Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια πολλά Harris!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
dizzy_fingers
Ρε συ πως γίνεται σήμερα το απόγευμα να ήσουν 18,5 και τώρα να είσαι 19???

Με αυτόν τον ρυθμό θα έχεις φτάσει στα 100 και ο σπόρτινγκ δε θα έχει ανέβει ακόμα στην Α1!!! (που και σε 100 χρόνια πάλι δε θα έχεις αυτή τη χαρά blech.gif 19.gif )

Χρόνια πολλά και να έχεις όλες τις επιτυχίες που χρειάζεσαι στη σταδιοδρομία σου. wink.gif
IraTmac
Πολύχρονος.
peka
Χρονια πολλα και απο μενα...
Εχεις πολλα χρονια ακομα μπροστα σου...!!!
harris
Ουυυυυυυυ , w00t.gif ευχαριστω πολυ παιδια για τις ευχες σας .η αληθεια ειναι οτι στα 19 μου ακομα δεν εχω σοβαρευτει και πηγαινω ακομα για μπασκετ με κατι ατομα σαν τον φιλο αντμινιστρατορα 19.gif (ετσι για να μαθεις να λες για τον Σπορτιγκ ,αλητη) .thanks icon_wave.gif

και πανω απ ολα peace.gif
NBAholic
Xρόνια πολλά, μικρέ. Σου εύχομαι να βλέπεις μπάσκετ τουλάχιστον άλλα 81 χρόνια κι ως εκ τούτου, να τα εκατοστήσεις biggrin.gif
LEFTERIS733
Χρονια πολλα!!!



peace.gif

19.gif
stormy
αν και λιγάαακι καθυστερημένη unsure.gif ...
...χρόνια πολλά Χαρούλη 6.gif wink.gif
harris
thank you mya dear stormy.καλιο αργα παρα ποτε λεει ο σοφος λαος tongue.gif tongue.gif biggrin.gif
Warrior
rolleyes.gif

Χρονια πολλα Χαρη!!!!

icon_tomato.gif

Οτι επιθυμεις,φιλε...
harris
η ντοματα που κολλαει ΡΕ???????ευχαριστω πολυ φιλε μου.....
Warrior
Στο σωστο μου timing!! blink.gif
biggrin.gif
harris
ααααααα....γιατι προς στιγμην πιστεψα οτι κατευθυνοταν προς την μουρη μου(αφου η αληθεια ειναι οτι εσκυψα να την αποφυγω)lol lol lol lol
greece4
an k arketa ka8usterhmenh, xronia sou polla harri!!!

(sorry, eleipa... )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.