Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Boston Celtics
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
dizzy_fingers
Τόπικ όπου θα γράφουμε τα νέα της ομάδας.
morfi
Πιστευω οτι η ομαδαρα μου φετος θα σκισει... ο λογος? οι καλοκαιρινες κινησεις που καναμε! Αν και πρεπει να την κανουνε μερικοι παικτες...
Ο ηγετης θα ειναι για ακομη μια φορα ο μεγαλος πολ πιρς. Απο εκει και περα? ο σεμπαστιαν τελφερ στο ενα... απο τα μεγαλυτερα ταλεντα του ΝΒΑ. Ηρθε η ωρα να δειξει τι ψαρια πιανει... στο τρια θα ειναι ο παντα πολυ καλος και υπερχρησιμος γουολι ζερμπιακ με το θανατηφορο του σουτ. Στο τεσσερα λογικα θα ξεκιναει ο πιτσιρικας αλ τζεφερσον ο οποιος αναμενεται να γινει ολ σταρ. Και στο πεντε ενας απο τους καλυτερους αμυντικους... θιο ρατλιφ... σε μια θεση που το ΝΒΑ πασχει εμεις εχουμε εναν απο τους καλυτερους. Και στην ιδια θεση απο τον παγκο... ο ολοβοκαντι! Ειπαμε... η θεση του σεντερ πασχει... ακομα και ο ολοβοκαντι φαινεται καλος... tongue.gif
Οσον αφορα τωρα τον υπολοιπο παγκο... ε... δεν ειναι και ο καλυτερος... ο ντελοντε γουεστ, ο αρκετα καλος τζεραλντ γκριν, ο ντουειν τζοουνς, ο μπραιαν γκραντ, ο τονι αλλεν, ο κεντρικ περκινς, ο μπραιαν σκαλαμπριν και ραιαν γκομεζ... κατα μαι μερικοι θα πρεπει να την κανουν σιγα σιγα (δεν λεω ονοματα tongue.gif )
Οι ρουκι της ομαδας... ο κεβιν πιτσνογκλ (?), λεον λοουε, ο αλλαν ρει και ο ραγιον ροτνο... θα δειξει με αυτους...

Επισης θελω να τονισω πως με τα πιτσιρικια δεν παμε πουθενα... την βγαλαμε καλα για 1-2 χρονια αλλα δεν παει αλλο. Τωρα θελουμε παικτες για πρωταθλητισμο αν ειναι να πετυχουμε κατι. Γι'αυτο απο του χρονου πρεπει να χτυπησουμε παικτες επιπεδου τουλαχιστον ολ-σταρ και οχι ταλεντα με... προοπτικες ολ σταρ... Αυτος ο πολ πιρς ως ποτε θα παιζει το ρολο του δασκαλου?

Αυτααααααααααααααααα
Kobe
Θεωρω πως τουλαχιστον στην αρχη, θα ξεκιναει ο d.west στο point και ο gomez στο pf.

Its only a guess biggrin.gif
Pierce
θα συμφωνησω με τον γουεστ αλλα πιστευω οτι ο τζεφερσον με καμια κυβερνηση δεν θα βγει. πιστευω θα παμε καλα αλλα θα πηγαιναμε για την κουπα αν τελικα εφερναν εναν εκτον iverson , garnett οπως ειπαν στις αρχες του καλοκαιριου
Kobe
QUOTE(pierce21 @ Aug 25 2006, 04:50 AM) *
θα συμφωνησω με τον γουεστ αλλα πιστευω οτι ο τζεφερσον με καμια κυβερνηση δεν θα βγει.


περυσι παντως τον εφαγε λαχανο ο Gομεζ. Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γινει μαχη

QUOTE(pierce21 @ Aug 25 2006, 04:50 AM) *
θα πηγαιναμε για την κουπα αν τελικα εφερναν εναν εκτον iverson , garnett οπως ειπαν στις αρχες του καλοκαιριου



Ναι ειδικα αν εφερναν iverson, η κουπα ειχε κατοχυρωθει.
Για τους αλλους tongue.gif
Tafos toy indoy
αντε ρε πουστη μου να δουμε ξανα παγκοσμιο τιτλο!πρεπει να φερουμε μεγαλα ονοματα,και η ευκαιρια ηταν προπερσι με πεητον στον ασο,να φερνες και 2 μεγαλους παικτες και να χτυπαγες τιτλους...

