Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟΚ 2009-2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > ΠΑΟΚ
Pages: 1, 2
thrylos7
Από το επίσημο site της ΚΑΕ, μετά την αποχώρηση της ΑΕΚ από τον αγώνα κυπέλλου:

QUOTE
Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι σήμερα Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2009, και ώρα 7μ.μ θα πραγματοποιηθεί στο PAOK Sports Arena, ανοικτή προπόνηση της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ. Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ πήρε την συγκεκριμένη απόφαση για να δώσει τη δυνατότητα σε όλους τους φιλάθλους, να παρακολουθήσουν τη νέα ομάδα του ΠΑΟΚ, μετά και την ματαίωση του προγραμματισμένου αγώνα Κυπέλλου ΠΑΟΚ – ΑΕΚ.
Από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ επίσης διευκρινίζεται ότι όσοι φίλαθλοι έχουν ήδη αγοράσει απλό εισιτήριο για τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, μπορούν μέχρι και την Πέμπτη 8 Οκτωβρίου 2009, να προσκομίσουν το απόκομμα του εισιτηρίου τους, προκειμένου να πάρουν πίσω τα χρήματα που έδωσαν.
Τα εισιτήρια διαρκείας για την αγωνιστική περίοδο 2009-2010, θα διατίθενται σήμερα Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2009 από τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ μέχρι τις 9μ.μ.
thrylos7
Δεν έχω χρόνο για σχόλια, ούτε για περισσότερες φωτογραφίες τώρα... Απλά να πω ότι η εμφάνιση του Ντρόμπνιακ, για όποιον δεν είδε το ματς, ήταν όντως πάρα πολύ μεγάλη!

(Στο τέλος ο Πάουελ προκάλεσε τους οπαδούς, τον Αγγέλου τον είχαν βάλοι αυτοί από την αρχή στο μάτι για τις συνεχείς του διαμαρτυρίες, ενώ πρέπει να παίχτηκε κάτι και με κάποιον αστυνομικό... δε θέλουν και πολύ για να ορμήσουν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ ούτως ή άλλως... 68.gif )

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment
themoss
Ο Ντρομπνιακ με εξεπλειξε ευχαριστα... Περιμενα κατι αναλογο με τον περσινο Τομασεβιτς ο οποιος ειδικα στην αρχη αλλου πατουσε και αλλου βρισκοταν. Μακαρι να μεινει σε υψηλα επιπεδα η αποδωση του γιατι ειναι πολυ σημαντικος παιχτης για τον Παοκ. Απο κει και περα πιστευω απολυτα το Μαρκοπουλο και αν παραμεινει η ομαδα μεχρι τελους θα ειμαστε καλα.

(Γιατι πηραμε τον Avery?Γιατι???)
captain charisma
πολυ ωραιος εχτες ο ντροπνια με 34π. ελπιζω σ αναλογη συνεχεια στο πρωταθλημα..οσο για τους ξενους εχει καποιος απ αυτους κοινωτικο διαβατηριο η απλα παιζουμε με 3 αμερικανους?αν ισχυει το 2 θα πρεπει να τον αλλαξουμε τον ειβερι με κατι καλυτερο
X-NEC
Τι να πω για τον Drobnjak... 77.gif Στην αρχή έκανε μια-δυο κακές ενέργειες αλλα μετά πήρε φορα και δεν σταματούσε. Απίστευτα πράματα ακόμα δεν άρχισε η σεζόν... Μπράβο στα παιδιά τον καταευχαριστήθηκα τον αγώνα και ένιωσα περήφανος για την ομάδα μου μετά από πολύ καιρό.

