Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τέλος ο Γκέκος, αναλαμβάνει ο Μάρκοβιτς
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Πανιώνιος
leelo15
Ο Νεναντ Μαρκοβιτς ειναι ο καινουργιος προπονητης του Πανιωνιου που πηρε την θεση του Μηνα Γκεκου. bball.gif
Το 2001 και 2003 ηταν και παιχτης της ομαδας. Ο Βοσνιος τωρα στα 39 του εκτος απο τον Πανιωνιο εκτελει χρεη ομοσπονδιακου τεχνικου στην εθνικη ομαδα της Βοσνιας. Ενδιαφερον θα ειναι το παιχνιδι του Σαββατου απεναντι στην Αεκ που εχει και αυτη καινουργιο προπονητη (Αγγελου).
D.R.I
Επιτέλους έφυγε στο καλό να πάει, εύχομαι ο επόμενος να είναι ο Ιωάννου μετά ο Ανδρίτσος έτσι ώστε να ξαναπατήσουμε στο Ελληνικό ή ακόμα κάλύτερα στην Αρτάκης
sarounas
κάτι κάνει λάθος ο Λιανός sad.gif το 'χει ξανακάνει αυτό
πριν δύο χρόνια με τον Ιωάννου και ενώ ο Μέμος είχει αναδειχτεί προπονητής της χρονιάς
είναι άδικο και ανήθικο να απολύει έναν προπονητή -που ο ίδιος του πρότεινε να γίνει πρώτος προπονητής- από την δεύτερη κιόλας αγωνιστική

νομίζω ότι ενεργεί παρορμητικά από μόνος του και χωρίς να συμβουλεύεται κάποιους αλλά έστω και λίγο συναίσθημα χρειάζεται που και που

δεν είμαι της λογικής ότι πρόεδρος είναι και ότι γουστάρει κάνει, σε ιστορικά αθλητικά σωματεία με λαικό έρεισμα όπως είναι και ο Πανιώνιος ένας πρόεδρος δεν θα έπρεπε να λειτουργεί από μόνος του σαν δικτάτορας, τότε αργά η γρήγορα θα το χάσει το παιχνίδι

χρήματα είχαν πολλοί (Κοντομηνάς στον Άρη, ο Φιλίππου στην ΑΕΚ, ο Μυτηλιναίος και βεβαίως ο Βαρδινογιάννης στον ΠΑΟ) αλλά δεν χρειάζονται μόνο αυτά..
captain charisma
τουλαχιστον προλαβε τη παρελαση της 28ης 19.gif 19.gif icon_drunk.gif
saou
Ούτε εγώ πολυκατάλαβα αυτή την κίνηση. Περίμενα περισσότερη υπομονή από το Λιανό..
Grissino
Ούτε φέρεται δικτατορικά, ούτε τον ήθελε, ο Ιωάννου κάνει κουμάντο στα περισσότερα και δεν πα'να είχε βγει προπονητής της χρονιάς ήταν ένα κατασκεύασμα! Όπως και ο Παβίσεβιτς πέρυσι...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.