πανοτς μια βελτιωση την βλεπω...
asxetos
QUOTE(Kobe @ Aug 25 2006, 03:26 AM) *
Θεωρω πως τουλαχιστον στην αρχη, θα ξεκιναει ο d.west στο point και ο gomez στο pf.

Its only a guess biggrin.gif


Συμφωνώ μαζί σου. Γενικώς κάθε χρόνο ακούω για τα μεγάλα ταλέντα που έχει μαζέψει ο Έιντζ και κάθε χρόνο μία από τα ίδια.
merlin1
tulaxiston o telfair tha kani thn diafora( me ton west apo piso) smile.gif
Achilleas13
Φέτος βλέπω τη Βοστόνη να μπαίνει έστω και δύσκολα playoff
Pierce
τα τελευταια φιλικα της ομαδας Κλίβελαντ Καβαλίερς-Μπόστον Σέλτικς 93-109 ,Celtics 112 at Raptors 118

who is R Rondo που εβαλε 29 ποντους στον αγωνα με τους ραπτορς?
merlin1
ine fetinos mas rookie pu apoktithike mesa apo ta trade tu draft( em na diabazis pu ke pu ta nea tu site mas) :!
Pierce
αν και διαβαζω και το site και μου ερχονται καθημερινα ενημερωτικα e-mail απο το nba.com το ματι μου δεν τον ειχε παρει πουθενα τεσπα. φαινεται οτι βρηκαμε νεο πουλεν..
Pierce
Την απόφασή του να αποσυρθεί από την ενεργό δράση ανακοίνωσε ο Μπράιαν Γκραντ. Ο 34χρονος φόργουορντ είχε ταλαιπωρηθεί πολύ από τραυματισμούς την τελευταία διετία και αυτός είναι ο λόγος άλλωστε που τον αναγκάζει να σταματήσει το μπάσκετ.

«Απλώς αποφάσισα ότι ήρθε η ώρα να σταματήσω. Πραγματικά δεν ήμουν σε θέση τα τελευταία χρόνια να παίξω όπως την πρώτη μου δεκαετία στο ΝΒΑ. Ήταν η ώρα. Τα τελευταία 12 χρόνια-στην πραγματικότητα 16-είχα ένα σχέδιο με το οποίο ήξερα τι θα κάνω ακριβώς κάθε μέρα για επτά μήνες. Τώρα αναρωτιέμαι τι θα κάνω αύριο το πρωί. Αυτή είναι μία αλλαγή», δήλωσε ο Γκραντ, που την περασμένη σεζόν αγωνίστηκε στους Φίνιξ Σανς.

Συνολικά στην καριέρα του ο δυναμικός φόργουορντ είχε 10.5 και 7.4 ριμπάουντ μέσο όρο, ενώ τη σεζόν 2000/01 με τη φανέλα των Μαϊάμι Χιτ είχε 15.2 πόντους και 8.8 ριμπάουντ μέσο όρο. Ο Γκραντ ξεκίνησε την καριέρα του στους Σακραμέντο Κινγκς (οι οποίοι τον επέλεξαν στο νούμερο 8 του ντραφτ το 1994) και στη συνέχεια αγωνίστηκε στους Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς, στους Μαϊάμι Χιτ, στους Λος Άντζελες Λέικερς και στους Φίνιξ Σανς. Το καλοκαίρι δόθηκε με ανταλλαγή στους Μπόστον Σέλτικς, αλλά δεν συμμετείχε στην προετοιμασία λόγω τραυματισμού.

«Πρέπει να βρεις τον εαυτό σου ξανά. Δεν είσαι πλέον ο μπασκετμπολίστας Μπράιαν Γκραντ. Πρέπει να βρεις μία καινούρια ταυτότητα», επισήμανε ο Γκραντ, που βραβεύθηκε πολλές φορές στο παρελθόν για τη σπουδαία φιλανθρωπική του δραστηριότητα


pigi www.sport-fm.gr


μετα απο το ricky fox που σταματησε μολις τον πηραν αλλη μια τεραστια πατατα που κανουν οι σελτικς......
NBAholic
Ο Γκραντ έπρεπε να έχει αποσυρθεί εδώ και 2 χρόνια. Κάποτε ήταν ελκυστικό πακέτο, αλλά τον τελευταίο καιρό η παρουσία του ήταν μάλλον περιττή-και βέβαια αναφέρομαι και στην ανταλλαγή του στους Λέικερς, μαζί με έναν ταλαντούχο και έναν απλό βασικό έναντι ενός απ'τους 10 κορυφαίους παίχτες ever.

