Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 1o EUROSTAR
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Pages: 1, 2, 3
oh bane bane
Προσπαθώ να κλείσω εισιτήριο μέσω mail στο helbasket@otenet.gr αλλά μου εμφανίζει ότι δεν υπάρχει αυτή η διεύθυνση...

Τι πρέπει να κάνω σ' αυτήν τη χώρα για να δουλέψει σωστά το δημόσιο;;;;;... shot.gif
trefoil 13
Εγώ έχω στείλει μέιλ αλλά ακόμα περιμένω απάντηση...
basket4
και εγω εστειλα και μου ηρθαν κατι παραξενα σηματακια και σκατουλιτσες...δεν πολυκαταλαβα..
και δεν ξερω πως το αλλαζουν κιολας...
μηπως ειναι καλυτερο να παρουμε ενα τηλεφωνακι??γιατι δεν το κοβω να βρικσουμε αλλιως
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Jun 14 2007, 08:01 PM) *
μηπως ειναι καλυτερο να παρουμε ενα τηλεφωνακι??γιατι δεν το κοβω να βρικσουμε αλλιως

Αυτό περιμένουμε να κάνεις... 45.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Jun 14 2007, 08:03 PM) *
Αυτό περιμένουμε να κάνεις... 45.gif

εγω ειμαι μια πολυασχολη κοπελα...οποτε μπορω θα παρω..ασε που κανονικα πρεπει αυτοι να με παρουν πρωτοι να με ρωτησουν αν θελω σαν επισημο προσωπο που ειμαι biggrin.gif
losers can win
QUOTE(oh bane bane @ Jun 14 2007, 03:55 PM) *
Προσπαθώ να κλείσω εισιτήριο μέσω mail στο helbasket@otenet.gr αλλά μου εμφανίζει ότι δεν υπάρχει αυτή η διεύθυνση...

Τι πρέπει να κάνω σ' αυτήν τη χώρα για να δουλέψει σωστά το δημόσιο;;;;;... shot.gif


Nα μετακομίσεις laugh.gif
Τη μέρα του αγώνα δεν θα πουλάνει στα εκδοτήρια;;
Η φοβαστε μην εξαντληθούν ;; w00t.gif
oh bane bane
Τελικώς πήρα τηλέφωνο τους "Πελαργούς" και έκλεισα.

Γιατί να μην εξαντληθούν δεν κατάλαβα;;

Την πρωταθλήτρια Ευρώπης θα πας να δεις με τους καλύτερους Ευρωπαίους.

Δηλαδή το Ελλάδα-Τατζικιστάν στο ποδόσφαιρο αξίζει περισσότερο να δώσεις είκοσι ευρώ και να πας να το δεις;;;
man10
Εγω θελω να εξαντληθουν γιατι θα ειναι μια γιορτη του μπασκετ,και με την παρουσια του ο κοσμος θα κανει και αυτος ενα δωρο στους διεθνεις οι οποιοι τοσα πολλα του εχουν προσφερει.
nikefalin
QUOTE(man10 @ Jun 16 2007, 11:15 AM) *
Εγω θελω να εξαντληθουν γιατι θα ειναι μια γιορτη του μπασκετ,και με την παρουσια του ο κοσμος θα κανει και αυτος ενα δωρο στους διεθνεις οι οποιοι τοσα πολλα του εχουν προσφερει.

Σωστά όλα αυτά αλλά και η ληστρική επιδρομή της κατά τ'άλλα "λαικής" ΕΟΚ (Έτσι όπως την ευαγγελίζεται ο πρόεδρος της FIBA Europe) με τιμές 20 & 40 Ευρώ για ένα φιλικό εκτός σεζόν , δηλαδή καθαρά πανηγυρτζιδίκου χαρακτήρα αγγίζει τα όρια της φαιδρότητας.
Όταν όλο το χειμώνα πληρώνουμε 10 ευρουλάκια για να βλέπουμε Ευρωλίγκα, όταν στη Γρανάδα βλέπεις με 20 Ευρώ και την Εθνική και το άλλο παιχνίδι του ομίλου ( για το επερχόμενο Ευρωμπάσκετ λέω), τότε αυτές οι τιμές από αυτούς που τις όρισαν είναι ανέκδοτο. Δεν είναι το θέμα αν έχει κάποιος το 20αρικο ή το 40αρι, αλλά το πως αντιμετωπίζεται ένα παιχνίδι επαναλαμβάνω πανυγηρικού χαρακτήρα.
Προφανώς ο κόσμος θα πάει γιατί αγαπά τους παίκτες και την ομάδα και αυτό "εκμεταλλευεται" η ομοσπονδία που κάθε άλλο παρά πτωχή είναι ( παίρνει τη μεγαλύτερη πλέον κρατική επιχορήγηση αφού στο ποδόσφαιρο τα χουν τσουγκρίσει κανονικά με το κράτος) και έχει ένα ζηλευτό χορηγικό πρόγραμμα.
oh bane bane
QUOTE(nikefalin @ Jun 16 2007, 11:27 AM) *
Όταν όλο το χειμώνα πληρώνουμε 10 ευρουλάκια για να βλέπουμε Ευρωλίγκα, όταν στη Γρανάδα βλέπεις με 20 Ευρώ και την Εθνική και το άλλο παιχνίδι του ομίλου ( για το επερχόμενο Ευρωμπάσκετ λέω), τότε αυτές οι τιμές από αυτούς που τις όρισαν είναι ανέκδοτο. Δεν είναι το θέμα αν έχει κάποιος το 20αρικο ή το 40αρι, αλλά το πως αντιμετωπίζεται ένα παιχνίδι επαναλαμβάνω πανυγηρικού χαρακτήρα.


