Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΊΟ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΊΡΟΥ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2
Jabar
Κάποτε όσες γειτονιές της Αθήνας είχαν καφενείο είχαν και ομάδα.Βλέπω και κάποια χαλαρότητα και για να αφήσουμε τα σοβαρά στο ποδοσφαιρικό,λέω όλους τους ήρωες του ποδοσφαιρικού και τα κουτσομπολιά να τα περνάμε εδώ.
Razorblade Fish
Δωσε ρυθμο μεσα απο ενα παραδειγμα φιλτατε Jabar...
SlobodaN
http://www.sport-fm.gr/article/220250

Αι παράτα μας ρε Νικολακόπουλε αηδία έχεις καταντήσει φέτος.
Manu7
QUOTE(SlobodaN @ Mar 6 2010, 20:41 ) *
http://www.sport-fm.gr/article/220250

Αι παράτα μας ρε Νικολακόπουλε αηδία έχεις καταντήσει φέτος.

Συγγνώμη...Αλλά δεν φταίει εδώ ο Νικολακόπουλος...
Εδώ φταις εσύ που κάθεσαι και τον διαβάζεις...
Απορώ πραγματικά πώς διαβάζουν κάποιοι αυτόν τον δημοσιογράφο...
Το μόνο που κάνει είναι να προκαλεί και να λέει μπούρδες...
Όπως και οι περισσότεροι Έλληνες ποδοσφαιρικοί δημοσιογράφει που γράφουν την άποψη τους...
aegeansheed
Ωραίο παιχτάκι ο Μπλάζεκ της Λάρισας. Μαζί με τον Νέμεθ και τον Σισέ, οι ποδοσφαιρικές "οάσεις" που έχω δει φέτος στο ελληνικό πρωτάθλημα...
SlobodaN
QUOTE(Manu7 @ Mar 6 2010, 20:49 ) *
Συγγνώμη...Αλλά δεν φταίει εδώ ο Νικολακόπουλος...
Εδώ φταις εσύ που κάθεσαι και τον διαβάζεις...
Απορώ πραγματικά πώς διαβάζουν κάποιοι αυτόν τον δημοσιογράφο...
Το μόνο που κάνει είναι να προκαλεί και να λέει μπούρδες...
Όπως και οι περισσότεροι Έλληνες ποδοσφαιρικοί δημοσιογράφει που γράφουν την άποψη τους...


E δεν έχεις κι άδικο σε αυτό.. Το ξέρω πως φταίω και αδίκως εκνευρίζομαι.
Igor
QUOTE(aegeansheed @ Mar 6 2010, 21:13 ) *
Ωραίο παιχτάκι ο Μπλάζεκ της Λάρισας. Μαζί με τον Νέμεθ και τον Σισέ, οι ποδοσφαιρικές "οάσεις" που έχω δει φέτος στο ελληνικό πρωτάθλημα...


Θα προσεθετα και τον Βιειρινια του ΠΑΟΚ. Παιχτες που με την παρουσια τους κανουν πιο ομορφο το ανιαρο ποδοσφαιρο μας..
kseplenhs
βλέπω το κέντρο της θρυλάρας και αυθόρμητα βουρκώνω.δεν μπορώ να το αντέξω...

η πλάκα είναι πως πλην του ντουντου που πέρσι όντως βοήθησε και επομένως είναι μια υπολογίσιμη μονάδα,οι υπόλοιποι παρουσιάζονταν ώς οι κορυφαίοι μέσοι που έχει βγάλει ο πολιτισμός.

ο μαρέσκα που ήταν ο mvp του τελικού του 2006(o βούισιτς να δεις τι έκανε το 2006...),ο λεντέσμα (που πραγματικά μόνο με λοβοτομή θα μπορούσες να τον υπολογίζεις για βασικό σου αμυντικό χαφ και να ελπίζεις σε χρονιά πρωταθλητισμού) και ο στολτίδαρος που κοντέυει τα 40,έχει χάσει ενάμιση χρόνο λόγω τραυματισμού και όλοι περιμένουν να τρώει παιδιά με το που πατήσει το χορτάρι...