ΥΓ. Επιτέλους ένα ποστ που δεν αφορά Ράπτορς-Ρόκετς. 41.gif
Pierce
QUOTE(NBAholic @ Oct 28 2006, 04:30 PM) *
ΥΓ. Επιτέλους ένα ποστ που δεν αφορά Ράπτορς-Ρόκετς. 41.gif

ευχαριστω... Η ΒΟΣΤΩΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ και στο ξατω κατω who the ''λογοκρισια'' are raptors? (σορρυ λιολια αλλα ετσι ειναι)
merlin1
ma tote htan kathara blakia mas pu ton pirame meso trade prin aposirthi( px isos tote na min diname ton la frentz) sad.gif
Pierce
QUOTE(merlin1 @ Oct 29 2006, 02:26 AM) *
ma tote htan kathara blakia mas pu ton pirame meso trade prin aposirthi( px isos tote na min diname ton la frentz) sad.gif

ο λαφρεντζ καλα εκανε και εφυγε να παει στην ευχη του θεου.... ακομα να το χωνεψω οτι δωσαμε τον walker για αυτο το πραγμα
klearxos
Καλημερα.
Μερα θλιψης σημερα για τους φιλαθλους των Σελτικς (αλλα και ολων των φιλων του αθληματος) αφου οπως ανακοινωθηκε πεθανε ο Ρεντ Αουερμπαχ!
Οι Σελτικς ανακοινωσαν οτι η επομενη χρονια θα ειναι αφιερωμενη στον προπονητη των τιτλων.
Pierce
R.I.P. and thank you for the memories and the titles(οσες memories μπορουμε να εχουμε)
Pierce
ρε σεις ναι εσεις που κανετε τα αφιερωματα στα αθλητικα σαιτ και μιλατε με απαξιωτικα σχολια για τον ιστορικοτερο συλλογο ολου του κοσμου για την πολη που εφτιαξε αυτο που σας δινει ψωμι και μιλατε για ''μιζέρια, παρελθοντολαγνεία και αναμνήσεων των περασμένων μεγαλείων'' και οτι '' Πιρς θα παραμείνει «πολύ καλός, αλλά όχι αρκετός»΄΄ ενα εχω να παte ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΝΙΓΗΤΕ!!!! και play pff θα μπουμε και καλο μπασκετ θα παιξουμε και ο πιρς θα βγει πρωτος σκορερ ΟΥΦ! ΕΣΚΑΣΑ!!(morfi νομιζω εχω αρχισει να σου μοιαζω... λολ)
morfi
QUOTE(pierce21 @ Oct 29 2006, 01:47 AM) *
ο λαφρεντζ καλα εκανε και εφυγε να παει στην ευχη του θεου.... ακομα να το χωνεψω οτι δωσαμε τον walker για αυτο το πραγμα

Ενταξει ρε συ καποτε ο λαφρεντζ ηταν πολυ καλος παικτης και απο τους αγαπημενους μου...

QUOTE(pierce21 @ Oct 31 2006, 07:03 PM) *
ρε σεις ναι εσεις που κανετε τα αφιερωματα στα αθλητικα σαιτ και μιλατε με απαξιωτικα σχολια για τον ιστορικοτερο συλλογο ολου του κοσμου για την πολη που εφτιαξε αυτο που σας δινει ψωμι και μιλατε για ''μιζέρια, παρελθοντολαγνεία και αναμνήσεων των περασμένων μεγαλείων'' και οτι '' Πιρς θα παραμείνει «πολύ καλός, αλλά όχι αρκετός»΄΄ ενα εχω να παte ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΝΙΓΗΤΕ!!!! και play pff θα μπουμε και καλο μπασκετ θα παιξουμε και ο πιρς θα βγει πρωτος σκορερ ΟΥΦ! ΕΣΚΑΣΑ!!(morfi νομιζω εχω αρχισει να σου μοιαζω... λολ)

Μαλλον ο πολ πιρς πρεπει να συνουσιαστηκε με την μανα αυτουνου που το εγραψε... εγω το εχω πει... "Ολοι οσοι γραφουν για ΝΒΑ σε εφημεριδες, περιοδικα, διαδικτυο (ποοοοοοοοο... διαδικτυο.... μου αρεσει αυτη η λεξη) ειναι ασχετοι ". Μαλλον οταν ακουν το ονομα ρεντ θα τους ερχεται στο μυαλο η σιχαμενη λιβερπουλ... Αει στα χωρια σας ρε... αραγε ξερουν τι εχει καταφερει ο αουερμπαχ στην καριερα του ?


