Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γεια σε ολους!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
benchwarmer
Γεια και απο μενα... Καλως σας βρηκα!!! Και καλες συζητησεις!
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Εύχομαι να βγεις από το βάθος του πάγκου και να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας ως βασικός biggrin.gif.
benchwarmer
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 26 2007, 15:44 ) *
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Εύχομαι να βγεις από το βάθος του πάγκου και να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας ως βασικός biggrin.gif.


15 μηνες και 1000 ( banana.gif banana.gif banana.gif ) ποστ μετα, δεν νομιζω να εχεις παραπονο smiley.gif

Απλα να ξαναπω ποσο πολυ χαιρομαι που ειμαι ενα κομματι αυτου του καταπληκτικου φορουμ και που μπορουμε να λεμε μια μπασκετικη κουβεντα σαν ανθρωποι thumbsup.gif
X-NEC
QUOTE(benchwarmer @ Mar 3 2009, 15:03 ) *
15 μηνες και 1000 ( banana.gif banana.gif banana.gif ) ποστ μετα, δεν νομιζω να εχεις παραπονο smiley.gif

Απλα να ξαναπω ποσο πολυ χαιρομαι που ειμαι ενα κομματι αυτου του καταπληκτικου φορουμ και που μπορουμε να λεμε μια μπασκετικη κουβεντα σαν ανθρωποι thumbsup.gif

Με το καλο να τα κανεις 2000 φιλε! smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(X-NEC @ Mar 3 2009, 16:34 ) *
Με το καλο να τα κανεις 2000 φιλε! smiley.gif


Δεν πιστευω να εχεις παραπονο ουτε εσυ τωρα smiley.gif


2000 ποστ λοιπον blove.gif blove.gif Για τα πρωτα 1000 εκανα 1 χρονο και κατι, για αυτα τα 1000 εκανα 2 χρονακια, το οποιο σημαινει οτι εχω αρχισει και σας κουραζω λιγοτερο, καλο ειναι αυτο smile.gif


*all star ποτε γινομαι? στα 2048 που ειναι στρογγυλος αριθμος?? tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(benchwarmer @ Mar 17 2011, 03:28 ) *
2000 ποστ λοιπον blove.gif blove.gif Για τα πρωτα 1000 εκανα 1 χρονο και κατι, για αυτα τα 1000 εκανα 2 χρονακια, το οποιο σημαινει οτι εχω αρχισει και σας κουραζω λιγοτερο, καλο ειναι αυτο smile.gif


Η επόμενη χιλιάρα λοιπόν πήρε ακόμα περισσότερο, 3 χρονάκια, μιας και πλέον απέχω αρκετά από τις ατέλειωτες συζητήσεις στα της ομάδας μου.
Εδώ είμαστε όμως και συνεχίζουμε, 6.5 χρόνια μετά, και βλέποντας το φόρουμ να εξελίσσεται, νέα μέλη να έρχονται, παλιά να αποχωρούν σιγά σιγά, να παντρεύονται(!) κλπ, σκέφτεσαι αν και πόσο έχει αλλάξει η δική σου η ζωή όλα αυτά τα χρόνια...
Το σίγουρο πάντως είναι ότι όσον αφορά το τι έχω αποκομίσει από εδώ μέσα, το ισοζύγιο είναι πέρα από κάθε αμφιβολία θετικό, τόσο στο πόσο "σοφότερος" έγινα στα του μπάσκετ, όσο βέβαια και στα πρόσωπα τα οποία γνώρισα.

Υγεία πάνω απ' όλα, και τα ξαναλέμε γύρω στο 2018 για το τετραχίλιαρο biggrin.gif
duncan21
QUOTE (benchwarmer @ Apr 25 2014, 23:23 ) *
τόσο στο πόσο "σοφότερος" έγινα στα του μπάσκετ



QUOTE (benchwarmer @ Apr 25 2014, 23:23 ) *
όσο βέβαια και στα πρόσωπα τα οποία γνώρισα.

