Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2008 - 2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
BASKETBALL#6
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2008-09


Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.2725/99,του Καταστατικού της Ε.Ο.Κ. ,του Καταστατικού της Ε.Σ.Κ.Α.,των Κανονισμών της Ε.Ο.Κ. καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων 2008-2009 (της ΕΟΚ).

Π ρ ο κ η ρ ύ σ σ ο υ μ ε



Το πρωτάθλημα Γ’ Κατηγορίας Γυναικών περιόδου 2008-2009 με τους παρακάτω όρους:

ΑΡΘΡΟ 1ο: ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Στο πρωτάθλημα Γ’ κατηγορίας Γυναικών δικαιούνται να λάβουν μέρος τα

πιο κάτω σωματεία:

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ



ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ



ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ



ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ



ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜΜ.

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ



ΑΟ ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ



ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ



ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ



ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ



ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ



ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΣ ΣΧ. ΜΩΡΑΙΤΗ



ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ



ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
BASKETBALL#6
Η έναρξη του Πρωταθλήματος θα καθορισθεί μετά την λήξη της προθεσμίας των δηλώσεων συμμετοχής. blink.gif Η κλήρωση των αγώνων θα γίνει την ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2008 στα γραφεία της Ένωσης – Υδρας 4 - Γαλάτσι και ώρα 18.15 παρουσία των αντιπροσώπων των Σωματείων.
BASKETBALL#6
Όλες αυτες οι ομάδες που αναφέρονται στο 1ο post έχουν δικαίωμα συμμετοχής, τώρα το πόσες θα κατέβουν τελικά είναι άλλο θέμα...
Για παράδειγμα ξέρουμε πως ο Ποσειδώνας, που όπως λέει η προκύρηξη έχει δικαίωμα συμμετοχής, διαλύθηκε και συνεπως δεν θα κατεβάσει ομάδα!
no_way
Θα κατεβασει ο Περισσός ομαδα? ohmy.gif
trefoil 13
QUOTE(no_way @ Jul 17 2008, 20:48 ) *
Θα κατεβασει ο Περισσός ομαδα? ohmy.gif

Ναι! Για πρώτη φορά!
Μέχρι τώρα έχει κατεβάσει μόνο ομάδα παγκορασίδων και κορασίδων.
no_way
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 17 2008, 22:49 ) *
Ναι! Για πρώτη φορά!
Μέχρι τώρα έχει κατεβάσει μόνο ομάδα παγκορασίδων και κορασίδων.



Αυτό ηξερα κι εγω...μπραβο!! 41.gif
VAGELIS N
ΠΧ ο Ιασων κολονου δεν θα κατεβασει απο τι ξερω γυναικειο ακομα
MISSING
τελικα η πευκη δν ανεβαινει?
soouza
Από τις ομάδες που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο φετινό της Γ κατηγορίας,τουλάχιστο 8 δε θα δηλώσουν συμμετοχή για πολλούς και διαφόρους λόγους. bball.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(soouza @ Jul 21 2008, 19:51 ) *
Από τις ομάδες που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο φετινό της Γ κατηγορίας,τουλάχιστο 8 δε θα δηλώσουν συμμετοχή για πολλούς και διαφόρους λόγους. bball.gif

Ξέρεις να μας πεις ποιές είναι αυτές οι 8? blink.gif
soouza
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 17 2008, 01:32 ) *
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2008-09


Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.2725/99,του Καταστατικού της Ε.Ο.Κ. ,του Καταστατικού της Ε.Σ.Κ.Α.,των Κανονισμών της Ε.Ο.Κ. καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων 2008-2009 (της ΕΟΚ).

Π ρ ο κ η ρ ύ σ σ ο υ μ ε



Το πρωτάθλημα Γ’ Κατηγορίας Γυναικών περιόδου 2008-2009 με τους παρακάτω όρους:

ΑΡΘΡΟ 1ο: ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Στο πρωτάθλημα Γ’ κατηγορίας Γυναικών δικαιούνται να λάβουν μέρος τα

πιο κάτω σωματεία:

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ



ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ



ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ



ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ



ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜΜ.