αυτό που λέτε μας είχαν πιπιλήσει το μυαλό πως είναι το καλύτερο κέντρο στην ελλάδα που απόντος ντουντου έυκολα στεκόταν το πολύ σε ομάδα επιπέδου ηρακλέους...

ειδικά ο μαρέσκα που όποτε αντιληφθεί δυνατό μέσο,φροντίζει να εξαφανίζεται απο την ακτίνα δράσης του(αν πετύχει και καμιά γωνιά με σκιά ακόμα καλύτερα για να ξαποστάσει...)
οι υπόλοιποι είναι απο κακοί μέχρι μέτριοι στα καλά τους φεγγάρια.ο μαρέσκα όμως βγάζει λύπηση με την κατάντια του.

δεν μπορούν τα παλικάρια που έλεγε και μια ψυχή...έχω φτάσει στο σημείο να νοσταλγώ τον πατσατζόγλου.φάνταζει μασεράνο μπροστά σε αυτούς που έχουμε φέτος

φέρτε τον αλέφαντο τουλάχιστον να τελειώσει τη χρονιά μπάς και γελάσουμε .εξάλλου μια ολόκληρη σεζόν κινούμασταν στον ρυθμό του αλτσχάιμερ του προέδρου.ας φερουμε και έναν προπονητή με ανάλογο ιατρικό ιστορικό να δέσει το γλυκό.τον ψυχίατρο δεν θα τον γλυτώσουμε ούτως η άλλως...

kseplenhs
τελικά ποιός είναι καλύτερος?ο σίσιτς ή ο ζαιρί??
kaukasios
QUOTE(kseplenhs @ Mar 14 2010, 17:16 ) *
τελικά ποιός είναι καλύτερος?ο σίσιτς ή ο ζαιρί??

ο σισιτς!!!
ρε παιδια πως θα βρουμε ενα εισιτηριο για αυριο?
SlobodaN
http://www.sport-fm.gr/article/223389


H κατάσταση στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού φέτος το λέω μετα βεβαιότητας πιστευω ότι ξεπερνάει ακόμα και αυτή των "πέτρινων χρόνων". Ότι να ναι και όπως ναι, και αμαλάχι δεν γουστάρουμε να έρθουμε και στην προπόνηση ρε.
kaukasios
QUOTE(SlobodaN @ Mar 29 2010, 14:58 ) *
http://www.sport-fm.gr/article/223389


H κατάσταση στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού φέτος το λέω μετα βεβαιότητας πιστευω ότι ξεπερνάει ακόμα και αυτή των "πέτρινων χρόνων". Ότι να ναι και όπως ναι, και αμαλάχι δεν γουστάρουμε να έρθουμε και στην προπόνηση ρε.

ανθρωπος ειναι και αυτος,κατι θα του ετυχε!!!!! smiley.gif smiley.gif
lefkadian
QUOTE(SlobodaN @ Mar 7 2010, 00:33 ) *
E δεν έχεις κι άδικο σε αυτό.. Το ξέρω πως φταίω και αδίκως εκνευρίζομαι.


Δυστυχως ο εν λογω κυριος εχει γινει φιρμα με αυτου του ειδους τις "αναλυσεις". Ειναι μονο για να γελας αλλα δυστυχως υπαρχουν ανθρωποι που το IQ τους δεν ειναι τοσο υψηλο και τις παιρνουν στα σοβαρα. Επισης υπαρχουν και πιτσιρικαδες που δεν εχει ωριμασει η σκεψη τους και "πιπιλανε" καθε λογης καραμελα...Και μετα αναρωτιομαστε ολοι μαζι γιατι τα γηπεδα ειναι πεδιa μαχης. Στην Ελλαδα ομως δεν υπαρχει δικαιοσυνη ουτε εισαγγελεας για να βαλει καποια πραγματα στη θεση τους. Ο καθενας μπορει ελευθερα να γραφει οτι θελει μειωνοντας προσπαθειες αθλητων αλλα και σπιλωνοντας ολοκληρες ομαδες. Και δυστυχως για ολους μας πολλοι μιμουμαστε το Νικολακοπουλο και σε αυτο το forum...

