Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α2 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
kesariani 4ever
QUOTE(taraboura @ May 17 2009, 11:42 ) *
Πιστεύω ότι τόσο ο Ηρακλής, όσο και το Περιστέρι, θα τα δώσουν όλα για τη νίκη όπως και σε όλα σχεδόν τα προηγούμενα αδιάφορα παιχνίδια που είχαν.

Φιλε μου ο Ηρακλης μεσα στην ξανθη τι εκανε??θυμασαι το σκορ γιατι το ξεχασα..
taraboura
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 11:45 ) *
Φιλε μου ο Ηρακλης μεσα στην ξανθη τι εκανε??θυμασαι το σκορ γιατι το ξεχασα..

Δυστυχώς το θυμάμαι. 76-74 έχασε πιο εύκολα από ότι φαίνεται. Ελπίζω να μην ξανακάνει τα ίδια...
basketka*los
Πραγματικα μ'αρεσει και μου κανει εντυπωση που κανεις εδω μεσα δεν εχει αφησει υπονοιες για το παιχνιδι της Νηαρ με Ερμη!Το θεωρω αρκετα υγιες αυτο...
kesariani 4ever
QUOTE(taraboura @ May 17 2009, 11:48 ) *
Δυστυχώς το θυμάμαι. 76-74 έχασε πιο εύκολα από ότι φαίνεται. Ελπίζω να μην ξανακάνει τα ίδια...

Η ολυμπιαδα θα σωθει γιατι το αξιζει..απο την Α2 θα πεσουν οι ομαδες που αξιζαν με βαση την αποδοση τους.ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΑΙΓΙΟ-ΜΕΝΤ..
x-patra
ολη την βδομαδα τα παπαγαλακια παντου ελεγαν οτι η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ στηνει το παιχνιδι στο ρεθυμνο

και το ρεθυμνο καλα εκανε και επαιξε για την ομαδα του και κερδισε

για τα αλλα παιχνιδια το βουλωσαν ολοι

δυστυχως το πρωταθλημα α2 ειναι τραγικο

ποιος φταιει?

σε καθε πραγμα φταιει ο επικεφαλης. Ο οργανωτης του πρωταθληματος Α2 ειναι η ΕΟΚ

οσο για την ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εμας , εγω επειδη τα ξερω καλα τις αιτιες θα της πω μετα το Σαββατο....τωρα θελει ηρεμια η ομαδα






kesariani 4ever
QUOTE(basketka*los @ May 17 2009, 11:49 ) *
Πραγματικα μ'αρεσει και μου κανει εντυπωση που κανεις εδω μεσα δεν εχει αφησει υπονοιες για το παιχνιδι της Νηαρ με Ερμη!Το θεωρω αρκετα υγιες αυτο...

Εσυ φιλε μου εχεις καποιες υπονοιες?εγω επειδη ημουν στο παιχνιδι η νηαρ επαιζε χωρις αγχος κ τα παιδια του λαγκαδα πραγματικα εδωσαν κ την ψυχη τους.κ στο τελος τους χειροκροτησε ολο το γηπεδο.κ η ερυθραια ειχε ερθει πριν 2 αγωνιστηκες κ καιγοταν για το αποτελεσμα κ ειχε κατσει με σταυρωμενα χερια κ εχασε κ χωρις μιχαλο η νηαρ κ με κουτρουλια να παιζει 15 λεπτα!!
x-patra
επειδη σεβομαι τους κανονες του φορουμ ειμαι υποχρεωμενος να μην πω τιποτα

αλλα επειδη αυτος ο χωρος ειναι χωρος διαλογου και ενημερωσης για τους φιλους του μπασκετ, και ειδικα εδω της Α2 μετα την ληξη του πρωταθληματος θα μπω στο φορουμ επωνυμα! με ονοματεπωνυμο και στοιχεια να ενημερωσω ολους τους φιλους που αγαπουν τις ομαδες τους και το μπασκετ

