Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Facebook
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3
apkat
Χιπ-χοπ γιατι το κανεις αυτο;;

Οποιος εχει Facebook βλεπει και ο ιδιος τα notifications..Δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να τα γραφεις και εσυ εδω.. wink.gif
nikolas12
1.Απλα γιατι καποιοι δεν το εχουν δει ακομα.
2.Γιατι μερικα απο αυτα δεν τα εχουν κανει οι φιλοι μου απο εδω αλλα καποιοι αλλοι.
thrylos7
Είναι δυνατόν;

http://www.facebook.com/group.php?gid=2217731564

laugh.gif laugh.gif
PanosIlio
Μόλις έκανα join στο group tongue.gif tongue.gif
mojotzotzo
το request με τα μεγαλα ποδοσφαιρικα παλτα τα σπαει!!
μεγαλες μορφες που εχουν περασει απο τα ελληνικα γηπεδα icon_drunk.gif
stefan
http://www.facebook.com/group.php?gid=24811299271

http://www.facebook.com/group.php?gid=33981746054

http://www.facebook.com/group.php?gid=27368465830

Απο τα καλυτερα και πιο εξυπνα group του Facebook... laugh.gif laugh.gif
Igor
Eαν εξαιρεσουμε το τελευταιο, τα αλλα δυο ειναι πολυ πετυχημενα !!!
sporting b.c.
λες ;

http://www.facebook.com/group.php?gid=35915071210
stefan
QUOTE(sporting b.c. @ Sep 2 2008, 12:07 ) *


Λιγο μουφα μου φαινεται το group.
Και αμα δειτε τις foto εχει μια γκομενα και εναν αλλον ακυρο..

Στην τελικη και να κανω join,αμα αυτη λεει αληθεια που θα την δω εγω απο την Αθηνα??? rolleyes.gif rolleyes.gif
captain charisma
http://www.facebook.com/group.php?gid=49734975289

http://www.facebook.com/group.php?gid=9952424373

απ τα καλυτερα groupακια
sporting b.c.
QUOTE(stefan @ Sep 2 2008, 12:39 ) *
Λιγο μουφα μου φαινεται το group.
Και αμα δειτε τις foto εχει μια γκομενα και εναν αλλον ακυρο..

Στην τελικη και να κανω join,αμα αυτη λεει αληθεια που θα την δω εγω απο την Αθηνα??? rolleyes.gif rolleyes.gif


αυτή λεει:
Οι Φωτογραφίες και τα Videos θα δημοσιευτούν μετά στο Group
nikolas12
QUOTE(stefan @ Sep 2 2008, 03:17 ) *
http://www.facebook.com/group.php?gid=24811299271

http://www.facebook.com/group.php?gid=33981746054

Απο τα καλυτερα και πιο εξυπνα group του Facebook... laugh.gif laugh.gif



QUOTE(big dirk @ Sep 2 2008, 16:17 ) *


Ετσι Αλεφαντος 4 εβερ ρεεεε.Η φωτο του πτυχιας copys κτωνται τρομερη.

QUOTE(sporting b.c. @ Sep 2 2008, 12:07 ) *


μπειτε ρε ολοι στο γκρουπ και μετα φυγαμε για Λευκωσια.
nikolas12
Γινεται καποιοι απο εδω(ξερετε εσεις ποιοι ειστε) γκρουπ του Παναθηναικοιυ ή εναντιον του Ολυμπιακου;Σας το ζητω ως θερμη χαρη.
Pierce
θελω να δω ποιος ηρωας θα βγαλει νοημα απο την παραπανω προταση
nikolas12
Να μη μου στελνετε ηθέλα να πω.Σιγα κοντεψες να με φας tongue.gif .
sporting b.c.
παιδιά τα πολλά friend requests φερνουν το "Your account has been disabled by an administrator. " οταν πας να κανεις login...