Highlight του αγώνα το alley-oop του Gregory! Απίθανη φάση! 77.gif
kotzito
Προσφυγη Ο Τομασεβιτς κατα του ΠΑΟΚ!

http://sport24.gr/html/ent/760/ent.322760.asp
themoss
Προσωπικα η ηττα δε με κενισε, ουτε μου εκανε καμια ιδιαιτερη εντυπωση. Λιγο πολυ περιμενα εναν σαφως καλυτερο Πανελληνιο, ειναι πιο ετοιμος, πιο δουλεμενος και με πληρεστερο υλικο. Η ομαδα θα βρει το δρομο της για μια καλη χρονια, αλλα το βασικο ειναι να μη δημιουργηθουν επιπλεον χρεη.
HLR CENATION
QUOTE(themoss @ Oct 25 2009, 14:58 ) *
Προσωπικα η ηττα δε με κενισε, ουτε μου εκανε καμια ιδιαιτερη εντυπωση. Λιγο πολυ περιμενα εναν σαφως καλυτερο Πανελληνιο, ειναι πιο ετοιμος, πιο δουλεμενος και με πληρεστερο υλικο. Η ομαδα θα βρει το δρομο της για μια καλη χρονια, αλλα το βασικο ειναι να μη δημιουργηθουν επιπλεον χρεη.

Ναυαγιο ο ΠΑΟΚ.Παντως απο το 1 μεχρι το 3 εχει πολυ καλο υλικο.Ειδικα γκρεγκορι κ ο μονροε ειναι πολυ καλοι παικτες.παντως εχει προβλημα στη ρακετα.ο ντρομπνιακ ειναι λιγος χθες ο βουγιουκας εμοιαζε με ντουεν χαουαρντ ενω κ ο σκοπιανος δεν εδειξε κατι το ιδιαιτερο.παντως η παρουσια του σουλη νομιζω οτι εγγυαται κατι καλο για την συνεχεια.
thrylos7
Δεν έχω εικόνα του ματς, έχω την εντύπωση όμως (από τα φιλικά στα Μαυροσκούφεια) ότι ο Πανελλήνιος και φέτος είναι εξαιρετικός στην αρχή της σεζόν... Έχει και πλήρες ρόστερ βέβαια.
a bullet for your head
Ο Σουλης Μαρκοπουλος δεν εχει μεινει καθολου ευχαριστημενος με τον Ειβερι & ηδη οι ανθρωποι του ΠΑΟΚ αναζητουν αντικαταστατη...
Οι 2 πιο δυνατες υποψηφιοτητες ειναι οι Αμερικανοι Κονροι & Γκριν..
Για να δουμε με 120-130 χιλιαρικα,αν θα κανουν καποια καλη επιλογη..
http://thehoop.blogspot.com/2009/10/conroy...ry-in-paok.html
theov
ΠΑΟΚ - Αρης (48-20, sto 20') !!!!!!!!!!!!!!
captain charisma
βλεπω το σκορ στο σπορτ24 και ειναι στο 30 λεπτο 68-34 blink.gif blink.gif και παει για συντριβη..περιμενα να ειναι πιο δυνατος ο αρης..
thrylos7
Δεν υπάρχουν σχόλια για το ματς... Το σίγουρο είναι ότι είδαμε κάτι πρωτόγνωρο.

Ένα βίντεο με τον Μονρόε (μάλλον MVP του ματς, αν μπορούμε να ξεχωρίσουμε κάποιον από τους νικητές) για αρχή.
Περισσότερα στιγμιότυπα και κυρίως φωτογραφίες, κατά τη διάρκεια της ημέρας.

X-NEC
Τι έγινε ρε παιδιά; Πως γκενεν αυτο; blink.gif Πραγματικά απίστευτο το σκορ! Μπράβο τους που μπόρεσαν να ξεπεράσουν την ήττα από τον Πανελλήνιο και να παίξουν τόσο καλά απέναντι στον θεωρητικά καλύτερο αν δεν κάνω λάθος Άρη...