παντως ειναι πολλα αυτα που δυστυχως ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

taraboura
Καλά γιατί δεν ανέβηκε η Ξάνθη; Αν σας έλεγαν ότι μία ομάδα κέρδισε Περιστέρι, Ηλυσιακό, Ηρακλή, ΚΑΟΔ και ICBS και αν δεν ξέρατε τα υπόλοιπα αποτελέσματα, σε ποιά θέση θα πιστεύατε ότι βρίσκεται; Εγώ πάντως θα πίστευα ότι είναι στις 4 πρώτες θέσεις. Η κατάσταση έχει ξεφύγει τελείως φέτος... Δεν νομίζω ότι γίνονταν σε τόσο μεγάλο βαθμό αυτά τα προηγούμενα χρόνια. Κάποιοι πρέπει να τιμωρηθούν παραδειγματικά για να ξεβρωμίσει ο βόθρος.
kesariani 4ever
QUOTE(x-patra @ May 17 2009, 11:58 ) *
ολη την βδομαδα τα παπαγαλακια παντου ελεγαν οτι η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ στηνει το παιχνιδι στο ρεθυμνο

και το ρεθυμνο καλα εκανε και επαιξε για την ομαδα του και κερδισε

για τα αλλα παιχνιδια το βουλωσαν ολοι

δυστυχως το πρωταθλημα α2 ειναι τραγικο

ποιος φταιει?

σε καθε πραγμα φταιει ο επικεφαλης. Ο οργανωτης του πρωταθληματος Α2 ειναι η ΕΟΚ

οσο για την ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εμας , εγω επειδη τα ξερω καλα τις αιτιες θα της πω μετα το Σαββατο....τωρα θελει ηρεμια η ομαδα

ρε φιλε μου δεν μπορουμε να κρινουμε τους παντες κ τα παντα.η νηαρ,ο ηλυσιακος,το ρεθυμνο κ οι αλλες ομαδες ειναι αδιαφορες.δηλαδη δεν πρεπει κ αυτες οι ομαδες καποια στιγμη να παιζουν χωρις αγχος??τι φταιει η Ε.Ο.Κ??Η Ολυμπιαδα πληρωνει τα λαθη του καλοκαιριου.επιτρεπεται να περιμενεις τελευταια αγωνιστικη για να σωθεις?εγω προσωπικα την ολυμπιαδα την συμπαθω πολυ,οπως κ τον προεδρο της κ ας ειναι τρελος αλλα εχει κανει πολλα για το μπασκετ της πατρας αλλα δεν μπορεις να στηριζεσαι στο τι θα κανουν οι αλλες ομαδες για να σωθεις εσυ..
glide22
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 12:03 ) *
Εσυ φιλε μου εχεις καποιες υπονοιες?εγω επειδη ημουν στο παιχνιδι η νηαρ επαιζε χωρις αγχος κ τα παιδια του λαγκαδα πραγματικα εδωσαν κ την ψυχη τους.κ στο τελος τους χειροκροτησε ολο το γηπεδο.κ η ερυθραια ειχε ερθει πριν 2 αγωνιστηκες κ καιγοταν για το αποτελεσμα κ ειχε κατσει με σταυρωμενα χερια κ εχασε κ χωρις μιχαλο η νηαρ κ με κουτρουλια να παιζει 15 λεπτα!!


Ας σταματήσουν οι θεωρίες για τα ύποπτα παιχνίδια. θα ξαναπώ ότι από εμάς όλους είναι χρήσιμο να γράφονται καθαρά μπασκετικά συμπεράσματα. Π.χ. θεωρώ ότι τελικά οι ομάδες που έπεσαν ήταν αυτές με τους "λιγότερους' σε αξία προπονητές. ναι μεν οι παίκτες είναι αυτοί που παίζουν και τα μπάτζετ έχουν τη σημασία τους, αλλά ο ρόλος του προπονητή είναι αυτός που κάνει την μικρή διαφορά που κρίνει τελικά το αποτέλεσμα. ΜΕΝΤ, Ερυθραία και Αίγιο (αναφέρομαι στον προκάτοχο του Καραγιάννη) ή ακόμα και ο Ερμής που κινδύνευε μέχρι να αλλάξει προχθές ή και η Ολυμπιάδα προ Τσολάκη που τη μεταμόρφωσε, είχαν προπονητές μη αντάξιους των περιστάσεων...Αντίθετα, Ξάνθη ή ακόμα και ομάδες που δεν απειλήθηκαν ποτέ, όπως Δράμα, ICBS, Παγκράτι, Απόλλων είχαν στον πάγκο τους "γάτους", που τους βοήθησαν σημαντικά.
kesariani 4ever
Ο ανθρωπος που καθοριζει το πρωταθλημα της Α2 για το ποιες ομαδες θα ανεβουν κ το ποιες ομαδες θα πεσουν ειναι ΕΝΑΣ!!Ειναι ο γνωστος μανατζερ που κοβει κ ραβει με το μαγαζακι που εχει χτισει εδω κ χρονια..οι πιο πολλοι τον ξερουμε εδω μεσα ποιος ειναι..αλλα δεν φταιει αυτος,αλλα οι ομαδες κ οι προεδροι που τον στηριζουν κ ψωνιζουν απο αυτον..οποιος καταλαβε-καταλαβε!!
x-patra
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 12:18 ) *
Ο ανθρωπος που καθοριζει το πρωταθλημα της Α2 για το ποιες ομαδες θα ανεβουν κ το ποιες ομαδες θα πεσουν ειναι ΕΝΑΣ!!Ειναι ο γνωστος μανατζερ που κοβει κ ραβει με το μαγαζακι που εχει χτισει εδω κ χρονια..οι πιο πολλοι τον ξερουμε εδω μεσα ποιος ειναι..αλλα δεν φταιει αυτος,αλλα οι ομαδες κ οι προεδροι που τον στηριζουν κ ψωνιζουν απο αυτον..οποιος καταλαβε-καταλαβε!!