Δηλαδή τα παιχνίδια της Ευρωλίγκα είναι πιο ελκυστικά από αυτό το ματς; Εδώ θα είναι η αφρόκρεμα της Ευρωλίγκα. Νομίζω πως είναι λάθος να κρίνουμε έναν αγώνα μόνο από το πόσο ενδιαφέρον θα έχει το αποτέλεσμα. Μιλάμε για Εθνική Ελλάδος και Μικτή Ευρώπης! Εστω κι αν οι ΝΒΑερς θα λείπουν στην πλειοψηφία τους. Χωρίς να παίρνω το μέρος της evilmonkey.gif ΕΟΚ , θεωρώ ότι το εισιτήριο έχει λογική τιμή. Ιδιαίτερα όταν δίνουμε τα ίδια για τα ανεκδιήγητα παιχνίδια του ελληνικού ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος...

Αλλωστε και η ζήτηση απ' ότι μαθαίνω δικαιολογεί αυτήν την τιμή.
enypnio
lete na ginei sold out? den yparhei periptosi na vroume sto OAKA kat eytheian? episis apo politeiria polontai?
nikefalin
QUOTE(oh bane bane @ Jun 16 2007, 04:12 PM) *
Δηλαδή τα παιχνίδια της Ευρωλίγκα είναι πιο ελκυστικά από αυτό το ματς; Εδώ θα είναι η αφρόκρεμα της Ευρωλίγκα. Νομίζω πως είναι λάθος να κρίνουμε έναν αγώνα μόνο από το πόσο ενδιαφέρον θα έχει το αποτέλεσμα. Μιλάμε για Εθνική Ελλάδος και Μικτή Ευρώπης! Εστω κι αν οι ΝΒΑερς θα λείπουν στην πλειοψηφία τους. Χωρίς να παίρνω το μέρος της evilmonkey.gif ΕΟΚ , θεωρώ ότι το εισιτήριο έχει λογική τιμή. Ιδιαίτερα όταν δίνουμε τα ίδια για τα ανεκδιήγητα παιχνίδια του ελληνικού ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος...

Αλλωστε και η ζήτηση απ' ότι μαθαίνω δικαιολογεί αυτήν την τιμή.

Εξαρτάται το τι κριτήρια χρησιμοποιείς για να αξιολογείς τα παιχνίδια. Πάντως αυτή η αφρόκρεμα που λες με Βαν Ντερ Σπίγκελ και Ζεβροσένκο να μη πω τι θυμίζει. Ευτυχώς θα δούμε λίγο Πέτζα, λίγο Μπόντι ...

Η τιμή του εισιτηρίου είναι καθαρά κερδοσκοπική από πλευράς της πιο εύρωστης ομοσπονδίας της χώρας μας. όσο για τη ζήτηση...καλό και αυτό που λες tongue.gif

Θεωρητικά πάντα και για να δίνεις κύρος σ'έναν θεσμό κοιτάς να έχεις συμμετοχή των καλύτερων και να μη γίνεται σε "νεκρή εποχή". Σε αυτά τα 2 ζητήματα αποτύχαμε λίγο ως Βασιλακόπουλοι. Σκέψου μόνον αυτό. Οι τελικοί του πρωταθλήματος μας (όπως και του Ισπανικού και του Ιταλικού) δεν έχουν ακόμα τελειώσει. Οι παίκτες μας λοιπόν θα θυσιάσουν ένα μέρος από τις κυριολεκτικά πολύτιμες διακοπές που είναι άκρως απαραίτητες μετά από μια εξαντλητική σεζόν. όποτε και θα παρουσιαστούν όλοι χαλαροί , μην τύχει και κάποιο απρόοπτο προετοιμασία έρχεται μετά στο Καρπενήσι....
Άρα πλην του πανηγυριού δεν υπάρχει καμμία άλλη λογική για αυτό το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Για να μην γκρινιάζω βέβαια..κάθε αρχή και δύσκολη σε τέτοιους θεσμούς. Αν θυμηθώ το πρώτο ελληνικό Ολ Σταρ ήταν ...εξίσου καλά οργανωμένο smiley.gif
oh bane bane
Δεν διαφωνώ με το άτυχο της χρονικής στιγμής, απλά πρέπει κάποτε στην Ελλάδα να εκτιμούμε λίγο και το πανηγυράκι...

QUOTE(nikefalin @ Jun 17 2007, 12:32 AM) *
Για να μην γκρινιάζω βέβαια..κάθε αρχή και δύσκολη σε τέτοιους θεσμούς. Αν θυμηθώ το πρώτο ελληνικό Ολ Σταρ ήταν ...εξίσου καλά οργανωμένο smiley.gif


Λες να σπάσει κανείς την μπασκέτα πάλι;...

Μπα, αφού δεν παίζει ο Μπατίστ....
nikefalin
QUOTE(oh bane bane @ Jun 18 2007, 12:09 PM) *
Δεν διαφωνώ με το άτυχο της χρονικής στιγμής, απλά πρέπει κάποτε στην Ελλάδα να εκτιμούμε λίγο και το πανηγυράκι...

Το εκτιμώ δεόντως ως φίλαθλος του μπάσκετ, αλλά αν ήμουν παίκτης θα σιχτίριζα για την εποχή που το βάλανε.
man10
QUOTE(nikefalin @ Jun 18 2007, 09:55 AM) *
Το εκτιμώ δεόντως ως φίλαθλος του μπάσκετ, αλλά αν ήμουν παίκτης θα σιχτίριζα για την εποχή που το βάλανε.

Υποτιθεται οτι συμπιπτει καπως και με το 87...

Αλλα οντως,φανταζεστε Διαμαντιδη-Χατζηβρεττα-Τσαρτσαρη-ντικουδη-Βασιλοπουλο κ.λ μετα απο αυτους τους τελικους να εχουν καποια ορεξη να παιξουν μπασκετ?



Εγω παντως οχι...
PanosIlio
Λοιπόν επειδή χαρήκαμε πολύ με την άνοδο του Ελληνικού μπάσκετ με τις επιτυχίες της
Εθνικής και με τους καταπληκτικούς τελικούς που βλέπουμε αυτό τον καιρό ας δούμε λίγο και τα άσχημα, γιατί κάποιοι ακόμα μάλλον ζούνε σε παλαιολιθικές εποχές.

