Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basket Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
Pierce
Με μια μικρουλα καθυστερηση ηρθε και το τοπικ για το μπασκετ, μετα την μπυροκατανοιξη....
Καταλαβαινω οτι ειναι λιγο αργα, αλλα προ ολιγου συνεδριασε το κονκλαβιο και εβγαλε αποφαση. Δεν ειναι official meeting, σαφως θα ακολουθησουν και αλλα τωρα που ανοιγει ο καιρος,


Το Σαββατο στις 5, θα μαζευτουμε στα γηπεδα του Χαλανδριου που ειναι διπλα στο κολυμβητηριο (εχει και σταση ο προαστιακος σχεδον διπλα ) πανω στην λεωφορο πεντελης.

Θεωρω σιγουρος, ginobili, spysta ,aegeansheed, sacarame πιθανοτατα θα ειμαι και εγω με τον mono maroussi.



Uploaded with ImageShack.us
duncan21
Kαποιον ξεχασες...Προβοκατορα. 69.gif
Pierce
Πας πακετο με τον sacarame εσυ. Ειστε η νεα version anaz rchos.
benchwarmer
Count me in.

80% δηλαδη..
Ginobili
Ναι,εννοείται μέσα
spysta
τρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεελοοοοο μπασκετιδιο !!!!!!!! biggrin.gif
Anaz
ωπα. Καλα που το δα.. Ε προφανως μεσα εκτος απροοπτου.
Μην μου ρθετε ολοι οι κ@υλωμενοι ομως, γιατι ειμαι σε πολυ κακη κατασταση κ δεν μπορω να τρεχω να μαρκαρω.. Θελω κι ενα ρεταλι σαν εμενα να κανουμε ενα αντιπαλο ζευγαρι να ευχαριστηθουμε το παιχνιδακι.. laugh.gif
morfi
Μέσα. Είναι κοντά στη στάση μετρό;
Ginobili
QUOTE(morfi @ Mar 25 2011, 10:49 ) *
Μέσα. Είναι κοντά στη στάση μετρό;

στάση Πεντέλης-προαστιακός.
Air Kef
QUOTE(morfi @ Mar 25 2011, 13:49 ) *
Μέσα. Είναι κοντά στη στάση μετρό;




Καλά μιλάμε για την απόλυτη επιστροφή!
sacarame
QUOTE(Anaz @ Mar 25 2011, 06:09 ) *
ωπα. Καλα που το δα.. Ε προφανως μεσα εκτος απροοπτου.
Μην μου ρθετε ολοι οι κ@υλωμενοι ομως, γιατι ειμαι σε πολυ κακη κατασταση κ δεν μπορω να τρεχω να μαρκαρω.. Θελω κι ενα ρεταλι σαν εμενα να κανουμε ενα αντιπαλο ζευγαρι να ευχαριστηθουμε το παιχνιδακι.. laugh.gif



Πάρε τον rcho.... smiley.gif
benchwarmer
Εντάξει, τρελή επιτυχία το meeting, κατεβάσαμε ολόκληρη 12αδα, παρόλο που μας σνόμπαρε ο αγαπητός admin (μάλλον κατάλαβε ότι θα χρειαζόμασταν κάποιον για τα νερά...) banana.gif banana.gif Και παρόλο που ο γνώστης της περιοχής μας έβαλε και κάναμε το γύρο 2-3 δήμων μέχρι να βρούμε το γηπεδάκι που του άρεσε angry_red.gif

Ακολουθούν τα scouting reports:

spysta: Ντάξει ρε μαααααααααααν, άμα είναι να παίζεις έτσι στα εντός, σκέψου πόσο χάλια είσαι στα εκτός tongue.gif Μόνο ελαφρυντικό ότι μπορεί να κράταγες δυνάμεις για το βράδυ 65.gif 65.gif Όχι εντάξει, καλός ήτανε, μόνο που ήθελα να ξαναδώ και την κίνηση σήμα-κατατεθέν του (τρίποντο που χτυπάει το ένα χέρι στο άλλο για να πάρει φάουλ μόνος του icon_drunk.gif ), αλλά δεν μας έκανε την τιμή..

pierce21: Συμφωνα με έκτακτο ιατρικό ανακοινωθέν, σήμερα ίσα ίσα που μπορεί να πατήσει τον αστράγαλο. Τουλάχιστον ελπίζω να τον παρηγορούν οι ευχαριστίες που έλαβε από τον Δήμο Βριλλησίων, για το νέο κλειστό που τους έχτισε smiley.gif

sacarame: Πολύ trash-talking (δικαιολογείται λόγω του avatar του) και ξύλο με τον pierce21 στη μάχη των σέντερ. Πληροφορίες ότι αδυνατεί να σκοράρει πίσω από τα 3 μέτρα θα διασταυρωθούν διεξοδικότερα την επόμενη φορά.

aegeansheed: Ένα μεγάλο BOOOOOOOO που πούλησε την αρχική του τετράδα. Κατά τ' άλλα, αν και κατσικο-φέρνει λίγο σε ντρίμπλα κλπ, πέτυχε ένα από τα ωραιότερα καλάθια της συνάντησης (για το πλήρες τοπ10 περιμένετε το ποστ του ειδήμονα sacarame laugh.gif )

duncan21: Ξεγελάει το σουλούπι του, ξέρει πολύ καλό μπάσκετ.. Μόνο να μην το παρακάνει στις προσποιήσεις στις post moves, γιατί για άλλη μία φορά έφαγε μια μεγαλοπρεπέστατη τάπα icon_wave.gif