μια κουβεντα φιλε ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!
glide22
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 12:18 ) *
Ο ανθρωπος που καθοριζει το πρωταθλημα της Α2 για το ποιες ομαδες θα ανεβουν κ το ποιες ομαδες θα πεσουν ειναι ΕΝΑΣ!!Ειναι ο γνωστος μανατζερ που κοβει κ ραβει με το μαγαζακι που εχει χτισει εδω κ χρονια..οι πιο πολλοι τον ξερουμε εδω μεσα ποιος ειναι..αλλα δεν φταιει αυτος,αλλα οι ομαδες κ οι προεδροι που τον στηριζουν κ ψωνιζουν απο αυτον..οποιος καταλαβε-καταλαβε!!

Ευτυχώς που η ομάδα του ανέβηκε Α1 και η βρωμιά της δεν θα υπάρχει μέσα στην Α2, ενώ και η Ερυθραία είναι 100% δικό του μαγαζί. Παραμένουν βέβαια 3-4 ομάδες που τον ακούνε τυφλά αλλά η αλήθεια είναι πως φέτος ήταν πολύ περισσότερες...Κάτι είναι κι αυτό..
x-patra
QUOTE(glide22 @ May 17 2009, 12:23 ) *
Ευτυχώς που η ομάδα του ανέβηκε Α1 και η βρωμιά της δεν θα υπάρχει μέσα στην Α2, ενώ και η Ερυθραία είναι 100% δικό του μαγαζί. Παραμένουν βέβαια 3-4 ομάδες που τον ακούνε τυφλά αλλά η αλήθεια είναι πως φέτος ήταν πολύ περισσότερες...Κάτι είναι κι αυτό..


παλι συμφωνω με τον αλλο φιλο

αλλα επειδη το παπατζιλικι εχει ορια θα εχει εκπληξεις

ας ειναι καλα ομως οι Αγγελοπουλαιοι που του τα χωνουν χοντρα
kesariani 4ever
QUOTE(glide22 @ May 17 2009, 12:23 ) *
Ευτυχώς που η ομάδα του ανέβηκε Α1 και η βρωμιά της δεν θα υπάρχει μέσα στην Α2, ενώ και η Ερυθραία είναι 100% δικό του μαγαζί. Παραμένουν βέβαια 3-4 ομάδες που τον ακούνε τυφλά αλλά η αλήθεια είναι πως φέτος ήταν πολύ περισσότερες...Κάτι είναι κι αυτό..