Η διοργάνωση, το Eurostar εννοώ, είναι της FIBA Europe, του Βασιλακόπουλου δλδ, σε συνεργασία με την ΕΟΚ εφόσον η Εθνική μας είναι η πρωταθλήτρια Ευρώπης άρα το παιχνιδάκι θα γίνει εδώ.

Yπεύθυνη για την διοργάνωση φέτος είναι η ΕΟΚ υπό την αιγίδα της FIBA Europe. Aποφασίσαν λοιπόν, κακώς κατ'εμε, να γίνει η διάθεση των εισιτηρίων μέσω email. Κούνια που τους κούναγε, και μάλιστα η διάθεση των εισιτηρίων θα γινόταν από τις 25 και μετά, αφού είχαν γίνει κρατήσεις.

Έστειλα 2 mail και φυσικά δεν έλαβα καμιά απάντηση, σιγά μην είχε οργανωμένη μηχανοργάνωση η ΕΟΚ. Αποφάσισα σήμερα να πάρω τηλέφωνο, όπως και έκανα πριν περίπου 5 λεπτά. Ακολουθεί ο εξής διάλογος:

QUOTE
ΕΟΚ: Ναι (ούτε καν μια καλημέρα, ούτε καν καλέσατε στα γραφεία της ΕΟΚ, ούτε καν πως μπορώ να σας βοηθήσω κτλ κτλ)

ΕΓΩ: Ονομάζομαι τάδε θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με εισιτήρια για το φιλικό στις 30 του μηνός

ΕΟΚ: Την Πέμπτη 9 με 2

ΕΓΩ: Τι την Πέμπτη 9-2, στην ανακοίνωση σας λέγατε πως γίνονται κρατήσεις μέσω email και...

ΕΟΚ: (...με διακόπτει) Την Πέμπτη 9 με 2, δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει... και το κλείνει.


Τώρα πείτε μου ποιος ήταν αυτό ο απερίγραπτος τύπος που σηκώνει τηλέφωνα στα γραφεία της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης και συμπεριφέρεται έτσι σε πελάτη? Υπάλληλος? Θυρωρός? Τηλεφωνητής? Επιστάτης? Καφετζής?

Έτσι θα πάει μπροστά το Ελληνικό Μπάσκετ? και μην μου πείτε ότι είμαι πολύ δραματικός, η δουλειά μου είναι η πληροφορική, αν ρε φίλε αποφάσισες έτσι να πουλήσεις εισιτήρια τότε κάνε το σωστά.

Δεν μπορείς? Δεν έχεις το απαραίτητο ανθρώπινο δυναμικό? Ακολούθησε την πεπατημένη, 2 γκισέδες στο ΟΑΚΑ, ανακοίνωσε και ημερομηνίες και ώρες και τέρμα.

Γιατί τέτοια ξεφτίλα? Γιατί τέτοια αντιμετώπιση σε κάποιον ο οποίος θέλει να πάει να δει τον αγώνα?

Ούτε μια τηλεφωνήτρια, κάτι ρε παιδάκι μου, να σε ενημερώνει που πήρες και να σε καθοδηγήσει, να σε συνδέσει κάπου αλλού ή έστω να σου δώσει εκείνη την πληροφορία.

Εγώ εργάζομαι, ο κολλητός μου εργάζεται, ποιος θα πάει να πάρει τα εισιτήρια?

Ξεφτίλα ντροπή και αίσχος. Αν τέτοια είναι η Ομοσπονδία να την χαίρονται οι καρεκλοκένταυροι. Μου θέλανε και με email αν είναι δυνατόν. Ανάθεμα και αν κάποιος εκεί μέσα ξέρει να χειρίζεται ηλεκτρονικό υπολογιστή.

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
soz
Έχεις δοκιμάσει να συνενοηθείς με μια δημόσια υπηρεσία;; biggrin.gif biggrin.gif

Δίκιο έχεις,απλά μην νομίζεις οτι δεν υπάρχουν και (πάαρα πολύ ) χειρότερα!!

Ας τα βάλουν στον κ**λο τους τα εισιτήρια
nikefalin
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Jun 19 2007, 11:05 AM) *
Λοιπόν επειδή χαρήκαμε πολύ με την άνοδο του Ελληνικού μπάσκετ με τις επιτυχίες της
Εθνικής και με τους καταπληκτικούς τελικούς που βλέπουμε αυτό τον καιρό ας δούμε λίγο και τα άσχημα, γιατί κάποιοι ακόμα μάλλον ζούνε σε παλαιολιθικές εποχές.

Η διοργάνωση, το Eurostar εννοώ, είναι της FIBA Europe, του Βασιλακόπουλου δλδ, σε συνεργασία με την ΕΟΚ εφόσον η Εθνική μας είναι η πρωταθλήτρια Ευρώπης άρα το παιχνιδάκι θα γίνει εδώ.

Yπεύθυνη για την διοργάνωση φέτος είναι η ΕΟΚ υπό την αιγίδα της FIBA Europe. Aποφασίσαν λοιπόν, κακώς κατ'εμε, να γίνει η διάθεση των εισιτηρίων μέσω email. Κούνια που τους κούναγε, και μάλιστα η διάθεση των εισιτηρίων θα γινόταν από τις 25 και μετά, αφού είχαν γίνει κρατήσεις.

Έστειλα 2 mail και φυσικά δεν έλαβα καμιά απάντηση, σιγά μην είχε οργανωμένη μηχανοργάνωση η ΕΟΚ. Αποφάσισα σήμερα να πάρω τηλέφωνο, όπως και έκανα πριν περίπου 5 λεπτά. Ακολουθεί ο εξής διάλογος:
Τώρα πείτε μου ποιος ήταν αυτό ο απερίγραπτος τύπος που σηκώνει τηλέφωνα στα γραφεία της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης και συμπεριφέρεται έτσι σε πελάτη? Υπάλληλος? Θυρωρός? Τηλεφωνητής? Επιστάτης? Καφετζής?

Έτσι θα πάει μπροστά το Ελληνικό Μπάσκετ? και μην μου πείτε ότι είμαι πολύ δραματικός, η δουλειά μου είναι η πληροφορική, αν ρε φίλε αποφάσισες έτσι να πουλήσεις εισιτήρια τότε κάνε το σωστά.

