Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tmac vs Flash
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Feds
Ενα ερωτημα που με απασχολει τον τελευταιο καιρο.Ποιος ειναι καλητερος??
Ο finalless T-mac ή ο ringbearer Flash??
Πιστευω πως προκειται για δυο παικτες οι οποιοι μοιαζουν αρκετα στα στοιχεια του παιχνιδιου τους.Και οι δυο μετριοι σουτερ,αλλα κατα τα αλλα εξαιρετικα all around.Αποψη μου ειναι πως οταν ο T-mac ηταν στα ντουζενια του απλα δν παιζοταν,αλλα δν καταφερε να παει πουθενα στα playoffs.Ο Flash ειναι περιπου ιδια περιπτωση αν και δν νομιζω να ειναι τοσο κυριαρχος,ωστοσο καταφερε και πηρε το δαχτυλιδι με αξεχαστη αποδοση κατα τη διαρκεια των τελικων.
Εγω ψηφιζω το κυριο Tracy-ελαφρακοιμιση-McGrady

PS.:Γαμωτο παλι δν καταφερα να φτιαξω πολλ.Καποιος να το φτιαξει πλιιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζ.ΕΕ???Φανταστικοι,αγαπητοι,αξιοσεβαστοι και ικονοτατοι μοντς???
xoxli44
K οι δυο ειναι ηγετεσ στις ομαδες τους.Θα τους εβαζα ιδια μπασκετικη αξια.Γουσταρω Tracy αλλα επειδη γουσταρω πιο πολυ τους μαχητες ψηφιζω ψυχαρα Wade
j-kidd13
Μεγάλη καψούρα με T-mac.....McGrady!!!
a bullet for your head
QUOTE(Feds @ Oct 15 2008, 21:27 ) *
Ενα ερωτημα που με απασχολει τον τελευταιο καιρο.Ποιος ειναι καλητερος??
Ο finalless T-mac ή ο ringbearer Flash??
Πιστευω πως προκειται για δυο παικτες οι οποιοι μοιαζουν αρκετα στα στοιχεια του παιχνιδιου τους.Και οι δυο μετριοι σουτερ,αλλα κατα τα αλλα εξαιρετικα all around.Αποψη μου ειναι πως οταν ο T-mac ηταν στα ντουζενια του απλα δν παιζοταν,αλλα δν καταφερε να παει πουθενα στα playoffs.Ο Flash ειναι περιπου ιδια περιπτωση αν και δν νομιζω να ειναι τοσο κυριαρχος,ωστοσο καταφερε και πηρε το δαχτυλιδι με αξεχαστη αποδοση κατα τη διαρκεια των τελικων.
Εγω ψηφιζω το κυριο Tracy-ελαφρακοιμιση-McGrady

PS.:Γαμωτο παλι δν καταφερα να φτιαξω πολλ.Καποιος να το φτιαξει πλιιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζ.ΕΕ???Φανταστικοι,αγαπητοι,αξιοσεβαστοι και ικονοτατοι μοντς???

Ο Μακ Γκρειντι,εχει βελτιωσει το μακρινο του σουτ τα τελευταια χρονια.Οπως ο Καρτερ,ετσι κ αυτος,λογω των γνωστων προβληματων με τους τραυματισμους,''αναγκαστηκε'' να δουλεψει σ αυτον τον τομεα.Η ψηφος μου,πηγε στον ''Φλας''.Δειχνει να ειναι πιο ηγετικη προσωπικοτητα,υγιεστερος,κ πολυ πιο ωριμος σε νεαρη ηλικια,απ'οτι ο Τ-Μακ,και στο παιχνιδι του,και στον χαρακτηρα του.Το καλοκαιρι ''αναγεννηθηκε'' με την Εθνικη,οι αλλαγες κ οι προσθηκες στο Μαιαμι δειχνουν να ειναι καλες,και πιστευω οτι θα ανταποκριθει πληρως στον ρολο του αδιαφιλονικητου ηγετη,τα επομενα χρονια με τους Χιτς
Pantel
wade, oi παραστάσεις του στους τελικούς με το Ντάλας ήταν Τζορντανικές
tzagasdog
wade γιατι αυτη τη στιγμη μαλλον ειναι καλυτερος... και εχει και δαχτυλιδι
koutsou10
πιστευω οτι αυτοι οι 2 παιχτεσ ειναι στο ιδιο επιπεδο...εχουν προβληματα κ οι δυο με τραυματισμουσ κ την τελευταια χρονια δεν εδειξαν τι αξιζουν...θα ψηφισω φλασ για την καθοριστικη συμμετοχη του στην εθνικη...
Air Kef
QUOTE
wade, oi παραστάσεις του στους τελικούς με το Ντάλας ήταν Τζορντανικές