για την ερυθραια πιο πολυ στεναχωρεθηκε αυτος παρα που ανεβηκε η ομαδα του..υποβιβαστηκε το καλυτερο του μαγαζι!
aigio
Μη γινεστε υπερβολικοι με την Ξανθη, τον Ερμη και ουτω καθεξης. Το Αιγιο δηλαδη τα πηρε ολα στα ισια; Παμε για 5/5 και εχουμε ελπιδες να σωθουμε οταν πριν ενα μηνα, δε μας υπολογιζε κανενας. Απλα, υπαρχουν αδιαφορες ομαδες, δεν τα δινουν ολα, λιγο και τα τοπικα κριτηρια, ειτε μιλαμε για βορειους ειτε για νοτιους, και δε θελει και πολυ.
Ναι, το Αιγιο παει να ριξει την Ολυμπιαδα αλλα οπως πολυ σωστα αναφερατε δεν ειμαι καθολου σιγουρος οτι θα κερδισουμε σε πρωτη φαση στο Ιβανωφειο. Ελπιζω και οι Πατρινοι να τα βρουν σκουρα με το Περιστερι. Και εχει ο Θεος.
Το οτι ανεβηκαμε απο σποντα παντως, δε σημαινει οτι πρεπει να πεσουμε κιολας. Εγιναν λαθη στον προγραμματισμο και κυριως υπηρχε ελλειψη εμπειριας. Οταν κρινονται ολα στον αγωνα, τι να πω και εγω που εχω χασει στο Αιγιο, το αηττητο περσι Αιγιο, απο Ερυθραια (μοναδικη εκτος εδρας νικη της), Ολυμπιαδα, Απολλωνα... Βγαλαμε μονοι μας τα ματια μας, θα το δεχτω, αλλα θελω να εξαντληθουν οι οποιες πιθανοτητες υπαρχουν.
Να παιχτουν και τα δυο ματς στα ισια, να χασουν και οι δυο και να πεσει το Αιγιο. χαχαχαχα
x-patra
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 12:35 ) *
Μη γινεστε υπερβολικοι με την Ξανθη, τον Ερμη και ουτω καθεξης. Το Αιγιο δηλαδη τα πηρε ολα στα ισια; Παμε για 5/5 και εχουμε ελπιδες να σωθουμε οταν πριν ενα μηνα, δε μας υπολογιζε κανενας. Απλα, υπαρχουν αδιαφορες ομαδες, δεν τα δινουν ολα, λιγο και τα τοπικα κριτηρια, ειτε μιλαμε για βορειους ειτε για νοτιους, και δε θελει και πολυ.
Ναι, το Αιγιο παει να ριξει την Ολυμπιαδα αλλα οπως πολυ σωστα αναφερατε δεν ειμαι καθολου σιγουρος οτι θα κερδισουμε σε πρωτη φαση στο Ιβανωφειο. Ελπιζω και οι Πατρινοι να τα βρουν σκουρα με το Περιστερι. Και εχει ο Θεος.
Το οτι ανεβηκαμε απο σποντα παντως, δε σημαινει οτι πρεπει να πεσουμε κιολας. Εγιναν λαθη στον προγραμματισμο και κυριως υπηρχε ελλειψη εμπειριας. Οταν κρινονται ολα στον αγωνα, τι να πω και εγω που εχω χασει στο Αιγιο, το αηττητο περσι Αιγιο, απο Ερυθραια (μοναδικη εκτος εδρας νικη της), Ολυμπιαδα, Απολλωνα... Βγαλαμε μονοι μας τα ματια μας, θα το δεχτω, αλλα θελω να εξαντληθουν οι οποιες πιθανοτητες υπαρχουν.
Να παιχτουν και τα δυο ματς στα ισια, να χασουν και οι δυο και να πεσει το Αιγιο. χαχαχαχα


να εισαι καλα ρε φιλε μας εκανες και γελασαμε χε χε

εγω με την ολυμπιαδα ειμαι αλλα εχεις δικιο αντικειμενικα χανουν και οι δυο τωρα αν βρει κανενας και παρει το φαρμακο των παικτων της Ξανθης παω πασο
nikefalin
QUOTE(x-patra @ May 17 2009, 10:28 ) *
παλι συμφωνω με τον αλλο φιλο

αλλα επειδη το παπατζιλικι εχει ορια θα εχει εκπληξεις

ας ειναι καλα ομως οι Αγγελοπουλαιοι που του τα χωνουν χοντρα


Ωραία ? εκτονωθήκατε και εκτονωθήκαμε όλοι ?

Δεν καταλαβαίνετε πως ανεξάρτητα της λειτουργίας του οποιουδήποτε που δεν έει την αρμοδιότητα να παίρνει αποφάσεις, υπάρχουν άλλοι που με τον άλφα ή βήτα τρόπο παίρνουν αποφάσεις. Λέγονται διοργανωτές , λέγονται ομάδες, πρόεδροι κλπ.

Αυτοί αποφασίζουν (όπως π.χ. στις εκλογές εμείς ψηφίζουμε και βγάζουμε όποιους βγάζουμε), στηρίζουν ή απορρίπτουν καταστάσεις και πρόσωπα.