QUOTE(pierce21 @ Oct 31 2006, 07:03 PM) *
ενα εχω να παte ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΝΙΓΗΤΕ!!!!

ΝΑ ΠΑΤΕ !

QUOTE(pierce21 @ Oct 31 2006, 07:03 PM) *
(morfi νομιζω εχω αρχισει να σου μοιαζω... λολ)

Πολλοι ξεκινησαν την προσπαθεια αλλα κανεις δεν τα καταφερε... banana.gif
merlin1
telika imaste poloi atyxoi
me tus hornets mas skotose o chris paul me tus pistons o billups( pg ke oi 2) blove.gif
morfi
QUOTE(merlin1 @ Nov 4 2006, 02:49 PM) *
me tus hornets mas skotose o chris paul me tus pistons o billups( pg ke oi 2) blove.gif

Bασικα, ο χαμιλτον μας σκοτωσε μαζι με τον ρασιντ γουαλλας...

Ενταξει και τι εγινε ? εχουμε ακομα αλλους 80 αγωνες... Η ομαδα θα βρει τον εαυτο της... καλο θα ηταν ομως να γινει γηργορα γιατι δεν εχουμε και πολυ καιρο για χασιμο... Ο ζερμπιακ ειναι πολυ καλος εως τωρα... αν ανεβασει και λιγο την αποδοση του ο τελφαιρ, που ηταν απογοητευτικος σημερα, και παιξει ετσι οπως περιμενουνε ολοι οι φαν του ΝΒΑ να παιξει τοτε η ομαδα θα αρχισει να νικαει... περιμενω πιο πολλα απο γουεστ, αλλεν και γκριν... εχουν δειξει οτι ειναι καλοι παικτες και οτι εχουν δυνατοτητες.... cool.gif
morfi
Αν κανουμε κανα δυο ηττες ακομα θα αρχισω να ανυσηχω... οχι οτι θα χασουμε τις ελπιδες μας για μια καλη χρονια, αλλωστε μην ξεχνατε οτι και οι μπουλς το 2005 οταν περασαν για πρωτη φορα στα πλειοφ μετα το 1998 ξεκινησαν με ρεκορ 0-9 αν θυμαμαι καλα αλλα αυτα δεν γινονται καθε μερα... Παντως ηταν πολυ καλοι οι σεμπαστιαν τελφαιρ, ζερμπιακ και τζεφερσον και αν συνεχιζουν να παιζουν ετσι τα αποτελεσματα δεν θα αργησουν να ερθουν... cool.gif
Και οπως εγραψα και στο τοπικ των γουιζαρντς...
Επρεπε να το περιμενατε απο τον γκιλπερτ αυτο... καθε φορα που ειχε μια κακη βραδια επιστρεφει στο επομενο παιχνιδι και κανει μια σπουδαι εμφανιση ! Περσυ κρατηθηκε κατω απο τους 20 ποντους 14 φορες και στα αμεσως επομενα παιχνιδια ειχε μ.ο. 33.1 ... το 2005 - 2006 μονο μια φορα ειχε μονοψηφιο αριθμο ποντων και στο επομενο παιχνιδι σκοραρε 37 ποντους... Boston should have seen it coming οπως ειπαν και οι αμερικανοι...
sarounas
Αχ και να το ’βαζε το τρίποντο ο Πιρς στην εκπνοή μέσα στο Κλίβελαντ..