1. Ντροπή. Τέτοια προστασία από διαιτητές σε έναν παικτη, δεν έχω δει για κανέναν άλλο παίκτη,σε κανένα άλλο πρωτάθλημα.
2. Μάλλον Ουέιντ πάντως κι εγω. Παικτάρα ο Τ-Μακ αλλά τέτοιος πάτος στα πλέι οφ με τέτοια ομάδα είναι απαράδεκτος.

nikolas12
Mcgrady μεγαλος παικτης,παιζει και πιο πολλα χρονια και σιγουρα ειναι και πιο συμπαθητικος.
Air and King
Mε αφορμη την (υποτειθεμενη) σημερινη κοντρα των δυο παιχτων ο Γουειντ παρολο που εχει πιο λιγα χρονια στην λιγκα υπερτερει σε σχεση με τον Τ-Μακ.Εχει καταφερει πιο πολλα στην καριερα του και δειχνει αναγεννημενος αφηνοντας πισω τους τραυματησμους σε αντιθεση με τον Μακρειντι που καθε χρονο λογο των τραυματησμων ολο και "πεφτει" και δυστηχως η ταλαιπωρημενη του μεση δεν θα τον αφησει να κανει οπως ολα δειχνουν την μεγαλη καριερα που πολλοι περημεναν αφου μην ξεχναμε οτι προκειται για εναν παιχτη που το 2004 πολλοι τον θεωρουσαν το καλυτερο μπασκεμποληστα στον κοσμο.
Ο "Flash" υπερτερει στην δυεισδηση οπου ειναι πραγματικος δαιμονας οπως και στην πασα,ο "T-Mac" ειναι καλυτερος σουτερ και "η μεση" τον απομακρυνει ολο και "πιο μακρια απο το καλαθι".
makikp
Δεν υπάρχει σύγκριση νομίζω... ο Flash είναι ανώτερος. Ο T-Mac κουβαλάει και τη ρετσινιά του ότι δεν έχει περάσει γύρο πλέι οφ...
Hayate
Ο T-Mac πολύ δύσκολα πιστεύω θα καταφέρει να ηγηθεί μιας ομάδας και να φτάσει εκεί που έχει φτάσει ο Wade και σε μικρότερη ηλικία.. Ο Flash έχει πολλά να δείξει ακόμα και όντως τον πάω κι εγώ γιατί ειναί πιο μαχητής από τον McGrady που βάζει τον εαυτό του πάνω από την ομάδα πάντα.. O Wade δεν νομίζω οτι λειτουγεί έτσι..
hellenic
δεν νομιζω πως ο mcgrady βαζει τον εαυτο του πανω απο την ομαδα...ισα ισα τα τελευταια χρονια ειναι σχεδον το δευετετο βιολι στους rockets θελωντας να παρει το πρωταθλημ.
το κυριο προβλημα του mcgrady ειναι οι τραυματισμοι που εχει μαζεψει στην διαρκεια της καριερας του,οχι πως ο wade δεν ηταν συχνα τραυματιας αλλα ο tracy εχει υποστει πιο βαριους τραυματισμους.
εκτος τουτου ο t-mac το εχει ρηξει πλεον κυριως στα μακρινα σουτ και λιγοτερο στα καρφωματα οπως εκανε σε νεαρη ηλικια η οπως αλλωστε κανει και ο wade.
για αυτο δεν υπαρχει συγκριση ουσιαστικη...μοναχα αν δουμε τον mcgrady των magic πριν καπια χρονια σε σχεση με τον wade.
Josh Smith
t-mac,γιατί υγειής ίσως ήταν ο καλύτερος 1 vs 1 επιθετικά παίχτης..
babysac
Σιγουρα wade γτ ειναι ηγετης και το δειχνει.Μονος του πηγε το miami στα πλειοφ και παραλιγο να περασουν
The Warlus
Και από 'μένα Wade καθώς έχει πάρει δαχτυλίδι,ενώ ο T-Mac όχι....Βέβαια ήταν πολλές φορές άτυχος λόγω τραυματισμών αλλά και πάλι θεωρώ τον Wade καλύτερο παίκτη γενικά.
Boom Dizzle
Ψηφισα Wade!!!Ο Τ-Μακ αν δεν ειχε προβληματα τραυματισμων θα εκανε πολυ μεγαλα πραγματα αρκει να σκεφτουμε τι εκανε στους Ματζικ!!
chris aris
T-mac επειδη εχει καλυτερο σουτ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.