Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχολικό Πρωτάθλημα 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2
drazen petrovic
Από Οκτώβρη αρχίζουν λοιπόν τα σχολικά πρωταθλήματα!
Αποτελέσματα,αγώνες και σχόλεια θα γράφονται εδώ!

Καλή επιτυχία σε όλους! smiley.gif
drazen petrovic
Το σχολείο μου(1ο λύκειο Πόρτο Ράφτη) παίζει πρώτη αγωνιστική με τον Πλάτωνα! blink.gif blink.gif
Περιττό κάθε σχόλιο!
drazen petrovic
QUOTE(drazen petrovic @ Oct 8 2008, 23:28 ) *
Το σχολείο μου(1ο λύκειο Πόρτο Ράφτη) παίζει πρώτη αγωνιστική με τον Πλάτωνα! blink.gif blink.gif
Περιττό κάθε σχόλιο!

Παίξαμε σήμερα στο κλειστό του Γέρακα και χάσαμε με σκορ 90-19!!!
Πραγματικά νιώθω πολύ περήφανος που παρόλη την πίεση που κάνανε σε όλο το γήπεδο δεν έχασα ούτε μια φορά την μπάλα,και που κατόρθωσα να βάλω 7 πόντους!
Μπράβο στα παιδιά του Πόρτο Ράφτη για την προσπάθεια! 41.gif

Ο Πλάτωνας με τέτοια ομάδα πάει για Ευρωπαικό!Καλή συνέχεια!
bigG
QUOTE(drazen petrovic @ Oct 16 2008, 16:23 ) *
Παίξαμε σήμερα στο κλειστό του Γέρακα και χάσαμε με σκορ 90-19!!!
Πραγματικά νιώθω πολύ περήφανος που παρόλη την πίεση που κάνανε σε όλο το γήπεδο δεν έχασα ούτε μια φορά την μπάλα,και που κατόρθωσα να βάλω 7 πόντους!
Μπράβο στα παιδιά του Πόρτο Ράφτη για την προσπάθεια! 41.gif

Ο Πλάτωνας με τέτοια ομάδα πάει για Ευρωπαικό!Καλή συνέχεια!

Μπραβο κι από έναν Εφοίτη-μαρουσιώτη.Άδικο να υπάρχει τέτοια διαφορά δυναμικότητας.Εδώ στο πρωτάθλημα της εσκα δυσκολεύονται μεγάλες ομάδες να νικήσουν τον Πλάτωνα.Ρε συ drazen.Στον ΚΟ Χολαργού δεν παίζεις:Πως πας λύκειο στο Πόρτο Ράφτη:Τέλος πάντων εμείς (3ο λύκειο αμαρουσίου) παίζουμε Νοέμβριο.Δεν ξέρουμε με ποιον ακόμα.Να σε ρωτήσω κάτι από περιέργεια.Πόσες διδακτικές ώρες σας δώσαν για προπονήσεις.Και πάλι συγχαρητήρια για την απόδοσή σου.Τα λέμε στον Χολαργό κατα τον Δεκέμβριο.
ΣΤΕ
Φιλε drazen eixa σκοπο να ανοιξω ενα παρομοιο τοποικ με προλαβες...Σημερα ημουν στο κλειστο και ειδα εναν αγωνα που επαιζαν καποιοι φιλοι μ αν ηξερα οτι παιζατε μετα θα καθομουν ...Εμεις 1ο λυκειο γερακα 4 νοεμβρη παιζουμε 1ο αγωνα
drazen petrovic
QUOTE(bigG @ Oct 16 2008, 23:53 ) *
Μπραβο κι από έναν Εφοίτη-μαρουσιώτη.Άδικο να υπάρχει τέτοια διαφορά δυναμικότητας.Εδώ στο πρωτάθλημα της εσκα δυσκολεύονται μεγάλες ομάδες να νικήσουν τον Πλάτωνα.Ρε συ drazen.Στον ΚΟ Χολαργού δεν παίζεις:Πως πας λύκειο στο Πόρτο Ράφτη:Τέλος πάντων εμείς (3ο λύκειο αμαρουσίου) παίζουμε Νοέμβριο.Δεν ξέρουμε με ποιον ακόμα.Να σε ρωτήσω κάτι από περιέργεια.Πόσες διδακτικές ώρες σας δώσαν για προπονήσεις.Και πάλι συγχαρητήρια για την απόδοσή σου.Τα λέμε στον Χολαργό κατα τον Δεκέμβριο.

