Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rachel Bilson Vs Mischa Barton
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2
Pierce
θα βαλω 3 φωτο. 2 σε καθε μια απο στουντιο κλπ και μια που ειναι τυχαια στο δρομο

Rachel bilson

Click to view attachment Click to view attachment Click to view attachment


Mischa Barton


Click to view attachment Click to view attachment Click to view attachment








let the battle begin
Das Kapital
Rachel Bilson!!!
man10
Rachel Bilson!!!
rchos
η αποψη μου ειναι γνωστη απο το αλλο τοπικ.οι σοφοι ειναι με Rachel προφανως(αλλιως δεν θα ηταν και σοφοι) αλλα νομιζω πιρς ησουν λιγο σκληρος με την φωτο της ασχημης με το μαγιο!ε δεν ειναι και τοσο ασχημο το κοριτσακι οπως εμφανιζεται στη φωτο αυτη! tongue.gif
Pierce
δεν θες να ανεβασω αλλη tongue.gif
προσπαθουσα να βρω μια που να δειχνει ποσο κοκαλιαρα ειναι. θα συνεχισω το ψαξιμο και ισως την αλλαξω wink.gif

αφηστε που η αγγλιδα εχει κανει και προσθετικη στηθους....
eftychia
Mischa Barton γιατι οπως ειπα και πριν εχει αρχισει και μου τη σπαει η αλλη ασε που η Μισα ειναι φιλη μου(εχει 2 ποτηρια σταρμπακς!!!!). Επισης μου αρεσει παρα πολυ οπως ντυνεται.
Achilleas13
Eννοείται Bilson.Βλέπω έχει πάρει ήδη διαφορα smiley.gif
mgg
Ρε καμια πιο σοβαρη συγκριση καντε. Δεν ελεγε αυτη, ηταν πολυ ανιση
error
Φυσικα κ Bilson...

Οντως, ανιση συγκριση!
Gravedigger
QUOTE(eftychia @ Jun 28 2007, 10:36 AM) *
Mischa Barton γιατι οπως ειπα και πριν εχει αρχισει και μου τη σπαει η αλλη ασε που η Μισα ειναι φιλη μου(εχει 2 ποτηρια σταρμπακς!!!!). Επισης μου αρεσει παρα πολυ οπως ντυνεται.

Rachel Bilson!!!Η ψηλή άσχημη κοκαλιάρα καλύτερα να πάει σε κανένα φαστφουντάδικο μήπως και πάρει κανένα κιλό!Άντε μπράβο!Ευτυχία έχω και κάτι άλλο που θα σε κάνει να αλλάξεις γνώμη.Ερώτηση προς την Rachel.Με τι σ'αρέσει να ξεκινάς την μέρα σου?Απάντηση.Μα φυσικά με καφέ από τα Starbucks!Το έχω διαβάσει σε συνέντευξη!
thrylos7
Η ψηλή άσχημη κοκαλιάρα, αν σας πει να ...βγείτε (με ή χωρίς "), να της πείτε "όχι, θα περιμένω τη Ραχήλ.."
apkat
Η Ρειτσελ ειναι κλασσης ανωτερη βεβαια.Δεν υπαρχει αμφιβολια αλλα και η Μισα εχει ενα χαμογελο που σε κατακτα..Οι φωτογραφιες που δεν χαμογελα πραγματικα δεν μου λενε και τιποτα.Σε αυτες ομως που χαμογελα την ερωτευομαι.. wub.gif wub.gif wub.gif
Gravedigger
QUOTE(thrylos7 @ Jun 28 2007, 01:20 PM) *
Η ψηλή άσχημη κοκαλιάρα, αν σας πει να ...βγείτε (με ή χωρίς "), να της πείτε "όχι, θα περιμένω τη Ραχήλ.."

Όχι θα της πούμε!Δεν βγαίνουμε με ότι και ότι!!!
rchos
QUOTE
Η ψηλή άσχημη κοκαλιάρα, αν σας πει να ...βγείτε (με ή χωρίς "), να της πείτε "όχι, θα περιμένω τη Ραχήλ.."