Φιλε kseplenh πολυ σωστα αυτα που γραφεις για το κεντρο του ΟΣΦΠ αλλα εχω μια διαφωνια. Ολα αυτα δεν ξεκινησαν φετος! Απλα τα βλεπετε τωρα που χασατε το πρωταθλημα. Ο ΟΣΦΠ (μετα το τελευταιο πρωταθλημα του ΠΑΟ το 2004) αν εξαιρεσεις την χρονια του Σολιντ σερνοτανε. Ηταν μια ομαδα εναντια σε καθε ποδοσφαιρικη λογικη. Το οτι επαιρνε τα πρωταθληματα για μενα δεν λεει τιποτα. Λιγο η ανυπαρξια σοβαρου αντιπαλου, λιγο η διοικητικη ανεπαρκεια του Τζιγγερ, λιγο ο Βαλνερ, λιγο τα υπολειματα της "παραγκας"... και το Μαη αγκαλια με την κουπα. Αλλα το ποδοσφαιρο οταν δεν το σεβεσαι σε τιμωρει. Και μαλιστα σκληρα. Τωρα αρχιζει ο Γολγοθας για τον ΟΣΦΠ. Και δυστυχως δεν ειναι μονο οτι λειπουν παικτες. Το βασικο ειναι η αρρωστη νοοτροπια που υπαρχει εδω και τουλαχιστον 10 χρονια στον ΟΣΦΠ. Και απο αυτο δεν συνερχεται ευκολα καμια ομαδα. Εδω ο ΠΑΟ με 50.000.000 ευρω σε 2 χρονια λογω αρρωστημενης νοοτροπιας πηρε ενα πρωταθλημα με τα χιλια ζορια. Εμενα δεν μου λεει τιποτα κανενας τιτλος αν δεν βασιζεται σε καποιο πλανο...
SlobodaN
http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?id=128375

Τι γκρινιάζετε ρε σεις, άνθρωποι είναι κι αυτοί θέλουν να το ρίξουν και λίγο έξω!
.
.
.
.
.
Στα playoff θα φτιάχνουμε 11άδα?
Razorblade Fish
QUOTE(SlobodaN @ Mar 30 2010, 12:36 ) *
http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?id=128375

Τι γκρινιάζετε ρε σεις, άνθρωποι είναι κι αυτοί θέλουν να το ρίξουν και λίγο έξω!
.
.
.
.
.
Στα playoff θα φτιάχνουμε 11άδα?

Aυτος ο Ντατολο παντως μου ειναι απιστευτα αντιπαθης ενω μου φαινεται και απιστευτα χαζος.Να δουμε πως θα αντιδρασει ο Σωκρατης οταν αντιληφθει οτι με τις αξιοθαυμαστες κινησεις του του χρονου η ομαδα θα παιζει στο Europa League...
Air Kef
Μεταφέρθηκε όλη η ποδοσφαιρική συζήτηση στο Ποδοσφαιρικό Τόπικ.

Το παρόν τόπικ, από οτι εχω καταλάβει κι εγώ, έχει ανοικτεί για ποδοσφαιρικά πειράγματα και συζητήσεις τύπου ποιος την έχει πιο μεγάλη και όλα τα αστεία που έλεγαν οι ΑΕΚτζήδες μετά το 4-0 επί του Ολυμπιακού στο γνωστό και ως "χάρτινο" πρωτάθλημα.
alexanderthegreat
ξέρει κανείς τι κρύβεται πίσω απο το μυστήριο της τσίχλας του Φέργκιουσον; Εγώ έχω ακούσει για τσίχλες νικοτιν λόγω καπνίσματος
Igor
QUOTE(alexanderthegreat @ May 3 2010, 17:18 ) *
ξέρει κανείς τι κρύβεται πίσω απο το μυστήριο της τσίχλας του Φέργκιουσον; Εγώ έχω ακούσει για τσίχλες νικοτιν λόγω καπνίσματος


