Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχολικό Πρωτάθλημα 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2
cliff_ac
QUOTE(N-Tsok @ Nov 8 2008, 23:40 ) *
emeis sto 19o lukeio thessalonikis xasame xtes apo to 4o athlitiko kalamarias..mono ta rebound na eixame parei tha tous eixame..

μονο ? στις λεπτομερειες δηλαδή! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
nikos_peirais
re paidia pou ginete fetos to panellinio?
Antoine
φετος το πανελληνιο γινεται κυπρο νομιζω...εμεις παιδια φετος το 4ο λυκειο λαρισας εχουμε φτιαξει μια αρκετα καλη ομαδα που σιγουρα θα βγουμε πρωτη στην λαρισα κ ισως εχουμε πιθανοτητες να νικησουμε τον βολο και να βγουμε πανελληνιο...παρολο που ειμαστε 4 ατομα τραυματιες...2 διαστρεματα 1 σπασμενο χερι κ 1ας με τενοντιτιδα...αν κ πιστευω οτι ξερουμε ποιοι θα παρουν το πανελληνιο μαντουλιδη/αριστοτελειο/βυρωνας τωρα δν ξερω καμια συγκεκριμενη ομαδα απ την επαρχιας μονο για τον βολο κ λιγα πραγματα...
asdfgh
;;;llg
Λαμογιο
QUOTE(palaimaxos91 @ Nov 9 2008, 01:48 ) *
μηπως εχει κανεις ιδεα για την ομαδα της ιταλικης σχολης?

εχω ακουσει οτι δεν λεει και πολλα πραγματα. εσυ απο ποιο σχολειο εισαι?
pao4
ξερει κανεις τιποτα για παιχτες απο τον μωραιτη? ειμαι στην ιονιο σχολη και τιν τριτη παιζουμε μαζι τους...
PngsLArisa
4o lukeio larisas mages. are u ready? shot.gif
kostas-promi8eas
ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 56-50 smiley.gif
bigG
Σαν Ζοζέφ(Άγιος Ιωσήφ)-3ο Αμαρουσίου 21-37(1η 2-11 2η 7-20 3η 10-29 4η 21-37)Εύκολη νίκη παρόλα τα τρομακτικά που είχαμε ακούσει από διάφορους.Το ματς τέλειωσε ουσιαστικά στην 1η περίοδο.Με εννιά πόντους διαφορά στο σχολικό στο τέλος της 1ης περιόδου νομίζω δεν χωράει αμφιβολία για τον νικητή κι ας αποβλήθηκε το βασικό 5άρι μας 7 λεπτά πριν την λήξη και το 3άρι μας(ο καλύτερός μας παίχτης) 2 λεπτά πριν την λήξη.Τώρα 15 Δεκεμβρίου με το 1ο Πεύκης(τοπικό ντέρμπι).Επίσης μπράβο στους διοργανωτές που μας βάζουν και παίζουμε σε γήπεδα σαν το σημερινό(κλειστό Νεοπεντελικού) αντί για άλλα που μόνο ως γήπεδα δεν μπορούν να χαρακτηριστούν.
Kurt
Ρε παιδες ξερετε τιποτα για 8ο Αμαρουσιου;;Παιζω την Παρασκευη και δεν τους ξερω μια αν και δεν εχει και πολυ σημασια γιατι εχουμε τρελη ομαδα φετος αλλα ετσι πληρηφοριακα... tongue.gif java script:add_smilie(":P","smid_6")
Bikerboy
Εγω ενα θ σας πω... 6ο αθλιτικο Αιγαλεω... περασε στον ομιλο και παιζει τν γεναρι με κορινθο.
στον τελικο με περιστερι επεσε πολυ ξυλο...μαζεψανε πολλες!!!
junior #
QUOTE(pao4 @ Nov 20 2008, 18:59 ) *
ξερει κανεις τιποτα για παιχτες απο τον μωραιτη? ειμαι στην ιονιο σχολη και τιν τριτη παιζουμε μαζι τους...