εγω παντως βγηκα για να μην την στεναχωρησω!αλλα πραγματικα δεν περασα καλα! tongue.gif
Anaz
Καν'τη πασα σε μενα που'μαι σαβουρογ@μ#ς... tongue.gif
Σοβαρα..απο ποια σειρα ειναι οι δεσποινιδες??
Νομιζω οτι ο pierce αδικησε εσκεμμενα την 2η με αυτες τις φωτο,μετα απο μια ερυευνα που εκανα στο νετ.Γι'αυτη την επιτηδευμενη υπογεια προσπαθεια αλλοιωσης ψηφιζω Μπαρτον!Μ'αρεσει κ το ονομα της..!! 19.gif
rchos
QUOTE
Καν'τη πασα σε μενα που'μαι σαβουρογ@μ#ς...
Σοβαρα..απο ποια σειρα ειναι οι δεσποινιδες??
Νομιζω οτι ο pierce αδικησε εσκεμμενα την 2η με αυτες τις φωτο,μετα απο μια ερυευνα που εκανα στο νετ.Γι'αυτη την επιτηδευμενη υπογεια προσπαθεια αλλοιωσης ψηφιζω Μπαρτον!Μ'αρεσει κ το ονομα της..!!


μας ενδιαφερουν οι αποψεις σου στα τοπικ με τους σεξυ αντρες και οχι εδω!αφου εκει εισαι αγοραστικο κοινο εσυ!
εδω σαρεσει ο απκατ εσενα ηταν δυνατον να προτιμουσες την ομορφη απο την ασχημη κοκκαλιαρα απο αυτες τις 2? tongue.gif


ειναι απο το o.c. οι κοπελιες.καθε σαββατο στο σταρ.ωρα δεν θυμουμε!
Igor
Συμφωνω με τον αναζ.. Τι φωτο εβαλες ??

Αδικια !!
Ακυρο το πολ !!
rchos
QUOTE
Συμφωνω με τον αναζ.. Τι φωτο εβαλες ??

Αδικια !!
Ακυρο το πολ !!


αντι να παραδεχτειτε την ηττα σας... icon_wave.gif
Anaz
Και οι δυο οι δεσποινιδες με αφηνουν αδιαφορο!Εξεφρασα μια προτιμηση στην δευτερη καθαρα λόγω "συμπονοιας" για την αδικια που δημιουργηθηκε εις βαρος της μεσω της μερολυπτικης επιλογης φωτογραφιων, και ονοματος.δηλαδη επιθετου..
apkat
Νεαρουλη Αρτσο ο Απκατ ως πρωτυπο ανδρικης ομορφιας αρεσει σε ολους.Στην περιπτωση μου το ζητημα της ομορφιας ειναι αντικειμενικο οποτε ειναι λογικο και ο Αναζ να συγκλονιζεται απο την εμφανιση μου..Δε μπορω να καταλαβω λοιπον αυτην την απαξιωση προς το ατομο μου.. 68.gif 68.gif

Η μαλλον μπορω..Ειναι εμφανες οτι ζηλευεις..Δεν πειραζει ομως.. wink.gif
Anaz
QUOTE
Στην περιπτωση μου το ζητημα της ομορφιας ειναι υποκειμενικο
Eντελως ομως!!πρεπει να εισαι το μονο υποκειμενο που σου αρεσεις!! blech.gif

Υ.Γ:Αν δεν κουρευτεις δεν με κερδιζεις.. 33.gif
apkat
Μη παραποιεις τα λογια μου..Δες τι εχω γραψει εγω και τι εσυ 69.gif 69.gif

Υ.Γ: Ηδη σε εχω κερδισει καημενε..Απλα δεν το παραδεχεσαι δημοσιως..Θα γινει ομως και αυτο καποια στιγμη..
Anaz
QUOTE
Μη παραποιεις τα λογια μου..Δες τι εχω γραψει εγω και τι εσυ 69.gif
ΟΥΟΥΟΥΟΥ 68.gif
Αντε κουρεψου ρε!
Μιας κ το καναμε τσατ,για μπυρες θα παμε μολις ανακοινωθει η φυγη του Ντομερ.Θα παμε να τα πιουμε να γινουμε λιωμα για παρτη του..! icon_drunk.gif
tsitum
Κρινοντας μονο απο τις 3 φωτογραφιες κ χωρις να τις ξερω