77.gif 77.gif

Δεν εχω ιδεα περι του μυστηριου, απλα να πω οτι εισαι 100% μεσα στο κλιμα του τοπικ.. biggrin.gif
morrison
QUOTE(alexanderthegreat @ May 3 2010, 17:18 ) *
ξέρει κανείς τι κρύβεται πίσω απο το μυστήριο της τσίχλας του Φέργκιουσον; Εγώ έχω ακούσει για τσίχλες νικοτιν λόγω καπνίσματος

Mιλωντας εκ πειρας μια και τις ειχα δοκιμασει καποτε θυμαμαι οτι στο συνοδευτικο χαρτακι εγραφε οτι η θεραπεια με τις συγκεκριμενες τσιχλες δεν πρεπει να ξεπερνα τις 6 εβδομαδες...
Με δεδομενο οτι η τσιχλα Φεργκιουσον βρισκεται στο στομα του τα τελευταια 8χιλιαδες 634 χρονια τοτε θεωρω δυσκολο η εν λογω τσιχλα να ειναι νικοτινης...
alexanderthegreat
QUOTE(john morisson @ May 3 2010, 19:25 ) *
Mιλωντας εκ πειρας μια και τις ειχα δοκιμασει καποτε θυμαμαι οτι στο συνοδευτικο χαρτακι εγραφε οτι η θεραπεια με τις συγκεκριμενες τσιχλες δεν πρεπει να ξεπερνα τις 6 εβδομαδες...
Με δεδομενο οτι η τσιχλα Φεργκιουσον βρισκεται στο στομα του τα τελευταια 8χιλιαδες 634 χρονια τοτε θεωρω δυσκολο η εν λογω τσιχλα να ειναι νικοτινης...

χμμ τότε τι κρύβεται πίσω απο το μυστήριο της τσίχλας;
Igor
QUOTE(alexanderthegreat @ May 3 2010, 19:57 ) *
χμμ τότε τι κρύβεται πίσω απο το μυστήριο της τσίχλας;


Eρωτηση: Ειναι η ιδια τσιχλα ?
alexanderthegreat
QUOTE(Igor @ May 3 2010, 22:27 ) *
Eρωτηση: Ειναι η ιδια τσιχλα ?

και αυτό παραμένει μυστήριο πάντως θα το ψάξω
Air Kef
Φημολογείται ότι είναι η ίδια τσίχλα, του την είχε δώσει ο Ρόι Κιν το 96 και είχε πάει καλά το ματς και από τότε δεν την έχει αλλάξει
SlobodaN
Aχουτα μωλέ γούτσου γούτσου...

http://www.sport24.gr/html/ent/608/ent.359608.asp
Razorblade Fish
QUOTE(SlobodaN @ May 6 2010, 19:51 ) *
Aχουτα μωλέ γούτσου γούτσου...

http://www.sport24.gr/html/ent/608/ent.359608.asp

Στο τσακ με προλαβες...Και μουσικα ακομα πιο απολαυστικο...

http://www.youtube.com/watch?v=8xAx-Hlry6w...player_embedded
morrison
QUOTE(SlobodaN @ May 6 2010, 19:51 ) *
Aχουτα μωλέ γούτσου γούτσου...

http://www.sport24.gr/html/ent/608/ent.359608.asp

Nα μας ζησουν οι λεβεντες! tongue.gif
morrison
Kαι μια που το πιασαμε το θεμα...
Αυτο τι σας λεει;
http://www.seethecup.com/footballers/photo...-summer-outfit/

Eν τω μεταξυ ο Πικε εχει αφησει και αλλα δειγματα γραφης... rolleyes.gif
http://www.sport-fm.gr/article/228551
kseplenhs
ο πικέ(ς) πιθανόν να ειναι σαν τον ισοβίτη στις φυλακές που έχει το θρόνο του,είναι πάνω απο συμμορίες,τα έχει καλά με την διέυθυνση και τρώει σταφύλια ενώ βλέπει αγώνες στην πλάσμα που έχει στο κελί του και όλους τους φυλακισμένους ερμαια στις ορέξεις του.

