Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rachel Bilson Vs Mischa Barton
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2
Jabar
ραχήλ αναγκαστικά αλλά ΜΟΝΙΚΑ ΘΕΑ
eftychia
QUOTE(pierce21 @ Mar 30 2008, 16:07 ) *
1)καλε μας admin βρες την πανδαισια φωτογραφιων απο τον παλιο σερβερ και ξαναβαλτες
2) αχ βρε μισα, πως στο διαολο εγινες ετσι;;;;;; Κριμα και σε ειχα σε εκτιμηση...(αληθεια,μου αρεσε, απλα μπροστα στην αλλη .... wub.gif )




Γιατι τι εχει η γυναικα?????
Σοβαρα τωρα, αν εξαιρεσεις τα κακογουστα ρουχα, κουκλα ειναι! (παντως γενιακ το ντυσιμο της το λατρευω)
ΕΛΑ ρε παιδια που ειναι ασχημη η Μισα!
Flash
Η Μίσα δεν είναι άσχημη, αυτή που την κατάπιε είναι όμως. Και δεν είναι ότι έχει λίγα παραπανίσια κιλά (εμένα συνήθως μου αρέσει αυτό) είναι ότι είναι ασουλώποτο το σκαρί της πλέον.
Pierce
να θυμασαι Ευτυχια οτι εσυ φταις για την φωτο που θα ακολουθησει

eftychia
Κι εγω τις ειχα δει αυτες τις φωτογραφιες, αλλα τελικα ειχε πεσει πολυ πειραγμα στις φωτογραφιες , γιατι πριν 1 βδομαδα απο αυτες, την ειχαν ξαναβγαλει φωτογραφια (στην παραλια) και δεν ειχε τετοια κυτταριτιδα.
Δε γινεται σε μια βδομαδα να αποκτησεις αυτο το πραγμα!
dizzy_fingers
Και πώς ξέρεις ότι δεν πειράξανε την άλλη φωτογραφία? tongue.gif
apkat
Παντως δεν φαινεται φυσιλολογικο μια κοπελα τετοιας ηλικιας να εχει τοση κυτταριτιδα.

Και απο την μια μερια θα μπορει να ναι πειραγμενες και απο την αλλη.Προσωπικα δεν θεωρω οτι ειναι πειραγμενες οι φωτο του Αρη.
Pierce
http://www.news247.gr/a/5!94719


Η 23χρονη σταρ του Χόλιγουντ Μίσα Μπάρτον νοσηλεύεται στην ψυχιατρική κλινική του Cedars-Sinai Medical Center στο Los Angeles, όπου εισήχθη παρά τη θέλησή της.

Η αστυνομία επιβεβαίωσε στο περιοδικό People ότι η Μίσα Μπάρτον μεταφέρθηκε από αστυνομικούς από το σπίτι της στην κλινική.


"Είχε πολλά προσωπικά προβλήματα. Δεν ξέρω εάν εγκατέλειψε ποτέ τις κακές της συνήθειες και βγήκε εκτός ελέγχου εδώ και κανά δύο χρόνια", δήλωσε φίλος της στο περιοδικό People.

Η Μπάρτον συνελήφθη και κατηγορήθηκε για οδήγηση σε κατάσταση μέθης και κατοχή μαριχουάνας τον Απρίλιο του 2007.
=======================================================================
κριμα για το ξυλαγ ....εεεεε την κοπελα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.