Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
j-kidd13
Σε ένα κακό ματς,ο Ολυμπιακός έδειξε χαρακτήρα στα τελευταία 3 λεπτά,και με ένα 8-0,μετέτρεψε το 55-58 σε 63-58,παίρνοντας τη νίκη και το προβάδισμα στη σειρά.Ο Παναθηναϊκός πλέον,δεν έχει άλλο αποτέλεσμα πέραν της νίκης,ο Ολυμπιακός πιο "άνετος" αλλά με νίκη στο ΟΑΚΑ αγκαλιάζει τον τίτλο.

Τα γνωστά τα ξέρετε,κόσμια ποστ,χωρίς ύβρεις και ειρωνείες,διαιτητικά δεν σχολιάζουμε,προσέχουμε πως εκφραζόμαστε οταν απευθυνόμαστε σε άλλο μέλος,και γενικα προσέχουμε....Ποστ που θα κριθούν εμπρηστικά,θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται.
Mr_Cadwell
Χωρίς Σπανούλη δυσκολεύει πολύ η κατάσταση για τον Ολυμπιακό.
Ειδικά αν χάσει και άλλα παιχνίδια ο αρχηγός η πλάστιγγα γέρνει προς τον Παναθηναικό για την κατάκτηση του πρωταθλήματος!
Coach Periklis
Αμυγδαλίτιδα και πυρετό έχει , ούτε τον αυριανό δεν θα χάσει πιστεύω .

Και αν είναι βαριά και δεν αγωνιστεί , σίγουρα θα έχει αναρρώσει μέχρι τον επόμενο αγώνα
Mr_Cadwell
Το λέω διότι το 3ο παιχνίδι γίνεται μέσα σε διάστημα 3 ημερών.
RipCity
Δε χανει αλλο παιχνιδι ο Σπαν. Ο ανθρωπος ειναι τρελος.
tanasen01
Και εγώ πιστεύω θα αγωνιστεί κανονικά. Παίκτες αυτού του επιπέδου δεν κωλώνουν με ένα κρυωματάκι.
john wick
πιστεύω ότι η σημερινή νίκη του ποδοσφαιρικού Παναθηναικού μέσα στην Τούμπα , θα συσπειρώσει τους φιλάθλους και αύριο θα έχουμε ωραία ατμόσφαιρα χωρίς γκρίνιες...
Nemesakos
Χωρίς Σπανούλη στο ΟΑΚΑ
j-kidd13
Κυκλοφορει πολυ αυτη η "φημη".Προσωπικα εξακολουθω να πιστευω πως θα αγωνιστει,τα ιδια λεγανε και για τον Μπιρτς,και την επομενη ηταν κανονικα στην προπονηση.Και θελω να αγωνιστει,θελω πανοπλο τον Ολυμπιακο,τοτε θα εχει και μεγαλυτερη αξια πιθανη νικη...
pan24
Τωρα λενε οτι θα μπει κανονικα στην 12αδα και θα αποφασιστει στην προθερμανση αν θα παιξει.Πιστευω θα παιξει
Η κατασταση που θα βρισκεται ειναι αλλο θεμα
Ledas
Πιστεύω ότι σήμερα το ματς θα το πάρει ο ΠΑΟ. Πιστεύω ότι κάποιοι θα δέιξουν εγωισμό μετά τα δημοσιεύματα που βγηκαν για αυτούς για αλλη μια φορά. Επίσης πιστεύω πως ορισμένοι δε γίνεται να ξαναεμφανιστούν τοσο χάλια. Τουλάχιστον ένας από καλάθη (εντός έδρας παίζει με καλύτερη ψυχολογία), γιστ, σιγκλετον θα είναι σίγουρα καλύτερος. Μακαρι να ναι όλοι βέβαια αν θέλουμε να αυξήσουμε τις πιθανότητες.