Δεν μπορείς? Δεν έχεις το απαραίτητο ανθρώπινο δυναμικό? Ακολούθησε την πεπατημένη, 2 γκισέδες στο ΟΑΚΑ, ανακοίνωσε και ημερομηνίες και ώρες και τέρμα.

Γιατί τέτοια ξεφτίλα? Γιατί τέτοια αντιμετώπιση σε κάποιον ο οποίος θέλει να πάει να δει τον αγώνα?

Ούτε μια τηλεφωνήτρια, κάτι ρε παιδάκι μου, να σε ενημερώνει που πήρες και να σε καθοδηγήσει, να σε συνδέσει κάπου αλλού ή έστω να σου δώσει εκείνη την πληροφορία.

Εγώ εργάζομαι, ο κολλητός μου εργάζεται, ποιος θα πάει να πάρει τα εισιτήρια?

Ξεφτίλα ντροπή και αίσχος. Αν τέτοια είναι η Ομοσπονδία να την χαίρονται οι καρεκλοκένταυροι. Μου θέλανε και με email αν είναι δυνατόν. Ανάθεμα και αν κάποιος εκεί μέσα ξέρει να χειρίζεται ηλεκτρονικό υπολογιστή.

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

όλα μια ιδέα είναι. Και μένα έτσι μου απάντησαν χτες, 9-3 μου είπαν από Πέμπτη στα γραφεία της ΕΟΚ στο ΟΑΚΑ απέναντι από το κλειστό του μπάσκετ (ανεβαίνωντας τα σκαλιά από το πάρκιν προς το γήπεδο φαίνονται στα αριστερά). Κι εγώ θα αγγαρέψω έναν φίλο μου που μένει κοντά να πάει (και δεν δουλεύει πρωινές ώρες)

Οι ομοσπονδίες έτσι λειτουργούν στην Ελλάδα πάντως. Κάκιστα βέβαια γιατί συντηρούνται με τα λεφτά μας.
Το μόνο άσχημο είναι πως η ΕΟΚ έχει λεφτά και αρκετά μάλιστα , απλά αυτή η προχειρότητα είναι εκ των ουκ άνευ όσα λεφτά και να έχει η ομοσπονδία.
PanosIlio
Συμφωνώ και με τους δύο σας.

Και εγώ σε μια εταιρεία που ανήκει στο ευρύτερο δημόσιο τομέα εργάζομαι αλλά ρε παιδιά όχι κι έτσι.

Όχι να μου απαντάει ο ταβερνιάρης στο τηλέφωνο, χωρίς ίχνος ευγένειας και μάλιστα να μου κλείνει το τηλέφωνο.

Αν το προϊόν το οποίο διαχειρίζεσαι, και μιλάμε ότι η Ομοσπονδία αυτή είναι υπεύθυνη για την Εθνική Ελλάδος, την καλύτερη Εθνική στην Ευρώπη τα τελευταία 2 χρόνια με τον καλύτερο Ευρωπαίο παίχτη για το 2006 και τόσους άλλους. Όταν λοιπόν το προϊόν σου είναι τόσο καλό που διαφημίζεται από μόνο του τι μένει να κάνεις εσύ?

Να βελτιώσεις τις υπηρεσίες σου. Προς τους πελάτες, εμάς, και προς τις άλλες εθνικές, τις μικρότερες. Το λιγότερο που μπορούν να κάνουν είναι, μιας και η Eurobank καλώς ή κακώς έχει αναλάβει το μάρκετινγκ της Εθνικής ανδρών, να βελτιώσουν τη λειτουργία τους σε όλους τους άλλους τομείς.

Αυτό συμπεριλαμβάνει τη σωστή διοργάνωση τέτοιων γεγονότων και την εξυπηρέτηση του κόσμου που θέλει να απολαύσει τον συγκεκριμένο αγώνα και όλα τα παραλειπόμενα.

Δηλαδή αν η οργάνωση είναι τόσο κακή σε αυτό τον τομέα, στη διαφήμιση του γεγονότος αυτού αλλά και στην διάθεση των εισιτηρίων τότε τι να περιμένουμε όλοι εμείς που θέλουμε και ελπίζουμε να πάμε στο γήπεδο?

Τσαπατσουλιές και μόνο αυτό. Και από την άλλη θα έχουμε έναν Βασιλακόπουλο που για προσωπικό του όφελος, όπως κάνει τόσα χρόνια, θα προσπαθεί να προβάλει τον εαυτό ως δημιουργό και εκτελεστή αυτής της διοργάνωσης, μη χέσω.

Ξανά ντροπή ντροπή ντροπή shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Hakeem
Ντροπή η ΕΟΚ? Και ο Βασιλακόπουλος? χαχαχαχαχαχαχα, δεν ξέρουν καν τι σημαίνει η λέξη
nikefalin
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Jun 19 2007, 12:19 PM) *
Τσαπατσουλιές και μόνο αυτό. Και από την άλλη θα έχουμε έναν Βασιλακόπουλο που για προσωπικό του όφελος, όπως κάνει τόσα χρόνια, θα προσπαθεί να προβάλει τον εαυτό ως δημιουργό και εκτελεστή αυτής της διοργάνωσης, μη χέσω.