Θρύλε πολύ καλο το βιντεάκι. Περιμένουμε και άλλο ρεπορτάζ! thumbsup.gif
themoss
Για το παιχνιδι δεν εχω να πω πολλα... Δεν μπορω να καταλαβω πως κερδισαμε ετσι... 2 πραγματα μονο , θερμοτατα συγχαρητηρια στους παικτες για την ορεξη που δειξαν και ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ Bravo στον κοσμο. Μακαρι αυτη η νικη να οδηγησει τον κοσμο ξανα στο γηπεδο.
xristos_metal
ΤΟ γηπεδο ηταν γεματο.Γιατι εχω την εντυπωση οτι μεγαλο ποσοστο οπαδων μπηκαν τσαμπα μεσα?
Weekendman
Οι πιο πολλοί λένε οτι ο ΠΑΟΚ χρειάζεται ενίσχυση στη περιφέρεια και ειδικότερα στο πλέι-μεικερ δικαιολογημένα βλέποντας και τι (δεν κάνει) ο Έιβερι, την ίδια γνώμη έχω και έγω ακόμα και να αποκτηθεί κανένας Μιλισάβλιεβιτς που έλεγα και στο αντίστοιχο τόπικ του Άρη οτι είναι παιχταράς αλλά και αρκετά 2άρι σίγουρα αν ερχόταν θα ανέβαζε όμως τον ΠΑΟΚ, όμως κάθως τα λέγαμε με τον themoss μέσω κινητού μου είπε κάτι πολύ σωστό ότι ο ΠΑΟΚ χρειάζεται πιο πολύ έναν βαρύ ψηλό και το θεωρώ σωστό γιατί ο Σκοπιανός δεν είναι και ακριβώς πάικτης ρακέτας, ο χέλιγουελ απλά αναλώσιμος, ο Τσιάρας φημίζεται περισσότερο για το σούτ του και αυτός, και μόνο ο Ντρόμπνιακ είναι σίγουρα αξιόπιστος και μέσα και έξω απο την ρακέτα.
Δεν ξέρω αν ο ΠΑΟΚ είναι φετος αξιόπιστος οικονομικά άλλά με το Μαρούσι να κουβαλάει το βάρος της Ευρωλίγκας,τον Άρη με χείριστο σχεδιασμό, και τον Πανελλήνιο σαφώς ανώτερο αλλά να υστερεί σε νοοτροπία σε σχέση π.χ με Άρη,Μαρούσι γενικότερα, με μικρή υπέρβαση εκ μέρους ΠΑΟΚ όλα γίνονται...
themoss
Kριμα που δεν μπορεσαμε να παρουμε μια σπουδαια νικη. Η εμφανιση ηταν ενθαρρυντικη. Μακαρι η ομαδα να συνεχισει καλα.
Οπως ειπε και ο Weekend αυτη ειναι η αποψη μου και μου φαινεται μετα το σημερινο ακομα πιο σωστη. Ο Σκοπιανος χρησιμος αλλα τα μπλοκ αουτ του και γενικα τα ρεμπαουντς του ανυπαρκτα. Μεγαλος παικταρας ο Μπρανκο και απο τους αγαπημενους μου απο την πρωτη του φορα στην ομαδα αλλα επιμενω οτι αν υπηρχε μια κολωνα στη ρακετα θα ηταν πολυ καλυτερα. Ο Παοκ πρεπει να απαλλαχθει απ'το συμβολαιο του Ειβερι, καλυτερα να μην υπαρχει αλλος μεχρι να βρεθει η καταλληλη λυση.
xristos_metal
Παληκαρια γνωριζει κανεις ποιο αστικο πηγαινει στο κλειστο της Πυλαιας?
thrylos7
2, 3 και 8.
xristos_metal
Και ξερεις αν τα εισητηρια μπορω να τα παρω καπου αλλου εκτος απο το γηπεδο?Εαν παω λιγο πριν αρχισει το ματς θα βρω εισητηριο?Σε ποια σταση πρεπει να κατεβω?Ευχαριστω.
thrylos7
Απ' ότι βλέπω, μόνο στο γήπεδο προπωλούνται. Δεν ξέρω αν θα βρεις λίγο πριν το ματς, γιατί είναι και το 73-48 επί του Άρη...
Στη στάση Λουμίδη κατέβα (θα το καταλάβεις γιατί εκεί θα κατέβουν όλοι), αν κι έχω την εντύπωση ότι η επόμενη βολεύει καλύτερα.
xristos_metal
Ευχαριστω φιλε!
Iakovidis
Δύσκολο παιχνίδι την Τετάρτη, αλλά όλα είναι ανοιχτά.Ο Ολυμπιακός έχει περισσότερο μονάδες, παρά δεμένο σύνολο.Εκεί πρέπει να χτυπήσει και ο Σούλης πιστεύω.

