Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 11η αγωνιστική
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2017-18
Zoys
Το πρόγραμμα

Πέμπτη
Ζαλγκίρις-Παναθηναϊκός 20:00
Μπάμπεργκ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας 21:00
Μακάμπι-Βαλένθια 21:05
Μπασκόνια-Μάλαγα 21:30
Αρμάνι Μιλάνο-Χίμκι 21:45

Παρασκευή
Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφές 20:00
Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης 21:00
Μπαρτσελόνα-Φενερμπαχτσέ 22:00
stefkorner
QUOTE (Zoys @ Dec 8 2017, 02:00 ) *
Το πρόγραμμα

Πέμπτη
Ζαλγκίρις-Παναθηναϊκός 20:00
Μπάμπεργκ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας 21:00
Μακάμπι-Βαλένθια 21:05
Μπασκόνια-Μάλαγα 21:30
Αρμάνι Μιλάνο-Χίμκι 21:45

Παρασκευή
Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφές 20:00
Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης 21:00
Μπαρτσελόνα-Φενερμπαχτσέ 22:00


αν δεν νικησει ο Ολυμπιακος την Ρεαλ (για το Μπαρτσα-Φενερ δεν εχω καταλληξει τι πρεπει να προτιμησουμε..)
τοτε αυτη η αγωνιστικη θα κλεισει με τον χειροτερο τροπο για τις ομαδες μας ,αν θελουμε να εχουμε και οι δυο βλεψεις για 4δα..!
η χθεσινη μερα ηταν για παο συνολικα η χειροτερη των 11 αγωνιστικων sad.gif
stefkorner
αν και ερχεται απο το τεραστιο διπλο στην Μαδριτη ο Αστερας,ειπα να τιμησω τα επιπλεον χαντικαπ της Εφες ,η οποια φετος με παει σταθερα ταμειο-σε πληρη αντιθεση .. με την Αρμανι smiley.gif
stefkorner
ο τιμιος Δομινικανος σε ημι-αγρια κατασταση αποψε ,οπως θα λεγε και μια ψυχη..
29 π. με 7/9 διποντα , 4/7 τριποντα 3/3 βολες και ιδιαιτερη εντυπωση προκαλουν και τα 4 του κλεψιματα w00t.gif
yorgos
QUOTE(stefkorner @ Dec 8 2017, 11:55 ) *
αν και ερχεται απο το τεραστιο διπλο στην Μαδριτη ο Αστερας,ειπα να τιμησω τα επιπλεον χαντικαπ της Εφες ,η οποια φετος με παει σταθερα ταμειο-σε πληρη αντιθεση .. με την Αρμανι smiley.gif

Tα συλληπητήρια μου αδελφέ.
Κι εγώ έριξα χοντρό χαρτί στο Ροτσεστι, μπαίνω και βλέπω ότι ο Αστήρ έριξε κατοστάρα και λέω τους έβαλε τους 16π... Πριτς... Ο ΤιμΔομ την έκανε την δουλειά.
stefkorner
QUOTE (yorgos @ Dec 9 2017, 04:59 ) *
Tα συλληπητήρια μου αδελφέ.
Κι εγώ έριξα χοντρό χαρτί στο Ροτσεστι, μπαίνω και βλέπω ότι ο Αστήρ έριξε κατοστάρα και λέω τους έβαλε τους 16π... Πριτς... Ο ΤιμΔομ την έκανε την δουλειά.


τον ηπιαμε λιγακι σημερα !χθες μου κατσε καλα με το οβερ σε εξελιξη στο μπασκονια-ουνικαχα! αλλα σημερα τα χασα και βγηκα και μειον ! πραγματικα ασχημο παιχνιδι σου παιξε εσενα με Ροτσετσι!ενω βλεπω 2ος σκορερ,αλλα με μολις 11 .. !δηλαδη τρελα πραγματα ο τιμιος

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.