και μετα τι κανεις ; ξερει κανεις ;
sporting b.c.
http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&artid=85534&ct=4

Έως και 5 ώρες την εβδομάδα αφιερώνουν σε αυτό οι χρήστες από τη χώρα μας
500.000 Έλληνες στο Facebook
ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΗΚΕ: Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου 2008

Σε μισό εκατομμύριο υπολογίζεται ότι ανέρχεται ο αριθμός των Ελλήνων χρηστών του Facebook, ο οποίος αυξάνεται με γοργούς ρυθμούς. Σήμερα το Facebook είναι η πιο δημοφιλής ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης στον κόσμο, παρ΄ ότι σιγά σιγά σε κάποιες χώρες όπως η Γαλλία, η Βρετανία και η Σουηδία έχει αρχίσει να διαγράφεται «τάση φυγής» από αρκετούς χρήστες.

Οι Έλληνες χρησιμοποιούν το Facebook κυρίως ως «όχημα» επικοινωνίας και αφιερώνουν σε αυτό περίπου 3- 5 ώρες εβδομαδιαίως. Αυτά είναι μερικά από τα συμπεράσματα έρευνας «για τη χρήση του Facebook στην Ελλάδα», η οποία διενεργήθηκε στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου, με υπεύθυνο τον επίκουρο καθηγητή Κοινωνιολογίας Ευστράτιο Παπάνη, από τον Μάρτιο έως τον Ιούνιο του 2008. Οκτώ φοιτητές ερευνητές δημιούργησαν ψεύτικα προφίλ χρηστών και υπέβαλαν ερωτήσεις σε χρήστες της ιστοσελίδας. Από αυτά προκύπτει ότι η πλειονότητα όσων χρησιμοποιούν το Facebook και ανήκουν στις ηλικιακές ομάδες 15-25 ετών και 37-47 ετών δεν πιστεύει ότι η χρήση αυτής της ιστοσελίδας μπορεί να περικλείει κινδύνους, ενώ στις ηλικίες 26-36 ετών οι απαντήσεις είναι μοιρασμένες.

Γυναίκες είναι 55% των χρηστών, 49% είναι ανύπαντροι, 47% φοιτητές και 27% εργαζόμενοι πλήρους απασχόλησης. Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης διαθέτει 73%, ενώ σχεδόν οι μισοί ζουν σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Ενδιαφέρον παρουσιάζει η παρατήρηση ότι οι νεαροί χρήστες που περνούν πολλές ώρες στο Facebook έχουν γονείς με πτυχίο ΑΕΙ. Πάντως, οι χρήστες του ηλικιακά εντοπίζονται κυρίως στις μικρές ηλικίες: 71% είναι μεταξύ 15 και 25 ετών και 26,5% από 26 έως 36 ετών. Μακράν η δημοφιλέστερη εφαρμογή του Facebook είναι το chat (45,5%) και ακολουθούν τα κουίζ (10%).

Σύμφωνα με έρευνα της Search Εngine Μarketing, οι χρήστες του Facebook στη χώρα μας σήμερα υπολογίζονται περίπου σε μισό εκατομμύριο, που αντιστοιχεί στο 1/5 του συνόλου των Ελλήνων χρηστών του Διαδικτύου.
NBAholic
Δε βλέπω τίποτα. Μάλλον έχεις κάνει λογαριασμό κι εσύ και ξέχασες ότι όσοι δεν έχουν δε βλέπουν τίποτα!
Ή μήπως δε χρειάζεται να γίνω μύστης του σάιτ (=μέλος) και απλώς κάτι παρέλειψα;
captain charisma
πρεπει να εισαι μελος για να το δεις.

εχει τα μελη της 17 νοεμβρη που ειναι στη λιστα φιλων του σαβα ξυρου
Pierce
QUOTE (NBAholic @ Oct 29 2008, 20:06 ) *
Δε βλέπω τίποτα. Μάλλον έχεις κάνει λογαριασμό κι εσύ και ξέχασες ότι όσοι δεν έχουν δε βλέπουν τίποτα!
Ή μήπως δε χρειάζεται να γίνω μύστης του σάιτ (=μέλος) και απλώς κάτι παρέλειψα;

μετα απο εντονες πιεσεις ενεδωσα , και μπηκα σε αυτο το σατανικο site. Ζητω συγχωρεση blush.gif
kotzito
Μελη στο γκρουπ του site:

Κικι Κλαρκ
Μπλαγκοτα Σεκουλιτς
Κεβιν Φλετσερ
Κωστας Καιμακογλου

Tελικα εχει περαση το basketforum. laugh.gif
kostasvc15
Τωρα πηρα ειδηση το γκουπακι ,ωραιο ειναι πλακα εχει...Οσοι με ξερετε απο εδω καντε μια αιτηση φιλιας tongue.gif γτ απο τα ονοματα δε βγαζω ακρη...Ρουσσος ειναι το επιθετο,γαματο;(παλι φακελωθηκα ο μλκς tongue.gif)
Α και στο επομενο μιτινγκ θα προσπαθησω να ανεβω,ετοιμαστειτε
Τι τουμπανα ειναι αυτα ρε μλκς;;;;χαχαχαχαχα
stefan
QUOTE(kostasvc15 @ Dec 6 2008, 05:25 ) *
Τωρα πηρα ειδηση το γκουπακι ,ωραιο ειναι πλακα εχει...Οσοι με ξερετε απο εδω καντε μια αιτηση φιλιας tongue.gif γτ απο τα ονοματα δε βγαζω ακρη...Ρουσσος ειναι το επιθετο,γαματο;(παλι φακελωθηκα ο μλκς tongue.gif)
Α και στο επομενο μιτινγκ θα προσπαθησω να ανεβω,ετοιμαστειτε
Τι τουμπανα ειναι αυτα ρε μλκς;;;;χαχαχαχαχα


Πριν καιρο που εψαχνα εναν φιλο μου που τον λενε Ρουσσο,
οταν πατησα στην αναζητηση το ονομα μου εβγαλε 500 αποτελεσματα!!! w00t.gif w00t.gif
Αρα δεν νομιζω να φακελωθηκες... rolleyes.gif rolleyes.gif
Weekendman
Πολλοί Έλληνες φίλοι του Ροι Τάρπλει στο FACEBOOK δεν το περίμενα οπωσδήποτε αυτό, τελικά οι μεγάλοι ξένοι πάικτες της δεκαετίας του 90 δεν ξεχνιούνται καθόλου εύκολα...
a.n.r00u *n-e*
εκτός απο έλληνες μπασκετμπολίστες στο fb μπορείς να βρείς και αρκετές ελληνίδες μπασκετμπολίστριες πχ εβίνα μάλτση αλλά κ πολλές αλλες...
OnLy_PAS-AthEnS
Πολυ μουφα το κανα το σαιτ αυτο ρε γαμωτο.Κριμα γιατι αλλιως αρχησε και αλλιως κατεληξε ενω εχει γινει και εθισμος.

Υ.γ οποιος θελει ας με κανει αντ στο λινκ στην υπογραφη μου!
apkat
Αφου ειναι μουφα το σαιτ γιατι να σε κανουν αντ και δεν διαγραφεσαι;
OnLy_PAS-AthEnS
Γιατι φιλε apkat εγω δεν ειμαι στο σαιτ για χαzοQuiz.Eιμαι για διαφορα θεματα σημαντικα κατ εμε οπως σχολειου κ.α.
Και δεν ειπα οτι ειναι μουφα σαν σαιτ αλλα η δομη του που αλλαξε πριν μια εβδομαδα.....Ειπα το καναν μουφα οχι οτι ειναι μουθα!



Υ.ΓΔεν ξαναπανταω τετοια ποστ γιατι διακρινω ειρωνικα στυλακια.Ισως να κανω λαθος : -)Φιλικα παντα!
The Warlus
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 15 2009, 11:44 ) *
Γιατι φιλε apkat εγω δεν ειμαι στο σαιτ για χαzοQuiz.Eιμαι για διαφορα θεματα σημαντικα κατ εμε οπως σχολειου κ.α.
Και δεν ειπα οτι ειναι μουφα σαν σαιτ αλλα η δομη του που αλλαξε πριν μια εβδομαδα.....Ειπα το καναν μουφα οχι οτι ειναι μουθα!