Anaz: Μάλλον είχε να παίξει από τότε που ο Kobe φορούσε ακόμα το 8, όπως στη φανέλα του tongue.gif Πολύ ωραίο στυλάκι στο σουτ πάντως, το ζήλεψα...

morfi: Ήρεμη δύναμη, πολύ καλές πάσες (κάποιες τόσο καλές που δεν τις καταλάβαιναν ούτε οι συμπαίκτες του cool.gif) , team player κλπ

Gravedigger: Μάλλον εκεί που φυλάει τα σύνορα, δεν έχει κάποια μπασκέτα πρόχειρη rolleyes.gif Αν ήταν σε φόρμα πάντως, φάνηκε ότι μπορεί να μας είχε όλους σε έκρηξη κλπ.

mono marousi: Έπαιξε λίγο (μόνο ένα μονό) και δεν μπορεί να κριθεί..

Ginobili: Ε, μιας που δεν πρόκειται να πάρει το mvp ο κανονικός Ginobili, είπε να το πάρει αυτός. Δεν τον επηρέασαν ούτε οι κραυγές "Σάτο!" και "Τέπιτς!" κάθε φορά που έπαιρνε τη μπάλα.. Μάλλον ο μόνος που το πήρε σοβαρά το meeting. Γνήσιο τέκνο του Ζοτς και του Πόποβιτς, εύγε!

Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον, ήμασταν και πολλοί.. Ε για μένα ας μιλήσουν οι υπόλοιποι. Παραλίγο πάντως ο αριθμός των προσπαθειών μου στα τρίποντα να αγγίξει τριψήφιο νούμερο 69.gif


Άντε και στα επόμενα περισσότεροι! Το επόμενο βέβαια προτείνω να γίνει προς τα μέρη του Τσόσογλου, μπας και εμφανιστεί κι αυτός...
Ginobili
QUOTE(benchwarmer @ Mar 27 2011, 11:59 ) *
sacarame: Πολύ trash-talking (δικαιολογείται λόγω του avatar του) και ξύλο με τον pierce21 στη μάχη των σέντερ. Πληροφορίες ότι αδυνατεί να σκοράρει πίσω από τα 3 μέτρα θα διασταυρωθούν διεξοδικότερα την επόμενη φορά.

Σοβαρά τώρα...το στυλ του δεν έφερνε σε Ράτζα??? Ράτζα βέβαια..που δεν μπορεί να κουνηθεί,χωρίς πόδια,χέρια..από τις μπριζόλες δεν μπορούσε να πηδήξει,τσαντίστηκε και μετά που τα έχανε από κάτω... tongue.gif
KingCrimson
Moνο αλλη φορα κανονιστε το αν γινεται πιο κεντρικα, γιατι για Χαλανδρι χλωμο
sacarame
QUOTE(Ginobili @ Mar 27 2011, 15:32 ) *
Σοβαρά τώρα...το στυλ του δεν έφερνε σε Ράτζα??? Ράτζα βέβαια..που δεν μπορεί να κουνηθεί,χωρίς πόδια,χέρια..από τις μπριζόλες δεν μπορούσε να πηδήξει,τσαντίστηκε και μετά που τα έχανε από κάτω... tongue.gif



Ντάξει στο τελευταίο μονό εμφανίστηκε η επίδραση των 3 πορτοκαλάδων που είχα πιεί μέχρι να κερδίσετε εσείς τους άλλους τους σάπακες biggrin.gif .Πάντως ήμουν ο μοναδικός παίκτης που παίχτηκε και με νταμπλ τιμ για να αντιμετωπιστεί...Που να μην είχα κάνει και την μ@&@&^#@ να έρθω χωρίς αθλητικά παπούτσια...Που μου παίζατε όλοι με τις σόλες τις τεράστιες κι εγώ με το φλατ το παπουτσάκι..

Το scouting report του παγκοτρίφτη με κάλυψε...Ας προχωρήσω λοιπόν στο τοπ 10 του χτεσινού meeting(μπασκετικά και cult)
Νούμερο 10
Ο ισχυρός αέρας που επικρατούσε στην περιοχή..(εκεί αποδώσαμε όλοι τα τόσα airballl που έγιναν smiley.gif )

Νούμερο 9
Σε μια "πατρινή" μονομαχία ο "παλιός" benchwarmer φιλοδώρησε με τάπα τον rookie duncan21 που ακούστηκε μέχρι το χαλάνδρι.. tongue.gif

Νούμερο 8

Το γεγονός ότι φάγαμε πάνω από μισή ώρα συνολικά να βρούμε τις μπάλες που είχαμε φέρει,καθώς τις παρατάγαμε δεξιά-αριστερά ή ακόμα και στα προηγούμενα γήπεδα...

Νούμερο 7

Ο νεροκουβαλητής duncan21...Κλασικό καψώνι στον μικρότερο της παρέας... 19.gif


Νούμερο 6
Το στυλ μπάσκετ του Ginobili..Μπορεί να το παίζει πανάθας,αλλά έκανε αμέτρητες μπομπίτες χτες..Μάλλον καταβάθος είναι φουλ Μπαρτσελόνα...Άσε που το στυλ που σουτάρει θυμίζει σπανούλη... tongue.gif tongue.gif


Νούμερο 5
Τα τουλάχιστον 45 δευτερόλεπτα που χρειάστηκε να αλλάζουν πάσες μέσα στη ρακέτα οι pierce21,spysta,aegeansheed μέχρι να καταφέρουν να βάλουν ένα καλάθι..