Από την άλλη, αν δεν παίξει ο σπανούλης, ο γκριν θα έχει αναβαθμισμένο ρόλο, ενώ θα πρεπει να μπει στο ροτέισον και ο γουοτερς. Ακόμα πιστεύω αυτό που είχα πει παλιότερα, ότι ο γκριν λόγω σώματος θα τα βρει σκουρα απεναντι στα κορμιά του παο. Αν δεν παιξει λοιπόν ο σπανούλης (χλωμό το βλέπω) αυξάνονται οι πιθανότητες μας, ειδικά αν το ματς είναι κλειστό μέχρι το τέλος και ο ολυμπιακός δε θα έχει το βασικό του ατού για το τέλος που μπορεί να καθαρίσει το ματς όπως και περυσι πχ.

Εξάλλου αν και πιστεύω πως για τον πρωταθλημα τον πρώτο λόγο τον έχει ο ολυμπιακός για πολλούς λόγους που έχουν αναλυθεί, εντούτοις δε πιστεύω ότι η εικόνα και των δύο είναι για σκούπα. Με 3-1 το κοβω οπότε το σημερινό πρέπει να το παρουμε για την τιμή των όπλων και για να καταφέρουμε να διεκδικήσουμε τις όποιες πιθανότητες για τον τίτλο σε επομενο παιχνίδι στο σεφ (αρκεί να μην εμφανιστούμε όπως το πρώτο)
Stojako
Εκτός ο Σπανούλης τελικά.
kotzito
Τελικά απ'ότι λένε μάλλον δεν θα βρίσκεται καν στην 12άδα για απόψε. Μεγάλο το πλήγμα, όχι όμως τόσο στο σκοράρισμα που πιστεύω κάπως θα καλυφθεί. Κυρίως στην δημιουργία οπού συνήθως Μάντζαρης, Γουότερς, Γκριν αθροιστικά μπορεί να μην φτάνουν καν τις ασίστ του Σπανούλη σε έναν αγώνα, και κατά δεύτερον επειδή αν δούμε κλειστό ματς θα χρειαστεί πάλι στο τέλος το clutch πνεύμα του Σπανούλη. Ας μην ξεχνάμε κιόλας ότι τα περισσότερα καλάθια των ψηλών μας προέρχονται κατά κάποιο τρόπο από pick n roll με τον Kill Bill, οπότε θα έχει ενδιαφέρον τι θα σκαρφιστεί ο Σφαιρόπουλος.

Να δούμε πως θα το διαχειριστούμε αυτό. Ο Γκριν λογικά θα πρέπει να πάρει περισσότερες προσπάθειες αν και στην άμυνα θα τον σημαδεύει ο ΠΑΟ κυρίως με τον Ρίβερς. Θα δούμε και παραπάνω Γουότερς που έχει παραγκωνιστεί κάπως τελευταία. Να μπει στα παπούτσια του Σπαν αποκλείεται, συνεπώς αρκεί τουλάχιστον στην επίθεση να διαβάσει λίγο την άμυνα του Παναθηναϊκού και να μην διστάζει να πάρει προσπάθειες όταν έχει καλές προϋποθέσεις. Δεν αποκλείω να δούμε και σχήμα με Παπαπέτρου - Παπανικολάου μαζί στο παρκέ για λίγα λεπτά, όπως είχε γίνει και με την Εφές.

Από εκεί και πέρα είχε ένα πολύ μικρό προβάδισμα κατ'εμέ για την νίκη ο ΠΑΟ, που τώρα έγινε λίγο μεγαλύτερο. Μπορεί να υπάρχει γκρίνια για τις εμφανίσεις κάποιων παικτών, μπορεί ο Ολυμπιακός να μην είναι σίγουρα αμελητέα ποσότητα έστω και δίχως Σπανούλη, αλλά δεν πιστεύω ότι θα δεχτεί το break ούτε ότι θα κάνει περίπατο. Πρόβλεψη, νίκη ΠΑΟ με 5-10 πόντους.
Conan1982
Εδώ δεν μπορείς να καταπιείς καλά καλά το σάλιο σου αν είναι πυώδης, με τον πυρετό θα μπορούσε να είναι επικίνδυνα καλύτερα που δεν παίζει, πρώτον για να μην πάθει τίποτα και να είναι έτοιμος στα επόμενα και δεύτερον γιατί δύσκολα θα μπορούσε να είναι θετικός έτσι όπως θα ήταν. Απώλεια φυσικά αλλά έχουμε μάθει να παίζουμε έτσι, να δω αν θα κάνουμε και ρεκόρ (αρνητικό) στις ασσίστ.
Zephyr
QUOTE(Conan1982 @ Jun 1 2017, 18:57 ) *
Εδώ δεν μπορείς να καταπιείς καλά καλά το σάλιο σου αν είναι πυώδης, με τον πυρετό θα μπορούσε να είναι επικίνδυνα καλύτερα που δεν παίζει, πρώτον για να μην πάθει τίποτα και να είναι έτοιμος στα επόμενα και δεύτερον γιατί δύσκολα θα μπορούσε να είναι θετικός έτσι όπως θα ήταν. Απώλεια φυσικά αλλά έχουμε μάθει να παίζουμε έτσι, να δω αν θα κάνουμε και ρεκόρ (αρνητικό) στις ασσίστ.