Στο Πόρτο Ράφτη μένω,και εκεί έπαιζα μπάσκετ,αλλά για διάφορους λόγους έφυγα και πήγα Χολαργό!
Όσο αφορά τις προπονήσεις,κάναμε κάθε μέρα από δύο διδακτικές ώρες biggrin.gif
drazen petrovic
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 17 2008, 00:26 ) *
Φιλε drazen eixa σκοπο να ανοιξω ενα παρομοιο τοποικ με προλαβες...Σημερα ημουν στο κλειστο και ειδα εναν αγωνα που επαιζαν καποιοι φιλοι μ αν ηξερα οτι παιζατε μετα θα καθομουν ...Εμεις 1ο λυκειο γερακα 4 νοεμβρη παιζουμε 1ο αγωνα

Οκ φίλε ΣΤΕ...Καλή επυτιχία wink.gif
Είναι τυχερές οι ομάδες που παίξανε στο γήπεδό σας...Την προηγούμενη φορά εμείς είχαμε παίξει σε ένα ελειηνό γηπεδάκι!
ΣΤΕ
Σε εμας δινουν 2 διδακτικες ωρες για καθε αγωνα δλδ τπτ...
Οσον αφορα τον Πλατωνα εμαθα οτι εφυγαν πολλοι απο περσυ...Αλλα τα υψω παραμενουν ιδια...
bigG
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 17 2008, 15:32 ) *
Σε εμας δινουν 2 διδακτικες ωρες για καθε αγωνα δλδ τπτ...
Οσον αφορα τον Πλατωνα εμαθα οτι εφυγαν πολλοι απο περσυ...Αλλα τα υψω παραμενουν ιδια...

Τίποτα το λες αυτό:Σε εμάς είπαν 4 ώρες για όλη την χρονιά και από 'κει και πέρα όποιος θέλει είπαν ας μείνει μετά το σχολείο.Αστεία πράγματα.Άσε που ως προπονητή έχουμε την γυμνάστριά μας η οποία δεν ξέρει που της πάν τα τέσσερα από μπάσκετ.Αλλά αν κερδίσεις έναν αγώνα σε κάνουν θεό διευθυντής και γυμνάστρια.Αν χάσεις σου λένε δεν ξέρετε να παίζετε μπάσκετ.Τι να πω.
unknown
Μικρέ Πετροβιτσ πρεπει να ξεκίνησες απο τον ΑΟΜ και μετά πήγες στον Πόρτο Ράφτη .
Να δώσεις στον πατέρα σου πολλούς χαιρετισμούς απο κάποιον καλό smiley.gif smiley.gif φίλο
ΣΤΕ
QUOTE(bigG @ Oct 17 2008, 13:18 ) *
Τίποτα το λες αυτό:Σε εμάς είπαν 4 ώρες για όλη την χρονιά και από 'κει και πέρα όποιος θέλει είπαν ας μείνει μετά το σχολείο.Αστεία πράγματα.Άσε που ως προπονητή έχουμε την γυμνάστριά μας η οποία δεν ξέρει που της πάν τα τέσσερα από μπάσκετ.Αλλά αν κερδίσεις έναν αγώνα σε κάνουν θεό διευθυντής και γυμνάστρια.Αν χάσεις σου λένε δεν ξέρετε να παίζετε μπάσκετ.Τι να πω.

Καλα αυτο με τους γυμναστες ειναι κλασικο προβλημα...Το θεμα ομως ειναι εαν δεν ξερει τουλαχιστον να μην το παιζει και γνωστης/ρια εμεις στο γυμνασιο (3η γυμνασιου) ειχαμε μια γυμναστρια που ηταν συνειδητοποιημενη και δεν μας ελεγε τπτ και ετσι φτασαμε μεχρι τους τεσσερις της ανατολικης αττικης...Παντως για τις ωρες αυτοι οι φιλολογοι ειναι αισχος δεν τους νοιαζει τπτ αλλο εκτος απο μαθημα και τους αλλους σχολικους θεσμους τους απορριπτουν συνεχεια...
Vivalocos21
Γειά σας! icon_wave.gif Εμείς παίζουμε με το 2ο Λύκειο Βούλας 30 Οκτ. Δεν γνωρίζω σε πιο γήπεδο ακόμα. Είμαι στα Εκπαιδευτήρια Γείτονα και προπονούμαι στο αντρικό του Α.Ο.Μαρκοπούλου κατεβαίνοντας απλά στους αγώνες για συμμετοχή. Στεναχωρήθηκα για το Πόρτο Ράφτη.. ήθελα να παίξουμε αντίπαλοι, γιατί γνωρίζω πολύ καλά τα παιδιά. Καλη επιτυχία σε όλους σας!!
unknown
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 18 2008, 12:37 ) *
Γειά σας! icon_wave.gif Εμείς παίζουμε με το 2ο Λύκειο Βούλας 30 Οκτ. Δεν γνωρίζω σε πιο γήπεδο ακόμα. Είμαι στα Εκπαιδευτήρια Γείτονα και προπονούμαι στο αντρικό του Α.Ο.Μαρκοπούλου κατεβαίνοντας απλά στους αγώνες για συμμετοχή. Στεναχωρήθηκα για το Πόρτο Ράφτη.. ήθελα να παίξουμε αντίπαλοι, γιατί γνωρίζω πολύ καλά τα παιδιά. Καλη επιτυχία σε όλους σας!!