Νούμερο 4
Σε ένα τρομακτικό overplay spysta sacarame, ο σπύρος ενω είχε την μπάλα καταφέρνει να μου βάλει τρικλοποδιά με φυσικό αποτέλεσμα την πτώση και των 2 μας και ένα καλό σφουγγάρισμα στο "παρκέ" smiley.gif

Νούμερο 3
Το παρκάρισμα της χρυσόμυγας..Πραγματικό ρεσιτάλ παρκαρίσματος από τον aegeansheed..Δεν θα μπορούσε να έχει παρκάρει χειρότερα το αυτοκίνητο..Στραβά και στη μέση μέση...ΘΕΟΣ!!!

Νούμερο 2
2 σκηνικά στο νούμερο 2...Πρώτον, spysta μετά από ακατάσχετη τρίπλα και ενώ δεν έχει καταφέρει να κουνήσει ρούπι τον αμυντικό του,επιχειρεί επική προσποίηση όπου δεν κουνάει καθόλου το σώμα του,παρά μόνο την φράντζα στο μαλλί του..Ο αμυντικός μπερδεύεται , ο spysta βρίσκει χώρο και χωρίς χρονοτριβές μπουμπουνάει το τρίποντο που κλασικά βρίσκει στεφάνι..
Δεύτερον το ανελέητο mind game του Anaz στον spysta που τον προκαλούσε να μπει στη ρακέτα,αλλά αυτός σαν γνήσιος γατούλης έκοβε βόλτες στο τόξο του τριπόντου..

Νούμερο 1
Και εδώ δυο σκηνικά..Πρώτον, ο διάλογος ginobili -gravedigger στο τέλος της συνάντησης..

Gino: Μάγκες πάμε σε κανα μιλφομπαρο τώρα??
Digger: Μπα μωρέ δεν ψήνομαι για γλυκό τέτοια ώρα... 19.gif

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...Η ΕΠΙΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Ο pierce21 KAI ΘΥΜΙΣΕ ΤΟΝ ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ BRIAN SCALABRINE!!! 41.gif
Air Kef
Φωτο.
Σας παρακαλώ, φώτο
benchwarmer
QUOTE(Air Kef @ Mar 27 2011, 17:13 ) *
Φωτο.
Σας παρακαλώ, φώτο


Και ήμουν σίγουρος ότι κάτι ξεχάσαμε να κάνουμε! 40.gif
Air Kef
O spysta και ο Αναζ έχουν πάντα μία μαζί τους, αποκλείεται να μην έβγαλαν πόσο ωραίοι είχαν πάει για μπάσκετ.
benchwarmer
QUOTE(Air Kef @ Mar 27 2011, 17:22 ) *
O spysta και ο Αναζ έχουν πάντα μία μαζί τους, αποκλείεται να μην έβγαλαν πόσο ωραίοι είχαν πάει για μπάσκετ.


Ο σπυστα μαλλον δεν την εφερε για να μην δειτε το νεο του λουκ evilmonkey.gif
Και ο αναζ μαλλον την ξεχασε εκει που αφησε και τον καλο μπασκετικο του εαυτο tongue.gif
sacarame
Και όπως ανέφερε και ο παγκοτρίφτης,για ακόμα μια φορά δεν μας έκανε την τιμή ο αντμιν να εμφανιστεί...Ακόμα μια φορά έκανε την πάπια ...


Προτείνω το επόμενο meeting να πραγματοποιηθεί στο μαγαζί του ανμιν ή κάτω από το σπίτι του,διότι είναι οι μοναδικές περιπτώσεις να μας κάνει την τιμή και να εμφανιστεί... 19.gif
rchos
ελα ρε μολις ειδα το τοπικ!

πηγατε ρε για μπασκετ και δεν ειπατε τιποτα?
sacarame
QUOTE(rchos @ Mar 27 2011, 17:56 ) *
ελα ρε μολις ειδα το τοπικ!

πηγατε ρε για μπασκετ και δεν ειπατε τιποτα?



και καλά.....
Xaroumenos loukoumas
Κρίμα που δε μπορούσα να έρθω..
Ελπίζω να το καθυστερήσετε κανά δίμηνο να κανονίσετε πάλι, για να είμαι έτοιμος κι εγώ tongue.gif
Όσο για τις φωτογραφίες, αυτά είναι δικαιολογίες bench, όλοι έχετε κινητά με κάμερες! Αναμένουμε υλικό! tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Mar 27 2011, 14:59 ) *
Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον, ήμασταν και πολλοί.. Ε για μένα ας μιλήσουν οι υπόλοιποι. Παραλίγο πάντως ο αριθμός των προσπαθειών μου στα τρίποντα να αγγίξει τριψήφιο νούμερο 69.gif


Άντε και στα επόμενα περισσότεροι! Το επόμενο βέβαια προτείνω να γίνει προς τα μέρη του Τσόσογλου, μπας και εμφανιστεί κι αυτός...


Την επομενη φορα λοιπον, ειδικα αν κανονιστει προς τα ιδια μερη(που με βολευουν πολυ), λεω να ερθω για να εχεις και συναγωνισμο σε προσπαθειες τριποντων(και μονο εκει). Μονο μη μου ζητησει κανεις να παιξω αμυνα! tongue.gif
duncan21
Πρωτο μου bf meeting.Γνωρισα επιτελους μερικες απο τις θρυλικες μορφες του φορουμ... cool.gif

Ελπιζω την επομενη φορα που θα ξαναρθω ΣΕΦ για να (ξανα)φερω γουρι στη Θρυλαρα ugly_tocktock.gif να κανονισουμε ενα εφαμιλλο(σε ποιοτητα και ποσοτητα) bfm...