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ



ΑΟ ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ



ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ



ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ



ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ



ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ



ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΣ ΣΧ. ΜΩΡΑΙΤΗ



ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ



ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

Καλημέρα.Βλέποντας τη λίστα, θα σου απαρυθμίσω τις 8 που πιθανολογώ πως δε θα δηλώσουν συμμετοχή.
Αμπελόκηποι,Ηλιούπολη,Πετράλωνα,Στέφανος,Ε
υπυρίδαι,Χαραυγιακός,Γραμματικό,Ιάσων,Ποσε
δών,Ωρωπός,Φιλοθέη,είναι ομάδες που δύσκολα θα κατεβάσουν γυναικείο τμήμα. bball.gif blink.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(soouza @ Jul 22 2008, 12:13 ) *
Καλημέρα.Βλέποντας τη λίστα, θα σου απαρυθμίσω τις 8 που πιθανολογώ πως δε θα δηλώσουν συμμετοχή.
Αμπελόκηποι,Ηλιούπολη,Πετράλωνα,Στέφανος,Ε
υπυρίδαι,Χαραυγιακός,Γραμματικό,Ιάσων,Ποσε
δών,Ωρωπός,Φιλοθέη,είναι ομάδες που δύσκολα θα κατεβάσουν γυναικείο τμήμα. bball.gif blink.gif

ΟΚ! Thanks! smile.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(soouza @ Jul 22 2008, 12:13 ) *
Καλημέρα.Βλέποντας τη λίστα, θα σου απαρυθμίσω τις 8 που πιθανολογώ πως δε θα δηλώσουν συμμετοχή.
Αμπελόκηποι,Ηλιούπολη,Πετράλωνα,Στέφανος,Ε
υπυρίδαι,Χαραυγιακός,Γραμματικό,Ιάσων,Ποσε
δών,Ωρωπός,Φιλοθέη,είναι ομάδες που δύσκολα θα κατεβάσουν γυναικείο τμήμα. bball.gif blink.gif

Άρα με μια πρώτη εκτίμηση οι ομάδες που θα κατέβουν είναι οι παρακάτω:
1.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2.ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
3.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
4.ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
5.ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
6.ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
7.ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
8.ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
9.ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
10.ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
11.ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
12.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
13.ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
14.ΑΣ ΣΧ. ΜΩΡΑΙΤΗ
15.ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
16.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
MISSING
o περισσος κ ο ταυρος θα κατεβασουν ομαδα?υπαρχει περιπτωση να γινουν παλι 2 ομιλοι?'ηθα τραβηξει μεχρι μαιο?
soouza
QUOTE(MISSING @ Jul 22 2008, 12:40 ) *
o περισσος κ ο ταυρος θα κατεβασουν ομαδα?υπαρχει περιπτωση να γινουν παλι 2 ομιλοι?'ηθα τραβηξει μεχρι μαιο?

O Ταύρος θα κατεβάσει ομάδα.Ο Περισσός κάπου διάβασα πως κι αυτός θα δηλώσει συμμετοχή.Άρα πάμε για πρωτάθλημα 16 ομάδων και 30 αγωνιστικών.
BASKETBALL#6
QUOTE(MISSING @ Jul 22 2008, 12:40 ) *
o περισσος κ ο ταυρος θα κατεβασουν ομαδα?υπαρχει περιπτωση να γινουν παλι 2 ομιλοι?'ηθα τραβηξει μεχρι μαιο?

Απ΄όσο ξέρω και ο Περισσος και ο Ταυρος θα κατεβάσουν ομάδα! bball.gif
Η προκήρυξη αναφέρει:
Τα σωματεία Γ’ κατηγορίας θα συμμετέχουν σε ένα ή δύο ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια ανάλογα με τις δηλώσεις συμμετοχής.
Νομίζω οτι αν τελικά κατεβουν 16 ομάδες δε θα γίνουν 2 όμιλοι! bball.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(soouza @ Jul 22 2008, 12:47 ) *
O Ταύρος θα κατεβάσει ομάδα.Ο Περισσός κάπου διάβασα πως κι αυτός θα δηλώσει συμμετοχή.Άρα πάμε για πρωτάθλημα 16 ομάδων και 30 αγωνιστικών.

