Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΕΚ @ Playoffs
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > ΑΕΚ
Pages: 1, 2
ashton
Αν ήθελε να καλύψει την ανοργανωσιά/αμέλεια της διοίκησης, θα μπορούε κάλλιστα να πει πως ο Τούρκος είχε πχ φοβερό πονόδοντο ή πόνους στη μέση και να καθάριζε ..
ashton
QUOTE(benchwarmer @ May 3 2008, 23:17 ) *
Ελα ρε συ Ashton τωρα...
1. Πες μου μια περιπτωση οπου εχει βραβευθει ομαδα απο αλλο αθλημα, σε αγωνα αλλου αθληματος


Πριν αλέκτωρ λαλήσαι τρις...

Απόψε στο Καραϊτάβλι βραβεύθηκε και η ομάς πόλο του Ολυμπιακού.
rchos
QUOTE
Πριν αλέκτωρ λαλήσαι τρις...

Απόψε στο Καραϊτάβλι βραβεύθηκε και η ομάς πόλο του Ολυμπιακού.


χωρις να θελω απαραιτητα να συμφωνησω με τα οσα εχει γραψει ο benchwarmer(αλλωστε την αποψη μου για τα οσα θα γινουν την δευτερα την εγραψα) σημερα δεν ειχαμε αγωνα στο καραισκακι.φιεστα ειναι.την διαφορα θα επρεπε να μπορεις να την καταλαβεις.
ashton
Στον 5ο τελικό του '99 στο ΣΕΦ, υπήρχε ή δεν υπήρχε το πρωτάθλημα του πόλο και η ομάδα του πόλο, με συνέπεια να πέσει το γνωστό σύνθημα από τους οπαδούς του ΠΑΟ ;
Εκτός κι αν ούτε αυτό μετράει, γιατί ήταν φιέστα του Ράτζα :-)

Βαριέμαι να ψάχνω να βρω κι άλλα παραδείγματα, που υπάρχουν πάμπολλα.
benchwarmer
QUOTE(ashton @ May 4 2008, 22:35 ) *
Στον 5ο τελικό του '99 στο ΣΕΦ, υπήρχε ή δεν υπήρχε το πρωτάθλημα του πόλο και η ομάδα του πόλο, με συνέπεια να πέσει το γνωστό σύνθημα από τους οπαδούς του ΠΑΟ ;
Εκτός κι αν ούτε αυτό μετράει, γιατί ήταν φιέστα του Ράτζα :-)

Βαριέμαι να ψάχνω να βρω κι άλλα παραδείγματα, που υπάρχουν πάμπολλα.


Άλλο το ειδικό βάρος του πόλο, άλλο του ποδοσφαίρου και της συγκεκριμένης κατάστασης...
Τελος παντων, δεν εχει νοημα. Ειλικρινα ελπιζω να ειμαι εγω ο λάθος...
ashton
Δηλαδή κατά τη γνώμη σου η ΚΑΕ ΑΕΚ δεν έχει το δικαίωμα να βραβεύει τον καλύτερο παίκτη & τον πρώτο σκόρερ του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου και να απονείμει πλακέτα στον Ζήκο για την προσφορά του τώρα που κρέμασε τα παπούτσια του; Με ποια λογική ;
penetration
Εχω γραψει πάλι ότι εμεις πρεπει να δουμε την επομενη χρονια Στο φετινο ροστερ που ηταν αρκετα καλο και για πολυ περισσοτερα πραγματα απο αυτα που επιτευχθηκαν υπάρχουν καποιοι παιχτες που ειναι πραγματικα πολυ καλοι και ικανοι να πρωταγωνιστησουν. Πανω σαυτους πρεπει να χτιστει η νεα ομαδα με ενα νορμαλ κανονικο προπονητη. ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΡΕ?
XATZIS
για αγγελου δεν εχει νοημα να πουμε τιποτα αφου αφηνει το τουρκο εκτος με τα πλανα του!!!!!ποτε θα μας αδειασει τη γωνια να ηρεμησουμε μονο!!οσο για βραβευσεις γινεται μονο κ μονο για να μαζεψει κανα εισιτηριο να πεσει βρισιδι του κερατα στους oλυμπιακους κ να τρεχουμε του χρονου κυπελλακι κεκλεισμενων γιατι ως δια μαγειας εμεις δε θα δικαιωθουμε οπως καποιοι ερυθρολευκοι με την αελ!!!!εμενα αυτο που δε μουαρεσε καθολου ειναι οτι ο γιαννακης πηγε χθες στη ψευτοφιεστα κ αποθεωνοταν μαζι με το τρελο το προεδρο τους!ηθικη σου λεει μετα........
ashton
Προπονητής Αγγέλου δεν υφίσταται.
Με τον Μαρκόπουλο πχ η ΑΕΚ θα ήταν άνετα τετράδα και θα πάλευε για 3η θέση με Άρη.
penetration
QUOTE(ashton @ May 5 2008, 11:53 ) *
Προπονητής Αγγέλου δεν υφίσταται.
Με τον Μαρκόπουλο πχ η ΑΕΚ θα ήταν άνετα τετράδα και θα πάλευε για 3η θέση με Άρη.