Απώλεια ο Λοτζέσκι, απώλεια ο Χάκετ, απώλεια ο Σπαν, να δούμε ποιος θα παίζει στο τέλος...
shtarkws
ο Παναθηναικος ειναι τοσο ευθραστος ψυχολογικα αυτη την στιγμη που μπορουν να συμβουν τα παντα, ειτε με Σπαν ειτε χωρις. Πιστευω οτι πρεπει να αναζητησει ενα προβαδισμα και να το διατηρησει γιατι αν περασει μπροστα ο Ολυμπιακος δεν ξερω αν η ομαδα θα εχει τα ψυχικα αποθεματα να το γυρισει. Ουτε αν η εξεδρα την απαραιτητη υπομονη για να στηριξει μια ανατροπη
Conan1982
QUOTE (Zephyr @ Jun 1 2017, 19:06 ) *
Απώλεια ο Λοτζέσκι, απώλεια ο Χάκετ, απώλεια ο Σπαν, να δούμε ποιος θα παίζει στο τέλος...


Εγώ δηλώνω διαθέσιμος αν χρειάζονται 16ο, 17ο.18ο κ.ο.κ. παίκτη να καλύψει τυχόν τραυματισμούς. Και ιδιαίτερα οικονομικός, δυο χιλιαρικάκια ευρώ το μήνα (και πληρωμένη την εφορία) υπογράφω αμέσως και δεν θα μανουριάζω και για τον χρόνο (που δεν θα έχω) μόνο να μου το πουν εγκαίρως γιατί πρέπει να χάσω κάμποσα κιλά smiley.gif
pan24
Ο παναθηναικος πρεπει να τρεξει για να κουρασει τον ολυμπιακο
Αν ο ολυμπιακος καταφερει να ειναι κοντα και περασει μπροστα με 4-5 ποντους αρχες 4ου δεκαλεπτου δεν ξερω αν ο παναθηναικος θα αντεξει ψυχολογικα
jonaldidhs
Αν ο Παναθηναικος δεν μπορει να νικησει τον Οσφπ χωρις Σπαν,Λοτζεσκι,Χακετ στο ΟΑΚΑ,οχι απλα δεν αξιζει το πρωταθλημα,αλλα καλυτερα να κατεβουμε με το εφηβικο στο επομενο..Χωρις να θελω να υποτιμησω τον Οσφπ,και χωρις να συμφωνω με τα λεγομενα του ΔΓ..
Zephyr
QUOTE(Conan1982 @ Jun 1 2017, 19:26 ) *
Εγώ δηλώνω διαθέσιμος αν χρειάζονται 16ο, 17ο.18ο κ.ο.κ. παίκτη να καλύψει τυχόν τραυματισμούς. Και ιδιαίτερα οικονομικός, δυο χιλιαρικάκια ευρώ το μήνα (και πληρωμένη την εφορία) υπογράφω αμέσως και δεν θα μανουριάζω και για τον χρόνο (που δεν θα έχω) μόνο να μου το πουν εγκαίρως γιατί πρέπει να χάσω κάμποσα κιλά smiley.gif


Καλά κορόιδευε εσύ, σε λίγο θα ψάχνουμε τον ψηλότερο εδώ μέσα για να πάει να παίξει tongue.gif

