Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Που θα πάμε σήμερα ? ? ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
harris
Καταργω ετσιθελικα το προηγουμενο τοπικ και ανοιγω αυτο ,ωστε να λεμε εγω ,ο ντιζυ και οι υπολοιποι της παρεας μας ,που θα πηγαινουμε για μπασκετακι η για βολτα .Π.χ. ,σημερα πηγα με τον ντιζυ για μπασκετ στα γηπεδα της Γκραβας .Οποιος θελει ,κανει προταση και αν καποιος γουσταρει ,ακολουθει ......ελπιζω να εγινα κατανοητος ,γιατι ειμαι και λιγο πτωμα peace.gif

ντιζυ δεσ το ΡΜ που σου εστειλα ρε....
dizzy_fingers
Τώρα μπήκα ρε ανάπηρε tongue.gif που όλο μου κάθεσαι στη γωνία και δε μπαίνεις ποτέ μέσα.... σουτέρ tongue.gif.

Παιδιά, την Πέμπτη θα πάμε σίγουρα για μπάσκετ, δεν ξέρω αν θα είναι Παλαιό Φάληρο, ή κάπου αλλού.
Πείτε όμως ποιοί ψήνεστε.

ΥΓ: Γεια σου ρε Ντράγκαν!!! icon_drunk.gif
harris
τωρα ντραγκαν βαλει 98-100 σουτ ....τσικι τσικι .αντε παμε ρε λαλακες ..τσικι τσικι .θα τους ντειξω εγκο....(ΝΤΡΑΓΚΑΝ ΘΕΕ) .......... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

peace.gif
Warrior
Εγω φευγω αυριο! w00t.gif
Αντε,δεν αντεχω αλλο σε αυτη την πολη!9 μηνες σερι...
fast.gif

Ομως δεν θα σας μαθω μπασκετ! sad.gif
tongue.gif

Aπο Δευτερα ομως επιστρεφω...και θα ειμαι στην διαθεση σας για ιδιαιτερα μαθηματα!
19.gif
dizzy_fingers
Αααα...άρα δε μπορείς να έρθεις αύριο ε? 39.gif
Δεν πειράζει, θα τα πούμε όταν γυρίσεις.

Μη φας πολύ αρνί μόνο και μας έρθεις σαν τον Σχορτσιανίτη blink.gif !
harris
Ntizy steile moy OOOOOOOTTAANNNN ksipniseis sto kinito ,ti tha kanoume shmera giati den tha eimai online ,Tha erthei kanenas allos gia mpasketaki shmera?
dizzy_fingers
Άντε καλημέρα... icon_bored.gif

Πάμε στο Ρέστειο κατά τις 18:30, για όποιον θέλει να έρθει.
LEFTERIS733
Πατε καθολου για μπασκετ ρε;Εγω πηγα την προηγουμενη εβδομαδα μετα απο περιπου ενα χρονο που ειχα να παιξω...Προσπαθω σιγα σιγα να βρω τη φορμα μου... biggrin.gif

Τις δυο επομενες μερες εχω ρεπο απο τη δουλεια.Αμα θελετε να κανονισουμε να σας διδαξω λιγο μπασκετ... tongue.gif laugh.gif icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Παίζει ασθένεια + εξεταστική...χλωμό.
Εδώ παίζει να μην κατέβω και την Πέμπτη ΟΑΚΑ.
harris
ρεπο ?????? τι ειναι αυτο???? laugh.gif laugh.gif

καινοθργιο ανεκδοτο????? laugh.gif laugh.gif
LEFTERIS733
(ακομα) Κανουμε και κανενα ρεπο...Με τις αλλαγες σε ασφαλιστικα και λοιπα εργασιακα θεματα θα τα κοψουμε και αυτα... 68.gif
dizzy_fingers
Πήγα σήμερα για μπασκετάκι.
Στο ανοιχτό απέναντι από το Κάραβελ, δίπλα από το νοσοκομείο Α.Συγγρού.

Καλό γήπεδο αλλά δε μαζεύει κόσμο.
Ήταν πάντως ένας παππούς στην αντίπαλη ομάδα που από...15 χρονών θα πρέπει να σούταρε μόνο με ραβέρσες. Είχε απίστευτα ποσοστά ευστοχίας απ'όπου κι αν δοκίμαζε w00t.gif. Αυτό λέγεται "τελειοποίηση της κίνησης"...στο πέρασμα των δεκαετιών laugh.gif.

Πιάστηκα όμως γιατί είχα να πιάσω μπάλα κοντά ένα μήνα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.