Στα αγωνιστικα τωρα,θαμπωθηκα με την αποδοση των sacarame-pierce21 blech.gif(ντααααξ ειχαν δικαιολογιες,ο πρωτος ξεχασε τα αθλητικα του κι ο δευτερος ειχε εναν fake τραυματισμο αλα Pierce tongue.gif) .MVP ginobili στο χαλαρο...
spysta
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif εχω γελασει με την ψυχη μου με τις ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ που εχουν γραφτει εδω μεσα.



QUOTE(sacarame @ Mar 27 2011, 15:00 ) *
Πρώτον, spysta μετά από ακατάσχετη τρίπλα και ενώ δεν έχει καταφέρει να κουνήσει ρούπι τον αμυντικό του,επιχειρεί επική προσποίηση όπου δεν κουνάει καθόλου το σώμα του,παρά μόνο την φράντζα στο μαλλί του..Ο αμυντικός μπερδεύεται , ο spysta βρίσκει χώρο και χωρίς χρονοτριβές μπουμπουνάει το τρίποντο που κλασικά βρίσκει στεφάνι..

1)δεν εχω καταφερει να κουνησω ρουπι τον αμυντικο γιατι ειναι βιδωμενος στο πατωμα μετα απο τα αλλεπαλληλα ankle breaks που του εχω προσφερει με τις τριπλαρες μου
2)η φρατζα αποτελει μετεωρο εξαρτημα.αλλου παω εγω αλλου αυτη.δεν μπορω να κανω κατι
3)βρισκει στεφανι λεει ?? θεε μου θεε μου τι ακουμε .. duncan την επομενη φορα φερε μια επιπλεον 6αδα Ιολη για να σβηνουμε και τα διχτακια μετα απο τα σουτ μου wink.gif


QUOTE(sacarame @ Mar 27 2011, 15:00 ) *
Δεύτερον το ανελέητο mind game του Anaz στον spysta που τον προκαλούσε να μπει στη ρακέτα,αλλά αυτός σαν γνήσιος γατούλης έκοβε βόλτες στο τόξο του τριπόντου..

ο γατουλης ο Anaz ας βαλει κανα σουτακι πρωτα και μετα ας μιλησει για drive.Δεν εχω να πω κατι αλλο για τον κυριο Anaz.θα τα πουμε στο γηπεδο γλυκια μου.
(το επιθετικο μου στυλακι τα σπαει το ξερω)



QUOTE(benchwarmer @ Mar 27 2011, 12:59 ) *
μόνο που ήθελα να ξαναδώ και την κίνηση σήμα-κατατεθέν του (τρίποντο που χτυπάει το ένα χέρι στο άλλο για να πάρει φάουλ μόνος του icon_drunk.gif ), αλλά δεν μας έκανε την τιμή..

ειδες καποιον διαιτητη να σφυριζει την ωρα που παιζαμε ??μονο σε αγωνες τα κανω αυτα .. banana.gif (για να τρωω τεχνικες και να γουσταρω να ουμ)

QUOTE(Air Kef @ Mar 27 2011, 15:22 ) *
O spysta και ο Αναζ έχουν πάντα μία μαζί τους, αποκλείεται να μην έβγαλαν πόσο ωραίοι είχαν πάει για μπάσκετ.

εγω με τον Anaz βγαλαμε μια φωτογραφια .. ουτε πηρε χαμπαρι τον τροπο με τον οποιο του εβαλα μια καλαθαρα (απο τις γνωστες) .. γι αυτο του την εδειξα σε φωτο wink.gif (αααχα καλο ε?)


Η ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ-----------> χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ακου λεει mvp ο Ginobili.Να θυμησω οτι ο spysta χαρισε τη νικη στην ομαδα του στο ντερμπυ της αγωνιστικης με τριποντη βομβα να ουμ ξερω γω νταξει τρελο.


την επομενη θα release the Kraken inside me.




-------------------------------------------------------
σκηνικουλι σωστουλι ειναι και σε ενα τριποντο απο το πουθενα του bencwarmer οπου ο mono marousi (αν θυμαμαι καλα) πεταγε με μια εκπληξη και λεει ''οοοοοπα'' .ο digger θυμαται τι λεω
-------------------------------------------------------
δινω ευσημα στον τζον ραμπο pierce που σαν σωστος Ουιλιαμ Γουαλας σηκωθηκε με ποδι πρησμενο να παιξει για την ομαδα και την φανελα να ουμ.Εισαι ΑΡΧΗΓΟΣ ρε mod (σλουρπ σλουρπ)
-------------------------------------------------------
Κουτσοθο αμα πας γηπεδο ξανα θα σε κρεμασουμε πανω στην οροφη με τα λαβαρα
-------------------------------------------------------
χωρις πολλα πολλα .. οφειλω να εκθειασω .. σαν σωστος gentleman που απεδειξα και με τα παραπανω λεγομενα μου στο ποστ ..

την μαχητικοτητα του pierce (πρωτο σε εβαλα παλι ..κανε με mod)
το leadership του gino
το γεγονος πως ο mono marousi καταλαβε με τι ειχε να κανει και εφυγε νωρις νωρις
τις λειζερ πασες του morfi
το ξουραφι point guard μυαλο του bench
την ομαδικοτητα του duncan
τις low post κινησεις του sacarame
την εκρηκτικοτητα του digger
το ντελικατο στυλακι του anaz
και το αερατο στυλακι του aegeansheed
--->special congrats στπ aegeansheed με τον οποιο εχουμε ΑΨΟΓΗ συνεργασια και απο εδω και στο εξης θα πηγαινουμε παντα συμπαικτες.