QUOTE(shtarkws @ Jun 1 2017, 19:18 ) *
ο Παναθηναικος ειναι τοσο ευθραστος ψυχολογικα αυτη την στιγμη που μπορουν να συμβουν τα παντα, ειτε με Σπαν ειτε χωρις. Πιστευω οτι πρεπει να αναζητησει ενα προβαδισμα και να το διατηρησει γιατι αν περασει μπροστα ο Ολυμπιακος δεν ξερω αν η ομαδα θα εχει τα ψυχικα αποθεματα να το γυρισει. Ουτε αν η εξεδρα την απαραιτητη υπομονη για να στηριξει μια ανατροπη


Εύθραυστος ξε-ευθραυστος ο ΠΑΟ παίζει πλήρης (αν δεν κάνω λάθος) την στιγμή που εμείς παίζουμε χωρίς 2 πενταδάτους συν τον κινητήρα μας. Δηλαδή θέλει μεγάλη προσπάθεια για να χάσει στην έδρα του αυτό το παιχνίδι γιατί χωρίς Σπανούλη δύσκολα θα έχει και ο Ολυμπιακός ψυχολογία να κυνηγήσει κάποια ανατροπή.
ΥΓ. Btw θα μου άρεσε να δω Τολιόπουλο στα βαθιά rolleyes.gif .
Conan1982
QUOTE (Zephyr @ Jun 1 2017, 19:46 ) *
Καλά κορόιδευε εσύ, σε λίγο θα ψάχνουμε τον ψηλότερο εδώ μέσα για να πάει να παίξει tongue.gif


Κατάλαβα, πας να με πετάξεις,,,,εκτός, να προσθέσω για να βελτιώσω την θέση μου στα μέλη του σταφ που ψάχνουν παίκτη από εδώ ότι είμαι ακριβώς όσο ο Νίκος Γκάλης smiley.gif
shtarkws
QUOTE(Zephyr @ Jun 1 2017, 19:46 ) *
Εύθραυστος ξε-ευθραυστος ο ΠΑΟ παίζει πλήρης (αν δεν κάνω λάθος) την στιγμή που εμείς παίζουμε χωρίς 2 πενταδάτους συν τον κινητήρα μας. Δηλαδή θέλει μεγάλη προσπάθεια για να χάσει στην έδρα του αυτό το παιχνίδι γιατί χωρίς Σπανούλη δύσκολα θα έχει και ο Ολυμπιακός ψυχολογία να κυνηγήσει κάποια ανατροπή.
ΥΓ. Btw θα μου άρεσε να δω Τολιόπουλο στα βαθιά rolleyes.gif .


Συμφωνω φιλε μου, θα ειναι μια ενδιαφερουσα αναμετρηση. Απο την μια ενας πληρης αλλα προβληματικος Παναθηναικος, απο την αλλη ενας καλοκουρδισμενος αλλα ελλειπης Ολυμπιακος
Zephyr
QUOTE(Conan1982 @ Jun 1 2017, 19:52 ) *
Κατάλαβα, πας να με πετάξεις,,,,εκτός, να προσθέσω για να βελτιώσω την θέση μου στα μέλη του σταφ που ψάχνουν παίκτη από εδώ ότι είμαι ακριβώς όσο ο Νίκος Γκάλης smiley.gif


Λολ, εγώ είμαι όσο ο Σπαντ Γουέμπ (χωρίς το επιτόπιο του Σπαντ Γουέμπ) smiley.gif

QUOTE(shtarkws @ Jun 1 2017, 20:07 ) *
Συμφωνω φιλε μου, θα ειναι μια ενδιαφερουσα αναμετρηση. Απο την μια ενας πληρης αλλα προβληματικος Παναθηναικος, απο την αλλη ενας καλοκουρδισμενος αλλα ελλειπης Ολυμπιακος


Νομοτελειακά θα το πάμε στους ψηλούς το παιχνίδι και σε όσο πιο αργό ρυθμό γίνεται, αν ο ΠΑΟ τρέχει και ανοίξει τον ρυθμό μάλλον θα χαιρετίσουμε από νωρίς.
Nik Tepits
Παιδες παιζει κανα λινκ?