Εσένα πρέπει να σε ξέρω : Eίσαι ενας καλός playmaker που πέρσι επαιξες στο παιδικό του
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ . Παιξατε εσύ και οι αλλοι δύο φίλοι σου Α.Τ , Ρ.Θ εναντίο του Α ΓΥΜΝΑΣΊΟΥ Μαρκοπούλου στο Σχολικό .
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ . ΧΑΙΡΕΣΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ . ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΕΚ smiley.gif 69.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Απο αγώνες στο Μαρκόπουλο παίζετε καθόλου η μόνο προπονήσεις .
ΣΤΕ
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 18 2008, 10:37 ) *
Γειά σας! icon_wave.gif Εμείς παίζουμε με το 2ο Λύκειο Βούλας 30 Οκτ. Δεν γνωρίζω σε πιο γήπεδο ακόμα. Είμαι στα Εκπαιδευτήρια Γείτονα και προπονούμαι στο αντρικό του Α.Ο.Μαρκοπούλου κατεβαίνοντας απλά στους αγώνες για συμμετοχή. Στεναχωρήθηκα για το Πόρτο Ράφτη.. ήθελα να παίξουμε αντίπαλοι, γιατί γνωρίζω πολύ καλά τα παιδιά. Καλη επιτυχία σε όλους σας!!

Περσυ αποκλειστηκατε απο τα Καλυβια???
Vivalocos21
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 18 2008, 15:29 ) *
Περσυ αποκλειστηκατε απο τα Καλυβια???

Ναι, δυστυχώς.. βασικά σε εκείνον τον αγώνα δεν με άφησαν απ' το σχολείο να πάω γιατί χρωστούσα ένα διαγώνισμα φυσικής... Απ' ότι μου είχαν πει έχασαν για 2-3 πόντους και χάσαμε και κάποιο κρίσιμο σουτ.. Εσύ σε ποιό σχολείο είσαι;
Vivalocos21
QUOTE(unknown @ Oct 18 2008, 14:03 ) *
Εσένα πρέπει να σε ξέρω : Eίσαι ενας καλός playmaker που πέρσι επαιξες στο παιδικό του
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ . Παιξατε εσύ και οι αλλοι δύο φίλοι σου Α.Τ , Ρ.Θ εναντίο του Α ΓΥΜΝΑΣΊΟΥ Μαρκοπούλου στο Σχολικό .
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ . ΧΑΙΡΕΣΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ . ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΕΚ smiley.gif 69.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Απο αγώνες στο Μαρκόπουλο παίζετε καθόλου η μόνο προπονήσεις .

Και στο γυμνάσιο και πέρσι με το λύκειο τους αποκλείσαμε.. να δούμε φέτος αν θα τους πετύχουμε! Για το πρωτάθλημα ρε φίλε δεν ξέρω, ελπίζω να είναι κίτρινο.. ΑΕΚ είσαι;
drazen petrovic
QUOTE(unknown @ Oct 17 2008, 16:27 ) *
Μικρέ Πετροβιτσ πρεπει να ξεκίνησες απο τον ΑΟΜ και μετά πήγες στον Πόρτο Ράφτη .
Να δώσεις στον πατέρα σου πολλούς χαιρετισμούς απο κάποιον καλό smiley.gif smiley.gif φίλο

