Help - Search - Members - Calendar
Full Version: That's all folks - New Admin
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
rchos


Όλα τα ωραία ή μη κάποτε τελειώνουν.

Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε πολύ περισσότερο στομάχι να συνεχίσω να ασχολούμαι με τα τεκταινόμενα στο φόρουμ στο επίπεδο που έως τώρα ασχολιόμουν.Ήδη οι γνώστες ξέρουν ότι τον τελευταίο καιρό δεν ήμουν παρά ένας απλός αναγνώστης τις περισσότερες φορές.Πλέον τα περισσότερα ποστ δεν μπορώ ούτε να τα διαβάσω.Αυτό έχει σαν συνέπεια πολλά πράγματα να έχουν ξεφύγει κάπως κάτι για το οποίο παίρνω όλη την ευθύνη.Από το φόρουμ δεν σταματάω απλά μέσα στον επόμενο καιρό θα σταματήσει να γράφει κάτω από το όνομα μου Administrator.Είμαι σε αυτό το φόρουμ από το 2006 όταν και ήμασταν μια παρέα παιδιών ουσιαστικά που γίναμε φίλοι λόγω της τρέλας μας για το μπάσκετ οπότε αναπόφευκτα είναι μέρος της ζωής μου.Τους φίλους τους κρατάω απλά όταν κάτι σε κουράζει περισσότερο από το να σε γεμίζει πρέπει να το σταματάς.Ειδικά όταν είναι χόμπι και δεν έχεις κανένα προσωπικό όφελος από αυτό.Είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσετε να σφάζεστε και χωρίς εμένα...

Ήδη το όνομα του νέου Admin φαίνεται και αυτός δεν είναι άλλος από τον Sacarame.Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλος που να ασχολείται με το φόρουμ περισσότερο τον τελευταίο χρόνο οπότε δικαιωματικά του ανήκει η συνέχεια.Ακόμη και να μην ένιωθα κουρασμένος νομίζω ότι και πάλι είναι πιο κατάλληλος από εμένα για να είναι από εδώ και πέρα.


Υ.Γ. οι μηνύσεις ακόμη σε εμένα θα έρχονται για κάποιο καιρό οπότε το νου σας
Υ.Γ.2 Νερό και αλάτι
Υ.Γ.3 οι Σοφοί γέρασαν πολύ και αποσύρονται...
pain of salvation
Άξιοι διαχειριστές,Dizzy,Rchos και τώρα Sacarame
41.gif
morrison
QUOTE(pain of salvation @ Jun 22 2013, 00:49 ) *
Άξιοι διαχειριστές,Dizzy,Rchos και τώρα Sacarame
41.gif


νταξ με το που είδα το ποστ σου χαλαρά μου ήρθε στο μυαλό αυτό.. icon_drunk.gif
Click to view attachment
pain of salvation
QUOTE(morrison @ Jun 22 2013, 00:08 ) *
νταξ με το που είδα το ποστ σου χαλαρά μου ήρθε στο μυαλό αυτό.. icon_drunk.gif ...


χαχαχα
benchwarmer
Ευχαριστούμε ρε Σταμάτη Αριστείδη Τσόσογλου
LFO
Sacarame πουλα και φυγε τωρα που ειναι νωρίς.


Rchos σαν αποχαιρετιστήριο δώρο θα σου δωσω το πρωτο ονομα που θα ελθει στο Θρύλο το καλοκαιρι.
Magnus92



Νενικηκαμεν ....

biggrin.gif



Νταξει, στα σοβαρα τωρα αυτο που κανετε παιδια παιζει να ειναι απειρα κουραστικο και ψυχοφθορο ...
Και με μια ευθυνη, οσο και να πεις ....

Πολλα μπραβο , και πολλα ευχαριστω , που τραβατε ολο αυτο το λουκι, για να μπαινουμε εμεις ανετοι και ωραιοι και να πεταμε τις μπαρουφες μας, για σοβαρα και μη θεματα !


Σταματη , ευχαριστουμε πολυ για ολα man ...

Στελαρα, καλα κουραγια φιλε ... rolleyes.gif



ΥΓ . Ο επομενος θα ειναι ο ντουγκας ? tongue.gif
HLR CENATION
To γραψα και χθες αλλα δεν ξερω αμα το διαβασε ο rychos θα ηθελα να το γραψω και εδω.Θα ηθελα να τον ευχαριστησω για τον τροπο που διαχηρειστηκε το φορουμ,το κταρησε σε εξαιρετικο επιπεδο,χωρις λαικισμους,χωρις εμπρηστικα ποστ,και χωρις ειρβιες.Πριτιμησε να εχει λιγοτερα μελη και να υπαρχει επιπεδο παρα να ξεφευγουν τα πραγματα και να υπαρχουν ειρωνειες και βρισιες για να ανεβει η πελατια.

Και αφησε το καραβι σε καλα χερια καθως ο Στελαρας ειναι φοβερο μυαλο που θα φερει νεο αερα στο φορουμ.καλη επιτυχια Στελιο.
επαθα λαστιχο
sad.gif
Αφεντικο σε ευχαριστούμε!
Tobias Funke
Σταμ αν θες να έρθεις Αμοργό τώρα που αποσύρθηκες, αυτό βλέπω καθημερινά μπροστά από το γραφείο μου κι αν θες έχω και το κλειδί της μηχανής του:

frenchman7
QUOTE(Tobias Funke @ Jun 26 2013, 20:13 ) *
Σταμ αν θες να έρθεις Αμοργό τώρα που αποσύρθηκες, αυτό βλέπω καθημερινά μπροστά από το γραφείο μου κι αν θες έχω και το κλειδί της μηχανής του:



Επ! Δεν μας στέλνεις κανά ψημένο ρακόμελο?
Κάπου εκεί γύρω είχα τσακίσει ένα κλαμπ περιμένοντας το πλοίο..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.