στην μπαρτσελόνα ώντας ενας νταγλαράς γύρω στο 1.95 με όλους τους υπόλοιπους να βγάζουν μ.ο. γύρω στο 1.65,ήταν επόμενο πως θα επιβαλλόταν αυθόρμητα.

στον ζλάταν αν κρίνουμε απο τη γλώσσα του σώματος νομίζω πως βρήκε τον ερωτά του.πιστευω πως θα έχει σοβαρό σκοπό.έυχομαι καλους απογόνους στα παλικάρια... thumbsup.gif
Flash
Έλα ρε Ίμπρα άντρακλα 56.gif

http://www.sport24.gr/html/ent/041/ent.360041.asp
Das Kapital
Ε καλα της ειπε,θα πρεπε να περιμενε τετοια απαντηση...
Air Kef
Το "μαμάω" είναι που λέει να φερει και την αδελφή της. 24.gif

Η δημοσιογράφος έπρεπε να τον ρωτήσει μετά αν είναι μπάι, αλλά μάλλον χέστηκε πάνω της. χαχα
captain charisma
http://www.facebook.com/#!/photo.php?p...id=394221841245

μπογιαν και πικε διπλα διπλα ειδαν το τελικο της ευρωλιγκας. smiley.gif laugh.gif
Razorblade Fish
QUOTE(captain charisma @ May 10 2010, 07:25 ) *
http://www.facebook.com/#!/photo.php?p...id=394221841245

μπογιαν και πικε διπλα διπλα ειδαν το τελικο της ευρωλιγκας. smiley.gif laugh.gif

Ασταθης παντως ο Πικε στα γουστα του,δεν εχει ωριμασει σαν...γκει.Απο τον σκληρο,αρρενωπο και γιγαντοσωμο Ιμπραιμοβιτς στον baby-face και μικροσωμο Μπογιαν...Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει...
kostasvc15
QUOTE(Air Kef @ May 8 2010, 14:01 ) *
Το "μαμάω" είναι που λέει να φερει και την αδελφή της. 24.gif

Η δημοσιογράφος έπρεπε να τον ρωτήσει μετά αν είναι μπάι, αλλά μάλλον χέστηκε πάνω της. χαχα

Αλλο που δεν ηθελε αυτη..
panos75
Πόσοι οπαδοί του Παναθηναϊκού και μη θα είπαν "ν'αγιάσει το στόμα σου";
http://www.sport-fm.gr/article/230245

"Φουντώνει η αντιπαράθεση μεταξύ Νικόλα Πατέρα και Δημήτρη Γιαννακόπουλου. «Θεωρώ υποχρέωσή μου να προστατεύσω το όνομα της οικογένειάς μου και κυρίως του Παναθηναϊκού από κομήτες που κάνουν τους καμπόσους με τον παρά των άλλων» αναφέρει σε ανακοίνωση του ο γιος του Παύλου Γιαννακόπουλου,

Αμεση η αντίδραση του προέδρου του Παναθηναϊκού: «Ας μάθει πρώτα ελληνικά κι’ ας πάψει να κρύβεται πίσω από τον μπαμπά του». "
kolokotronis
QUOTE(panos75 @ May 19 2010, 00:30 ) *
Πόσοι οπαδοί του Παναθηναϊκού και μη θα είπαν "ν'αγιάσει το στόμα σου";
http://www.sport-fm.gr/article/230245

"Φουντώνει η αντιπαράθεση μεταξύ Νικόλα Πατέρα και Δημήτρη Γιαννακόπουλου. «Θεωρώ υποχρέωσή μου να προστατεύσω το όνομα της οικογένειάς μου και κυρίως του Παναθηναϊκού από κομήτες που κάνουν τους καμπόσους με τον παρά των άλλων» αναφέρει σε ανακοίνωση του ο γιος του Παύλου Γιαννακόπουλου,

Αμεση η αντίδραση του προέδρου του Παναθηναϊκού: «Ας μάθει πρώτα ελληνικά κι’ ας πάψει να κρύβεται πίσω από τον μπαμπά του». "

Ποιου να αγιάσει το στόμα?
Του Πατέρα?
Να μην μιλάνε οι Γιαννακόπουλοι δηλαδή?
panos75
QUOTE(kolokotronis @ May 20 2010, 19:12 ) *
Ποιου να αγιάσει το στόμα?
Του Πατέρα?
Να μην μιλάνε οι Γιαννακόπουλοι δηλαδή?