--------------------------------------------------------------
ρε χαζουληδες τωρα που ανοιγει ο καιρος να το μονταρουμε συχνοτερα το meeting wink.gif.Που θα ξαναδειτε τον λευκο Jordan με φρατζα στα ανοιχτα των Βριλλησιων ??????
duncan21
Nτααααξ,κλαιω... laugh.gif

Παρε κι ενα ------->MVP-MVP-MVP γιατι τ' αξιζεις... 77.gif
Razorblade Fish
Να κανονισουμε συντομα γιατι λογω ασθενειας εχασα ολα αυτα τα σκηνικα και το φερω βαρεως...
Ginobili
Να ξανακανονίσουμε..και σβέλτα..σβέλτα,μόνο να το κάνουμε και πιο ενδιαφέρον...



.....οι χαμένοι να κεράσουν τους νικητές.Τώρα τι θα κεράσουν...μπύρες θα ναι,πίτσες θα ναι..πιττόγυρα θα ναι...μιλφ(ειγ)ομπαρα θα ναι...αλκατραζ?? Δεν ξέρω τι θα ναι...να ένα ωραίο θέμα για πολ.. 69.gif
Φυσικά βέβαια,εγώ δεν έχω ανάγκη από τέτοια κίνητρα για να νικήσω,το άθλημα επιτάσσει να νικάει πάντα η ομάδα του Πόποβιτς στο τέλος wink.gif

Υ.Γ 1.Το τι γράφουμε στο φόρουμ,και τι απόψεις αναλύουμε το ξεχνάμε tongue.gif .Όταν παίζουμε μπάσκετ,προτεραιότητα και αυτοσκοπός είναι η επίθεση...ΦΟΥΛ επίθεση!!! Να μην πάιρνει ανάσα ο αντίπαλος laugh.gif

Υ.Γ 2.Θα θελα να δοκιμάσω να βρεθώ και συμπαίκτης με τον spysta,μου αρέσει ο επιθετικός προσανατολισμός του.Θα είναι ένας καλός τρόπος να τελειώνουν τα μονά στο δεκάλεπτο(το πολύ)...και όχι στο 40λεπτο όπως το τελευταίο,όπου με πήρε ο ύπνος στην εξέδρα!

Υ.Γ 3.Προφανώς δεν το ξέρετε πολλοί,αλλά ο ΣΑΤΟ είχε γίνει ντραφτ από τους Σπερς!!! w00t.gif Αυτό είναι έναόπλο που μπορείτε να χρησιμοποιήτε εναντίον μου...

Υ.Γ 4.morfi,Fair play και μ%^&ες στην ομάδα μας δεν χωράνε.Ας πρόσεχαν... laugh.gif

Υ.Γ.5 Ράτζα....έλα και με σκαρπίνι ρε την άλλη φορά....

Υ.Γ.6 Duncan21 άμα είχες ύψος...θα σουνα πραγματικά Ντάνκαν στην ρακέτα...αλλά δεν έχεις laugh.gif

Υ.Γ.7 Οι Παναθηναικοί του φόρουμ...είστε πραγματικά σάπιοι!!! Καναπές...tv..και basketforoum...2 συναντήσεις είχαμε σε 3 εβδομάδες,η μία έξω από την λεωφόρο,και άλλη στα Β.Π....και είμουν ο μοναδικός Παναθηναικός!!!! ΦΤΟΥ ΣΑΣ!!!! Μόνο για τον Τέπιτς και τον Καλάθη ξέρετε να γράφετε... icon_blahblah.gif Δεν είχα έναν Παναθηναικό να τσακωθώ...
Flash
Διερευνητικά, Παρασκευή 15 Απριλίου πως σας φαίνεται; Τοποθεσία δεν αναφέρω ακόμα αλλά θα είναι σχετικά κεντρικά και με πρόσβαση μέσω Μετρό ή Προαστιακού.
Anaz
QUOTE
O spysta και ο Αναζ έχουν πάντα μία μαζί τους, αποκλείεται να μην έβγαλαν πόσο ωραίοι είχαν πάει για μπάσκετ.
Δεν ειχα φτιαξει το μαλλι ρε.. tongue.gif
QUOTE
εγω με τον Anaz βγαλαμε μια φωτογραφια .. ουτε πηρε χαμπαρι τον τροπο με τον οποιο του εβαλα μια καλαθαρα (απο τις γνωστες) .. γι αυτο του την εδειξα σε φωτο wink.gif (αααχα καλο ε?)
Ρε μην μπερδευεσαι.. Δεν ηταν φλας φωτογραφιας η (παραλίγο) ταπα στην μοναδικη σου αποπειρα να μπεις στην ρακετα...!!! 19.gif tongue.gif

Κακομοιρηδες...Δεν καταλαβατε οτι εκανα συντηρηση δυναμεων και scouting για τα επομενα meeting.. + οτι ημουν ο αφανης ηρωας της ομαδας μου με τα mind games μου. tongue.gif

Πρεπει να ημουν ευκολα ο τυπος που ετρεξε λιγοτερο απ'ολους (ενταξει μετα τον τραυματισμενο Αρη tongue.gif ) και παρόλ'αυτα δεν καταφερα ουτε για ποτο να παω το βραδυ απο την ταλαιπωρια,και σημερα ειμαι ΤΡΕΛΑ πιασμενος... help.gif

QUOTE
Διερευνητικά, Παρασκευή 15 Απριλίου πως σας φαίνεται; Τοποθεσία δεν αναφέρω ακόμα αλλά θα είναι σχετικά κεντρικά και με πρόσβαση μέσω Μετρό ή Προαστιακού.
Ρε ελα εσυ, και δεν παιζει να μην μαζευτουμε!