Με πρόλαβες .. laugh.gif
32 θα είναι οι αγωνιστικές αν είναι 16 οι ομάδες.. wink.gif tongue.gif
soouza
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 22 2008, 12:54 ) *
Με πρόλαβες .. laugh.gif
32 θα είναι οι αγωνιστικές αν είναι 16 οι ομάδες.. wink.gif tongue.gif

Αν είναι 16 ομάδες θα γίνει ένας όμιλος ώς ήτο και φέτος. wink.gif Αν είναι 16 ομάδες too θα γίνουν 30 αγωνιστηκές διότι ο καθής θα αντιμετωπίσει τους υπόλοιπους 15, δις =30 tongue.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(soouza @ Jul 22 2008, 13:07 ) *
Αν είναι 16 ομάδες θα γίνει ένας όμιλος ώς ήτο και φέτος. wink.gif Αν είναι 16 ομάδες too θα γίνουν 30 αγωνιστηκές διότι ο καθής θα αντιμετωπίσει τους υπόλοιπους 15, δις =30 tongue.gif

Εχεις δίκιο... biggrin.gif
threat45
Ρε παιδιά τι γίνεται φέτος στην Γ΄ΕΣΚΑ φύλλο δεν κινήθηκε ή απλά εγώ δεν έμαθα τίποτα.Ανέβηκαν και όλες οι δυνατές ομάδες.Εμείς φέτος θα παίζουμε με κορασίδες και νεανίδες.?
Αν κάποιος ξέρει ποιες ομάδες ενισχύθηκαν έστω και λίγο να το γράψει σας παρακαλώ.
BASKETBALL#6
QUOTE(threat45 @ Jul 26 2008, 23:35 ) *
Ρε παιδιά τι γίνεται φέτος στην Γ΄ΕΣΚΑ φύλλο δεν κινήθηκε ή απλά εγώ δεν έμαθα τίποτα.Ανέβηκαν και όλες οι δυνατές ομάδες.Εμείς φέτος θα παίζουμε με κορασίδες και νεανίδες.?
Αν κάποιος ξέρει ποιες ομάδες ενισχύθηκαν έστω και λίγο να το γράψει σας παρακαλώ.

Το μόνο που ξέρω είναι οτι η Νηαρ πήρε δανική για 1 χρόνο τη Στρατηγού Ερμίνα από το Θρίαμβο και η υπόλοιπη σύνθεση θα είναι ίδια με την περσινή bball.gif Για τις άλλες ομάδες δεν έχω ακούσει κάτι! blink.gif
Augmon
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 27 2008, 12:15 ) *
Το μόνο που ξέρω είναι οτι η Νηαρ πήρε δανική για 1 χρόνο τη Στρατηγού Ερμίνα από το Θρίαμβο και η υπόλοιπη σύνθεση θα είναι ίδια με την περσινή bball.gif Για τις άλλες ομάδες δεν έχω ακούσει κάτι! blink.gif


Από Παλατιανή τι βλέπετε??Από ότι ξέρω θα είναι ίδιες με πέρυσι
soouza
QUOTE(Augmon @ Jul 28 2008, 12:59 ) *
Από Παλατιανή τι βλέπετε??Από ότι ξέρω θα είναι ίδιες με πέρυσι

Όχι δε θα είναι ίδιες.Επέστρεψε η αθλήτρια του πέρυσι αγωνίστηκε στον Ιωνικό και έτσι δυνάμωσε πολύ μέσα στη ρακέτα.Βέβαια η ομάδα της Παλατιανής παίζει χρόνια μαζί κι έτσι φέτος θα εμφανίσουν πολύ πιο δεμένο σύνολο. bball.gif
BASKETBALL#6
Έχουμε κανένα νέο για το πόσες ομάδες θα κατέβουν τελικά? blink.gif Την Τετάρτη είναι και η κλήρωση... bball.gif
sch
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Aug 24 2008, 22:31 ) *
Έχουμε κανένα νέο για το πόσες ομάδες θα κατέβουν τελικά? blink.gif Την Τετάρτη είναι και η κλήρωση... bball.gif

H EΣΚΑ θα ξέρει καλύτερα, μάλλον...υποθέτω...δεν ξέρω... blink.gif
nikefalin
και εγένετο η κλήρωσις...στο πρωτάθλημα θα έχομε

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

η 1η αγωνιστική είναι


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
BASKETBALL#6
QUOTE(nikefalin @ Aug 27 2008, 20:53 ) *
και εγένετο η κλήρωσις...στο πρωτάθλημα θα έχομε

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

η 1η αγωνιστική είναι


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Αντε καλή αρχή να έχουμε! biggrin.gif Πότε όμως θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα? bball.gif