Ξανά ντροπή ντροπή ντροπή shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Μα το πρόχειρο και οφελιμιστικό της διοργάνωσης φαίνεται από την εποχή που διάλεξε να τον κάνει, γράφωντας στα τέτοια του τους παίκτες. Ο κυρ -γιώργος που κόπτεται για τα ιδεώδη του αθλητισμού (και από την άλλη βάζει χορηγούς στην Εθνική με πολλά άμεσα & έμμεσα έσοδα) τιμολογεί το κακοπρογραματισμένο πανηγύρι με 20 Ευρώ ελάχιστη τιμή.
Εδώ ακόμα και το Ακρόπολις έχει 10 Ευρώ και γίνεται σε εποχή που τα φιλικά έχουν νόημα. Anyway, ως συνήθως κοιτούν να εκμεταλλευτούν την αγάπη του κόσμου. Απλά ...εδώ είμαστε...να δείτε που και πως θα μοιραστούν "προσκλήσεις" κλπ biggrin.gif biggrin.gif
aopkv
κατω τα χερια απο τον σωληνα..!!!!!
basket4
20/6/2007
Εισιτήρια 1ου Eurostar
Η προπώληση των εισιτηρίων για το 1ο Eurostar που θα πραγματοποιηθεί στις 30 Ιουνίου στο ΟΑΚΑ μεταξύ της Εθνικής Ανδρών και τη Μικτής Ευρώπης συνεχίζεται. Οι τιμές των εισιτηρίων είναι 40 και 20 ευρώ και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να τα προμηθεύονται από τα γραφεία της Ε.Ο.Κ. στο ΟΑΚΑ, Κηφισίας 37 (δίπλα στο αστυνομικό τμήμα) καθημερινά 9π.μ.-5μ.μ. και το Σάββατο 10π.μ. – 2μ.μ
basket4
21/6/2007
ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ EUROSTAR
Όσοι έχουν κάνει ήδη κράτηση εισιτηρίων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μπορούν να παραλάβουν τα εισιτήριά τους από τα Γραφεία της ΕΟΚ στο ΟΑΚΑ (δίπλα στο Αστυνομικό Τμήμα-ισόγειο) καθημερινά 09.00-17.00, Σάββατο και Κυριακή 10.00-14.00. Η παραλαβή θα γίνεται μέχρι και την Πέμπτη 28/06/2007....
grigoris
Εν τω μεταξύ ο ΑΝΤ1 συνεχίζει να διαφημίζει τον αγώνα της Εθνικής κόντρα στη Μεικτή Ευρώπης των Γκασόλ,Νοβίτσκι,Στογιάκοβιτς.Ας τους πει κάποιος πως μόνο στο τρίτο έπεσαν μέσα...
basket4
QUOTE(grigoris @ Jun 21 2007, 02:03 PM) *
Εν τω μεταξύ ο ΑΝΤ1 συνεχίζει να διαφημίζει τον αγώνα της Εθνικής κόντρα στη Μεικτή Ευρώπης των Γκασόλ,Νοβίτσκι,Στογιάκοβιτς.Ας τους πει κάποιος πως μόνο στο τρίτο έπεσαν μέσα...


24.gif 24.gif 24.gif
PanosIlio
QUOTE(grigoris @ Jun 21 2007, 02:03 PM) *
Εν τω μεταξύ ο ΑΝΤ1 συνεχίζει να διαφημίζει τον αγώνα της Εθνικής κόντρα στη Μεικτή Ευρώπης των Γκασόλ,Νοβίτσκι,Στογιάκοβιτς.Ας τους πει κάποιος πως μόνο στο τρίτο έπεσαν μέσα...


Άσε τον τρελό στην τρέλα του και μην του λες αλήθεια smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Τώρα μίλαγα στο τηλέφωνο και δεν μπορεί να πάει κάποιος να πάρει εισιτήρια πρωί. Το πιθανότερο είναι αν υπάρχει όρεξη εκείνη την ημέρα, γιατί με έχουν ξενερώσει γενικώς, να πάμε και να πάρουμε εισιτήρια από εκεί.
basket4
21/6/2007
Ο ΙΜΠΡΑΗΜ ΚΟΥΤΛΟΥΑΪ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟ 1ο EUROSTAR
«Καλή ατμόσφαιρα, αλλά και νίκη»!

Δεν είναι απλά ένας από τους καλύτερους Ευρωπαίους παίκτες. Ο Ιμπραήμ Κουτλουάι είναι κάτι παραπάνω από αυτό. Είναι σύμβολο για το μπάσκετ της Τουρκίας, είναι σύμβολο για μια ξεχωριστή σχέση που μπορεί να έχουν δύο χώρες, είναι ένας πραγματικός σταρ με ότι καλό συνεπάγεται αυτό του αθλήματος. Και στο κάλεσμα της μικτής Ευρώπης για έναν αγώνα που θα γίνει σε μια πόλη και ένα γήπεδο που αγαπάει ξεχωριστά δεν θα μπορούσε να πει όχι. Η απάντησή του ήταν καταφατική και ο Ίμπο θα είναι «παρών» στις 30 Ιουνίου στη μεγάλη γιορτή του ευρωπαϊκού μπάσκετ.