Κατάλαβα ποιος είστε(μόνος ένας μου υπενθιμίζει που και που πως ξεκίνησα απο τον ΑΟΜ) evilmonkey.gif biggrin.gif
Θα δώσω τα χαιρετίσματα smiley.gif
Vivalocos21
QUOTE(unknown @ Oct 18 2008, 14:03 ) *
Εσένα πρέπει να σε ξέρω : Eίσαι ενας καλός playmaker που πέρσι επαιξες στο παιδικό του
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ . Παιξατε εσύ και οι αλλοι δύο φίλοι σου Α.Τ , Ρ.Θ εναντίο του Α ΓΥΜΝΑΣΊΟΥ Μαρκοπούλου στο Σχολικό .
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ . ΧΑΙΡΕΣΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ . ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΕΚ smiley.gif 69.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Απο αγώνες στο Μαρκόπουλο παίζετε καθόλου η μόνο προπονήσεις .

Α! Και επίσης κάνουμε μόνο προπονήσεις αλλά εγώ προσωπικά δεν έχω κάποια απαίτηση να παίξω.. θα προσπαθήσω να εκμεταλλευτώ την ευκαιρία που μου δίνεται για να έχω χρόνο στα επόμενα χρόνια...
ΣΤΕ
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 18 2008, 14:39 ) *
Ναι, δυστυχώς.. βασικά σε εκείνον τον αγώνα δεν με άφησαν απ' το σχολείο να πάω γιατί χρωστούσα ένα διαγώνισμα φυσικής... Απ' ότι μου είχαν πει έχασαν για 2-3 πόντους και χάσαμε και κάποιο κρίσιμο σουτ.. Εσύ σε ποιό σχολείο είσαι;

Εμεις περσυ φτασαμε μεχρι τελικο ομιλου οπου χασαμε απο Πλατωνα 13,15 ποντους και ετυχε να δω τον αγωνα σας που ηταν πριν απο μας ναι χασατε 3 ποντους με τριποντο στη ληξη...Αλλα να σε πληροφορησω οτι χανατε σολο τον αγωνα μεχρι που 2' πριν ληξει το γυρισατε τουμπα τελειως...Καλη επιτυχια φετος...
Vivalocos21
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 18 2008, 18:57 ) *
Εμεις περσυ φτασαμε μεχρι τελικο ομιλου οπου χασαμε απο Πλατωνα 13,15 ποντους και ετυχε να δω τον αγωνα σας που ηταν πριν απο μας ναι χασατε 3 ποντους με τριποντο στη ληξη...Αλλα να σε πληροφορησω οτι χανατε σολο τον αγωνα μεχρι που 2' πριν ληξει το γυρισατε τουμπα τελειως...Καλη επιτυχια φετος...

Και εσείς...! εύχομαι να παίξουμε αντίπαλοι
unknown
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 20 2008, 23:18 ) *
Και εσείς...! εύχομαι να παίξουμε αντίπαλοι

Φιλε δεν ειχες αγώνα σήμερα ¨ Πως και εισαι σπίτι δεν πηγες με το ΑΝΔΡΙΚΌ .
ΣΤΕ
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 20 2008, 22:18 ) *
Και εσείς...! εύχομαι να παίξουμε αντίπαλοι

Ασος παιζεις???
Vivalocos21
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 21 2008, 00:53 ) *
Ασος παιζεις???

Ναι.. Εσύ;
Vivalocos21
QUOTE(unknown @ Oct 21 2008, 00:24 ) *
Φιλε δεν ειχες αγώνα σήμερα ¨ Πως και εισαι σπίτι δεν πηγες με το ΑΝΔΡΙΚΌ .

Πήγα στον αγώνα.. χάσαμε με 20 πόντους αλλά στο πρώτο ημίχρονο παίξαμε τρομερή άμυνα κ πήγαμε με καμιά 10αριά πόντους στα αποδυτήρια... Αν δεν είμασταν μόνο 6 (λόγω τραυματισμών) θα μπορούσαμε να το πάρουμε.. Κουράστηκαν κ τα παίδια.. όλοι έπαιξαν πάνω από 37 λεπτά! Κατά την γνώμη μου θα μείνουμε κατηγορία! Πρέπει να γνωριζόμαστε γιατί πολλά ξέρεις για μένα..
ΣΤΕ
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 21 2008, 19:20 ) *
Ναι.. Εσύ;

T ιδιο.Με ποιπον παιζεται και ποτε???
unknown
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 21 2008, 21:25 ) *
Πήγα στον αγώνα.. χάσαμε με 20 πόντους αλλά στο πρώτο ημίχρονο παίξαμε τρομερή άμυνα κ πήγαμε με καμιά 10αριά πόντους στα αποδυτήρια... Αν δεν είμασταν μόνο 6 (λόγω τραυματισμών) θα μπορούσαμε να το πάρουμε.. Κουράστηκαν κ τα παίδια.. όλοι έπαιξαν πάνω από 37 λεπτά! Κατά την γνώμη μου θα μείνουμε κατηγορία! Πρέπει να γνωριζόμαστε γιατί πολλά ξέρεις για μένα..