ξερω ενα παιδι που παιζει β εθνικη και εθνικη παιδων του 93 και ειναι 2.03 και καρφονει για την πλακα και εχει και σουταρα....για αλλους δεν ξερω αλλα λενε οτι εχουν καλη ομαδα.....
kotzito
Ας συγχωνευσει καποιος τα τοπικ,γιατι υπαρχει και ιδιο τοπικ στο ''οτιδηποτε για το μπασκετ''
ΣΤΕ
Παιδια ξερουμε τπτ για την Ελληνογαλλικη???
Kyros91
λοιπον παιδια 1ο Λυκειο Γαλατσιου παιζει τελικο με 1ο λυκειο Βυρωνα στο κλειστο της καισαριανης,Α'Αθηνων.Μπας και ξερει κανενας ποσες περιφερειες εχει η αθηνα στο σχολικο?
nikh7
παιδια ειμαι απο το Πειραματικο Λυκειο Αναβρυτων και την δευτερα παιζοθμε με το αθλιτικο νεας ιονιας μηπως ξερει κανεις για τι ομαδα περιπου προκειται?
bigG
1ο Πεύκης-3ο Αμαρουσίου 20-30 (13-15).Για σχολικό καλό ματσάκι ήτανε.Κοντά στο σκορ οι ομάδες μέχρι το ημίχρονο με εμάς (3ο) να έχουμε πάντα ένα προβάδισμα 4-6 πόντους.Στο 2ο ημίχρονο το ματς ξεκίνησε άσχημα αφού δεν μπήκαν πόντοι για αρκετή ώρα.Μετά παίξαμε λίγο καλύτερα και πήγαμε στους 6 την διαφορά αλλά με 3ποντο πήγαν την διαφορά σους 3 αλλά με δικό μας 3ποντο την ξαναπήγαμε στους 6.Μετά απ αυτό με διαδοχικά κλεψίματα και καλή άμυνα πήγαμε την διαφορά στους 8 και θα μπορούσαμε να την πάμε και στους 12 αν ήμασταν πιο εύστοχοι σε βολές και στον αιφνιδιασμό.Στο 4ο 8λεπτο απλά κρατήσαμε την διαφορά και κερδίσαμε.Επόμενος αγώνας με τον νικητή 1ο Αμαρουσίου-Ελληνογερμανική στις 18/12.
nikh7
το αθλιτικο νεας ιονιας μας νικησε (αναβρυτα)για 8 ποντους τρομερη ομαδα με Zone press 32 λεπτα πολυ αθλιτικοι με αλμα και ταχυτητα.ηταν κριμα για το σχολειο μας που το πάλεψαμε και οτι δεν περασαμε μια φαση που πολλα σχολεια πολυ κατοτερα απο εμας περασαν
Kyros91
εμεις μια φορα απο το 1ο βυρωνα χασαμε με 19 ποντους.Και ειχαν κατεβασει 2η και 3η πενταδα.παλι καλα που βαλανε τους αναπληρωματικους στο τελος και μειωσαμε.Δευτεροι στην Α' Αθηνων δεν ειναι ασχημα παντως....
Akis92
QUOTE(bigG @ Dec 15 2008, 12:49 ) *
1ο Πεύκης-3ο Αμαρουσίου 20-30 (13-15).Για σχολικό καλό ματσάκι ήτανε.Κοντά στο σκορ οι ομάδες μέχρι το ημίχρονο με εμάς (3ο) να έχουμε πάντα ένα προβάδισμα 4-6 πόντους.Στο 2ο ημίχρονο το ματς ξεκίνησε άσχημα αφού δεν μπήκαν πόντοι για αρκετή ώρα.Μετά παίξαμε λίγο καλύτερα και πήγαμε στους 6 την διαφορά αλλά με 3ποντο πήγαν την διαφορά σους 3 αλλά με δικό μας 3ποντο την ξαναπήγαμε στους 6.Μετά απ αυτό με διαδοχικά κλεψίματα και καλή άμυνα πήγαμε την διαφορά στους 8 και θα μπορούσαμε να την πάμε και στους 12 αν ήμασταν πιο εύστοχοι σε βολές και στον αιφνιδιασμό.Στο 4ο 8λεπτο απλά κρατήσαμε την διαφορά και κερδίσαμε.Επόμενος αγώνας με τον νικητή 1ο Αμαρουσίου-Ελληνογερμανική στις 18/12.