Αδερφέ εισητήριο θα βρεις σίγουρα, αλλά και να μην βρεις σπρώξε και καμιά πόρτα μπροστά από κανένα κυλικείο όλο και κάποια θα ανοίγει
themoss
QUOTE(Iakovidis @ Nov 15 2009, 21:26 ) *
Αδερφέ εισητήριο θα βρεις σίγουρα, αλλά και να μην βρεις σπρώξε και καμιά πόρτα μπροστά από κανένα κυλικείο όλο και κάποια θα ανοίγει


Σουπερ τακτικη ε? smiley.gif Εισητηριο θα βρεις, πανε και καμια ωριτσα πιο πριν καλου κακου, δε χανεις τιποτα.
Δε το βλεπω να κερδιζει η ομαδα και ελπιζω να μη χαλαστει πολυ ο κομος και να καταλαβει τη διφορα δυναμικοτητας που υπαρχει γιατι πραγματικα πρεπει να ειναι φετος διπλα στην προσπαθεια που γινεται. Μακαρι η ατμοσφαιρα να ειναι αναλογη με αυτην που υπηρξε στο παιχνιδι με τον Αρη.
Vas
http://www.superbasket.gr/?c=142&a=118353


Και άλλη μεταγραφή!!
Δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι ο Παπαδόπουλος, αλλά θα δώσει βοήθειες κάτω από το καλάθι.

Αν γίνει αλλαγή ο ειβερι, ή πάρει τα επάνω του, τότε ο Παοκ γίνεται φαβορί για τετράδα!
X-NEC
Και εγώ μόλις μπήκα στο Sport24 και το είδα. Πάντα μου άρεζε ως παίκτης ο Παπαδόπουλος και χαίρομαι που ήρθε στον ΠΑΟΚ. Μπορεί όμως να μας πει κάποιος που γνωρίζει, σε τι κατάσταση βρίσκεται;
Basketikoc
Προσωπικα δεν ξερω σε τη κατασταση βρισκεται,αλλα τουλαχιστον μεχρι περυσι που επαιζε ιταλια ειχε κανει μερικες πολυ καλες εμφανισεις.Τωρα ειναι σιγουρο πως θα δωσει περισσοτερη ποιοτητα στην ομαδα και θα παιρνει και περισσοτερες ανασες ο Ντρομπνιακ.
CHATZI
Σπουδαία Μεταγραφή!!!
Μπράβο στη διοίκηση που μια μέρα πριν το ντέρμπι μας "ζέστανε" ακόμη περισσότερο!!
themoss
Weekendman ειδες? Αυτο που σου ελεγα. Δεν μπορω να πω οτι ειναι ο αγαπημενος μου παιχτης, αντιθετα ωρες ωρες με εκνευριζει αλλα ειναι σιγουρα κατι που ελειπε απ'την ομαδα και γι'αυτο ειναι σπουδαια μεταγραφη.
captain charisma
καλη μεταγραφη για τα δεδομενα του παοκ ο λαζος. γιατι πιστευω οτι θα αποτελεσει πολυ καλο διδυμο με ντροπνιακ.αλλα δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεται..
αν διωξουμε και τον ειβερι και παρουμε το μπρανκο μιλισαβλιεβιτς τοτε γινομαστε πολυ δυνατοι και μπορουμε να χτυπησουμε και 4αδα...