Σε ξέρω και με ξερεις πολυ καλά και οταν θα συναντηθούμε θα τα πούμε . Ξέρω ακόμα οτι πηγες προχθές με τον ψηλό (Γ.Δ.)στο Ολυμπιακό Στάδιο αλλά πάθατε ψυχρολουσία στο τελευταίο λεπτό . Δεν πειράζει αρκεί να εισαι καλά .Θα τα πούμε σύντομα . Θα κατέβω την Δευτέρα να δώ την ομάδα σου .
Vivalocos21
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 22 2008, 00:03 ) *
T ιδιο.Με ποιπον παιζεται και ποτε???

Παίζουμε με το 2ο λύκειο Βούλας την Πέμπτη 30/10 (όχι αύριο.. την άλλη) 10:30 στο κλειστό του Πρωτέα Βούλας που νομίζω είναι δίπλα σε ένα γυμνάσιο... Εσείς;
unknown
Φίλε καλή επιτυχία σε σενα και στην ομάδα σου .Να ξέρεις οτι πάντα θα ειμαι κοντά σας σε εσένα και τους φίλου σου .
ΣΤΕ
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 22 2008, 16:44 ) *
Παίζουμε με το 2ο λύκειο Βούλας την Πέμπτη 30/10 (όχι αύριο.. την άλλη) 10:30 στο κλειστό του Πρωτέα Βούλας που νομίζω είναι δίπλα σε ένα γυμνάσιο... Εσείς;

Εμεις 4 νοεμβρη με Γλυκα νερα στο δικο μας (Κλειστο Γερακα) αλλα δεν ξερω αν θα αναβληθει λογω των καταληψεων θα δουμε...
Idontspeakthetruth
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 21 2008, 22:25 ) *
Πήγα στον αγώνα.. χάσαμε με 20 πόντους αλλά στο πρώτο ημίχρονο παίξαμε τρομερή άμυνα κ πήγαμε με καμιά 10αριά πόντους στα αποδυτήρια... Αν δεν είμασταν μόνο 6 (λόγω τραυματισμών) θα μπορούσαμε να το πάρουμε.. Κουράστηκαν κ τα παίδια.. όλοι έπαιξαν πάνω από 37 λεπτά! Κατά την γνώμη μου θα μείνουμε κατηγορία! Πρέπει να γνωριζόμαστε γιατί πολλά ξέρεις για μένα..

Τι γινεται τελικα δεν μπορει κανεις να παραμεινει unknown εδω μεσα...
Αλλα να μου πεις καλα καλα δεν τα καταφερε ο Superman και ο Batman να μεινουν unknown σε αυτη τη ζωη!
Vivalocos21
QUOTE(Idontspeakthetruth @ Oct 23 2008, 22:51 ) *
Τι γινεται τελικα δεν μπορει κανεις να παραμεινει unknown εδω μεσα...
Αλλα να μου πεις καλα καλα δεν τα καταφερε ο Superman και ο Batman να μεινουν unknown σε αυτη τη ζωη!

Δεν ενδιαφέρθηκε κανείς για σένα ρε φλώρε
Vivalocos21
QUOTE(Idontspeakthetruth @ Oct 23 2008, 22:51 ) *
Τι γινεται τελικα δεν μπορει κανεις να παραμεινει unknown εδω μεσα...
Αλλα να μου πεις καλα καλα δεν τα καταφερε ο Superman και ο Batman να μεινουν unknown σε αυτη τη ζωη!