Ο Περισσός γιατί δεν κατέβηκε τελικά?
trefoil μου φαίνεται οτι μας παραπληροφόρισες...! tongue.gif
IWNIA
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Aug 28 2008, 07:25 ) *
Αντε καλή αρχή να έχουμε! biggrin.gif Πότε όμως θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα? bball.gif

Ο Περισσός γιατί δεν κατέβηκε τελικά?
trefoil μου φαίνεται οτι μας παραπληροφόρισες...! tongue.gif

HI!Επειδή ειμαι απο τα μέρη του Περισσού θα ήθελα να πω πως πολύ δύσκολα θα μπορούσε να σταθεί σαν γύναικεια ομαδα γιατί θα κατέβαζε κορασίδες όπως είχα ακούσει να λένε..Οι κορασίδες είναι καλή ομάδα αλλα δν θα έφτανε μόνο αύτο..
soouza
Kαλημέρα σας.Η κλήρωση της Γ Έσκα έφερε στο προσκήνιο και κάποιες αλλάγες στα πρωταθλήματα γυναικών.Πιο συγκεκριμένα.Από την περίοδο 2009-2010 ,κατά τα λεγομένα των παραγόντων χτες στην ομοσπονδία,η ημέρα διεξαγωγής της εν λόγω κατηγορίας θα μετατεθεί σε εμβόλιμη.Παρακαλώ όλους τους χρήστες που διαβάζουν και αγωνίζονται σε ομάδες Γ κατηγορίας να ενημερώσουν τους παράγοντες και οι τελευταίοι να επιδιώξουν συνάντηση με την Εσκα για έναν διάλογο περί του θέματος. bball.gif
trefoil 13
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Aug 28 2008, 09:25 ) *
Ο Περισσός γιατί δεν κατέβηκε τελικά?
trefoil μου φαίνεται οτι μας παραπληροφόρισες...! tongue.gif

E, τι να κάνω αν άλλα λένε και άλλα κάνουνε;;

Πάντως αυτά που λέει η ΙΩΝΙΑ ισχύουν. Η ομάδα δεν είχε γυναίκες και θα κατέβαζε τις κορασίδες.
QUOTE(IWNIA @ Aug 28 2008, 10:43 ) *
HI!Επειδή ειμαι απο τα μέρη του Περισσού θα ήθελα να πω πως πολύ δύσκολα θα μπορούσε να σταθεί σαν γύναικεια ομαδα γιατί θα κατέβαζε κορασίδες όπως είχα ακούσει να λένε..Οι κορασίδες είναι καλή ομάδα αλλα δν θα έφτανε μόνο αύτο..
BASKETBALL#6
QUOTE(trefoil 13 @ Aug 28 2008, 14:41 ) *
E, τι να κάνω αν άλλα λένε και άλλα κάνουνε;;

Πάντως αυτά που λέει η ΙΩΝΙΑ ισχύουν. Η ομάδα δεν είχε γυναίκες και θα κατέβαζε τις κορασίδες.

Το ξέρω οτι δε φταις εσύ tref! Πλάκα έκανα! biggrin.gif
Πάντως οι περισσότερες ομάδες της κατηγορίας κορασιδονεάνιδες κατεβάζουν! Τεσπα καλύτερα να παίξουν μόνο κορασίδες τα κοριτσάκια γιατί αλλιώς θα τα "παίζανε"! bball.gif
soouza
Χαίρεται!Το Κορωπί ενισχύθηκε σημαντικά απο τρεις έμπειρες παίκτριες ικανές να κάνουν τη διαφορά.Δε γνωρίζω τα επίθετα τους,μόλις ενημερωθώ αντιστοίχως θα πράξω.Σαφέστατα βέβαια όλα θα φανούν στην πράξη. bball.gif
MISSING
ναι soouza δεν θα μας πεις κ απο ποιες ομαδες ειναι?εγω γνωριζω οτι ενιχυθηκε η παλατιανη με μια παιχτρια ,η πευκη ειχε αρκετες αποχωρησεις κ μια αφιξη απο Β'ΕΣΚΑ.κ τελος απο πληροφοριες που εφτασαν στα αυτια μου το μαρουσι εχει πολυ καλο ηλικο και νεο σε ηλικια!πειτε κ εσεισ τι γνωριζετε.
soouza
QUOTE(MISSING @ Sep 4 2008, 23:57 ) *
ναι soouza δεν θα μας πεις κ απο ποιες ομαδες ειναι?εγω γνωριζω οτι ενιχυθηκε η παλατιανη με μια παιχτρια ,η πευκη ειχε αρκετες αποχωρησεις κ μια αφιξη απο Β'ΕΣΚΑ.κ τελος απο πληροφοριες που εφτασαν στα αυτια μου το μαρουσι εχει πολυ καλο ηλικο και νεο σε ηλικια!πειτε κ εσεισ τι γνωριζετε.

