Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΘΥΜΑΣΤΕ-ΕΔΩ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2
il postino
τσικαλκιν!! ρωσος σουτινγκ γκαρντ, ειχε περασει και απο μπενετον ενα φεγγαρι!!

τρομερο χερι και αν θυμαμαι καλα μας ειχε διαλυσει σε ενα ματς στο ευρωπαικο του 97 με 27π!!

κλασσικη ρωσικη μαφιοζικη φατσα, ξυρισμενο κρανιο και χερι να γραφει απο παντου!!
Ginobili
QUOTE(il postino @ Jul 20 2011, 21:22 ) *
τσικαλκιν!! ρωσος σουτινγκ γκαρντ, ειχε περασει και απο μπενετον ενα φεγγαρι!!

τρομερο χερι και αν θυμαμαι καλα μας ειχε διαλυσει σε ενα ματς στο ευρωπαικο του 97 με 27π!!

κλασσικη ρωσικη μαφιοζικη φατσα, ξυρισμενο κρανιο και χερι να γραφει απο παντου!!

Πολύ τον αντιπαθούσα σαν φιγούρα..ήταν και λίγο χοντρούλης...Πολύ καλό σουτ,δεν λέω..αλλά δεν μου αρεσε σαν παίκτης.
duncan21
Mλαντεν Σεκουλαρατς...Μεγαλο ταλεντο αρχες 00's,"μπασκετικο" αλλα soft 3-4αρι(κατι σαν το Σαβανοβιτς 39.gif ),επαιζε στη Βιρτους το 02-03(τον θυμαμαι απ' τα παιχνιδια με τον Οσφπ οπου εκανε μια τρυπα στο νερο ωστοσο μου 'χε μεινει το ονομα του και τον παρακολουθουσα απο 'κει κι επειτα).Περασε ενα φεγγαρι κι απ' τον Απολλωνα Πατρας..
hunkturner
Ορισμένοι παίκτες από το Κύπελλο Πρωταθλητριών (αρκετό καιρό πριν γίνει Ευρωλίγκα)

Από Ρωσία οι Ιγκόρ Κουντέλιν (τρελός σουτέρ με το αριστερό, σούταρε από κάθε δυνατό σημείο του γηπέδου αρκεί να ήταν μετά από το κέντρο) , μαζί του και ο Καράσεβ που έπαιξε και λιγάκι στον Ηρακλή αλλά και ο "έλληνας" λόγω διαβατηρίου Σεργκέι Μπαζάρεβιτς. Τιμητική συμμετοχή λόγω φάτσας ο Σεργκέι Πανόβ.

Κάρλος Λισμπόα (με καμιά δεκαριά άλλα ονόματα να τον συνοδεύουν όπως και τους περισσότερους Πορτογάλους) με τουλάχιστον μια ντουζίνα τρίποντα σε κάθε ματς στον σάκο του μποξ εκείνη την εποχή στην Ευρώπη Μπενφικα. Σουτάρανε όλοι απ'έξω κι είχαν έναν Ανγκολέζο από κάτω από το καλάθι να παλεύει μόνος του ( Κονσεισάο νομίζω)

Και από τους πιο θεαματικούς Ευρωπαίους παίκτες αλλά πέρα από καρφώματα δεν έλεγε και πολλά... Μάρκο Μίλιτς της Ολίμπια Λιουμπλιάνας (με τον Χάουπτμαν να τον σιγοντάρει από δίπλα με τρίποντα κι αυτός). Κάπου παίζει μπάσκετ στην Ιταλία ακόμα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.