Και μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν γιατί δεν θα ήθελες να δεις που θα φυτευτείς μετά... Με τον τύπο που μιλάω είμαστε φίλοι κ όχι πολλά πολλά μαζί μου..(φιλική συμβουλή)
unknown
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 23 2008, 23:52 ) *
Και μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν γιατί δεν θα ήθελες να δεις που θα φυτευτείς μετά... Με τον τύπο που μιλάω είμαστε φίλοι κ όχι πολλά πολλά μαζί μου..(φιλική συμβουλή)

Φίλε ' Vivalocos21 ' μη δίνεις και πολύ σημασία . Η παρέμβαση του ήταν ανόητη απο ενα ανόητο παιδί . Σου ευχομαι καλή επιτυχία την Δευτέρα το βράδυ . Πιθανόν να είμαι στο γήπεδο . Ευχομαι να κερδίσετε και γνωρίζω οτι υπάρχουν απουσίες απο την ομάδα σου . Σκοπός της ομάδας ειναι εσείς τα νέα παιδιά να παίξετε το σύντομότερο δυνατό και να αποκτήσετε εμπειρίες . Του χρόνου το Εφηβικό σας θα είναι πολύ καλό αλλά και ο χρόνος συμμετοχής στην Ανδρική ομάδα θα ειναι πολύ περισσότερος . Υπομονή .
Χαιρετισμούς .
Idontspeakthetruth
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 23 2008, 23:52 ) *
Και μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν γιατί δεν θα ήθελες να δεις που θα φυτευτείς μετά... Με τον τύπο που μιλάω είμαστε φίλοι κ όχι πολλά πολλά μαζί μου..(φιλική συμβουλή)

Αγαπητέ ΦΙΛΕ vivakwlos21 καταρχήν να σε συγχαρώ για το ψευδώνυμο σου!Το εγκρίνω 100%!Βιβα κωλος!!!
Αφού λες πως ο unknown είναι φίλος σου θα πρέπει να σου ζητήσω συγγνώμη αν είπα κάτι προσβλητικό για εκείνον!
Επίσης να σου υπενθυμίσω πως και ο Αρτέμης Ματσας στις παλιές Ελληνικές ταινίες έλεγε πως "οι Γερμανοί είναι φίλοι μας"
Αλλά εσύ θα ξέρεις καλύτερα...
Πάντως καλά κάνεις και υπερασπίζεσαι τους συμμαθητές και φίλους σου αν και είναι αρκετά ώριμοι για να υπερασπιστούν τον εαυτό τους.Ειναι άλλωστε 16 χρονών παιδιά...
Αυτά και καλή συνέχεια στην καριέρα!

Φίλε unknown
την Δευτέρα θα πας να δεις την ομάδα του συμμαθητή σου μόνο η θα πας και για να εξηγήσεις στα παιδιά που παίζουν εκεί οτι έχουν κιόλας πέσει κατηγορία καθώς είναι πολύ χειρότεροι απο άλλες ομάδες?
ΥΓ:Να πας γιατί άκουσα ότι μπορεί να πάνε και άλλοι φίλοι σου από πέρσι!
ΥΓ1:Λες να είναι και ο Ανδρέας...?
unknown
QUOTE(Idontspeakthetruth @ Oct 24 2008, 16:32 ) *
Αγαπητέ ΦΙΛΕ vivakwlos21 καταρχήν να σε συγχαρώ για το ψευδώνυμο σου!Το εγκρίνω 100%!Βιβα κωλος!!!
Αφού λες πως ο unknown είναι φίλος σου θα πρέπει να σου ζητήσω συγγνώμη αν είπα κάτι προσβλητικό για εκείνον!
Επίσης να σου υπενθυμίσω πως και ο Αρτέμης Ματσας στις παλιές Ελληνικές ταινίες έλεγε πως "οι Γερμανοί είναι φίλοι μας"
Αλλά εσύ θα ξέρεις καλύτερα...
Πάντως καλά κάνεις και υπερασπίζεσαι τους συμμαθητές και φίλους σου αν και είναι αρκετά ώριμοι για να υπερασπιστούν τον εαυτό τους.Ειναι άλλωστε 16 χρονών παιδιά...
Αυτά και καλή συνέχεια στην καριέρα!

Φίλε unknown
την Δευτέρα θα πας να δεις την ομάδα του συμμαθητή σου μόνο η θα πας και για να εξηγήσεις στα παιδιά που παίζουν εκεί οτι έχουν κιόλας πέσει κατηγορία καθώς είναι πολύ χειρότεροι απο άλλες ομάδες?
ΥΓ:Να πας γιατί άκουσα ότι μπορεί να πάνε και άλλοι φίλοι σου από πέρσι!
ΥΓ1:Λες να είναι και ο Ανδρέας...?