Μακαρι να παμε 5ο ματς να χορτασουμε ματσαρες!
kostas b
Παίδες αν παίζει κανα λινκ please pm και εδώ
DCubed
Κι εγώ θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον έχει κάποιο διαθέσιμο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
garou
παιδια ψαξτε στο youtube θα βρειτε ευκολα
Igor

Και απο εδω ενα ΠΜ
kotzito
Έπρεπε οι καμμένοι εγκεφαλικά των πράσινων να απαντήσουν στους καμμένους εγκεφαλικά των κόκκινων με αντίστοιχο πανό... icon_drunk.gif

pan24
ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΜΟΛΙΣ Ο ΜΙΛΟΥΤΙΝΟΦ???

Πολυ τριποντο αλλα εχουμε ξεκινησει καλα
Σωστο διαβασμα απο πασκουαλ που προσοαθει να πιεσει και να παιξει γρηγορα.Ο ολυμπιακος αν δεν κατεβασει τον ρυθμο δεν θα αντεξει
whaler
Ελλιπής δημιουργία ελέω απουσίας Σπανούλη, κάτι που φαίνεται πως επηρεάζει πολύ την ομάδα. Πρέπει να βρει άλλους να μοιράζουν παιχνίδι αλλιώς δεν έχει τύχη.

ΥΓ: Σφυρίζουν πολύ εύκολα ή μου φαίνεται;
garou
ξυπνατεεεεεεεεεεεεεεεεεε
The Mailman
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ

Δεν βλέπεται
Πίσω μπάζει και μπροστά το άλμα και ο βηματισμός του είναι καλή μέθοδος υπνωτισμού ..
Thodoros
Πάλι καλά που βάζουμε κ μερικά 3ντα αλλιώς θα κυνηγούσαμε!
Quincy
Παίζεται μπάσκετ πάντως σήμερα rolleyes.gif
pan24
Ο γουοτερς οπως και ο καλαθης ειναι καταστροφη σημερα
Το κακο για εμας ειναι οτι πολλες προσπαθειες που εχουν μπει ειναι τραβηγμενες και δεν ξερω αν θα συνεχισουν να μπαινουν
kotzito
Πόνεσαν τα μάτια μας με τον Γουότερς. Ούτε ο ίδιος δεν ξέρει τι θέλει να κάνει κάθε φορά που έχει την μπάλα.
rankin
Ο Ολυμπιακός πριν απο λιγες μέρες χρειάστηκε τις υπηρεσίες του Σπανούλη για 38 λεπτά, προκειμένου να έχει δημιουργία.
Σημερα, χωρίς το Σπανούλη ειναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.
SteveNashidis
-Αν έμπαινε το 2ο με κρεμασμένη άμυνα σουτ του Αγραβάνη , θα το θεωρούσα την φάση κλειδί για μία πιθανή νίκη μας. Από αψυχολόγητος γίνεται on fire και το αντίστροφο. icon_drunk.gif

-Ελπίζω όλοι βλέπουν το πόσο κακό μας κάνει η διστακτικότητα του Waters και πόσο σταματάει η ροή της μπάλας με αυτόν μέσα. Πέρα από τις κακές πάσες που πολλές φορές κάνει, μειώνει τους χώρους των υπολοίπων παικτών. Θα κάνει κανένα 3/3 από το τρίποντο και θα με αποστομώσει . Κλασσικά πράγματα smiley.gif

-Τι τρελό καλάθι και φάουλ έβαλε ο Τζέιμς;;;; Ασταμάτητος παίκτης όταν θέλει!
Anubis
Μπορει καποιος να μου στειλει ενα πμ?
Thodoros
Ωραίος Αγώνας είναι όμως ( γενικά wink.gif )
Dreamerpanos
Δεν αντέχω άλλο να βλέπω τον Παναθηναϊκό έτσι στην επίθεση.Πραγματικά θλιβεροί,με παίχτες να μπερδεύονται μεταξύ τους,να πετάνε τούβλα εκτός συστήματος,να μην μπορεί να ποστάρει και να κάνει ένα σπλιτ άουτ της προκοπής.

Αν ο Ολυμπιακός χάσει αυτό το πρωτάθλημα είναι η μεγαλύτερη αποτυχία των τελευταίων δεν ξέρω πόσων χρόνων.