Αν κάποιος έχει δυνατότητες ή διακιώματα παρέμβασης ας το κάνει εκεί πρώτιστα.
taraboura
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 12:35 ) *
Μη γινεστε υπερβολικοι με την Ξανθη, τον Ερμη και ουτω καθεξης. Το Αιγιο δηλαδη τα πηρε ολα στα ισια; Παμε για 5/5 και εχουμε ελπιδες να σωθουμε οταν πριν ενα μηνα, δε μας υπολογιζε κανενας. Απλα, υπαρχουν αδιαφορες ομαδες, δεν τα δινουν ολα, λιγο και τα τοπικα κριτηρια, ειτε μιλαμε για βορειους ειτε για νοτιους, και δε θελει και πολυ.
Ναι, το Αιγιο παει να ριξει την Ολυμπιαδα αλλα οπως πολυ σωστα αναφερατε δεν ειμαι καθολου σιγουρος οτι θα κερδισουμε σε πρωτη φαση στο Ιβανωφειο. Ελπιζω και οι Πατρινοι να τα βρουν σκουρα με το Περιστερι. Και εχει ο Θεος.
Το οτι ανεβηκαμε απο σποντα παντως, δε σημαινει οτι πρεπει να πεσουμε κιολας. Εγιναν λαθη στον προγραμματισμο και κυριως υπηρχε ελλειψη εμπειριας. Οταν κρινονται ολα στον αγωνα, τι να πω και εγω που εχω χασει στο Αιγιο, το αηττητο περσι Αιγιο, απο Ερυθραια (μοναδικη εκτος εδρας νικη της), Ολυμπιαδα, Απολλωνα... Βγαλαμε μονοι μας τα ματια μας, θα το δεχτω, αλλα θελω να εξαντληθουν οι οποιες πιθανοτητες υπαρχουν.
Να παιχτουν και τα δυο ματς στα ισια, να χασουν και οι δυο και να πεσει το Αιγιο. χαχαχαχα

Βέβαια τόσο που συμπαθείς το παράλογο, επόμενο είναι να γελάς με το λογικό. Τι άλλο θα ακούσω πια; Μάλλον ξέχασες το ποιά είναι η Ολυμπιάδα και ποιό το Αίγιο...

QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 12:18 ) *
Ο ανθρωπος που καθοριζει το πρωταθλημα της Α2 για το ποιες ομαδες θα ανεβουν κ το ποιες ομαδες θα πεσουν ειναι ΕΝΑΣ!!Ειναι ο γνωστος μανατζερ που κοβει κ ραβει με το μαγαζακι που εχει χτισει εδω κ χρονια..οι πιο πολλοι τον ξερουμε εδω μεσα ποιος ειναι..αλλα δεν φταιει αυτος,αλλα οι ομαδες κ οι προεδροι που τον στηριζουν κ ψωνιζουν απο αυτον..οποιος καταλαβε-καταλαβε!!

Πες τα ρε φίλε μου! Ακριβώς έτσι είναι όπως τα λες. Μας έχει ανεβάσει το αίμα στο κεφάλι πιά. Δεν είναι μπάσκετ αυτό που κρίνεται κάτω από τα τραπέζια. Ακριβώς αυτά εννοούσα και εγώ λέγοντας "βόθρος". Οι φίλαθλοι δεν είναι ηλίθιοι. Όσο και αν θέλουν κάποιοι να το πιστέψουν αυτό. Τους καταλάβαμε.
aigio
Μαλλον δεν καταλαβες το πνευμα του ποστ μου, το γελιο στο τελος δεν ειναι ειρωνικο. Ναι, αυτο ειναι το φυσιολογικο, να χασουν και οι δυο, τι αλλο πρεπει να πω δηλαδη; Ειδες καπου να μειωνω την Ολυμπιαδα ή να λεω πραγματα που δεν εχουν βαση; Τελος παντων, δεν πειραζει, καλη καρδια.
kesariani 4ever
QUOTE(nikefalin @ May 17 2009, 12:39 ) *
Ωραία ? εκτονωθήκατε και εκτονωθήκαμε όλοι ?

