχρι την αρχη του 4ου,και κακο κλεισιμο του αγωνα που πηγαμε να κινδυνεψουμε απο το πουθενα.Κραταμε τη νικη και προχωραμε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.