Υ.ΓΔεν ξαναπανταω τετοια ποστ γιατι διακρινω ειρωνικα στυλακια.Ισως να κανω λαθος : -)Φιλικα παντα!



Καλά φίλε μου μην το ψάχνεις με το facebook.Δεν λέω καλός ο χαβαλές με το site αλλά το φακέλωμα,κανονικά όμως,που τρώει κανείς άμα έχει τα αληθή στοιχεία του μέσα δεν περιγράφεται
apkat
Το εκαναν μουφα δηλαδη αλλα δεν ειναι μουφα;;

Μπερδεμενα μου τα λες.. ohmy.gif
Igor
QUOTE(apkat @ Nov 15 2009, 15:10 ) *
Το εκαναν μουφα δηλαδη αλλα δεν ειναι μουφα;;

Μπερδεμενα μου τα λες.. ohmy.gif


Eλα ρε απκατ, μην κανεις οτι δεν καταλαβαινεις.
Το σαιτ μια χαρα ειναι.

Απλα το εχουν δει ως χομπι οι ιδιοκτητες να αλλαζουν τη διαμορφωση καθε λιγο και λιγακι. Ο φιλος χαρακτηρισε αυτη τη κινηση μουφα..
apkat
Oταν καποιος γραφει: "Πολυ μουφα το εκαναν το σαιτ ρε γαμωτο..Κριμα γιατι αλλιως ξεκινησε"..Και εσυ καταλαβαινεις οτι αλλαξε απλα η διαμορφωση μπραβο σου..καταλαβαινεις πολλα παραπανω πραγματα απο εμενα..

Εγω λοιπον που δεν εχω προσβαση σε αυτο το σαιτ δεν μπορω να καταλαβω τι εννοει ο καθενας τοσο γρηγορα οσο εσυ και εκανα καποιες ερωτησεις παραπανω..Εχεις καποιο προβλημα με αυτο;;
Igor
QUOTE(apkat @ Nov 16 2009, 21:32 ) *
Oταν καποιος γραφει: "Πολυ μουφα το εκαναν το σαιτ ρε γαμωτο..Κριμα γιατι αλλιως ξεκινησε"..Και εσυ καταλαβαινεις οτι αλλαξε απλα η διαμορφωση μπραβο σου..καταλαβαινεις πολλα παραπανω πραγματα απο εμενα..

Εγω λοιπον που δεν εχω προσβαση σε αυτο το σαιτ δεν μπορω να καταλαβω τι εννοει ο καθενας τοσο γρηγορα οσο εσυ και εκανα καποιες ερωτησεις παραπανω..Εχεις καποιο προβλημα με αυτο;;


Καλα συγγνωμη. Μην τρελενεσαι..
Δεν το ηξερα οτι δεν εχεις προσβαση στο σαιτ. Για καποιο λογο ειχα την εντυπωση οτι εισαι στο Facebook.

Σορρυ.
Razorblade Fish
2 στα 2 apkat,show mercy
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(Igor @ Nov 16 2009, 19:49 ) *
Eλα ρε απκατ, μην κανεις οτι δεν καταλαβαινεις.
Το σαιτ μια χαρα ειναι.

Απλα το εχουν δει ως χομπι οι ιδιοκτητες να αλλαζουν τη διαμορφωση καθε λιγο και λιγακι. Ο φιλος χαρακτηρισε αυτη τη κινηση μουφα..

+1 με την προυποθεση οτι εισαι μελος στο σαιτ.Αφου λοιπον, δεν εισαι συγγνωμη που δεν στο ειπα κατανοητα...... Παντως αφου δεν εισαι μελος καλυτερα να μην γινεισ κιολασ μια συμβουλη απο μενα!
stefan
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 17 2009, 01:46 ) *
+1 με την προυποθεση οτι εισαι μελος στο σαιτ.Αφου λοιπον, δεν εισαι συγγνωμη που δεν στο ειπα κατανοητα...... Παντως αφου δεν εισαι μελος καλυτερα να μην γινεισ κιολασ μια συμβουλη απο μενα!