Σ' ευχαριστούμε ex-btb champion.Αν δε το πάρουν και οι Heat μετά το Θρύλο,κερνάω καφέ.
benchwarmer
9 και κάτι χρόνια μετά την εγγραφή (3325 μέρες συγκεκριμένα), ξανά στο γνωστό τόπικ για την περίσταση smile.gif
Πρωτοετής φοιτητής τότε, λίγες μέρες πριν το τέλος και του μεταπτυχιακού πλέον...

4000 ποστ λοιπόν (1.2 ανά μέρα, να μην πολυκουραζόμαστε κιόλας), και παρά το γεγονός ότι μεσολάβησαν και οι διακοπές στο χακί, αυτή η χιλιάρα κύλησε πιο γρήγορα από ότι είχα υπολογίσει. Σε αυτό βέβαια οφείλεται και το γεγονός ότι κάπου σε αυτό το διάστημα εξελίχθηκα από απλό ταπεινό μέλος σε κομμάτι της τριμελούς συντονιστικής επιτροπής του φόρουμ που αποτελείται από καμιά 20αριά άτομα rolleyes.gif Φυσικά για να έρθει το πλήρωμα του χρόνου για αυτό έπρεπε ο μάνατζέρ μου να θέσει συγκεκριμένους όρους (να μην έχω δηλαδή δικαιοδοσία στο sub της ομάδας μου και τα συναφή), καθώς όσο και να νιώθω πλέον ώριμος, ως γνωστόν η βλακεία είναι αήττητη γενικά... Και η ψυχική υγεία υπερπολύτιμη.

Special thanks στον Στέλιο για τη συνεργασία και τη φιλία μας (φιλία = το ότι τον πρήζω καθημερινά με το οτιδήποτε μπασκετικό ή μη μου έρχεται στο μυαλό), στον άμπαλο τον Κουτς για τις ατελείωτες ώρες καψίματος κι ας μην μας προτιμάει πλέον ως φόρουμ 68.gif , στο Σπύρο που ήταν το πρώτο παιδί που γνώρισα από κοντά, στους λοιπούς σοφούς του φόρουμ (Άρη, Σταμάτη, Κωστή κλπ) για τις σποραδικές συναντήσεις-συζητήσεις μας αλλά κυρίως γιατί το επίπεδο που διατηρείται εδώ μέσα είναι σε πολύ μεγάλο βαθμό δικό τους κατόρθωμα, και τέλος και στα παιδιά που δεν έχω καταφέρει να γνωρίσω από κοντά, όπως τον Νότη λόγω απόστασης και τον ΣουΓκου λόγω βλακείας του icon_wave.gif

Υγεία να υπάρχει, και στο 5000ό λογικά η ηλικία μου θα γράφει μπροστά 3 κι εμένα, τρομακτικό από διάφορες απόψεις.. Η σταθερά αυτού του φόρουμ πάντως ελπίζω να υπάρχει ακόμα, να με χαλαρώνει και να με ευχαριστεί όπως και τώρα closedeyes.gif
shtarkws
Επικό post

Well done 77.gif
benchwarmer
Τελικά για την 5η χιλιάδα δεν χρειάστηκε ούτε χρόνος wacko.gif
Λογικό εν μέρει, μιας που σχεδόν όλο αυτόν τον χρόνο ήμουν αυτό που είσαι μεταξύ φοιτητή και εργαζόμενου (δηλαδή άνεργος tongue.gif ). Ειλικρινά ελπίζω λοιπόν η επόμενη χιλιάδα να αργήσει πολύ, και προφανώς δεν έχει να κάνει με το φόρουμ αυτό...

*Σημαδιακά τα 5000 ποστ συμπληρώθηκαν ακριβώς (ΟΚ, παρά μία μέρα) 10 χρόνια μετά την εγγραφή μου. Το δακρύβρεχτο ποστ το έκανα στην προηγούμενη χιλιάδα, οπότε τώρα απλώς να 'μαστε καλά να τα λέμε και στα 40 μας και στα 50 μας και όσο πάει wos_sport4.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.