θα μου επιτρέψεις να σου γυρίσω πίσω το φίλε γιατί εαν ειναι ετσι οι φίλοι οπως με αποκαλείς σκεψου τους εχθρού μου . Δεν μπορώ ομως να καταλαβω την παρεμβαση σου οπως και αυτά που γράφεις για τον vivalocos21 και για μένα . Σε ολα τα μυνηματα σου εισαι πικρόχολος . Γιάτι αραγε συμβαίνει αυτό . Σου εχουμε κάνει κάτι κακό . Εαν ναι και δεν το εχουμε καταλάβει συγνώμη .
Θερμή παρακληαη λοιπόν να σεβαστούμε τον χώρο αυτό που γράφουμε και οι παρεμβάσεις σου σε θέματα που δεν εχουν να κάνουν μέ σένα και μπορεί να ειναι κατα καποιον τρόπο προσωπικά απαιτούν σεβασμό . Δεν μπορεί εσύ να γνωρίζεις τις φιλίες που μπορεί να υπάρχουν μεταξύ συμμαθητων και γνωστών . Για αυτό λοιπόν να δώσουμε ενα τέλος σε αυτά που γράφονται και να ασχοληθούμε με το αθλημα που παίζουμε και αγαπάμε.
Idontspeakthetruth
QUOTE(unknown @ Oct 24 2008, 20:11 ) *
θα μου επιτρέψεις να σου γυρίσω πίσω το φίλε γιατί εαν ειναι ετσι οι φίλοι οπως με αποκαλείς σκεψου τους εχθρού μου . Δεν μπορώ ομως να καταλαβω την παρεμβαση σου οπως και αυτά που γράφεις για τον vivalocos21 και για μένα . Σε ολα τα μυνηματα σου εισαι πικρόχολος . Γιάτι αραγε συμβαίνει αυτό . Σου εχουμε κάνει κάτι κακό . Εαν ναι και δεν το εχουμε καταλάβει συγνώμη .
Θερμή παρακληαη λοιπόν να σεβαστούμε τον χώρο αυτό που γράφουμε και οι παρεμβάσεις σου σε θέματα που δεν εχουν να κάνουν μέ σένα και μπορεί να ειναι κατα καποιον τρόπο προσωπικά απαιτούν σεβασμό . Δεν μπορεί εσύ να γνωρίζεις τις φιλίες που μπορεί να υπάρχουν μεταξύ συμμαθητων και γνωστών . Για αυτό λοιπόν να δώσουμε ενα τέλος σε αυτά που γράφονται και να ασχοληθούμε με το αθλημα που παίζουμε και αγαπάμε.

Εχεις δικιο unknown!Ας ασχοληθουμε με το αθλημα που παιζετε εσεις τα νεα παιδια.
Ας αφησουμε τα πικροχολα σχολια τις κακιες και τις ειρωνειες
Ας αγαπαμε τον κοσμο με τα ελλατωματα του κι ας συγχωρουμε τα λαθη του
Ας γινουμε εμεις οι ανθρωποι που θα φερουμε το μπασκετ στη θεση που του αξιζει
ΑΜΗΝ!!!
(παρτε αντιδωρο στην εξοδο)
Jame-Li
ξερετε ποτε αρχιζει το πρωταθλημα λυκειον προς Πιραια μερια??????????????????????
Vivalocos21
Πέμπτη παίζουμε με 2ο Λύκειο Βούλας... κανένας να μιλήσουμε από εκεί;; wink.gif
Jabar
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 23 2008, 22:43 ) *
Δεν ενδιαφέρθηκε κανείς για σένα ρε φλώρε

Προσωπικός ανεπίτρεπτος χαρακτηρισμός.+1 φάουλ
Jabar
QUOTE(Idontspeakthetruth @ Oct 24 2008, 16:32 ) *
Αγαπητέ ΦΙΛΕ vivakwlos21 καταρχήν να σε συγχαρώ για το ψευδώνυμο σου!Το εγκρίνω 100%!Βιβα κωλος!!!
Αφού λες πως ο unknown είναι φίλος σου θα πρέπει να σου ζητήσω συγγνώμη αν είπα κάτι προσβλητικό για εκείνον!
Επίσης να σου υπενθυμίσω πως και ο Αρτέμης Ματσας στις παλιές Ελληνικές ταινίες έλεγε πως "οι Γερμανοί είναι φίλοι μας"
Αλλά εσύ θα ξέρεις καλύτερα...
Πάντως καλά κάνεις και υπερασπίζεσαι τους συμμαθητές και φίλους σου αν και είναι αρκετά ώριμοι για να υπερασπιστούν τον εαυτό τους.Ειναι άλλωστε 16 χρονών παιδιά...
Αυτά και καλή συνέχεια στην καριέρα!

