Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fast Reply
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
sihainas
Ωραίο το καινούριο fast reply αλλά δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω...πατάω επάνω για να γράψω και δεν κάνει τπτ...γιατί;
Pierce
mozzila χρησιμοποιεις? κατι μου λεει οτι αυτο φταιει... γιατι και εμενα δεν μου το ανοιγει ενω οταν ανοιγω με explorer λειτουργει μια χαρα

edit: τωρα και με τον mozzila μια χαρα μου λειτουργει. wtf? γινεται με το πισι μου? tongue.gif
sihainas
mozilla χρησιμοποιώ αλλά ακόμα δεν δουλεύει sad.gif
dizzy_fingers
Εγώ χρησιμοποιώ firefox και λειτουργεί μια χαρά.
Δοκίμασες να κατεβάσεις τον τελευταίο mozilla?
teneatis
το πιθανότερο είναι να είναι ενεργοποιημένο το noscript και γι' αυτό δεν ενεργοποιεί το fast reply
sihainas
Μόλις κατέβασα την τελευταία έκδοση του firefox αλλά ακόμα τπτ... ps. δεν έχω κανένα plug-in εγκατεστημένο...
sihainas
χμ... τώρα έφτιαξε... πήγα στα options και άλλαξα σε reduced view και μετά την ξανα-άλλαξα σε extended...και για κάποιο λόγο έφτιαξε

ps. και πριν extended την είχα αλλά δεν δούλευε icon_drunk.gif
liolias
Μπραβο πολυ καλη σκεψη αυτο το fast reply γιατι βολευει πολυ περισσοτερο!
kostasvc15
Τωρα τι διαφορα εχει απο το Αντ ριπλαι;
Το ιδιο πραγμα ειναι μονο που το Αντ ριπλαι ανοιγει καινουργια σελιδα.
liolias
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 10 2007, 03:37 AM) *
Τωρα τι διαφορα εχει απο το Αντ ριπλαι;
Το ιδιο πραγμα ειναι μονο που το Αντ ριπλαι ανοιγει καινουργια σελιδα.


Η φαστ δεν εχει τα File Attachments και τα Post Icons και preview post.
Air Kef
H διαφορα τους ειναι οτι η μια ειναι....fast!

Στις σπάνιες περιπτώσεις που θες να κανεις κατι απο αυτα που αναφέρει ο λιολιας πρέπει να χρησιμοποιήσεις το σκετο (!) reply.

Σπύρο μου αρέσει παρα πολυ.Στό λέω ύστερα απο ένα μηνα αλλα δν πειράζει! biggrin.gif
kostasvc15
Και εμενα!
Καλη δουλεια Ντιζι! 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.