Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Basketball Meeting V
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
morfi
Φοβηθηκε και την εκανε ο χαρης... banana.gif
dizzy_fingers
24.gif 24.gif...
Είστε φοβεροί biggrin.gif.

Θα μου άρεσε κάποια στιγμή να παίξω αργά μπάσκετ...πολύ αργά όμως. Μιλάω για ξημερώματα (3 ή 4, μέχρι το πρωί).
harris
Den φοβήθηκα... Σπύρο έχω παίξει μπάσκετ και στις 3 τα ξημερώματα και στις 6 τα χαράματα...

Λοιπόν κύριε Morfi... Κυριακή στις 6 τα ξημερώματανα είσαι στον Αγιο Ελευθέριο... εγινε προσωπικό το θεμα...lol
morfi
Μεσα... που ακριβως στον αγιο ελευθεριο?παει ηλεκτρικος?
trefoil 13
Ο Χάρης μάλλον εννοεί στον σταθμό του Αγίου Ελευθερίου...

Να βγάλετε και φωτογραφίες να δούμε οι υπόλοιποι που δεν θα έρθουμε!
mikri prasini ollandeza
Aπ'το στόμα μου το πήρες trefoil!!! biggrin.gif Και ο morfi να μην έχει γυρισμένη την πλάτη!!!!!!!!!!
morfi
Λοιπον, μεσα για τις 6? cool.gif
harris
Εγω εκεί θα είμαι... σε τρεις ώρες σχεδόν...
morfi
Μη με στησεις... cool.gif
mikri prasini ollandeza
παίξατε λοιπόν στις 6??
harris
molis γυρισα... φυσικα και παιξαμε... θα ποσταρω και φωτό το βραδάκι
morfi
χαχα χασατε οσοι δεν ηρθατε... ειχε πολυ πλακα αν βλεπατε πως μας κοιταγανε αυτοι που περνασουνε απ'εξω... χαρη θυμασαι η κοριτσοπαρεα που περασε τι μας ειπανε? χιχι banana.gif
Air Kef
Από τις 6 μέχρι τις 12 παίζατε;Το θέμα είναι τι τους είπατε εσείς..
mikri prasini ollandeza
Πού είναι οι φώτος?οεο!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jul 10 2006, 01:49 PM)
Πού είναι οι φώτος?οεο!
*


Έλα ντε?που είναι οι.....φώτοςςςς!? wink.gif Σπύρο, δεν τα κατάφερα τελικά, τέλείωσα πολύ αργά. Θα πρέπει όμως να οργανωθούμε και με τον Χάρη όταν γυρίσεις. biggrin.gif
mikri prasini ollandeza
Δεν ξέρω εσείς τι κάνατε με τα meetings, πάντως εγώ σήμερα συνάντησα τον tsops! banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif

Όχι για πολλή ώρα...Αυτό το 5λ ήταν αρκετό...περιμένουμε τις φώτο ΣΑΣ...!! biggrin.gif
trefoil 13
Ακόμα να βάλετε φώτογραφίες;;;
Μήπως μας δουλεύετε;;; 69.gif
mikri prasini ollandeza
+1 trefoil μου..
Aristofanis
1
P.Faliro13
κατι είχαμε πει για τα άσκοπα πόστ. τέσπα













+1 tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.