Φίλε unknown
την Δευτέρα θα πας να δεις την ομάδα του συμμαθητή σου μόνο η θα πας και για να εξηγήσεις στα παιδιά που παίζουν εκεί οτι έχουν κιόλας πέσει κατηγορία καθώς είναι πολύ χειρότεροι απο άλλες ομάδες?
ΥΓ:Να πας γιατί άκουσα ότι μπορεί να πάνε και άλλοι φίλοι σου από πέρσι!
ΥΓ1:Λες να είναι και ο Ανδρέας...?

Απαράδεκτη φρασεολογία ,παραβίαση του κανονισμού 3.Παρακάτω υπάρχει και ειρωνία για το ειρηνικό και σωστό πνεύμα
+1 φάουλ και 3 ημέρες επιεικώς.
LBJ
το πρωταθλημα φετος παει 3ο λυκειο βολου.!!!
nikos_peirais
paidia pou einai fetos to panellinio prwta8lima...?
nikos_peirais
Paidia poios xerei na mou pei pou einai fetos to panellinio prata8lima lukeiwn?apantiste plz...thanks...
kobe13
Παιδιά να ρωτήσω κανονικά 12 παίκτες δεν έχουν οι ομάδες στα σχολικά?Γτ ο γυμναστής κάτι μου έλεγε για 10...
LBJ
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 23 2008, 22:52 ) *
Και μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν γιατί δεν θα ήθελες να δεις που θα φυτευτείς μετά... Με τον τύπο που μιλάω είμαστε φίλοι κ όχι πολλά πολλά μαζί μου..(φιλική συμβουλή)

σιγα μη σκισεις κανα καλτσον...
bigG
Παιδιά εμείς (3ο λύκειο Αμαρουσίου) παίζουμε στις 28 Νοεμβρίου με το Σαν Ζοζέφ(Άγιος Ιωσήφ).Αν κάποιος κατά τύχη ξέρει τίποτα για παίκτες αυτού του σχολείου κτλ ας το γράψει ή ας στείλει personal message.
pmam
QUOTE(kobe13 @ Nov 7 2008, 00:39 ) *
Παιδιά να ρωτήσω κανονικά 12 παίκτες δεν έχουν οι ομάδες στα σχολικά?Γτ ο γυμναστής κάτι μου έλεγε για 10...

Πράγματι, όπως και στους κανονικούς αγώνες, οι σχολικες ομάδες μπορούν να έχουν ΜΕΧΡΙ 12 παίκτες. Οι γυμναστές όμως (οι περισσότεροι) λένε για 10 πολλές φορές επειδή τόσοι είναι οι παίκτες που χρειάζονται για να κλείσει το ρόστερ. Πολλές φορές μπαίνουν στην ομάδα κάποια άτομα (οι κολλήτοι του αρχηγού συνήθως) μόνο και μόνο για να χάνουν μάθημα και τελικά δεν μπαίνουν καθόλου στον αγώνα ή μπαίνουν ελάχιστα και κάνουν βλακείες. Τουλάχιστον στο δικό μας σχολείο αυτό γινόταν smiley.gif
kobe13
QUOTE(pmam @ Nov 8 2008, 11:19 ) *
Πράγματι, όπως και στους κανονικούς αγώνες, οι σχολικες ομάδες μπορούν να έχουν ΜΕΧΡΙ 12 παίκτες. Οι γυμναστές όμως (οι περισσότεροι) λένε για 10 πολλές φορές επειδή τόσοι είναι οι παίκτες που χρειάζονται για να κλείσει το ρόστερ. Πολλές φορές μπαίνουν στην ομάδα κάποια άτομα (οι κολλήτοι του αρχηγού συνήθως) μόνο και μόνο για να χάνουν μάθημα και τελικά δεν μπαίνουν καθόλου στον αγώνα ή μπαίνουν ελάχιστα και κάνουν βλακείες. Τουλάχιστον στο δικό μας σχολείο αυτό γινόταν smiley.gif


Ναι,ναι ισχύει και αυτό...εγώ σαν αρχηγός δεν έχω βάλει όμως... 69.gif
N-Tsok
emeis sto 19o lukeio thessalonikis xasame xtes apo to 4o athlitiko kalamarias..mono ta rebound na eixame parei tha tous eixame..
palaimaxos91
μηπως εχει κανεις ιδεα για την ομαδα της ιταλικης σχολης?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.