υ.γ απ οτι διαβασα ολα τα χρηματα του συμβολαιου του θα πανε στο χαμογελο του παιδιου και στο σωματειο παικτων με αναπηρικο καροτσι.
κινηση ανθρωπιας απο μερους του λαζου...αλλωστε χρηματα εχει βγαλει παρα πολλα...
X-NEC
Όντως εξαιρετική η κίνηση του Λαζάρου. Μακάρι να παραδειγματιστούν και άλλοι συνάδελφοι του. Γνωρίζει κανεις το ποσό και πόσες είναι οι πιθανότητες να παίξει αύριο;
Weekendman
QUOTE(themoss @ Nov 17 2009, 21:39 ) *
Weekendman ειδες? Αυτο που σου ελεγα. Δεν μπορω να πω οτι ειναι ο αγαπημενος μου παιχτης, αντιθετα ωρες ωρες με εκνευριζει αλλα ειναι σιγουρα κατι που ελειπε απ'την ομαδα και γι'αυτο ειναι σπουδαια μεταγραφη.

Παρόλου που στο τόπικ του Άρη για τις μεταγραφές είχα εκφράσει μερικές ενστάσεις για αυτόν(αν ήξερα πως προγραμματιζε ακριβώς ο Άρης το ρόστερ του ακριβώς ίσως να άλλαζα μερικώς γνώμη...)

Φυσικά για τον ΠΑΟΚ είναι πολύτιμος για τους λόγους που αναλύθηκαν σε προηγούμενα πόστ , υποθέτω το ποσό του συμβολαίου θα είναι σχετικά μικρό

Αν προλάβει να παίξει αύριο και είναι σε κάποια αξιοπρεπή κατάσταση αλλάζει αρκέτα πράγματα στο αυριανό παιχνίδι γιατι Ολυμπιακος θα μπορόυσε απλώς με τον Σχοτσιαρνίτη να φορτώσει τον Ντρόμπνιακ και να τον βγάλει εκτός παιχνιδιού με αποτέλεσμα ο ΠΑΟΚ να χάνει τεράστιο μέρος της δυναμής του στους ψηλούς του και μετά να έκανε κανένα πάρτι ο Μπουρούσης με τους ψηλούς φορτωμένους και εξουδετερωμένους

, ενω τώρα με χέλιγουελ και Παππαδόπουλο θα είναι 2 αναλώσιμοι ψηλοί για να κάνουν φάουλ ,όχι οτι ο Σχοτσιαρνίτης δεν μπορεί και με πιθανή παρουσία Παππαδόπουλου να τους φορτώσει όλους με φάουλ και σχετικά γρήγορα! το έχει κάνει με την Εφές πρόσφατα και αρκετές άλλες φορές γενικότερα.

Ένας άλλος λόγος που βρίσκω χρήσιμη την παρουσία του Παππαδόπουλου για τον ΠΑΟΚ στο αυριανό παιχνίδι είναι για το θέμα μαρκάρισμα Κλέιζα ο Γκετσέβσκι δύσκολα,χέλιγουελ με τίποτα,Τσιάρας δεν είναι και κάτι σπουδαίο αμυντικά όποτε πιο λογικό και λόγω Παππαδόπουλου να ανεβεί ο Ντρόμπνιακ στο 4 και για να μαρκάρει καλύτερα και για να απασχολήσει και τον Κλέιζα και στην άλλη πλευρά του γηπέδου γιατί και ο Κλέιζα θα πρέπει να περιορίσει επιθετικά τον Ντρόμπνιακ και αυτό θα αποβεί κουραστικό...