H Rachel bilson πιο χαριτωμενη,οτι πρεπει για teen movies

Η Mischa Barton πιο ταξιδιαρα


the vote goes to Mischa Barton
Pierce
βαλτε εσεις καλυτερες! smile.gif δηλαδη οι πρωτες δυο φωτο της μισας( laugh.gif ) τι διαφορετικο απο την πραγματικοτητα δειχνουν? ετσι δεν ειναι ? μην τρελαθουμε...
αλλαζω την τριτη (παλι) .. 45.gif
eat our dust..... cool.gif
rchos
πιρς τι ασχολεισαι?δεν τους βλεπεις πως μαλωνουν σαν ζευγαρακι?ειναι ερωτευμενα τα παιδια!δεν εχει σχεση με το τοπικ ολο αυτο!η διαφορα στο πολ τα λεει ολα! wink.gif
Igor
Tωρα που αλλαξαν οι φωτογραφιες θα δειτε ολικη επαναφορα.
Μα τιν ειχατε με τον καφε τωρα.. Απ 14 -5 εγινε 14 - 7..

QUOTE
βαλτε εσεις καλυτερες! δηλαδη οι πρωτες δυο φωτο της μισας( ) τι διαφορετικο απο την πραγματικοτητα δειχνουν? ετσι δεν ειναι ? μην τρελαθουμε...
αλλαζω την τριτη (παλι) ..
eat our dust.....


Αρχισατε να τρεμετε μολις ειπαμε να αλλαξουμε τις φωτο.
Αλλαξτε τις εσεις. Τωρα θα λαμψει η αληθεια/.//
error
καπως ομορφυνε η Barton με τη 2η...!


αλλα οχι...Rachel κ ξερω ψωμι!
Gravedigger
Mischa Barton sucks!Έχει πάρει μερικές χαριστικές ψήφους και την κάναμε και ωραία????Η κοπέλα σε λίγα χρόνια θα βαδίζει στα χνάρια της Paris Hilton.
Igor
Και η αλλη δεν θα υπαρχει..
Ποιος θα την ηξερε αν δεν υπηρχε η Barton.

Ποιος θα εβλεπε OC αν δεν υπηρχε η Misca ???
eftychia
QUOTE(Gravedigger @ Jun 28 2007, 11:33 PM) *
Mischa Barton sucks!Έχει πάρει μερικές χαριστικές ψήφους και την κάναμε και ωραία????Η κοπέλα σε λίγα χρόνια θα βαδίζει στα χνάρια της Paris Hilton.



Απο ότι ξερω δε χωνευονται καθολου , κατι εχει να κανει με εναν πρωην της Μισα που ειναι κολλητος με την Παρις, οποτε δε πιστευω να γινει κατι τετοιο!(Ειχε ακουστει οτι ειχαν πιαστει και μαλλι με μαλλι)
Gravedigger
QUOTE(Igor @ Jun 29 2007, 09:00 AM) *
Και η αλλη δεν θα υπαρχει..
Ποιος θα την ηξερε αν δεν υπηρχε η Barton.

Ποιος θα εβλεπε OC αν δεν υπηρχε η Misca ???

Εγώ!Θα ήταν ακόμα καλύτερο!

QUOTE(eftychia @ Jun 29 2007, 09:07 AM) *
Απο ότι ξερω δε χωνευονται καθολου , κατι εχει να κανει με εναν πρωην της Μισα που ειναι κολλητος με την Παρις, οποτε δε πιστευω να γινει κατι τετοιο!(Ειχε ακουστει οτι ειχαν πιαστει και μαλλι με μαλλι)

Το ξέρω αυτό!Ότι θα ακολουθήσει τα χνάρια της Paris εννοώ ότι θα αρχίσει να πηγαίνει από πάρτυ σε πάρτυ και όλα τα παρελκώμενα...!Η κοπέλα είναι ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να το δικαιολογήσω γιατί υπάρχουν πολλοί που βλέπουν OC και θα τους το χαλάσω...!
eftychia
QUOTE(Gravedigger @ Jun 29 2007, 02:27 PM) *
Εγώ!Θα ήταν ακόμα καλύτερο!
Το ξέρω αυτό!Ότι θα ακολουθήσει τα χνάρια της Paris εννοώ ότι θα αρχίσει να πηγαίνει από πάρτυ σε πάρτυ και όλα τα παρελκώμενα...!Η κοπέλα είναι ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να το δικαιολογήσω γιατί υπάρχουν πολλοί που βλέπουν OC και θα τους το χαλάσω...!