- Τι σημαίνει για έναν μπασκετμπολίστα να παίρνει μέρος σε έναν τέτοιον αγώνα;
«Είναι σίγουρα πολύ μεγάλη τιμή. Έχω παίξει ξανά και υπήρχε μια κοινή συνισταμένη στους αγώνες αυτούς για μένα. Σε όλα τα παιχνίδια ήμουν ενθουσιασμένος, χαρούμενος. Και περιμένω όλα αυτά τα συναισθήματα να είναι ακόμη πιο έντονα σε αυτόν τον αγώνα. Γιατί παίζω στην Αθήνα, μια πόλη που ξέρω και αγαπάω, στο ΟΑΚΑ, ένα γήπεδο που έχω παίξει!»
- Δεν αισθάνεσαι κουρασμένος μετά από μια γεμάτη χρονιά για να αγωνιστείς σε ένα τέτοιο αγώνα;
«Υπάρχει κούραση, σταματάω για λίγες μέρες τις διακοπές μου, αλλά ξέρεις, όταν πρόκειται για έναν τέτοιο αγώνα δεν σκέφτομαι ούτε κούραση, ούτε διακοπές. Είναι πάντα ξεχωριστό συναίσθημα να βρίσκεσαι με τους καλύτερους, να παίζουμε όλοι μαζί. Υπάρχει καλό κλίμα και πιστέψτε δεν έχω κανένα πρόβλημα να κάνω ένα διάλειμμα από τις διακοπές για να βρεθώ στην Αθήνα».
- Πιστεύεις ότι είναι σωστή η απόφαση της FIBA Europe να κάνει θεσμό ξανά αυτόν τον αγώνα;
«Ναι! Πολύ σωστή και καλή απόφαση. Και για μένα ίσως να ήταν καλύτερα να γίνεται όχι κάθε δύο χρόνια όπως είναι η σκέψη αυτή τη στιγμή, αλλά κάθε χρόνο, με τη λήξη των εθνικών πρωταθλημάτων. Να γίνεται κάθε χρόνο. Είναι καλό για όλους. Τους παίκτες, τον κόσμο και πάνω από όλα για το μπάσκετ, γιατί σε όλους αρέσει να βλέπουν τους καλούς παίκτες να αγωνίζονται όλοι μαζί χωρίς άγχος».
- Χωρίς άγχος και χωρίς τρόπαιο στο τέλος. Θέλεις τη νίκη παρόλα αυτά;
«Εννοείται! Ξέρω ότι είναι ένας αγώνας όπου η νίκη δεν αντιστοιχεί σε κάτι. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θέλουμε και να νικήσουμε. Δεν έχει σημασία αν είναι φιλικό, επίσημο ή οτιδήποτε άλλο. Όταν μπεις στο γήπεδο πάντα προσπαθείς για τη νίκη. Αυτό είναι που ζητάς. Και αυτό θέλω και αυτή τη φορά και πιστεύω ότι ισχύει για τον κάθε παίκτη που θα μπει στο γήπεδο ξεχωριστά!»
- Θα αγωνιστείς απέναντι στην Εθνική Ελλάδας, μια ομάδα την οποία γνωρίζεις, της οποίας πολλούς παίκτες γνωρίζεις και έχετε υπάρξει συμπαίκτες. Δημιουργεί ένα ξεχωριστό συναίσθημα για σένα αυτό;
«Είναι μεγάλη χαρά για μένα. Αυτό μόνο. Θα είναι πολύ ενδιαφέρον να ξαναδώ αυτά τα παιδιά, να παίξω απέναντι στην Ελλάδα. Ανυπομονώ να έρθω στην Αθήνα, να τους δω ξανά όλους».
- Και τον Ομπράντοβιτς του οποίου θα ξαναγίνεις παίκτης για 40 λεπτά.
«Είναι εκπληκτικό το συναίσθημα. Όλοι ξέρουν πώς νιώθω γι’ αυτόν. Θέλω πολύ να τον δω. Είναι ένας μεγάλος προπονητής και κατά κάποιον τρόπο μου λείπει. Χαίρομαι που θα ξανασυναντηθούμε!»
- Στον αγώνα θα τιμηθεί και ο Θοδωρής Παπαλουκάς με το βραβείο του καλύτερου παίκτη της Ευρώπης, σύμφωνα με τη FIBA Europe. Τι γνώμη έχεις γι’ αυτόν;
«Το αξίζει, γιατί τα τελευταία χρόνια έχει κατακτήσει τα πάντα με την ΤΣΣΚΑ και την Εθνική Ομάδα. Μου αρέσει ως παίκτης γιατί πρώτα από όλα παίζει για την ομάδα του και του αρέσει να κάνει τους συμπαίκτες του χαρούμενους και κάθε ομάδα χρειάζεται τέτοιους παίκτες. Ακόμη και ως έκτος παίκτης είναι πρωταγωνιστής, είναι πολύ έξυπνος, ξέρει το ευρωπαϊκό μπάσκετ και είναι καλός παίκτης».
- Τι θα έλεγες στον κόσμο που θέλει να έρθει;
«Να έρθουν για να απολαύσουν ένα όμορφο παιχνίδι, χωρίς την πίεση της νίκης, σε μια πραγματικά όμορφη ατμόσφαιρα. Να απολαύσουν μια γιορτή του μπάσκετ».
nikefalin
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Jun 21 2007, 03:04 PM) *
Άσε τον τρελό στην τρέλα του και μην του λες αλήθεια smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Τώρα μίλαγα στο τηλέφωνο και δεν μπορεί να πάει κάποιος να πάρει εισιτήρια πρωί. Το πιθανότερο είναι αν υπάρχει όρεξη εκείνη την ημέρα, γιατί με έχουν ξενερώσει γενικώς, να πάμε και να πάρουμε εισιτήρια από εκεί.

με τέτοιες ζέστες που να προλάβει ο καφετζής ε ?

Τέτοια λέγε μας και ετοιμαζόμαστε να πάμε το Σάββατο για να πάρουμε τα "χαρτάκια" biggrin.gif
PanosIlio
QUOTE
Εκεί θα είναι ανοιχτά και Σάββατο? Σάββατο θα είναι μόνο για αυτούς που έχουν κάνει κράτηση ή για όλους? Αν μπορώ να πάω Σάββατο δεν χρειάζομαι κανένα. Εγώ νόμιζα ότι είναι μόνο καθημερινές ανοιχτά εκεί.


Καλά το παραπάνω quote μου το αφήνω για να δείτε σε τι κατάσταση έχω έρθει tongue.gif

Προσπαθώ να δουλέψω, δεν ξέρω τι ώρα θα σχολάσω γιατί γίνεται πανικός και συγχρόνως παρακολουθώ και εδώ και κανονίζω και για εισιτήρια. Βάλτε και την πίκρα από χθες και είμαι κάπως έτσι τώρα blink.gif blink.gif

Αφού είναι ανοιχτά και Σάββατο τι κάθομαι και αγχώνομαι και προσπαθώ να χώσω κόσμο, θα πάω μόνος μου το Σάββατο biggrin.gif biggrin.gif

To λέει καθαρά tongue.gif

QUOTE
20/6/2007
Εισιτήρια 1ου Eurostar
Η προπώληση των εισιτηρίων για το 1ο Eurostar που θα πραγματοποιηθεί στις 30 Ιουνίου στο ΟΑΚΑ μεταξύ της Εθνικής Ανδρών και τη Μικτής Ευρώπης συνεχίζεται. Οι τιμές των εισιτηρίων είναι 40 και 20 ευρώ και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να τα προμηθεύονται από τα γραφεία της Ε.Ο.Κ. στο ΟΑΚΑ, Κηφισίας 37 (δίπλα στο αστυνομικό τμήμα) καθημερινά 9π.μ.-5μ.μ. και το Σάββατο 10π.μ. – 2μ.μ
PanosIlio
Εγώ που θα πάω αύριο να κατέβω Ειρήνη ή από Νερατζιώτισσα είναι πιο κοντά τα γραφεία?
nikefalin
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Jun 22 2007, 06:03 PM) *
Εγώ που θα πάω αύριο να κατέβω Ειρήνη ή από Νερατζιώτισσα είναι πιο κοντά τα γραφεία?