Άμυνα προσπαθήσαμε να παίξουμε στην δεύτερη περίοδο πάντως και ο Τζέιμς που τα πήγε καλά όσο έπαιξε αλλά και οι υπόλοιποι.

Μπροστά το απόλυτο κουτουρού.
rankin
QUOTE(Thodoros @ Jun 1 2017, 21:48 ) *
Ωραίος Αγώνας είναι όμως ( γενικά wink.gif )

Αν εξαιρέσεις οτι τον βλέπω με πιξελ, διακοπές και διαφορά φάσης στον ήχο, ναι, καλό παιχνίδι πρέπει να ναι.... smiley.gif
Quincy
QUOTE(Voyager @ Jun 1 2017, 18:41 ) *
Από αψυχολόγητος γίνεται on fire και το αντίστροφο. icon_drunk.gif


Πλέον περισσότερο πιστεύω ότι θα βάλει τα απίστευτα, παρά τα ελεύθερα που θα είναι airball ξερωγω icon_drunk.gif
shtarkws
Αν ο Παναθηναϊκός και ειδικά τα 4αρια του, καταφέρουν να παίξουν σοβαρή προσωπική άμυνα πιστεύω ότι θα κερδίσουμε. Οσο δίνουμε βοήθειες λες και αντιμετωπίζουμε τον Τιμ Ντανκαν, με ολο τον σεβασμό σε Πρι και Παπ, η άμυνα μας θα ξεχαρβαλωνεται αν ο Ολυμπιακός έχει σχετικά καλή κυκλοφορία της μπάλας. Αν λοιπόν στην επίθεση συνεχίσει να βρισκει ρυθμό βλεπω στα κρισιμα τον Παναθηναϊκό να τον πνίγει το άγχος

Ο Μπουρούσης δεν πρεπει να ξαναμπεί γιατί ο Σφαιροπουλος βαζει καθρέφτη τον Μιλουτινοβιτς που μας κανει μεγαλη ζημεια μπρος πισω. Τωρα γιατι δεν τον βαζει αλλιως ο Σφαιρο, αυτος ξέρει

Το παρκάρισμα του Τζειμς στην αρχή νομίζω ειναι μήνυμα

Αν παει το ματς στον πόντο τοτε ο Ολυμπιακός ειναι φαβορί γιατί εχει παικτες που μπορουν να παρουν σωστες αποφάσεις. Εστω και αν λειπει ο καλυτερος σε αυτό
Thodoros
QUOTE (Dreamerpanos @ Jun 1 2017, 21:48 ) *
Δεν αντέχω άλλο να βλέπω τον Παναθηναϊκό έτσι στην επίθεση.


Δεν μου θυμίζεις ποιον λίγο ποιον έχουμε να οργανώσει στην επίθεση ? ( Μου διαφεύγει το όνομα του ρε γαμώτο ) rolleyes.gif

Πάλι τραγικός και σήμερα όμως!
garou
QUOTE (Thodoros @ Jun 1 2017, 21:59 ) *
Δεν μου θυμίζεις ποιον λίγο ποιον έχουμε να οργανώσει στην επίθεση ? ( Μου διαφεύγει το όνομα του ρε γαμώτο ) rolleyes.gif

Πάλι τραγικός και σήμερα όμως!

ο τζειμς φταιει
τον επηρεαζει biggrin.gif
shtarkws
Τα ποστ στυλ troll chat να τελειώνουν εδώ
pan24
QUOTE (Thodoros @ Jun 1 2017, 21:59 ) *
Δεν μου θυμίζεις ποιον λίγο ποιον έχουμε να οργανώσει στην επίθεση ? ( Μου διαφεύγει το όνομα του ρε γαμώτο ) rolleyes.gif

Πάλι τραγικός και σήμερα όμως!

Βλεπεις να υπαρχει το οποιοδηποτε συστημα για να πεις οτι φταιει αυτος που δεν εκτελει το συστημα?
Οποιος πιανει την μπαλα σουταρει

Ειναι και σημερα πολυ αστοχος αλλα δεν φταιει για τα παντα
jonaldidhs
Μπραβο στον Οσφπ,ο Παναθηναικος ειναι μια απογοητευση..Αντε να τελειωνουμε,να παμε σπιτια μας..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.