Κατα τα άλλα περιμένω τους γκάρντ και...φόργουορντ(Βασιλόπουλος,Παπανικολάου) του Ολυμπιακού να πιέσουν τους αντίστοιχους του ΠΑΟΚ ειδικότερα τους Καυκή,Καλαιτζίδη γιατί και να υποθέσω ότι ο Μονρό θα παίζει καλά και με μεγάλες αντοχές αν δεν έχει συμπαράσταση απο τους υπόλοιπους γκάρντ όπως απο τον Καυκή στο παιχνίδι με τον Άρη τότε με πιθανό μεγάλο χρόνο συμμετοχής δεν θα μπορεί να έχει τις απαραίτητες δυνάμεις για το τέλος του παιχνιδιού η στην χειρότερη περίπτωση για ΟΣΦΠ θα γίνει Μαίλς μα αυτό δεν θα φτάσει...

Να δούμε τι θα γίνει με Γκρεγκορι VS Τσίλντρες ο Τσίλντρες είναι μεν αθλητικότατος αλλά ο Γκρέγκορι μπορεί και γενικά αλλά και ειδικά να ποστάρει τον Τσίλντρες και μέσω αυτού αλλά και των συνεργασιών high-low στις όποιες είναι καλός ο Αμερικάνος του ΠΑΟΚ να πάρει πόντους ο ΠΑΟΚ απο αυτό και να προβληματήσει τον Ολυμπιακό.
Αν δεν φορτωθεί απο νωρίς με φάουλ ο Ντρόμπνιακ θα είναι ζόρικο παιχνίδι για Ολυμπιακό.
Πραγματικά αξιέπαινη κίνηση έκπληξη απο Λάζαρο...
Hakeem Olajuwon
Καλη μεταγραφη δινει περισσοτερο βαθος στην μπροστινη γραμμη.
Πιστευω ομως η μεγαλυτερη αδυναμια εξακολουθει να ειναι ο ειβερυ.Πρεπει να αντικατασταθει με καποιον καλυτερο αν θελει ο ΠΑΟΚ να χτυπησει την τριτη θεση.Ο Λαζος μπορει θεωρητικα να παιξει σημερα αφου εκανε δυο εβδομαδες προπονηση με την ομαδα. Παντως λογικα θα χασουμε ενδεχομενως και ευκολα μια που η διαφορα με τον ολυμπιακο ειναι πολυ μεγαλη.
Συν του οτι οι γκρι θα καθαρισουν αν αυτο χρειαστει
rchos
τωρα ψαχνουμε να βρουμε τον κοντο που φορα πρασινα τωρα και τον κυνηγα ο παοκ.
captain charisma
ποιον εννοεις? 39.gif
rchos
κανεναν.ουτε εγω το ξερω.δημοσιογραφος εχει γραψει πριν καποιεσ μερες οτι στα μεσα της εβδομαδας θα ανκοινωνοταν ενας ψηλος προεδρος(λαζος) και η ιδια ομαδα ειναι κοντα να φερει κοντο που τωρα αγωνιζεται σε ομαδα που φορα πρασινα.γιαυτο και το ανεφερα.
rchos
ο λαζος ειναι αρρωστος.το καλο που τους θελω εκει στον παοκ να εχουν αποκλεισει την περιπτωση H1N1 γιατι ειμαστε σε κρισιμο σημειο μην κολλησουν οι παιχτες και των 2 ομαδων πανω στη βιασυνη να παιξει.
themoss
"Παιζει ο Παπαδοπουλος" γραφει το sport24.
Giorgos#4
Β Ε Ρ Γ Ι Ν Η Σ??
Igor
O Avery που βλεπω σημερα, μια χαρα ειναι... ¨biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif
lakersdynasty
Η διαφορα στο παιχνιδι μεχρι στιγμης ειναι τα τριποντα...

και επειδη ο ΠΑΟΚ δεν θ τα βαζει αλλα 20 λεπτα αλλα και ο ΟΣΦΠ δεν θα τα χανει 20 λεπτα προσωπικα αμφισβητω το κατα ποσο θα αντεξει ο ΠΑΟΚ...