Το 3ο Αμαρουσιου εχει ΚΑΙ λαο Γιαννακη tongue.gif
Την Πεμπτη χαμος..
bigG
[quote name='Akis92' date='Dec 15 2008, 15:30 ' post='255762']
Το 3ο Αμαρουσιου εχει ΚΑΙ λαο Γιαννακη tongue.gif
Την Πεμπτη χαμος..
[/quo
Το ελπίζω γιατί σήμερα απογοητεύτηκα και λόγω αποχής απ τον αριθμό των ατόμων που ήρθαν.Παρόλαυτα μπράβο σ αυτούς που ήρθαν.
Akis92

Το ελπίζω γιατί σήμερα απογοητεύτηκα και λόγω αποχής απ τον αριθμό των ατόμων που ήρθαν.Παρόλαυτα μπράβο σ αυτούς που ήρθαν.
[/quote]
Ρε εγινε μεγαλη βλακεια .. Ειχαν παρει 5 ατομα ταξι και πηγαν Χαλανδρι .. Και αποχη ειχαμε απο την τριτη ωρα νομιζω ..
Αλλα αυτοι που ηρθαν την εκαναν την δουλεια τους .. biggrin.gif rolleyes.gif Ξελαρυγγιαστηκαμεε
bigG
QUOTE(Akis92 @ Dec 15 2008, 17:59 ) *
Το ελπίζω γιατί σήμερα απογοητεύτηκα και λόγω αποχής απ τον αριθμό των ατόμων που ήρθαν.Παρόλαυτα μπράβο σ αυτούς που ήρθαν.

Ρε εγινε μεγαλη βλακεια .. Ειχαν παρει 5 ατομα ταξι και πηγαν Χαλανδρι .. Και αποχη ειχαμε απο την τριτη ωρα νομιζω ..
Αλλα αυτοι που ηρθαν την εκαναν την δουλεια τους .. biggrin.gif rolleyes.gif Ξελαρυγγιαστηκαμεε

Την Πέμπτη θα έρθει πολύς κόσμος λένε.Μακάρι γιατί δεν χάνουμε.
zante09
Εμεις την Πεμπτη παιζουμε με τα εκπαιδευτηρια Δουκα.

Νικησαμε την Παρασκευη κατι αχρηστους 38-18 και την Δευτερα την Ελληνικη παιδεια 42-41. Και στα δυο παιχνιδια εβαλα 6 ποντους σε 12 λεπτα.
Ειμαι στο 3 λυκειο Νεας Ιωνιας.
Ξερετε αν εχει καλη ομαδα?

Η καλυτερη ομαδα που εχω δει στο σχολικο.

Λυκειο Αλσουπολης....
neopen32
QUOTE(zante09 @ Dec 16 2008, 16:06 ) *
Εμεις την Πεμπτη παιζουμε με τα εκπαιδευτηρια Δουκα.

Νικησαμε την Παρασκευη κατι αχρηστους 38-18 και την Δευτερα την Ελληνικη παιδεια 42-41. Και στα δυο παιχνιδια εβαλα 6 ποντους σε 12 λεπτα.
Ειμαι στο 3 λυκειο Νεας Ιωνιας.
Ξερετε αν εχει καλη ομαδα?

Η καλυτερη ομαδα που εχω δει στο σχολικο.

Λυκειο Αλσουπολης....

Τα εκπαιδευτήρια ΔΟΥΚΑ συμμετέχουν στο εφηβικό και στο παιδικό στο 2ο όμιλο (άρα η ανδρική τους παίζει σε εθνική κατηγορία). Το εφηβικό παραπατάει αλλά το παιδικό σκίζει. Σίγουρα η σχολική τους θα είναι υπερπλήρης με συστήματα κλπ
Τα ιδιωτικά εκπαιδευτήρια έχουν συγκριτικό πλεονέκτημα στο σχολικό πρωτάθλημα αφου μετέχουν και στα παιδικά και εφηβικά, αλλά δίνουν και υποτροφίες σε καλούς αθλητές/μαθητές
Οπωσδήποτε στοχευουν και στην ενίσχυση των πανελλαδικών (μέσω και των πρωταθλημάτων και του σχολικού)
Κανονικά τα ιδιωτικά θα έπρεπε να παίζουν σε δικό τους όμιλο
zante09
Συμφωνω. Δλδ λες οτι το εφιβικο (που παιζουμε εμεις) δν ειναι τπτ τρομερο. Παιζουν καλα αλλα οχι που να μην εχεις ελπιδα...
Αυριο πρωι στις 9 παιζουμε... στην Αγια παρασκευη.
Akis92
QUOTE(zante09 @ Dec 17 2008, 17:17 ) *
Συμφωνω. Δλδ λες οτι το εφιβικο (που παιζουμε εμεις) δν ειναι τπτ τρομερο. Παιζουν καλα αλλα οχι που να μην εχεις ελπιδα...
Αυριο πρωι στις 9 παιζουμε... στην Αγια παρασκευη.