Εγω γενικα ειμαι φουλ μεσα!! 3 μηνες τωρα με τις εγχειρησεις, τις διαιτες κ τις μαλακιες εχω χρεπιασει τελειως. οποτε ευκαιρια για λιγο αθληση σιγα σιγα μπας και επανελθουμε σωματικα..
spysta
μια χαρα ακουγεται για 15 Απριλιου .. αλλα μπορουμε πολυ ευκολα και ωραια να παμε ΚΑΙ αυτο το Σαββατο που μας ερχεται στις 2 Απριλιου.so simple
ειτε στα γηπεδακια που πηγαμε στα Βριλλησια ή στο Χαλανδριου (οποιος θελει σταματαει στο μετρο του Χαλανδριου και τον τσιμπαμε με αυτοκινητο) ειτε καπου αλλου πιο κεντρικα!!no problemo

και Παρασκευη απογευματοβραδακι μπορουμε επισης .. και Κυριακη να ουμ.


Razorblade Fish
QUOTE(spysta @ Mar 28 2011, 08:02 ) *
μια χαρα ακουγεται για 15 Απριλιου .. αλλα μπορουμε πολυ ευκολα και ωραια να παμε ΚΑΙ αυτο το Σαββατο που μας ερχεται στις 2 Απριλιου.so simple
ειτε στα γηπεδακια που πηγαμε στα Βριλλησια ή στο Χαλανδριου (οποιος θελει σταματαει στο μετρο του Χαλανδριου και τον τσιμπαμε με αυτοκινητο) ειτε καπου αλλου πιο κεντρικα!!no problemo

και Παρασκευη απογευματοβραδακι μπορουμε επισης .. και Κυριακη να ουμ.

Ετσι,μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.
Ginobili
QUOTE(spysta @ Mar 28 2011, 05:02 ) *
μια χαρα ακουγεται για 15 Απριλιου .. αλλα μπορουμε πολυ ευκολα και ωραια να παμε ΚΑΙ αυτο το Σαββατο που μας ερχεται στις 2 Απριλιου.so simple
ειτε στα γηπεδακια που πηγαμε στα Βριλλησια ή στο Χαλανδριου (οποιος θελει σταματαει στο μετρο του Χαλανδριου και τον τσιμπαμε με αυτοκινητο) ειτε καπου αλλου πιο κεντρικα!!no problemo

και Παρασκευη απογευματοβραδακι μπορουμε επισης .. και Κυριακη να ουμ.

Έτσι,ακριβώς.Και πιο πριν στάση μετρό Αγ.Παρασκευή παίρνουμε... wink.gif
Βασικά αυτό το Σαββατοκύριακο,εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς.
apkat
Aυτο το ΣΚ παιζει να τα καταφερω και γω.. Αλλα για να ερθω θελω συμπαικτη τον Αναζ για να εχω εναν παικτη να καταλαβαινει τις πασες μου και να τα βαζει εξω απο τα 6,25( η αλλαξε και στα ανοικτα;; ) tongue.gif tongue.gif ..Α και morfi για να τον ξεφτλιζω σαν αντιπαλο.. tongue.gif

Σοβαρα πρεπει να ειμαι σε πιο σαπισμενη κατασταση και απο τα χαλια του Γιωργου παντως.. tongue.gif tongue.gif
Xaroumenos loukoumas
Εγώ θα μπορώ από μέσα Μάη πάντως..
Οπότε 15 Απρίλη αν είναι θα έρθω για το χαβαλέ και μόνο και για να δω τον φίλτατο Flash! smile.gif
rchos
αν εμφανιστει ο φλαςςςςς τοτε ειμαι μεσα κι εγω!
τετοιες εμφανισεις δεν χανονται! smiley.gif


μονο ο κεφ θα χρησιμοποιει πλεον τη δικαιολογια οτι ειναι στην αγγλια και κανει μπανια! wink.gif
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Mar 27 2011, 22:45 ) *
Στα αγωνιστικα τωρα,θαμπωθηκα με την αποδοση των sacarame-pierce21 blech.gif(ντααααξ ειχαν δικαιολογιες,ο πρωτος ξεχασε τα αθλητικα του κι ο δευτερος ειχε εναν fake τραυματισμο αλα Pierce tongue.gif) .MVP ginobili στο χαλαρο...

Δηλαδή μόνο εγώ πιστεύω πως χτες ήμουν γαμάτος??? tongue.gif Επίσης το να με συγκρίνεις με τον pierce είναι τουλάχιστον υβρις από μέρους σου κουτς...Και ήμασταν και στην ίδια ομάδα... 45.gif

QUOTE(spysta @ Mar 28 2011, 01:41 ) *
1)δεν εχω καταφερει να κουνησω ρουπι τον αμυντικο γιατι ειναι βιδωμενος στο πατωμα μετα απο τα αλλεπαλληλα ankle breaks που του εχω προσφερει με τις τριπλαρες μου
2)η φρατζα αποτελει μετεωρο εξαρτημα.αλλου παω εγω αλλου αυτη.δεν μπορω να κανω κατι
3)βρισκει στεφανι λεει ?? θεε μου θεε μου τι ακουμε .. duncan την επομενη φορα φερε μια επιπλεον 6αδα Ιολη για να σβηνουμε και τα διχτακια μετα απο τα σουτ μου wink.gif



Η ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ-----------> χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ακου λεει mvp ο Ginobili.Να θυμησω οτι ο spysta χαρισε τη νικη στην ομαδα του στο ντερμπυ της αγωνιστικης με τριποντη βομβα να ουμ ξερω γω νταξει τρελο.