Καλε που το ξερεις οτι ειναι ψωναρα? Την ξερεις προσωπικα? Ή την κρινεις απο τον τηλεοπτικό της ρόλο? Γιατι εγω με μονη εξαιρεση που την ειχαν δει να κανει καπνιζει μαριχουανα κανενα αλλο κακο σχόλιο δεν εχω ακουσει.
Gravedigger
QUOTE(eftychia @ Jun 29 2007, 04:46 PM) *
Καλε που το ξερεις οτι ειναι ψωναρα? Την ξερεις προσωπικα? Ή την κρινεις απο τον τηλεοπτικό της ρόλο? Γιατι εγω με μονη εξαιρεση που την ειχαν δει να κανει καπνιζει μαριχουανα κανενα αλλο κακο σχόλιο δεν εχω ακουσει.

Το λέω γιατί ξέρω τι θα γίνει στο OC στο μέλλον και γιατί έγινε!Αλλά δεν μπορώ να πω γιατί θα χαλάσω την σειρά σε αυτούς που δεν το έχουν δει ακόμα!
Igor
Για στειλε πμ με τι γινεται gravedigger..
iratus
h devterh einai kakasxhmh giauto to vote mu to phre h prwth
Igor
Δεν μετραει η ψηφος του iratus γιατι γραφει με greeklish..

... Καλως ηρθες φιλε μου.

Αλλα γραφε στα Ελληνικα αν μπορεις.
sarounas
δεν το συζητώ καν
απο αυτές τις δύο σίγουρα Rachel bilson
eftychia
Καποια πραγματα που ισως δεν ξερετε για τη Rachel Bilson
Νιωθει σεξι φορώντας τις πιτζαμες της.
Χειροτερη συνήθειά της να παρακολουθει ριάλιτι
Η ταινια που βλεπει ξανα και ξανα "The wedding singer" (κι εμενα μου αρεσει πολυ αυτη η ταινια- λατρευω συνδιασμο Μπαριμοου-Σαντλερ)
Δε φευγει ποτε απο το σπιτι της χωρις καραμελες
Εχει ιδιαιτερη προτιμηση στα αστεια αγορια με ωραια παπουτσια!(Γι αυτο εβγαινε εξαλλου με τον Μπροντι, τωρα χωρισαν, μια φαση ειχε ακουστει οτι ο Μπροντι εβγαινε και με την Κιρστεν Ντανστ!)
Η μαμα της ειναι σεξολογος
Στο γυμνασιο ειχε εκλεγει ως η πιο σεξι μαθητρια


πηγη Κοσμοπολιταν Δεκεμβριου 2006!
Pierce
λατρευει το μπασκετ παιζει σε φαντασι λιγκς του ΝΒΑ ,παιζει η ιδια μπασκετ και δηλωνει οτι δεν μπορει να ζησει χωρις αυτο. επισης υποστηριζει τους κλιπερς blink.gif και αγαπημενος της ειναι ο μαγκετι ( 77.gif )

23-8 εχει παει
δεν σας χαλασε καθολου νομιζω.... icon_wave.gif tongue.gif
rchos
λαικη απαιτηση νομιζω να γραψουν ποιοι ειναι οι 8 που ψηφισαν το ξυλαγγουρο το τερας την μπαρτον να δουμε ποιοι ειναι αυτοι οι κακογουστοι! tongue.gif
eftychia
Εγω ειμαι μια απο τους 8! Και νομιζω ειχα εξηγησει κιολας.
Επισης να προσθεσω οτι η Μισα ειχε δηλωσει οτι βαριεται αφορητα τη γυμναστικη και το μονο που της αρεσει ειναι να παιζει μπασκετ. Και επισης η Μπιλσον ειπε οτι ειναι σαν αδερφες με τη Μισα!

Ρε rchos 7 δηλαδη θες να μου πεις οτι αν ερχοταν και στην επεφτε αυτη η διμετρη θεα(Μισα) θα της ελεγες "Οχι δε μου αρεσεις μη"??? Ενταξει συγκριτηκα με τη Ρειτσελ μπορει να σου αρεσει λιγοτερο αλλα οχι και ξυλαγγουρο τερας!!! ΕΛΕΟΣ.
thrylos7
23-8 μέχρι 24-11 είναι... 91 μέρες... icon_drunk.gif Λίγο ακόμα για το double score!