πάντως δείχνουν κάποια καλούτσικα στοιχεία, η ανανέωση δεν ξέρω που μπορεί να οδηγήσει, νομίζω χρειάζονται πιο ριζικές αλλαγές, είναι πάρα πολλά τα χρόνια που οι Σέλτικς παραμένουν ρολίστες και ο Πιρς δεν μπορεί να σηκώσει μόνος του το φορτίο
Pierce
και να το βαζε δεν θα ειχα καμια διαφορα. αφου καταφεραμε να χασουμε εναν αγωνα που κερδιζαμε μεχρι και το τεταρτο δωδεκαλεπτο με 23 ποντους τι να πω...
Alexmei
ναι ήταν απίστευτο... το έβλεπα σε επανάληψη, ενώ ήξερα το τελικό σκορ, είδα στα μέσα του δευτε΄ρου δεκαλέπτου το Κλίβελαντ να έχει 13% ευστοχία.... blink.gif και μετά το γύρισαν... απίστευτο... είδαν μάλλον τον ΠΑΟ στην Μπαταλόνα....
liolias
QUOTE(morfi @ Nov 2 2006, 10:26 PM) *
Μαλλον οταν ακουν το ονομα ρεντ θα τους ερχεται στο μυαλο η σιχαμενη λιβερπουλ...

Καλο θα ηταν οταν μιλας για τη μεγαλη Λιβερπουλ να κανεις και καμια γαργαρα προηγουμενως tongue.gif
Pierce
και πατησαμε κορυφη περιφερειας για πρωτη φορα φετος!! ελπιζω να κανουμε καταληψη φορτσα celtics1-sm.gif
Pierce
παραδιδουμε μαθηματα κατ'οικον στο ''πως απο την πρωτη θεση της περιφερειας σε 2 αγωνιστικες να ειστε στην τελευταια'' 68.gif
Pierce
ΞΥΠΝΗΣΤΕ
Δεν εχω να πω κατι αλλο παρα μονο αυτο.παω στοιχημα οτι ο ρεντ απο εκει που ειναι αναβει το ενα πουρο μετα το αλλο με αυτα που βλεπει....
merlin1
ade na parume tora ton iverson sthn thesi tu telfair( pu den kani ke tipota) foniko didimo paul allen xexe
Pierce
καταφεραμε και κερδισαμε εναν αγωνα που χαναμε με 18-0! ελα μωρη ομαδα με την καρδια πρωταθλητη(λεμε και καμια μ@λ@κι@ να περναει η ωρα 19.gif ) . αφου ο πολ τα εσπασε με 5/18 και 17 ποντους(εβαλε το buzzer beater με κρεμασμενο τον kidd βεβαια) ανελαβε δραση ο Τζέφερσον με 29 πόντους και 14 ριμπάουντ.
NBAholic
Παρότι μιλάμε για το ξεκίνημα ενός αγώνα, είναι σίγουρα αρκετά εντυπωσιακό. Η τελευταία ομάδα που θυμάμαι να έπεσε τόσο πίσω με 0 πόντους ήταν οι Χόρνετς το '96, που βρέθηκαν να χάνουν 20-0 απ'τους Μπουλς και ποτέ δεν επέστρεψαν.
morfi
QUOTE(pierce21 @ Dec 10 2006, 11:33 AM) *
καταφεραμε και κερδισαμε εναν αγωνα που χαναμε με 18-0!

Aυτο ειναι το Celtics Pride... cool.gif

Δεν ειναι και η πρωτη φορα που το κανουμε αυτο με τους νετς. Το νιου τζερσει τα εχει δει ολα μαζι μας... μουχαχαχαχαχαχα
Pierce
QUOTE(morfi @ Dec 10 2006, 02:37 PM) *
Aυτο ειναι το Celtics Pride... cool.gif

αυτο μας εσωσε και χθες απο οτι φαινεται με τους νικς καθως το +30 σε 18 λεπτα ειχε γινει +3
Dromeas7
Ένα μεγάλο μπράβο στη Boston που μετά ένα σερί 3-0 δείχνει ότι το έχει. smile.gif
Pierce
QUOTE(pierce21 @ Dec 9 2006, 12:23 PM) *
ΞΥΠΝΗΣΤΕ
Δεν εχω να πω κατι αλλο παρα μονο αυτο.παω στοιχημα οτι ο ρεντ απο εκει που ειναι αναβει το ενα πουρο μετα το αλλο με αυτα που βλεπει....