Πιστεύω πως η συντριπτική πλειοψηφία των οπαδών του Παναθηναϊκού όσο σέβεται τους αδελφούς, άλλο τόσο αντιπαθεί τον Δημητράκη.
kolokotronis
QUOTE(panos75 @ May 20 2010, 19:39 ) *
Πιστεύω πως η συντριπτική πλειοψηφία των οπαδών του Παναθηναϊκού όσο σέβεται τους αδελφούς, άλλο τόσο αντιπαθεί τον Δημητράκη.

Νομίζω ότι οι συντριπτική πλειοψηφία μας τους λατρεύει τους 3 αδελφούς (είναι και ο Κώστας που δεν φαίνεται).
Τώρα επειδη γράφτηκε ή ειπώθηκε κάτι που δεν έπρεπε δεν σημαίνει ότι τον σβληνουμε απ το χάρτη τον Δημήτρη.
Στην τελική αυτός θα συνεχίσει το έργο των θειο-πατεράδων του σε λίγα χρόνια.
Στην τελική όταν μία οικογένεια είναι στον ΠΑΟ πάνω από 20 χρόνια με πορεία από τάφο ινδού σε 5 ευρωπα'ι'κούς τίτλους, ε, για μένα μπορούν να πουν και μια κουβέντα παραπάνω και να κάνουν και ένα λάθος παραπάνω, αν ήταν αυτό που έγινε.
panos75
QUOTE(kolokotronis @ May 20 2010, 20:18 ) *
Νομίζω ότι οι συντριπτική πλειοψηφία μας τους λατρεύει τους 3 αδελφούς (είναι και ο Κώστας που δεν φαίνεται).
Τώρα επειδη γράφτηκε ή ειπώθηκε κάτι που δεν έπρεπε δεν σημαίνει ότι τον σβληνουμε απ το χάρτη τον Δημήτρη.
Στην τελική αυτός θα συνεχίσει το έργο των θειο-πατεράδων του σε λίγα χρόνια.
Στην τελική όταν μία οικογένεια είναι στον ΠΑΟ πάνω από 20 χρόνια με πορεία από τάφο ινδού σε 5 ευρωπα'ι'κούς τίτλους, ε, για μένα μπορούν να πουν και μια κουβέντα παραπάνω και να κάνουν και ένα λάθος παραπάνω, αν ήταν αυτό που έγινε.


Συγγνώμη αλλά πλάκα μου κάνεις; Την προϊστορία του Δημητράκη την ξέρεις;

Η αλαζονεία και ο κωλοπαιδισμός που επέδειξε απέναντι στον Πατέρα ήταν απλώς το τελευταίο κατόρθωμα μιας "καριέρας" που ξεκίνησε με ...εντυπωσιακό τρόπο πριν 12 χρόνια, όταν έφαγε τις σφαλιάρες από τον Ράτζα. Έκτοτε κατά καιρούς όλοι έχουμε ασχοληθεί και στο παρόν φόρουμ με τα καμώματα του, είτε μιλάμε για τα εμετικά πρωτοσέλιδα της φυλλάδας που του έδωσε ο μπαμπάς για να παίζει, είτε για τα καραγκιοζιλίκια του ως υπεύθυνος μάρκετινγκ της ΚΑΕ.
kseplenhs



γνήσιες ολυμπιακές εποχές.έλα μωρή θρυλάρα....
kolokotronis
QUOTE(panos75 @ May 20 2010, 21:18 ) *
Συγγνώμη αλλά πλάκα μου κάνεις; Την προϊστορία του Δημητράκη την ξέρεις;

Η αλαζονεία και ο κωλοπαιδισμός που επέδειξε απέναντι στον Πατέρα ήταν απλώς το τελευταίο κατόρθωμα μιας "καριέρας" που ξεκίνησε με ...εντυπωσιακό τρόπο πριν 12 χρόνια, όταν έφαγε τις σφαλιάρες από τον Ράτζα. Έκτοτε κατά καιρούς όλοι έχουμε ασχοληθεί και στο παρόν φόρουμ με τα καμώματα του, είτε μιλάμε για τα εμετικά πρωτοσέλιδα της φυλλάδας που του έδωσε ο μπαμπάς για να παίζει, είτε για τα καραγκιοζιλίκια του ως υπεύθυνος μάρκετινγκ της ΚΑΕ.