To 3o αμαρουσιου που ειμαι εγω παιζει 10 Αγια Παρασκευη ..
Θεωρητικη εισαι φιλε ? ohmy.gif Ασχετο αλλα πες γτ ξερω κτ παιδια απο 3ο Ν.Ιωνιας
smile.gif

Α κ κτ αλλο .. Ξερει κανεις τπτ για Ελληνογερμανικη ?? ohmy.gif










neopen32
QUOTE(zante09 @ Dec 17 2008, 17:17 ) *
Συμφωνω. Δλδ λες οτι το εφιβικο (που παιζουμε εμεις) δν ειναι τπτ τρομερο. Παιζουν καλα αλλα οχι που να μην εχεις ελπιδα...
Αυριο πρωι στις 9 παιζουμε... στην Αγια παρασκευη.

Το εφηβικό παίζει στον πιό δυνατό όμιλο και στην ομάδα του λυκείου μετέχουν και οι καλύτεροι της πολύ καλής παιδικής (1993- Α Λυκείου)
Καλή επιτυχία και ποσταρε αποτελέσματα
Akis92
Τρελα το 3ο Αμαρουσιου κερδισε και Deutsche Schule Athen στην Αγ. Παρασκευη με την παρουσια 30 κ πλεον Μαρουσιωτων .. Forza 3o shot.gif icon_drunk.gif
bigG
QUOTE(Akis92 @ Dec 18 2008, 14:44 ) *
Τρελα το 3ο Αμαρουσιου κερδισε και Deutsche Schule Athen στην Αγ. Παρασκευη με την παρουσια 30 κ πλεον Μαρουσιωτων .. Forza 3o shot.gif icon_drunk.gif

Όντως πολύ καλή η παρουσία των συμμαθητών μας.Κερδίσαμε 43-37.Το τελικό σκορ πιστεύω μας αδικεί άσχετα που δεν παίξαμε και πολύ καλά.Καλό ματς με την ελληνογερμανική να παίζει τρομερή πίεση στα 4/4 του γηπέδου.Τέλος καλό όλα καλά όμως.
Kurt
Ποπο μαγκεσ παιζουμε με ενα αθλητικο λυκειο την Δευτερα.Τους ειδα που επαιζαν μετα απο εμας την Πεμπτη και ειχαν 2 καλλους...Πιστευω οτι τσ εχουμε αν και θα ειναι derbaki....tongue.gif
Akis92
QUOTE(Kurt @ Dec 18 2008, 18:13 ) *
Ποπο μαγκεσ παιζουμε με ενα αθλητικο λυκειο την Δευτερα.Τους ειδα που επαιζαν μετα απο εμας την Πεμπτη και ειχαν 2 καλλους...Πιστευω οτι τσ εχουμε αν και θα ειναι derbaki....tongue.gif



Λες για αυτους που στα πρωτα 3 δεκαλεπτα κερδιζαν με ανεση ενα σχολειο απο τα Μελισσια ?
Οντως ο ψηλος τους και το 15 νομιζω αξιζουν ..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ παντωσ smile.gif
tsad
geia sas. 3erei kaneis me poion paizei to prwto arsakeio lykeio thn deutera stis 9 sthn agia paraseuh?
bigG
QUOTE(tsad @ Dec 19 2008, 17:53 ) *
geia sas. 3erei kaneis me poion paizei to prwto arsakeio lykeio thn deutera stis 9 sthn agia paraseuh?

Νομίζω πως παίζει με εμάς (3ο Αμαρουσίου) αλλά παίζουμε στην Νέα Πεντέλη κι όχι στην Αγία Παρασκευή.Αλλά δεν είμαι σίγουρος οτι παίζουμε με το 1ο Αρσάκειο.Αν μου πεις κάποιους παίκτες ίσως να μπορώ να σου πω αν παίζουμε μαζί τους.
zante09
εμεις χασαμε απο το Δουκα με 25 ποντους, Δν ηταν τιποτα τρομεροι αλλα ειχαν τρομερη οργανωση. Ειμαι θετικη απο το 3 λυκειο Ν Ιωνιας αλλα πες παιδια, θα τα γνωριζω...