Ο μόνος που βιδώνεται στο πάτωμα είναι ο ίδιος σου ο εαυτός διότι ακόμα κι εσύ ζαλίζεσαι από τις τρίπλες γύρω από τον άξονα σου,με αποτέλεσμα να μην έχεις δυνάμεις και να τα μπουμπουνάς από παντού...
Ναι ντάααξ οφείλω να παραδεχτώ ότι προχτές τα ποσοστά σου ήταν καλύτερα από το 3/25 της περασμένης φοράς..Πρέπει να έκανες κάτι γύρω στο 6/25 69.gif
Οσο για την τρίποντη βόμβα να θυμίσω απλά ότι μόλις είχαμε πει ότι το ματσάκι δεν λήγει με τρίποντο,αλλά προφανώς επειδή δεν είχες άλλες αντοχές το μπουμπούνισες,μπήκε ( καταλάθος μάλλον) κι έτρεξες να ξαπλωθείς στον πάγκο φωνάζοντας ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ!!!! tongue.gif

QUOTE(Ginobili @ Mar 28 2011, 02:50 ) *
Υ.Γ 2.Θα θελα να δοκιμάσω να βρεθώ και συμπαίκτης με τον spysta,μου αρέσει ο επιθετικός προσανατολισμός του.Θα είναι ένας καλός τρόπος να τελειώνουν τα μονά στο δεκάλεπτο(το πολύ)...και όχι στο 40λεπτο όπως το τελευταίο,όπου με πήρε ο ύπνος στην εξέδρα!

Υ.Γ.5 Ράτζα....έλα και με σκαρπίνι ρε την άλλη φορά....

Όταν θα νοιώσεις το πως είναι να περιμένεις επί 20 λεπτά να πάρεις μια πάσα και να μην την παίρνεις ποτε,θα αναθεωρήσεις τις απόψεις σου για τον spysta..

Όσο για το σκαρπίνι,ακόμα κι έτσι θα ήμουν χάρμα ιδέσθαι.. 19.gif
spysta
QUOTE(Ginobili @ Mar 28 2011, 10:50 ) *
Βασικά αυτό το Σαββατοκύριακο,εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς.

Bασικα αυτο το Σαββατοκυριακο θα παω κ εγω ετσι κ αλλιως .. οποτε βασικα αυτο το Σαββατοκυριακο θα με παρεις τηλεφωνο ετσι κ αλλιως γιατι βασικα ξερω γω νταααξει θα παμε για μπασκετ ξερω γω. biggrin.gif


στον σακαρακα δεν απαντω.απαξιω.
αυτο που λεει για τα 20 λεπτα προφανως και δεν ισχυει ..ειναι ψεμα (ενα απο τα πολλα που εχει γραψει) καθως σε 20 λεπτα εχω τελειωσει το μονο με προσωπικες προσπαθειες wink.gif
mono maroussi
για ποτε λεμε τελικα?λεω να κατσω παραπανω αυτη τη φορα.χαχαχαχα
επαθα λαστιχο
τα τελευταια 8 χρονια εχω παιξει 3 φορες ολες και ολες.ποιος με θελει στην ομαδα του?βασικα αν παιξω θα χρησιμοποιησω την κινηση αιβερσον("δεν βαζω ποτε αποσμητικο πριν απο τον αγωνα για να αποθαρρυνω τον παικη που με μαρκαρει")
spysta
αν παμε αυριο για μπασκετακι (αν και μαλλον θα βρεχει) να ξερετε οτι μετα το στραπατσο του Ολυμπιακου με τη Σιενα .. θα ξεδωσω σε προσωπικο επιπεδο για οτι καλαθι εχασε ο Μπουρου,οτι λαθος εκανε ο Σπαν,οσα χαμενα τριποντα ειχε ο Μιλος και οσες φορες φοβηθηκε να σουταρει ο Χαλπεριν .. να φανταστειτε θα παιξω μεχρι και για την αμπαλιαση του Νιλσεν.

οπως καταλαβαινεται οι πιθανοτητες να πασαρω σε καποιον συμπαικτη μου .. ειναι μηδαμινες.

μετα τον λαστιχο κ την τεχνικη ασβου .. ερχομαι κ εγω να αποτελεσω ΠΡΩΤΗ επιλογη για τους συμφορουμιτες κατα τη διαρκεια της επιλογης των ομαδων να ουμ tongue.gif

ΥΓ.Την Κυριακη θα εχει συννεφα αλλα ΔΕΝ θα βρεχει .. ''Βαγγελη ψαξου''
Flash
QUOTE(spysta @ Apr 1 2011, 09:03 ) *
αν παμε αυριο για μπασκετακι (αν και μαλλον θα βρεχει) να ξερετε οτι μετα το στραπατσο του Ολυμπιακου με τη Σιενα .. θα ξεδωσω σε προσωπικο επιπεδο για οτι καλαθι εχασε ο Μπουρου,οτι λαθος εκανε ο Σπαν,οσα χαμενα τριποντα ειχε ο Μιλος και οσες φορες φοβηθηκε να σουταρει ο Χαλπεριν .. να φανταστειτε θα παιξω μεχρι και για την αμπαλιαση του Νιλσεν.