Κατ'αρχήν δεν σου εξύμνησα πουθενά τον Δημήτρη.
Η διαφορά μας είναι ότι εσύ βλέπεις Παύλο-Θανάση-Δημήτρη ξεχωριστα, ενώ εγώ τους βλέπω όλους μαζί σαν οικογένεια.
Απόψεις είναι.
Και ο Παύλος αποκάλεσε τον Θανάση ''ντροπή της οικογένειας''.
Ο ίδιος ο αδερφός του όχι κάποιος σαν τον Πατέρα.
Και τι έγινε?
Φέρεται, ο Δημήτρης με αλλαζονία και χωρίς σεβασμό?
Και ο Κόκκαλης έτσι φερόταν για πολλά χρόνια και εόδαμε τα αποτελέσματα στο ποδόσφαιρο.
Δεν με ενδιαφέει ο χαρακτήρας του Δημήτρη.
Τον ΠΑΟ μπορεί να τον διατηρήσει υπερδύναμη στο μπάσκετ?
Αυτό με νοιάζει και όχι αν έχει τρόπους.
panos75
QUOTE(kolokotronis @ May 21 2010, 16:04 ) *
Κατ'αρχήν δεν σου εξύμνησα πουθενά τον Δημήτρη.
Η διαφορά μας είναι ότι εσύ βλέπεις Παύλο-Θανάση-Δημήτρη ξεχωριστα, ενώ εγώ τους βλέπω όλους μαζί σαν οικογένεια.
Απόψεις είναι.
Και ο Παύλος αποκάλεσε τον Θανάση ''ντροπή της οικογένειας''.
Ο ίδιος ο αδερφός του όχι κάποιος σαν τον Πατέρα.
Και τι έγινε?
Φέρεται, ο Δημήτρης με αλλαζονία και χωρίς σεβασμό?
Και ο Κόκκαλης έτσι φερόταν για πολλά χρόνια και εόδαμε τα αποτελέσματα στο ποδόσφαιρο.
Δεν με ενδιαφέει ο χαρακτήρας του Δημήτρη.
Τον ΠΑΟ μπορεί να τον διατηρήσει υπερδύναμη στο μπάσκετ?
Αυτό με νοιάζει και όχι αν έχει τρόπους.


Ζητώ ταπεινά συγγνώμη που αμφισβήτησα το μεγαλείο του Δημητράκη, όπως επίσης και για το γεγονός ότι αγνόησα το άβαταρ σου και προσπάθησα να μιλήσω όπως θα μίλαγα σ'έναν λογικό άνθρωπο.
Άλλη φορά θα σου απευθύνομαι σα να είσαι ο "πράσινος" Τσουκαλάς. (ουγκ!)

Υ.Γ. Μπορείς να μου πεις σε ποιό σημείο ακριβώς υπερασπίστηκα τον Κόκκαλη;
kolokotronis
Πάνο, δεν θα σου απαντήσω.
Τα ποστ είναι εκεί και ο καθένας ας βγάλει άποψη.

ΥΓ Μεγαλείο Δημητράκη? Σου είπα ότι υπερασπίζεσαι Κόκαλη?Κάφρος από το άβαταρ?
Ας μας κρίνουν οι υπόλοιποι...
traveller
QUOTE(kseplenhs @ May 20 2010, 22:49 ) *



γνήσιες ολυμπιακές εποχές.έλα μωρή θρυλάρα....