Το αθλητικο Νεας Ιωνιας, εχει πολυ καλη ομαδα. Παιζει φοβερη αμυνα απο οτι ειδα....
bigG
QUOTE(zante09 @ Dec 20 2008, 00:28 ) *
εμεις χασαμε απο το Δουκα με 25 ποντους, Δν ηταν τιποτα τρομεροι αλλα ειχαν τρομερη οργανωση. Ειμαι θετικη απο το 3 λυκειο Ν Ιωνιας αλλα πες παιδια, θα τα γνωριζω...

Το αθλητικο Νεας Ιωνιας, εχει πολυ καλη ομαδα. Παιζει φοβερη αμυνα απο οτι ειδα....

Δυστυχώς στο σχολικό είναι τέτοιο το επίπεδο και είναι τόσο παραμελημένο που μια ομάδα με κακούς θα έλεγα παίκτες αλλά οργανωμένη φτάνει σε μια αξιόλογη φάση.Ελπίζω τα πράγματα να αλλάξουν γιατί δεν αξίζει στο άθλημα σε σχολικό επίπεδο τέτοια παραμέληση.
bigG
Ά Αρσάκειο Ψυχικού-3ο Αμαρουσίου 54-32 (27-10).Λοιπόν καλό ματς ήτανε.Κατά την γνώμη μου κρίθηκε στην 1η περίοδο η οποία έληξε 12-4 υπέρ του Αρσακείου.Ο βασι΄κός ψηλός μας αποβλήθηκε στο 1ο ημίχρονο λόγο των παρανοικών λαθών της διαιτησίας.Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε δυνατά και με εμένα να κάνω το καλύτερό μου παιχνίδι φέτος μειώσαμε την διαφορά στους 14 και την κρατήσαμε.Ύστερα αποβάλλεται με ανύπαρκτο φάουλ ο καλύτερός μας παίκτης και παρόλαυτά μειώνουμε στους 10 (41-31) 5' πριν την λήξη.Αμέσως μετά το δυάρι μας χάνει εξεπαφής λευ απ και στην επόμενη φάση με αποβάλλει ο διαιτητής με ανύπαρκτο φάουλ.Εκεί το ματς τέλειωσε αφού ήμασταν 3 βασικοί που αποβληθήκαμε και τελικά χάσαμε με 54-32.Καλή συνέχεια στα παιδιά του Αρσακείου που παίζουν με το αθλητικό Ν Ιωνίας που πέρασε τον Δούκα με 36-32 νομίζω.
ΣΤΕ
Ξερει κανεις ποτε θα γινει ο αγωνας του Αρσακειου με το αθλητικο Ν.Ιωνιας???
bigG
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 22 2008, 16:19 ) *
Ξερει κανεις ποτε θα γινει ο αγωνας του Αρσακειου με το αθλητικο Ν.Ιωνιας???

Λογικά μετά τα Χριστούγεννα μιας και οι αγώνες γίνονται σε μέρες σχολείου.Αν θέλετε την γνώμη μου όμως και χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν το αθλητικό θα περάσει πολύ εύκολα μιας και θεωρώ ότι το Αρσάκειο,ούτε βέβαια και εμείς αν περνούσαμε,δικαιούται να βρίσκεται εδώ μιας και η κλήρωση ήταν περίεργη φέτος και παίξαν πολύ νωρίς μεταξύ τους οι καλές ομάδες.
Ορέστης
Λοιπόν στη λάρισα πρωταθλητής βγήκε το 4ο και τώρα λογικά θα παίξει με το βόλο όπως κάθε χρόνο για να δούμε ποιος θα βγει 1ος στη θεσσαλία..Ο βόλος βέβαια έχει 2 παικταράδες παππούλια και μαυρογιάννη αν τους ξέρει κανείς που είναι εθνική.
Στην αθήνα έχει βγει πρωταθλητής??
Antoine
QUOTE(Ορέστης @ Dec 23 2008, 13:49 ) *
Λοιπόν στη λάρισα πρωταθλητής βγήκε το 4ο και τώρα λογικά θα παίξει με το βόλο όπως κάθε χρόνο για να δούμε ποιος θα βγει 1ος στη θεσσαλία..Ο βόλος βέβαια έχει 2 παικταράδες παππούλια και μαυρογιάννη αν τους ξέρει κανείς που είναι εθνική.
Στην αθήνα έχει βγει πρωταθλητής??