Ειρήνη...τι ώρα θα πας ?
Εμείς θα πάμε γύρω στις 12 ~12.30
PanosIlio
Δεν θα πάω, χθες βράδυ γύρισα το πόδι μου και έχει πρηστεί, με δυσκολία περπατάω. sad.gif

Θα δω πως θα το κουμαντάρω να μπορέσω να πάω μέσα στη βδομάδα ή να χώσω το φίλο μου να πάει biggrin.gif
nikefalin
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Jun 23 2007, 08:03 AM) *
Δεν θα πάω, χθες βράδυ γύρισα το πόδι μου και έχει πρηστεί, με δυσκολία περπατάω. sad.gif

Θα δω πως θα το κουμαντάρω να μπορέσω να πάω μέσα στη βδομάδα ή να χώσω το φίλο μου να πάει biggrin.gif

Μόλις επεστρέψαμε . Εισητήρια έχει φυσικά μπόλικα στα γραφεία της ομοσπονδίας που είναι δίπλα ακριβώς από το αστυνομικό τμήμα του ΟΑΚΑ απέναντι από την έξοδο των αθλητών και δίπλα στο πάρκινκ

Τις καθημερινές είναι ως τις 5 το απόγευμα
Aristofanis
QUOTE(www.sportime.gr)
Οι τιμές των εισιτηρίων του 1ου Eurostar

25/6/2007 16:22

Λίγες μέρες απομένουν για την διεξαγωγή του 1ου Eurostar στο κλειστό γήπεδο των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων, μεταξύ της Εθνικής Ανδρών και της Μικτής Ευρώπης. Το Σάββατο 30/6/2007 οι Πρωταθλητές Ευρώπης και οι καλύτεροι Ευρωπαίοι μπασκετμπολίστες θα συναντηθούν σε μια αναμέτρηση που υπόσχεται πλούσιο θέαμα και υψηλού επιπέδου μπάσκετ.

Οι τιμές των εισιτηρίων είναι 40 και 20 ευρώ και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να τα προμηθεύονται από τα γραφεία της Ε.Ο.Κ. στο ΟΑΚΑ, Κηφισίας 37 (δίπλα στο αστυνομικό τμήμα) καθημερινά 9π.μ. - 5μ.μ..
Η κατηγορία των 40 ευρώ αφορά αριθμημένες θέσεις στο κέντρο του γηπέδου, ενώ η κατηγορία των 20 ευρώ αφορά όλες τις υπόλοιπες θέσεις.

Παιδιά κάτω των 12 ετών δεν πληρώνουν εισιτήριο, με εξαίρεση τις θέσεις της κατηγορίας των 40 ευρώ όπου θα πρέπει να πληρώσουν εισιτήριο. Όσοι έχουν κάνει ήδη κράτηση εισιτηρίων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μπορούν να παραλάβουν τα εισιτήριά τους μέχρι και την Πέμπτη 28/06/2007 από τα Γραφεία της ΕΟΚ 09.00π.μ. - 17.00μ.μ
nikefalin
QUOTE
Στις επίσημες διοργανώσεις η αποστολή αποτελείται αναγκαστικά από 12 παίκτες. Για το 1ο Eurostar, τον αγώνα επίδειξης μεταξύ της Εθνικής Ελλάδας και της Μικτής Ευρώπης, ο οποίος έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο (30/06, 21:30) στο ΟΑΚΑ ο Παναγιώτης Γιαννάκης έκανε μια εξαίρεση.

Κάλεσε 13 παίκτες έτσι ώστε κανείς να μην μείνει... παραπονεμένος. Όπως εξήγησε ο ομοσπονδιακός τεχνικός, οι κλήσεις αφορούν αποκλειστικά τις ομάδες του Ευρωμπάσκετ και του Μουντομπάσκετ και ουδεμία σχέση έχουν με τις αντίστοιχες που θα γίνουν για την προετοιμασία.

Η 13άδα της Εθνικής αποτελείται από τους: Κακιούζη, Παπαλουκά, Ζήση, Διαμαντίδη, Χατζηβρέττα, Ντικούδη, Τσαρτσαρή, Σπανούλη, Βασιλόπουλο, Σχορτσιανίτη, Μπουρούση, Παπαδόπουλο, Φώτση. Η Εθνική ομάδα θα προπονηθεί στο ΟΑΚΑ, την προσεχή Παρασκευή (29/6) στις 19.00.

Από contra.gr
trefoil 13
Πήγα και εγώ σήμερα.
Με είχαν και σε λίστα αφού είχα παραγγείλει.
Βέβαια δεν υπήρξε πρόβλημα όταν ζήτησα μερικά παραπάνω...!
basket4
εχουν βγαλει συνολικα 4 ανακοινωσεις στο site της εοκ για τα εισητηρια.
φανταζομαι πως δεν θα εχει πουληθει κανενα.αδειο θα ειναι το γηπεδο
blink.gif ohmy.gif
nikefalin
QUOTE(basket4 @ Jun 25 2007, 09:20 PM) *
εχουν βγαλει συνολικα 4 ανακοινωσεις στο site της εοκ για τα εισητηρια.
φανταζομαι πως δεν θα εχει πουληθει κανενα.αδειο θα ειναι το γηπεδο
blink.gif ohmy.gif