Εγώ θα τις δεχόμουν μόνο αν μου έκαναν πρόταση μαζί και να κάνω το σχετικό rotation στο πρόγραμμα.. Δεν τις καταδέχομαι μόνες τους... icon_drunk.gif
rchos
QUOTE
Ρε rchos 7 δηλαδη θες να μου πεις οτι αν ερχοταν και στην επεφτε αυτη η διμετρη θεα(Μισα) θα της ελεγες "Οχι δε μου αρεσεις μη"??? Ενταξει συγκριτηκα με τη Ρειτσελ μπορει να σου αρεσει λιγοτερο αλλα οχι και ξυλαγγουρο τερας!!! ΕΛΕΟΣ.


1) σε παραπεμπω στο ποστ νουμερο 14 του συγκεκριμενου τοπικ που απανταει στην ερωτηση σου για το αν θα μου την επεφτε! tongue.gif

2) ειναι προφανες οτι αυτα που γραφω ειναι καθαρη πλακα και δεν τα λεω σοβαρα.(εχει μπει και το καταλληλο εμοτικον).μου αρεσει η μπιλσον περισσοτερο και μαλιστα αρκετα περισσοτερο αλλα προφανως και δεν γινεται να χαρακτηρισω ετσι (ξυλαγγουρο τερας) την μπαρτον!το ολο θεμα ξεκινησε και συνεχιζει να γινεται για πλακα.εξαλου για οσους ξερουν καποια πραγματα παραπανω δεν θα μπορουσα ποτε να λεω σοβαρα ΕΓΩ τον ορο ξυλαγγουρο για να μειωσω οποιαδηποτε γυναικα αφου η ιστορια δειχνει αλλα!(αυτο το τελευταιο δεν θα το καταλαβουν πολλοι αφου πολυ λιγοι στο φορουμ με ξερουν προσωπικα wink.gif ).

3) γιατι ενοχλεισαι τοσο με τον χαρακτηρισμο αυτον?μηπως εισαι και εσυ ενα ξυλαγγουρο τερας????? tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Υ.Γ. γουσταρουμε την μπιλσον κι ας μην σας αρεσει αυτο πινουμε μπαφους και παιζουμε προ οοοοοοοοο!!!!
eftychia
Ειμαι η Μισα Μπαρτον και σας το κρυβα tongue.gif
Germany96
Μια ψήφος στη δεσποινίδα Barton από εμένα και αναλύω τους λόγους μου:

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment
B for Basketball
εγω ψηφιζω rakela bilson λογω ανωτερας δυναμης (gravedigger) αλλα μεταξυ μας το καλυτερο μωρο ειναι η monica bellucci λιγο ασχετο αλλα τι να κανουμε ρε παιδια...αυτη θελω...κ τιν bilson για καβατζα λολ 69.gif smiley.gif icon_drunk.gif
Pierce
pleaz μην βαζεις ασχετα ατατσμεντς με τα τοπικ smile.gif
leelo15
Μόλις ανακάλυψα το πλέον αγαπημένο μου topic. Κατάλαβα ότι 30 άτομα από το forum μας έχουν γούστο (και τι γουστοοοο... biggrin.gif ) τα αλλα 13... wacko.gif

Τα τελευταία 2 χρονια (τότε την πρωτοείδα wub.gif ) η φωτογραφια στο msn μου είναι αυτή. Το Wallpaper στο κινητό μου είναι αυτή. Το screensaver στον υπολογιστή μου είναι αυτή. ΘΕΟΓΚΟΜΕΝΑ!!! Απαγορευεται να κυκλοφορει αυτο το πανεμορφο πλασμα. 77.gif 77.gif

ΡΑΙΤΣΕΛ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ?? (ειπατε πως ειναι και μπασκετοφιλη μπορει να ειναι στο φορουμ tongue.gif )

*Δεν ανεχομαι τον Μπροντι ουτε Ζωφραφιστο.. shot.gif
*Βλεπω ο.c παρολο που η σειρα ειναι χαλια και ανυπομονω να ερθει σκηνη που παιζει!!
*Εχετε δει την πικ με το νυφικο?
*Απαιτω να μετανομαστει το τοπικ σε "-Η θεα- vs. -μιας κοκαλιαρας-"
Pierce
1)καλε μας admin βρες την πανδαισια φωτογραφιων απο τον παλιο σερβερ και ξαναβαλτες
2) αχ βρε μισα, πως στο διαολο εγινες ετσι;;;;;; Κριμα και σε ειχα σε εκτιμηση...(αληθεια,μου αρεσε, απλα μπροστα στην αλλη .... wub.gif )

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.