Καλή σας ημέρα.Δε γνωρίζω περαιτέρω και γι αυτό είμαι επιφυλακτικός.Ξαναλέω λοιπόν.Το Κορωπί ενισχύθηκε με τρεις παίκτριες που στο παρελθόν έπαιζαν στον Προμηθέα.Δε συγράτησα επίθετα παρά μόνο μικρά και το θεωρώ ελλειπές να τα αναφέρω.
Χτες,συνομιλώντας με τον προπονητή της Πεύκης,έμαθα ότι είχε κάποιες αποχωρήσεις και κάποιες προσθήκες.Μου ανέφερε πως και οι Κουκουβάουνες ενισχύθηκαν σημαντικά απ΄ότι έχει πληροφορηθεί.Επειδή πρόκειται για ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μένουμε στο σπασμένο τηλέφωνο μέχρι νεωτέρας.
Τέλος,περί Παλατιανής,έχω πει τη γνώμη και υπάρχει σε προηγούμενο post.Η εμπειρία της αθλήτριας που αγωνίστηκε στον Ιωνικό συν το νεανικό ταλέντο που υφίσταται,καθιστά την ομάδα φαβορί για τη μία και μοναδική προνομιούχο θέση ανόδου. bball.gif
MISSING
αρα η παλατιανη αποτελει ενα απο τα φαβορι για το φετινο πρωταθλημα με τις ενισχυμενες πευκη κ κουκουβαουνες να ακολουθουν.
soouza
QUOTE(MISSING @ Sep 5 2008, 13:46 ) *
αρα η παλατιανη αποτελει ενα απο τα φαβορι για το φετινο πρωταθλημα με τις ενισχυμενες πευκη κ κουκουβαουνες να ακολουθουν.

Και το Κορωπί με τις Τσουλφά,Βαννάκη και την άλλη που δε γνωρίζω.Άρα όλα θα φανούν στην πράξη. smiley.gif
ΑΡΧΗΓΟΣ
SOOUZA μαλλον κανεις καποιο λαθος,συμφωνα με τις πληροφοριες μου εχουν αποχωρησει 5 παιχτριες απο την πευκη κ προστεθηκε μια καινουρια παιχτρια στο ροστερ της ομαδας ,το οποιο μετραει μολις 11 παιχτριες.
BASKETBALL#6
QUOTE(ΑΡΧΗΓΟΣ @ Sep 6 2008, 21:33 ) *
SOOUZA μαλλον κανεις καποιο λαθος,συμφωνα με τις πληροφοριες μου εχουν αποχωρησει 5 παιχτριες απο την πευκη κ προστεθηκε μια καινουρια παιχτρια στο ροστερ της ομαδας ,το οποιο μετραει μολις 11 παιχτριες.

Ναι κι εγώ κατι τέτοιο άκουσα! bball.gif
no_way
QUOTE(ΑΡΧΗΓΟΣ @ Sep 6 2008, 21:33 ) *
SOOUZA μαλλον κανεις καποιο λαθος,συμφωνα με τις πληροφοριες μου εχουν αποχωρησει 5 παιχτριες απο την πευκη κ προστεθηκε μια καινουρια παιχτρια στο ροστερ της ομαδας ,το οποιο μετραει μολις 11 παιχτριες.



