Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΘΡΥΛΟΥ ΑΝΑΒΑΣΙΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
petrosterzis13
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΦΕΤΟΣ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΧΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΖΛΑΟΥΣΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟ. ΔΩΣΤΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
thrylos7
Έχουμε μιλήσει κατά κόρον για τη μεταμόρφωση του Ολυμπιακού και σ' αυτό το subforum αλλά και στου Παναθηναϊκού...
ΟΚ! Μπορούμε εδώ να τα έχουμε συμμαζεμένα...
Εξάλλου μέχρι και το τέλος της χρονιάς όλο και κάτι διαφορετικό θα παρουσιάζει η ομάδα μιας και φέτος.. δημιουργείται-"εξελίσσεται"...

Τη δεδομένη στιγμή πάντως δε μπορώ να αναλύσω και πολλά πράγματα... 55' έμειναν...
morfi
Η ολυμπιακρα θα παρει ευρωλιγκα και πρωταθλημα για πλακα.
thrylos7
Για να μην ανοίγω νέο topic (και κουράζομαι biggrin.gif ) ας γράφουμε εδώ τα αγωνιστικά του Ολυμπιακού μέχρι το τέλος της χρονιάς.. (ή της κανονικής περιόδου...) αφού δεν υπάρχει αντίστοιχο topic για την πορεία της ομάδας στο πρωτάθλημα...

Αύριο η ομάδα παίζει με τον Κολοσσό... Δεν ξέρω τίποτα από το ρεπορτάζ(είχα διαβάσει μόνο ότι δεν παίζει ο Ζίζιτς)... Αδιάφορο εντελώς το ματς βέβαια αλλά ο Ολυμπιακός προφανώς δε θα θέλει να χάσει από τον Κολοσσό στην έδρα του ενώ οι φιλοξενούμενοι έχουν δεχθεί πολλά μπράβο για την ανταγωνιστικότητα που δείχνουν.
Θα' χει κόσμο άραγε;
^PaNoS^
QUOTE(thrylos7 @ Apr 29 2006, 10:32 PM)
Για να μην ανοίγω νέο topic (και κουράζομαι  biggrin.gif ) ας γράφουμε εδώ τα αγωνιστικά του Ολυμπιακού μέχρι το τέλος της χρονιάς.. (ή της κανονικής περιόδου...) αφού δεν υπάρχει αντίστοιχο topic για την πορεία της ομάδας στο πρωτάθλημα...

Αύριο η ομάδα παίζει με τον Κολοσσό... Δεν ξέρω τίποτα από το ρεπορτάζ(είχα διαβάσει μόνο ότι δεν παίζει ο Ζίζιτς)... Αδιάφορο εντελώς το ματς βέβαια αλλά ο Ολυμπιακός προφανώς δε θα θέλει να χάσει από τον Κολοσσό στην έδρα του ενώ οι φιλοξενούμενοι έχουν δεχθεί πολλά μπράβο για την ανταγωνιστικότητα που δείχνουν.
Θα' χει κόσμο άραγε;
*


Να μασταν 1000 άτομα άραγε? Ίσως. Τώρα στα play-off θα γυρίσουν ξανά... tongue.gif
Σπάσαμε νομίζω κάποιο ρεκόρ σήμερα νικών? Για τα εντός, μετά απο 10 χρόνια?
thrylos7
Σύμφωνα με τη betsmart ήταν 700...!
Μμμ.. κάναμε το 13-0!!! Δεν ξέρω πόσο καιρό έχουμε να το κάνουμε αλλά είναι σημαντικό σίγουρα...

Για την ιστορία Ολυμπιακός - Κολοσσός 82-69.
^PaNoS^
[quote=thrylos7,May 1 2006, 12:51 AM]
Σύμφωνα με τη betsmart ήταν 700...!
Μμμ.. κάναμε το 13-0!!! Δεν ξέρω πόσο καιρό έχουμε να το κάνουμε αλλά είναι σημαντικό σίγουρα...

Τόσοι θα μασταν. Σήγουρα είναι σημαντικό. Πάμε γερά στα playoff. Ο morfi μου κάνει εντύπωση με την μεγάλη του πίστη. Και γω το θέλω και το πιστεύω πάρα πολύ αλλά δεν μπορώ να φτάσω στην δικιά του αισιοδοξία tongue.gif
leonkalf
Ήμουν και γω στο ΣΕΦ προχθές. Υποτονικό το ματς, λογικό ως ένα βαθμό που δεν είχε πολύ κόσμο.

Είχαμε να κάνουμε 13-0 εντός έδρας από τη σεζόν 1997-98.
thrylos7
Εμένα κάπου πήρε το μάτι μου από το 1998-1999. Δεν έχω χρόνο να το ψάξω. Όχι ότι έχει και μεγάλη σημασία...
Αύριο τελειώνει το μαρτύριο.. των αντιπάλων( biggrin.gif ) αφού είναι τελευταία αγωνιστική στη Λάρισα απέναντι στην Ολύμπια, από την οποία χάσαμε πέρσι(αλλά και φέτος από το Γυμναστικό). 16:30 όπως όλα λογικά τα ματς. Στη σελίδα του esake λέει πως θα έχει μετάδοση όπως επίσης και το Άρης - Ηρακλής την ίδια ώρα.
leonkalf
Μπορεί και το 98-99.
Στην αρχή αυτό είχα γράψει και το έκανα edit.
thrylos7
Νίκη σήμερα μέσα στην Ολύμπια 72-99... Δεν έχω να σχολιάσω τίποτα για το ματς αφού δεν το είδα.. Είχε κόσμο;
Ο Καζλάουσκας δείχνει ικανοποιημένος και αυτό είναι πολύ θετικό..

Πλέον στα πλέι οφ ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την ΑΕΚ. Το πρώτο ματς τη Δευτέρα στις 19:00. Θα μεταδοθεί μάλιστα από τη ΝΕΤ.

(Ν' ανοίξουμε νέο topic ή να τα λέμε εδώ; Χμμ..)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.