απο τοτε που το ποσταρα εχουμε μονο νικες! αυτα ειναι. χθες κερδισαμε και το ντενβερ που παει πολυ καλα .
Πιρς 38, Τζέφερσον 28, Άλεν 30, Ζέρμπιακ 16 οι κορυφαιοι 41.gif μπραβο ομαδα
morfi
QUOTE(pierce21 @ Dec 16 2006, 11:35 AM) *
απο τοτε που το ποσταρα εχουμε μονο νικες! αυτα ειναι.

Οταν αρχισουν οι ηττες ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ !


Φτου να μην τους ματιασω τεσσερι σερι νικες εχουμε με τα πιτσιρικια να παιζουν πολυ καλα και να αφηνουν πολλες υποσχεσεις για το μελλον. cool.gif
merlin1
mas Matiases!!!! sad.gif tora ti tha kanume pu tha lipi o sinonomatos?? ( by the way epitelus thimitikan ton Larry sto basketnews an ke kathisterimena)
Pierce
Celtics captain Paul Pierce is expected to miss the next 2-3 weeks after an MRI revealed a stress reaction in his left foot.

Pierce, who did not practice and was wearing a protective boot in Waltham today, first injured his foot last Friday against the Nuggets, but has been playing through the pain through Wednesday's game against the Warriors.

sad.gif
Dromeas7
Σήμερα θα σας εκδικηθουμε!!!!
Pierce
δεν ξερω.... μπορει γιατι ως ποτε θα χανετε? απουσιαζει και ο καπτεν.... αλλα εχω πιστη στην ομαδα celtics1-sm.gif ολοβοκαντι και ρατλιφ θα παιξουν ποτε?
morfi
QUOTE(pierce21 @ Dec 22 2006, 02:07 PM) *
Celtics captain Paul Pierce is expected to miss the next 2-3 weeks after an MRI revealed a stress reaction in his left foot.

Pierce, who did not practice and was wearing a protective boot in Waltham today, first injured his foot last Friday against the Nuggets, but has been playing through the pain through Wednesday's game against the Warriors.

sad.gif

Ωχ... θα ειναι μια πολυ δυσκολη περιοδος με τα επομενα 5 παιχνιδια μας να ειναι στην δυση και αν δεν προσεξουμε μπορει να μεινουμε απο τωρα εξω απο τα πλειοφ...
Dromeas7
Σας κλείσαμε το σπίτι!!!! shot.gif


Πέρα απο την πλάκα βέβαια, αν μας κερδίζατε τότε θα αμφέβαλα για το αν η φετινή philadelfia αξίζει να παίζει στο ΝΒΑ...
morfi
Τα πρωτα σημαδια φανηκαν...

Χασαμε απο τους σιξερς οχι επειδη δεν ημασταν καλοι στην επιθεση αλλα επειδη η αμυνα μας εμπαζε απο παντου ! Και τωρα οπως και για τις επομενες εβδομαδες δεν θα υπαρχει ο πιρς να καθαριζει και στην αμυνα και στην επιθεση...
Pierce
παρα την απουσια του καπτεν (αλλα και του ζερμπιακ , και τις μονιμες απουσιες ρατλιφ ολοβοκαντι)σταθηκαμε αρκετα καλα στο ντενβερ αλλα μας κλεισανε το σπιτι οι ζουμπαδες.
Iverson 28π 13α Boykins 28π
απο εμας Tony Allen (18π.) και Al Jefferson (16π., 15ρ.).
Pierce
συμφωνα με βασιμες πληροφοριες ο ολοβοκαντι υπαρχει!επαιξε χθες για κανα 5 λεπτο αλλα ειχε το απολυτο 0 στη στατιστικη. επισης εχει παιξει αλλα 5!!!!!!!!!!!!!παιχνιδια φετος.συγνωμη μικαελ.περνω τα λογια μου πισω.. tongue.gif
Pierce
μακαρι να βγω ψευτης αλλα μεχρι να γυρισει ο καπτεν νικη δε βλεπω να περνουμε....
Pierce
ναι μωρη αρρωστια ναι. κερδισαμε το πορτλαντ χωρις τον πιρσι αλλα με ζερμπιακ. και πια εχει καταντησει ανδεκδοτο ο ''αγγλος'' ουτε τωρα επαιξε... χολικ αυτος ο ρατλιφ τι στο διαολο εχει και δεν εχει παιξει απο την αρχη της χρονιας???

η καινουρια μπαλα γυρισε και εφερ γουρι bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.