Δε νομίζω οτι ειναι άσχημο το ρόστερ των 11 παικτριών....σε περιόδους που ομάδες μετα βίας συμπληρώνουν 8αδα!!! smile.gif
MISSING
δεν γνωριζα κατι τετοιο.οπως επισης δν μπορουμε να γνωριζουμε τους λογους αποχωρησης των παιχτριων.συμφωνα με τον προπονητη της ομαδας(οπως διαβασα σε προηγουμενο post)εχει ενισχυθει η ομαδα.επομενως μπορει κ η πευκη να διεκδικει τη μια κ μοναδικη θεση ανοδου.NO WAY,σχετικα με το ροστερ των 11 παιχτριων,θεωρω οτι ειναι μικρος αριθμος δεδομενου οτι σε πολλες ομαδες της κατηγοριας το ροστερ ξεπερναει τις 12 παιχτριες.
soouza
Kαλημέρα.Στο post μου ανέφερα πως στην Πεύκη είχαμε κάποιες αποχωρήσεις και κάποιες προσθήκες.Ότι μου μετέφερε ο προπονητής της Πεύκης προφορικώς το μετέφερα,με τη σειρά μου,γραπτώς. bball.gif
basket is life
υπαρχουν ακομα ομαδες που εχουν συμπεριληφθει στην κληρωση και που δε θα κατεβουν τελικα?
basket is life
αν και λιγο νωρις πριν δουμε τα αποτελεσματα του κυπελλου(λογικα θα υπαρξουν διορθωσις μετα!)ας δωσουμε καποια προγνωστικα

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1(δινω στην παλατιανη ενα προβαδισμα λογω της αποχης του αιολου απο το περσινο πρωταθλημα)
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (δε γνωριζω καθολου τη φιλοθεη)
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. (θα κατεβασει ομαδα η αναγεννηση?..)
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
threat45
QUOTE(basket is life @ Sep 18 2008, 22:26 ) *
αν και λιγο νωρις πριν δουμε τα αποτελεσματα του κυπελλου(λογικα θα υπαρξουν διορθωσις μετα!)ας δωσουμε καποια προγνωστικα

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1(δινω στην παλατιανη ενα προβαδισμα λογω της αποχης του αιολου απο το περσινο πρωταθλημα)
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (δε γνωριζω καθολου τη φιλοθεη)
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. (θα κατεβασει ομαδα η αναγεννηση?..)
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
Aυτά απο μένα και καλό πρωτάθλημα
basket is life
QUOTE(threat45 @ Sep 19 2008, 12:54 ) *
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 2

διπλο ο τριτων?και μαλιστα οπως εχει ακουστει με το ενισχυμενο κορωπι και εκτος εδρας?αν γνωριζετε κατι παραπανω πειτε μας! bball.gif
soouza
QUOTE(basket is life @ Sep 19 2008, 13:38 ) *
διπλο ο τριτων?και μαλιστα οπως εχει ακουστει με το ενισχυμενο κορωπι και εκτος εδρας?αν γνωριζετε κατι παραπανω πειτε μας! bball.gif

To Kορωπί κι ο Τρίτων έχουν ενισχυθεί.Για το Κορωπί τα έχουμε πει.Για τον Τρίτωνα είχαμε κάποιες αλλαγές που φαίνεται πως μπορούν να βοηθήσουν.Μένει να το δούμε και στην πράξη.Θα ήταν μέγιστο σφάλμα να πιστέψουν στα Σεπόλια πως έπαιξαν καλά με το Θρίαμβο,διότι ο τελευταίος περπάταγε.Τα μετέφερα αυτά στους ιθύνοντες του Τρίτωνα δε γνωρίζω όμως αν έγινα αντιληπτός. bball.gif
MISSING
πού βασιζετε το διπλο στο μαρουσι?εχουν γινει αλλαγες στην εστια φιλιας?
soouza
Οι πληροφορίες αναφέρουν πως η ομάδα των Κουκουβαούνων ενισχύθηκε σημαντικά από τη Βαρβέρη κι άλλες έμπειρες παίκτριες,γεγονός που την καθιστούν αυτόματα φαβορί για τη μία και μοναδική προνομιούχο θέση.Δε φνωρίζω ονόματα περαιτέρω γι αυτό θα δω την ομάδα και μετά θα εκφέρω γνώμη. bball.gif
kwstas_p
QUOTE(MISSING @ Sep 19 2008, 19:05 ) *
πού βασιζετε το διπλο στο μαρουσι?εχουν γινει αλλαγες στην εστια φιλιας?


xalara mporw na pw pire ti niki i estia filias apo to maroysi ti kiriaki.an kai kapoia stigmi prospathisan na plisiasoun to skor oi paiktries tou amarousiou i estia kratage ti diafora.mpravo sta koritsia tis estias pou ksekinisan dinamika to protathlima!!! 41.gif
BASKETBALL#6
1η Αγωνιστική







ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 59-38


ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 29-38


ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 74-28


ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 58-35


ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 65-41


ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 47-42


ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52-40
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.