Τι λέτε θα κάνουμε κερκίδα ?
basket4
χαχαχα....εμεις και εμεις ειμαστε.
να κλεισουμε μια θυρα οι φορουμιτες και να κανουμε κερκιδα.
οντως δικαιο εχεις tongue.gif smile.gif biggrin.gif blove.gif 41.gif 69.gif laugh.gif 77.gif smiley.gif w00t.gif wink.gif
icon_wave.gif
nikefalin
QUOTE(basket4 @ Jun 25 2007, 10:20 PM) *
χαχαχα....εμεις και εμεις ειμαστε.
να κλεισουμε μια θυρα οι φορουμιτες και να κανουμε κερκιδα.
οντως δικαιο εχεις tongue.gif smile.gif biggrin.gif blove.gif 41.gif 69.gif laugh.gif 77.gif smiley.gif w00t.gif wink.gif
icon_wave.gif

Ωραία, να συντονιστούμε, εμείς είμαστε περίπου 15 ατόμα (που πήραμε εισητήριο)
IlyaZ
Το Σάββατο που πήγα εγώ, για να πάρω ένα επιπλέον εισιτήριο (είμαστε 4), ρώτησα και μου είπαν ότι είχαν πωληθεί 500 εισιτήρια. Μαζί με όσα είχαν κρατηθεί. Οπότε, όπως αντιλαμβάνεστε, ή που θα σπεύσουν όλοι τελευταία στιγμή, ή που θα είμαστε τρεις κι ο κούκος.
nikefalin
QUOTE(IlyaZ @ Jun 26 2007, 01:29 PM) *
Το Σάββατο που πήγα εγώ, για να πάρω ένα επιπλέον εισιτήριο (είμαστε 4), ρώτησα και μου είπαν ότι είχαν πωληθεί 500 εισιτήρια. Μαζί με όσα είχαν κρατηθεί. Οπότε, όπως αντιλαμβάνεστε, ή που θα σπεύσουν όλοι τελευταία στιγμή, ή που θα είμαστε τρεις κι ο κούκος.

ποντάρω στον κούκο μονό αβαλοντέ που λενε και στην πόκα biggrin.gif biggrin.gif
Μια η ζέστη, μια τιμή του εισητηρίου, μια η εποχή και η τηλεοπτική μετάδοση...anyway
Συντονιζόμαστε την Παρασκευή για να κάνουμε εξεδρούλα
IlyaZ
Πέρα από την εξέδρα, εγώ σκεφτόμουν και για κανένα πανό(αν και δεν έχω κάνει ποτέ).

2 τα προβλήματα:
α. Θα με σκοτώσει η Αγγέλα που θα την κάνω ρεζίλι (όπως διατείνεται) και
β. Δεν έχω καμία ιδέα για καλό σύνθημα.
basket4
QUOTE(IlyaZ @ Jun 26 2007, 02:03 PM) *
Πέρα από την εξέδρα, εγώ σκεφτόμουν και για κανένα πανό(αν και δεν έχω κάνει ποτέ).

2 τα προβλήματα:
α. Θα με σκοτώσει η Αγγέλα που θα την κάνω ρεζίλι (όπως διατείνεται) και
β. Δεν έχω καμία ιδέα για καλό σύνθημα.

¨
λογικα οι πελαργοι δεν θα εχουν φερει πανο?
οποτε μην ανησυχεις.τουλαχιστον να ευχομαστε να μην ειμαστε 500-800 ατομα γιατι ειναι λιγακι ασχημο...
θα ειναι ωραιος αγωνας κατα τα αλλα...
basket4
26/6/2007
Διαιτητές 1ου Eurostar
Για το 1ο Eurostar που θα διεξαχθεί το Σάββατο 30 Ιουνίου και ώρα 21.00 στο κλειστό γήπεδο ΟΑΚΑ, μεταξύ της Εθνικής Ανδρών και της Μικτής Ευρώπης έχουν οριστεί:
Κομισάριος: Γ. Ακάσογλου
Διαιτητές: Ν. Ζαβλανός, Κ. Κορομηλάς, Λ. Βορεάδης.
nikefalin
QUOTE(basket4 @ Jun 26 2007, 02:32 PM) *
¨
λογικα οι πελαργοι δεν θα εχουν φερει πανο?

τι να τα κάνεις αυτά ?
έγω είμαι μέσα για να φτιάξουμε πανό και να κάνουμε κερκίδα δίχως πτερόεντα και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις smiley.gif smiley.gif
basket4
QUOTE(nikefalin @ Jun 26 2007, 04:38 PM) *
τι να τα κάνεις αυτά ?
έγω είμαι μέσα για να φτιάξουμε πανό και να κάνουμε κερκίδα δίχως πτερόεντα και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις smiley.gif smiley.gif


ενταξει..φτιαξε εσυ ενα και ειμαι μαζι σου tongue.gif
basket4
26/6/2007
Οι Έλληνες φίλαθλοι
Με γοργούς ρυθμούς συνεχίζεται η προπώληση των εισιτηρίων του 1ου EUROSTAR αγώνα της Εθνικής Ανδρών με την Μικτή Ευρώπης, το Σάββατο 30 Ιουνίου στο Ο.ΑΚ.Α. (21.00).
Μέχρι σήμερα (26/6), έχουν διατεθεί 2.100 εισιτήρια και η προπώληση θα συνεχιστεί τις επόμενες ημέρες από τα γραφεία της Ε.Ο.Κ. (Κηφησίας 37-Ο.Α.Κ.Α.) από τις 09.00 έως τις 17.00. Το Σάββατο (30/6), τα εισιτήρια θα διατίθονται από τα γραφεία της ομοσπονδίας, μέχρι τις 17.00 και εν συνεχεία από τα σημεία πώλησης του ΟΑΚΑ, στον σταθμό του ΗΣΑΠ, «Ειρήνη» και στην πλευρά των πάρκινγκ, στην Λεωφόρο Σπύρου Λούη.

ΜΑΡΟΥΣΙ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2007
ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ Ε.Ο.Κ.
nikefalin
QUOTE(basket4 @ Jun 26 2007, 05:53 PM) *
ενταξει..φτιαξε εσυ ενα και ειμαι μαζι σου tongue.gif

πιθανότατα Παρασκευή βραδάκι να το ετοιμάσουμε...ρίξτε και κάποια ιδέα/προτίμηση για θεματολογία-σύνθημα smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.