ο παπουλιας φιλε μ πηγε ΕΠΑΛ απ'οτι εμαθα...ο μαυρογιαννης τωρα πια ειναι ολη η ομαδα δεν θα τα καταφερει μονος του...το 4ο λυκειο εχει παραπολυ καλη ομαδα, ημουν στην ομαδα(αλλα λογο τραυματισμου δεν επαιξα τελικα) τα παιδια γνωριζονται μεταξυ τους πολυ καλα και οι περισσοτεροι ειναι απ΄τους καλυτερους παικτες στην Λαρισα...εχουν πολλες ελπιδες...πιος ορεστης εισαι?απ΄το 9ο?που παιζει σουφλαρια?
nikh7
QUOTE(zante09 @ Dec 20 2008, 00:28 ) *
εμεις χασαμε απο το Δουκα με 25 ποντους, Δν ηταν τιποτα τρομεροι αλλα ειχαν τρομερη οργανωση. Ειμαι θετικη απο το 3 λυκειο Ν Ιωνιας αλλα πες παιδια, θα τα γνωριζω...

Το αθλητικο Νεας Ιωνιας, εχει πολυ καλη ομαδα. Παιζει φοβερη αμυνα απο οτι ειδα....

εμεις δεν δυσκολευτικαμε στην αμυνα (Αναβρυτα)αλλα στα πιμπαουντ και στους ευνιδιασμους τους ειναι πολοι γριγοροι και αλτικοι.γενικα ομως ειναι ομαδα που κοντραρετε.εμεις λογο αποχων κτλ ειχαμε να κανουμε προπονηση 2 βδομαδες και μεχρι την δευτερη περιοδο ειμασταν 5 ποντους πισω.δυστυχως μετα στην 3η περιοδο φαγαμε σε 3 επιθεσεις 3 τριποντα χωρις να σκοραρουμε καθολου και εκει ψιλοχαθικαμε...νομιζω πως αν παιζαμε λιγο πιο οργανομενα θα το παιρναμε το παιχνιδι
Ορέστης
φίλε antoine από το 1ο είμαι και παίζω αστέρα.εσύ 4ο πας ?? πως σε λένε??
ALONE AGAIN OR...
Ξέρει κανείς πως πάει ένας 93άρης που ήρθε φέτος από ΚΡΗΤΗ και είναι στο αθλητικό του ΒΥΡΩΝΑ νομίζω?
Λέγεται ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.
salk
QUOTE(nikh7 @ Dec 24 2008, 10:09 ) *
εμεις δεν δυσκολευτικαμε στην αμυνα (Αναβρυτα)αλλα στα πιμπαουντ και στους ευνιδιασμους τους ειναι πολοι γριγοροι και αλτικοι.γενικα ομως ειναι ομαδα που κοντραρετε.εμεις λογο αποχων κτλ ειχαμε να κανουμε προπονηση 2 βδομαδες και μεχρι την δευτερη περιοδο ειμασταν 5 ποντους πισω.δυστυχως μετα στην 3η περιοδο φαγαμε σε 3 επιθεσεις 3 τριποντα χωρις να σκοραρουμε καθολου και εκει ψιλοχαθικαμε...νομιζω πως αν παιζαμε λιγο πιο οργανομενα θα το παιρναμε το παιχνιδι



emeis (kollegio athinwn)paixame ston teliko me to athlitiko neas iwnias...pl athlitikoi oloi alla xwris mialo(oxi k ta kalitera paidia).. tous nikisame 17 pontous..paixame meta me kati axristous k twra tha paixoume me platona!!! distixws i kali poria teleiwse..
George_Bakas
παιδια εγω ημουνα στο κολλεγιο αθηνων και φετος ειχαμε φτασει μεχρι τον τελευταιο αγωνα για το πανελληνιο... και δυστυχως επρεπε να παιξουμε με τον Πλατωνα... και χασαμε 46-79.. τα παιδια ξερουν πολυυυ μπασκετ... ειχα καιρο να δω τετοια ομαδα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.