Ειπες σωστο ονομα αλλα επειδη περασε απο ΑΕΚ οι μπασκετοειδημονες της ΑΕκ που να παρουν πρεφα και μιλαμε και για παραγοντες και για εμμισθους που ειναι χρονια και καλα αγαπανε την ομαδα.
ashton
Toν θεωρώ τον καλύτερο προπονητή που έχει περάσει τα τελευταία 10 χρόνια μετά από Ντούντα-Σάλε-Φώτη στην ομάδα. Βέβαια από την άλλη ο συναγωνισμός του ήταν οι Καλαφατάκης, Κακιούσης, Αλεξανδρής, Αγγέλου :-)
ptolemaidaras
Εγω να πω την αληθεια ΑΕΚ υποστηριζω, αλλα δεν ειμαι και πολυ φανατικος. Όμως αηδιασα απο την συμπεριφορα Αγγελου στα 2 τελευταια ματς με Ολυμπιακο. Για προπονητη τον φεραμε, οχι για μαιμουτσαμπουκονταβατζη. Απο τετοιους γεματη η αγορα και τα νυχτερινα κεντρα, και εν τελει δεν πληρωνω εισητηριο για να βλεπω καραγκιοζη. Παραστασεις του Ευγενιου Σπαθαρη θα βρω και με πιο φτηνο εισητηριο. Δεν ξερω, ισως να ειμαι λαθος, ομως ΑΗΔΙΑ ενιωσα για το μπασκετ...ΑΗΔΙΑ!
ashton
Ο Αγγέλου κωουτσάρει (λέμε τώρα) όπως ακριβώς έπαιζε (λέμε τώρα) .
penetration
QUOTE(ashton @ May 6 2008, 02:45 ) *
Ο Αγγέλου κωουτσάρει (λέμε τώρα) όπως ακριβώς έπαιζε (λέμε τώρα) .

Σε πιάνω πολύ ενημερωμένο. Θυμάσαι που τράβαγε φανελες-χωνόταν απο κατω βρώμικα και συνεχεια εβριζε. Που να ρωτήσεις και το προηγούμενο συναδελφο του της ΑΕΚ (Κορωνιό) τι τραβαγε όταν τον μαρκαρε στα τελευταία του ο Αγγέλου.
ptolemaidaras
Η αληθεια ειναι πως και σαν προπονητης τραβαει φανελες (βλ. Ρεθυμνο), ομως δεν μας νοιαζει τι εκανε σαν παικτης. Ντροπη του για οτι κανει σαν προπονητης. Ειδικα σαν προπονητης της ΑΕΚ, αλλα μάλλον δεν εχει καταλαβει την τεραστια σημασια του να εισαι coach της ΑΕΚ, μιας ομαδας με 2.000.000 κοσμο. Αλλα και παραγοντας της κωλοπετεινιτσας να ημουνα και να εβλεπα τετοια πραγματα απο τον προπονητη μου, θα τον ειχα στειλει απο κει που ήρθε όπως και να τον λενε.
gsaa8
QUOTE(ptolemaidaras @ May 6 2008, 13:02 ) *
καταλαβει την τεραστια σημασια του να εισαι coach της ΑΕΚ, μιας ομαδας με 2.000.000 κοσμο.
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif hammer.gif hammer.gif hammer.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
καλο!!!
ptolemaidaras
ε καλα ντε, πολυ προχειρους υπολογισμους εκανα
Βαζω μεσα και γυναικοπαιδα και μεταναστες...
Οι Ολυμπιακοι κανα τριαρι δεν το εχουνε?
ashton
Καταμέτρηση πραγματική δεν έχει κάνει κανείς ποτέ (ούτε είναι εύκολο άλλωστε να γίνει), συνεπώς όλα είναι εικασίες και σπέκουλες για το πόσο κόσμο έχει κάθε ομάδα.
dizzy_fingers
(Ποστ για τη διαιτησία στο κατάλληλο τόπικ στα Παρασκηνιακά παρακαλώ.)

EDIT:
Διευκρίνηση: Αφορά σβησμένο ποστ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.