Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Batiste
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
sni79per

Ερεψε tongue.gif
bbplayer
πω πω το παιχτούρι! με αρρώστησες τώρα 56.gif 56.gif


να ρωτήσω ρε παιδες και σόρυ για το οφ τόπικ αλλά μια και το είδα στη φωτο. αυτή η spalding TF-1000 κόστιζε πριν 3-4 χρόνια , 50$ από το ebay. Την είχα πάρει και το ξέρω. Με αυτή παίζουν στην ευρωλίγκα? ohmy.gif γιατί και η άλλη με τις μαύρες φέτες, η ίδια μπάλα είναι με άλλα γραφικά
sni79per



θα στεγνωσει τελειως με αντιανεμικο καλοκαιριατικα w00t.gif
thanath
Ρε παιδιά εσείς βλέπετε τον Mike να χει χάσει τόσα πολλά μυικά κιλά όσα έλεγαν??? Εγώ μια χαρά τον βλέπω το θηρίο!!!
thanath
Γεια σου ρε Μάικ! Μακάρι να χεις πολλά τέτοια να βάλεις ακόμα!!

link
bodiroga10
το να συγκρινεται ο μιντλετον ή ο μπατιστ με τον λασμε και τον χαινς ειναι προσβολη γι αυτους τους τεραστιους παικτες.
ο μπατιστ ποσταρε οποιονδηποτε παικτη ηθελε οπως και ο μιντλετον αντιθετα ο λασμε δεν μπορουσε να ποσταρει ουτε το γκαρντ που τον μαρκαρε μετα απο αλλαγες.ο μπατιστ ειχε πολυ σταθερο σουτ απ τα 4-5 μετρα που απ τα σημερινα αθλητικα 5αρια μονο ο λασμε εχει σε καλουτσικο επιπεδο.
ο μιντλετον δεν φημιζοταν για την αλτικοτητα του αλλα για την δυναμη του και παρα το περιορισμενο υψος του δεν μπορουσε κανενας να τον σπρωξει μεσα στο καλαθι
ουτε ο μπατιστ ουτε ο μιντλετον φημιζοταν για τα αλει ουπ καρφωματα τους ουτε για τις ταπες τους αλλα για το μπασκετικο τους iq.
djibriliant
QUOTE (bodiroga10 @ Jul 29 2015, 14:34 ) *
το να συγκρινεται ο μιντλετον ή ο μπατιστ με τον λασμε και τον χαινς ειναι προσβολη γι αυτους τους τεραστιους παικτες.
ο μπατιστ ποσταρε οποιονδηποτε παικτη ηθελε οπως και ο μιντλετον αντιθετα ο λασμε δεν μπορουσε να ποσταρει ουτε το γκαρντ που τον μαρκαρε μετα απο αλλαγες.ο μπατιστ ειχε πολυ σταθερο σουτ απ τα 4-5 μετρα που απ τα σημερινα αθλητικα 5αρια μονο ο λασμε εχει σε καλουτσικο επιπεδο.
ο μιντλετον δεν φημιζοταν για την αλτικοτητα του αλλα για την δυναμη του και παρα το περιορισμενο υψος του δεν μπορουσε κανενας να τον σπρωξει μεσα στο καλαθι
ουτε ο μπατιστ ουτε ο μιντλετον φημιζοταν για τα αλει ουπ καρφωματα τους ουτε για τις ταπες τους αλλα για το μπασκετικο τους iq.

Νομίζω ο μπατιστ μας έμαθε τι είναι αλει ουπ στην ευρώπη απλά αυτό ήταν μόνο ενα κομμάτι του μπατιστ
massey
QUOTE(djibriliant @ Jul 29 2015, 15:18 ) *
Νομίζω ο μπατιστ μας έμαθε τι είναι αλει ουπ στην ευρώπη απλά αυτό ήταν μόνο ενα κομμάτι του μπατιστ

rahxephon13
http://www.eurohoops.net/el/featured-el/26...-ime-stous-nets

Μπράβο στον μπατιστ και μακάρι να στεφτεί με επιτυχία η νέα του προσπάθεια στους nets.

Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι αντίστοιχο στα νέα παιδιά? με τόσα ταλέντα που έχουμε και οσα θα αποκτησουμε στο μέλλον δεν αξίζει μια τέτοια κίνηση?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.