Εγω παντως το facebook το εχω παρει πολυ χαλαρα πλεον.Ουτε quiz ουτε αλλες μαλακιες.
Κανα τραγουδακι να βαλω και πολυ,πολυ,πολυ poker..
leonkalf
Ξέρει κανείς κάποιο email όπου μπορώ να απευθυνθώ στο facebook team για κάποιο θέμα?
kseplenhs
επιβάλλεται να γίνουμε πολλοί...

http://www.facebook.com/profile.php?id=115...9047&ref=ts
Joan Miró
Όντως κουραστικές οι συνεχείς αλλαγές στο FB.

Όταν προσθέσουν κι αυτό το Facebook Places (αντίστοιχο του Four Squares που σήμερα είναι διαθέσιμο μόνο στην Αμερική) έχει να γίνει ο κακός χαμός!

HLR CENATION
Αμα θελετε να μαθαινεται τα τελευταια νεα της Kylie Minoque,αμα θελετε να βλεπετε τις τελευταιες φωτο της Μονικα Μπελουτσι πρωτοι,αν διψατε για τελεια αναλυση ολων των αθλητικων γεγονοτων,αν θελετε να βλεπετε πρωτοι της μεγαλες στιγμες του ανυπερβλητου Τζον Σινα καθως και τα τελευταια νεα του φαντασυ πανω σε ΝΒΑ και πρεμιερ λιγκ δεν εχετε παρα να με κανετε φιλο.Θα με βρειτε στο ονομα Chris Koukis,με φοντο την Θεα Kylie Minoque. smiley.gif
captain charisma
εχετε παρατηρησει τιποτα περιεργο τις τελευταιες μερες στο chat του φβ?μου δειχνει ας πουμε 50 ατομα οτι ειναι online και ειναι ζητημα αν ειναι online τα 20 ατομα...δοκιμασα να μιλησω μ αυτα τα ατομα που ειναι και καλα online αλλα κατευθειαν βγαζει οτι ειναι οffline...και ξαναφαινονται ον...περιεργα πραγματα
kseplenhs
QUOTE(captain charisma @ Jun 3 2013, 13:12 ) *
εχετε παρατηρησει τιποτα περιεργο τις τελευταιες μερες στο chat του φβ?μου δειχνει ας πουμε 50 ατομα οτι ειναι online και ειναι ζητημα αν ειναι online τα 20 ατομα...δοκιμασα να μιλησω μ αυτα τα ατομα που ειναι και καλα online αλλα κατευθειαν βγαζει οτι ειναι οffline...και ξαναφαινονται ον...περιεργα πραγματα


Δεν θέλουν να σου μιλήσουν.Και περιμένουν να φύγεις βγαίνοντας off και μόλις φύγεις ξαναπατάνε on.

Και εμένα το ίδιο μου κάνουν.Νόμιζαν πως θα μου ξεφύγουν έτσι...
PanosIlio
QUOTE(kseplenhs @ Jun 3 2013, 13:21 ) *
Και εμένα το ίδιο μου κάνουν.Νόμιζαν πως θα μου ξεφύγουν έτσι...


Ρε θηρίο, και συ πως το κατάλαβες???? smiley.gif
Magnus92
στο facebook υπάρχει δυνατότητα διαγραφής προφιλ;
και αν ναι πως;
duncan21
QUOTE (Magnus92 @ May 30 2014, 15:33 ) *
στο facebook υπάρχει δυνατότητα διαγραφής προφιλ;
και αν ναι πως;

Σ' ενοχλούν τα κορμάκια Μάγνε και θες να το διαγράψεις?Κι εγώ το ίδιο παθαίνω.

https://www.facebook.com/help/delete_account
Magnus92
QUOTE(duncan21 @ May 30 2014, 16:14 ) *
Σ' ενοχλούν τα κορμάκια Μάγνε και θες να το διαγράψεις?Κι εγώ το ίδιο παθαίνω.

https://www.facebook.com/help/delete_account



Τι δουλειά έχουν με μένα τα κορμάκια ρε τρελέ;
Για 'σας τα ομορφόπαιδα είναι αυτά....


Ευχαριστώ σε πολλά Κουτς
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.