Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γεια σας και από εμένα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Dimitris
Σας χαιρετώ κι εγώ από τον Κορυδαλλό.
chinaski
Χρονια πολλα καλη χρονια σε χαιρετο και σου ευχομε καλα ποστ.


Δεν πιστευο να ΜΗΝ εισαι Αρης torture.gif torture.gif torture.gif
dizzy_fingers
Κάτσε να μαντέψω... από κορυδαλλό...τον λένε Δημήτρη...
Ε σωστά! Δε γίνεται να μην είναι Άρης!!! blech.gif 40.gif

Καλώς ήρθες φίλε Δημήτρη και μη δίνεις σημασία στον chinaski...κάτι έχει πιεί σήμερα (πες μας κανά 4στιχο icon_drunk.gif tongue.gif ) και δίνει ρεσιτάλ.

Καλά ποστ και σου εύχομαι να βρεις το διαδικτυακό μπασκετικό σπίτι σου εδώ!
Warrior
Ναι ρε chinaski...
Δωσε και σε μας λιγο που ειμαστε στις ξενερες!!! sad.gif

tongue.gif

Καλως τον φιλο! icon_wave.gif


A!!!!
Dizzy ugly_tocktock.gif ,ειμαστε παντου!! tongue.gif
harris
καλως ηρθες φιλε μας .καλα ποστς να εχεις και υγεια για να τα λεμε
emperor
Καλωσήρθες φίλε και καλά post.Και όπως είπε ο chinaski δεν πιστεύω να μην είσαι ΑΡΗΣ biggrin.gif
mentat
Καλώς τον φίλο. Καλά post ...
chinaski
Αμαν ειχα καλη διαθεση χτες και εσεις αρχισατε να μου ζητατε.....Rizzla αμεσος. biggrin.gif biggrin.gif

I am natural highhhhhhhhhhhhhh
Warrior
A!!!

wub.gif

Eκτος και αν ο καλος καιρος(ο ποιος?? huh.gif ) της Αγγλιας σου ανοιξε την διαθεση.. blink.gif
tongue.gif
chinaski
χεχεχεχε


Ερχετε καλοκαιρι ρε. Αυτο και μονο με φτιαχνει biggrin.gif . Εχω να κατεβω απο δεκεβρη Ελλαδα και οσο νανε ανυπομονο να κατεβω. Τελη Μαιου κατεβαινω. ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
dizzy_fingers
Άντε, με το καλό την επιστροφή φιλαράκι (μου έχεις φτιάξει το κέφι απίστευτα σήμερα με τα ποστ σου biggrin.gif ).
Warrior
QUOTE (chinaski @ Apr 13 2005, 05:57 PM)
χεχεχεχε


Ερχετε καλοκαιρι ρε. Αυτο και μονο με φτιαχνει  biggrin.gif . Εχω να κατεβω απο δεκεβρη Ελλαδα και οσο νανε ανυπομονο να κατεβω. Τελη Μαιου κατεβαινω. ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ

Eτσι εξηγουνται ολα...!!!

Πως να αντεξεις εκει πανω τοσο καιρο...Σαλευεις!! 24.gif
tongue.gif
Δεν συνεπεσε και το Πασχα φετος,ε;; biggrin.gif

Eτσι και ο αδερφος μου,κοντεψε να παθει ζημια(ειχε καθισει και το καλοκαιρι εκει
πανω.. ohmy.gif )...ενα μηνα εκανα να τον συνεφερω!!
chinaski
λολ τα εχω φαει και εγω τα καλοκαιρια μου εδω πανω.Εχω σαλεψει προ πολλου tongue.gif

και εφοσον η κατασταση δεν γινετε να χειροτερεψει κοιταω να το ευχαριστιεμε τοθλαχιστον torture.gif torture.gif hammer.gif hammer.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.