οπως καταλαβαινεται οι πιθανοτητες να πασαρω σε καποιον συμπαικτη μου .. ειναι μηδαμινες.

μετα τον λαστιχο κ την τεχνικη ασβου .. ερχομαι κ εγω να αποτελεσω ΠΡΩΤΗ επιλογη για τους συμφορουμιτες κατα τη διαρκεια της επιλογης των ομαδων να ουμ tongue.gif

ΥΓ.Την Κυριακη θα εχει συννεφα αλλα ΔΕΝ θα βρεχει .. ''Βαγγελη ψαξου''


Εγώ στα τέλη της εβδομάδας θα ανοίξω topic για τη συνάντηση στα μέσα Απρίλη. Για συνάντηση πριν από αυτό κανονίζετε οι ενδιαφερόμενοι.
Ginobili
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Apr 1 2011, 06:49 ) *
τα τελευταια 8 χρονια εχω παιξει 3 φορες ολες και ολες.ποιος με θελει στην ομαδα του?βασικα αν παιξω θα χρησιμοποιησω την κινηση αιβερσον("δεν βαζω ποτε αποσμητικο πριν απο τον αγωνα για να αποθαρρυνω τον παικη που με μαρκαρει")

Μην ανησυχείς,σε παίρνω εγώ στην ομάδα μου..και θα νικήσουμε.Να είσαι σίγουρος biggrin.gif
Άντε..γιατί έπηξα στους Ολυμπιακούς,μόνος μου είμαι... tongue.gif
mono maroussi
QUOTE(spysta @ Apr 1 2011, 11:03 ) *
αν παμε αυριο για μπασκετακι (αν και μαλλον θα βρεχει) να ξερετε οτι μετα το στραπατσο του Ολυμπιακου με τη Σιενα .. θα ξεδωσω σε προσωπικο επιπεδο για οτι καλαθι εχασε ο Μπουρου,οτι λαθος εκανε ο Σπαν,οσα χαμενα τριποντα ειχε ο Μιλος και οσες φορες φοβηθηκε να σουταρει ο Χαλπεριν .. να φανταστειτε θα παιξω μεχρι και για την αμπαλιαση του Νιλσεν.

οπως καταλαβαινεται οι πιθανοτητες να πασαρω σε καποιον συμπαικτη μου .. ειναι μηδαμινες.

μετα τον λαστιχο κ την τεχνικη ασβου .. ερχομαι κ εγω να αποτελεσω ΠΡΩΤΗ επιλογη για τους συμφορουμιτες κατα τη διαρκεια της επιλογης των ομαδων να ουμ tongue.gif

ΥΓ.Την Κυριακη θα εχει συννεφα αλλα ΔΕΝ θα βρεχει .. ''Βαγγελη ψαξου''

κυριακη θα με βολεψει και μενα περισσοτερο
sacarame
QUOTE(Flash @ Mar 28 2011, 02:57 ) *
Διερευνητικά, Παρασκευή 15 Απριλίου πως σας φαίνεται; Τοποθεσία δεν αναφέρω ακόμα αλλά θα είναι σχετικά κεντρικά και με πρόσβαση μέσω Μετρό ή Προαστιακού.



Να πω πάντως πως 15/4 είναι παρασκευή, άρα εργάσιμη για αρκετούς ( ναι για μένα λέω tongue.gif ) ενώ το Σάββατο 16/4 είναι προγραμματισμένο το ματς ΟΣΦΠ-ΠΑΟ στο ΣΕΦ
Flash
Λοιπόν αγνοώ επιδεικτικά τους εργαζόμενους ( tongue.gif ) και το καταθέτω πλέον πιο επίσημα:

Παρασκευή 15/4, στις 17:00, στο Χαλάνδρι και πάλι. Αν παιζουν αυτοκίνητα μπορεί να πάμε και στα γηπεδάκια στα Βριλήσσια. Θα έβαζα τα γήπεδα στην Αλεξάνδρας που είναι πιο κεντρικά αλλά θα γινέται πανικός λόγω του ότι κλείνουν τα σχολεία οπότε δεν...

Για τους γνωστούς να πω ότι (δεδομένου και του ΟΣΦΠ-ΠΑΟ προφανώς) για εμένα η ΜΟΝΗ άλλη εφικτή ημερομηνία είναι η Κυριακή 17/4 καθώς μετά ακολουθεί Μεγάλη Εβδομάδα και μετά την κάνω πάλι για άλλες πολιτείες.

Συνεπώς ακούω (καλά, διαβάζω) δηλώσεις συμμετοχής και ημέρα προτίμησης.
spysta
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ειναι αγαπητε κυριε Flash ... το πιθανοτερο δε οτι θα σας μαζεψουμε ολους και θα μεταφερθουμε προς τα Βριλησσια!!

εμενα count me in .. το απογευμα μπασκετακι και μετα το βραδυ live Parov Stelar !!ΓΑΜΩ τις μερες θα ναι η Παρασκευη 15 Απριλιου biggrin.gif
Flash
Nice, man.

Θεωρούμε (σχεδόν) βέβαιους και pierce21, Anaz, Xaroumeno Loukouma (που μπορεί να μην παίξει), οπότε είμαστε 5 για αρχή.
Xaroumenos loukoumas
Μέσα κι εγώ!! Δε θα παίξω βέβαια, αλλά θα δώσω το βροντερό παρόν!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.