"δε μπορούμε να είμαστε τυπολάτρες ενός συλλόγου και να παίρνουμε αποφάσεις ενός συλλόγου" icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif

δεν υπάρχει αυτό το άτομο μιλάμε, δεν υπάρχει icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

σε κάτι επεισόδια που είχαν γίνει σε ένα ματς με τον Ηρακλή , κάτι τον ρώτησαν μετά και τους λέει "κάτι περιφερειακοί ήταν" ,

Δημ "πέταξαν αντικείμενα??" Σαλ "όχι, προφανώς κατέβηκαν να τους πετάξουν λουλούδια" .

24.gif 24.gif 24.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif Μακράν η πιο cult φογούρα στη μπάλα ever


kseplenhs
και βέβαια ας μην ξεχνάμε το σύνθημα έτσι?!

"αργύρη κ@ριόλη φέρτο πορτοφόλι" (μετα απο ανακοίνωση στα μεγάφωνα του καραισκάκη πως ο κύριος τάδε έχασε το πορτοφόλι του)

happy.gif
frenchman7
Χθες το βράδυ, όπως έκανα μια βολτίτσα σε ένα πολύ γνωστό παραλιακό κλαμπ, τσουπ... βλεπω δίπλα μου Ντουντου-ΡαουλΜπραβο! Δεν λέω, καλά κάναν τα παιδιά, να ξεσκάσουν... Αλλά έχω μια απλή απορία, δεν θα ΄πρεπε να είναι Γερμανια για προετοιμασία με την υπόλοιπη ομάδα???

ΥΓ: Σε διπλανό τραπέζι καθόταν η γνωστή Μπακουρο-παναθηναικο-παρεα: Λετο-Σιμαο-Μπιαρσμιρ-Μουν-Καντε-Μορις

Λίγο Τατιανίστικο το ρεπορταζ βέβαια! smiley.gif
kostasvc15
QUOTE(frenchman7 @ Jul 11 2010, 10:37 ) *
Χθες το βράδυ, όπως έκανα μια βολτίτσα σε ένα πολύ γνωστό παραλιακό κλαμπ, τσουπ... βλεπω δίπλα μου Ντουντου-ΡαουλΜπραβο! Δεν λέω, καλά κάναν τα παιδιά, να ξεσκάσουν... Αλλά έχω μια απλή απορία, δεν θα ΄πρεπε να είναι Γερμανια για προετοιμασία με την υπόλοιπη ομάδα???

ΥΓ: Σε διπλανό τραπέζι καθόταν η γνωστή Μπακουρο-παναθηναικο-παρεα: Λετο-Σιμαο-Μπιαρσμιρ-Μουν-Καντε-Μορις

Λίγο Τατιανίστικο το ρεπορταζ βέβαια! smiley.gif

Εγω βλεπω Κατσουρανη καθε μερα..
frenchman7
Ναι αλλά ο Κατσουράνης λογικά έχει άδεια ακόμα. Οι Ντουντου - Ραουλ Μπραβο, δεν θα έπρεπε να είναι Γερμανία λογω προετοιμασίας? Εκτός αν έχουν επιστρέψει και δεν το ξέρω!
alexanderthegreat
παιδιά μην το ψάχνετε ένας είναι επαγγελματίας : Νεμπεγλέρας και δεν το λέω καθόλου ειρωνικά ο άνθρωπος μπορεί να μην έχει τεχνική αλλά είναι 35 και τρέχει σαν 20χρονος φυσικά αυτό δεν είναι τυχαίο αφού ούτε πίνει ούτε καπνίζει ούτε ξενυχτάει και τον έχω πετύχει πολλές φορές να κάνει τζόκινγκ
SlobodaN
Έχω σιχαθεί-κουραστεί να βλέπω Μαρινακη Πατέρα Αδαμίδη σε καθημερινή βάση. Έχω ξενερώσει σε μεγάλο βαθμό ειδικά με τον δικό μας. Σε λίγο θα πληρώνουν για να δώσουν συνέντευξη. A ρε Σώκρατες.. έβγαινες μεν μια φορά την διετία να μιλήσεις αλλά είχες διακαναλική σύνδεση.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.