προς το παρον τα παει καλα...
Iakovidis
Μπράβο ΠΑΟΚάρα και ας μην κέρδισες.Ωραίο παιχνίδι.Θέλει δουλειά όμως.

Παιδιά στη διοίκηση, απλά μη προσπαθείτε με μεταγραφές θαυμασμού να τραβήξετε βλέματα.Πλέον ο λαός του ΠΑΟΚ άμα δε δει 3-4 χρονιές με σταθερή διοίκηση δε θα έρθει εύκολα στο μπάσκετ.Τα πρόσκερα δε κρατάνε πολύ.
mrproedros
Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών - Προημιτελική Φάση : ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός 70-82 (18-11-09) το τελευταίο δεκάλεπτο

&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
Weekendman
Είστε Αμερικάνος γκάρντ τα βρίσκετε δύσκολα και κινδυνεύετε να σας διώξει η ομάδα σας; μην ανησυχειτε η(περιφερειακή) άμυνα του Ολυμπιακού είναι εδώ για να σας δώσει ώθηση και να διατηρήσετε την θέση εργασίας σας ρωτήστε τους Ντίν και Έιβερι αυτοί ξέρουν!
πέρα απο την πλάκα μήπως τελικά επιβιώσει περισσότερο απο όσοι πολλοί περιμένουμε ο Είβερι;
pivot
Ο Παπαδόπουλος πιστεύω ότι με την είσοδό του στην ομάδα και την "απαίτησή" του για μεγάλο χρόνο συμμετοχής και να περνάει η μπάλα πάντα από αυτόν στην επίθεση, πιο πολύ ανακάτεψε τον ΠΑΟΚ και τον γύρισε πίσω, παρά του έκανε καλό.

Γιατί ενώ η ομάδα είχε σχεδιασθεί και δουλευτεί για να ένα συγκεκριμένο τρόπο παιχνιδιού, ξαφνικά αναγκάστηκε να τον αλλάξει προς χάριν του Παπαδόπουλου. Νομίζω ότι πρεπει να αναθεωρηθεί ο ρόλος του Παπαδόπουλου, τουλάχιστον μέχρι να φτάσει σε μια ικανοποιητική κατάσταση γιατί προέρχεται από αγωνιστική απραξία και δεν πήρε και μέρος στην προετοιμασία.
themoss
Ο Παπαδοπουλος αργα η γρηγορα θα ανεβασει επιπεδο την ομαδα. Ας μην εχουμε και τρελες απαιτησεις γενικα, δε μιλησε κανεις για 4αδα η Euroleague. Εγω προσωπικα θελω να δω τα σχεδια της διοικησης να πηγαινουν καλα και ως το 11 ο Παοκ να μη χρωσταει.. Τοτε οχι απλως θα μπορουμε αλλα θα πρεπει να εχουμε απαιτησεις. Στηριξη στην ομαδα, ηθικη και οικονομικη.
themoss
Παρελθον ο Avery. Αποψη μου οτι δεν πρεπει προς τοπαρον να αποκτηθει αλλος παιχτης.
themoss
Δεν ξερω τι θα πουν οι φιλοι του Παναθηναικου και βασικα δε με νοιαζει καν, αλλα απο την αρχη της χρονιας ο Παοκ εχει "εχθρικες" διαιτησιες! Δε θα ασχοληθω πολυ αλλα η ομαδα σημερα θα μπορουσε να'χει κανει μια απο τις μεγαλυτερες εκπληξεις της χρονιας.
Πολλα Μπραβο σε τεχνικο τιμ παιχτες και διοικηση για την εξαιρετικη προσπαθεια! Η μια μονο νικη δεν αντικατοπτριζει σε καμια περιπτωση τις πραγματικες δυνατοτητες της ομαδας.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.