Help - Search - Members - Calendar
Full Version: φαβορί ευρωλίγκα 2010-2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
il postino
μένει μια αγωνιστική για να ολοκληρωθεί ο α γυρος της ευρωλιγκα και καποια συμπερασματα για τη δυναμικοτητα και τις δυνατοτητες των ομαδων εχουν βγει!

ποια ομαδα νομιζετε οτι θα το σηκωσει?

@μοντς

προσπαθω να φτιάξω πολ αλλα εις μάτην!!!!

ειχα βαλει μονή επιλογη σε μπαρτσελονα, ρεαλ, παο, οσφπ, μακαμπι, σιενα, εφες, καχα, αλλη ομαδα. οποιος εχει την καλοσυνη ας το στησει...
alexanderthegreat
QUOTE(il postino @ Dec 17 2010, 19:33 ) *
μένει μια αγωνιστική για να ολοκληρωθεί ο α γυρος της ευρωλιγκα και καποια συμπερασματα για τη δυναμικοτητα και τις δυνατοτητες των ομαδων εχουν βγει!

ποια ομαδα νομιζετε οτι θα το σηκωσει?

@μοντς

προσπαθω να φτιάξω πολ αλλα εις μάτην!!!!

ειχα βαλει μονή επιλογη σε μπαρτσελονα, ρεαλ, παο, οσφπ, μακαμπι, σιενα, εφες, καχα, αλλη ομαδα. οποιος εχει την καλοσυνη ας το στησει...

Παναθηναικός και Μακάμπι πιστεύω εγώ
kseplenhs
Κατ'αρχήν καμία ομάδα δεν έχει εντυπωσιάσει φέτος.Δεν υπάρχει το φόβητρο τουλάχιστον μέχρι στιγμής.

Μπορεί η μακάμπι και η σιένα να έχουν την καλύτερη συγκομιδή αλλά και να αποκλειστούν στο top 16 δεν θα μου κάνει εντύπωση.Απλά κάποιος έπρεπε να έχει τις περισσότερες νίκες και έτυχε να πέσει ο κλήρος σε αυτές.

ο παο το πάει εναλλάξ νικη-ήττα και θα μπορούσε να χάσει και απο την ολύμπια στην έδρα του.
η μπαρτσελόνα δεν πατάει καλά και έχει και τους τραυματισμούς της.
για τον ολυμπιακό τα λέμε καθημερινά
και η ρεαλ...γελάει ο κόσμος.

λογικά κάποιος θα αρχίσει να ξεπετάγεται απο εδώ και μπρός. Εκεί λίγο πριν τελειωσει το τοπ16
επαθα λαστιχο
εμενα κατι μου λεει πως ηρθε η ωρα της ταου(ρε παιδια δεν μπορω να την λεω καχα λαμποραλ,ταουγκρες την εμαθα το 91 που αρχισα να ασχολουμαι με το μπασκετ,αντε ενταξει εγινε ταου το συνηθισα,αλλα δεν μπορω αλλη αλλαγη τωρα).θα μου πειτε που το στηριζω αυτο?πουθενα,περα απο το ενστικτο μου,κα ισως γιατι εχω την ταση να φοβαμαι περισσοτερο αυτον που δεν πολυγεμιζει το ματι.
Air Kef
Ρε παιδιά, αν θέλετε να κάνετε πολ και δεν ξερετε πως, απλά στείλτε μας ενα πμ, δεν δαγκώνουμε!
il postino
QUOTE(Air Kef @ Dec 18 2010, 03:38 ) *
Ρε παιδιά, αν θέλετε να κάνετε πολ και δεν ξερετε πως, απλά στείλτε μας ενα πμ, δεν δαγκώνουμε!

ειχα προσπαθησει μια φορα και τα καταφερα (οχι στο 100% βεβαια).δεν υπηρχε λογος να χωσω καποιον παρα μονο οταν ειδα οτι τα εκανα σκ...τα.

tnx!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.