Δεν καταλαβαίνετε πως ανεξάρτητα της λειτουργίας του οποιουδήποτε που δεν έει την αρμοδιότητα να παίρνει αποφάσεις, υπάρχουν άλλοι που με τον άλφα ή βήτα τρόπο παίρνουν αποφάσεις. Λέγονται διοργανωτές , λέγονται ομάδες, πρόεδροι κλπ.

Αυτοί αποφασίζουν (όπως π.χ. στις εκλογές εμείς ψηφίζουμε και βγάζουμε όποιους βγάζουμε), στηρίζουν ή απορρίπτουν καταστάσεις και πρόσωπα.

Αν κάποιος έχει δυνατότητες ή διακιώματα παρέμβασης ας το κάνει εκεί πρώτιστα.

ρε φιλε συζητηση κανουμε.δηλαδη εσυ κ γω ψηφισαμε τον συγκεκριμενο κυριο για να κανει κουμαντο στο ελληνικο μπασκετ??τι μας λες?αμα ειναι φιλος σου η' γνωστος σου πες το μας να μιλαμε πμ..
basketka*los
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 12:03 ) *
Εσυ φιλε μου εχεις καποιες υπονοιες?εγω επειδη ημουν στο παιχνιδι η νηαρ επαιζε χωρις αγχος κ τα παιδια του λαγκαδα πραγματικα εδωσαν κ την ψυχη τους.κ στο τελος τους χειροκροτησε ολο το γηπεδο.κ η ερυθραια ειχε ερθει πριν 2 αγωνιστηκες κ καιγοταν για το αποτελεσμα κ ειχε κατσει με σταυρωμενα χερια κ εχασε κ χωρις μιχαλο η νηαρ κ με κουτρουλια να παιζει 15 λεπτα!!

Φιλε μου το σχολιο μου δεν ηταν ειρωνικο...Λεμε το ιδιο πραγμα..Μη μπερδευεσαι!
kesariani 4ever
QUOTE(basketka*los @ May 17 2009, 13:13 ) *
Φιλε μου το σχολιο μου δεν ηταν ειρωνικο...Λεμε το ιδιο πραγμα..Μη μπερδευεσαι!

οχι,φιλε το καταλαβα.απλα επειδη πολλοι νομιζουν διαφορα!!κ να σου πω κ την αληθεια μου παρολο που ειμαι υπερ των αθηναικων ομδων,χθες τα παιδια του ερμη πραγματικα με εντυπωσιασαν κ το αξιζαν..επαιξαν πραγματικα μια κατηγορια κ δικαιωθηκαν.
CrossoverOnE
QUOTE(basketka*los @ May 17 2009, 11:49 ) *
Πραγματικα μ'αρεσει και μου κανει εντυπωση που κανεις εδω μεσα δεν εχει αφησει υπονοιες για το παιχνιδι της Νηαρ με Ερμη!Το θεωρω αρκετα υγιες αυτο...

Θα σου πω εγω γιατι! Γιατι η Νηαρ ειναι απο Αθηνα και ο Ερμης απο Θεσσαλονικη....ας μην ηταν και θα βλεπες τι θα γινοταν εδω μεσα
yiagos
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 12:18 ) *
Ο ανθρωπος που καθοριζει το πρωταθλημα της Α2 για το ποιες ομαδες θα ανεβουν κ το ποιες ομαδες θα πεσουν ειναι ΕΝΑΣ!!Ειναι ο γνωστος μανατζερ που κοβει κ ραβει με το μαγαζακι που εχει χτισει εδω κ χρονια..οι πιο πολλοι τον ξερουμε εδω μεσα ποιος ειναι..αλλα δεν φταιει αυτος,αλλα οι ομαδες κ οι προεδροι που τον στηριζουν κ ψωνιζουν απο αυτον..οποιος καταλαβε-καταλαβε!!


Εχεις απολυτο δικαιο!!!!!!!!!!!
kesariani 4ever
QUOTE(CrossoverOnE @ May 17 2009, 13:25 ) *
Θα σου πω εγω γιατι! Γιατι η Νηαρ ειναι απο Αθηνα και ο Ερμης απο Θεσσαλονικη....ας μην ηταν και θα βλεπες τι θα γινοταν εδω μεσα

εχεις ενα δικιο φιλε μου..αλλα φιλε η νηαρ εχει πολυ καλες σχεσεις με τις επαρχιακες ομαδες κ δεν εχει καθολου καλες σχεσεις με τις αθηναικες εκτος απο λιγες εξαιρεσεις.με την ολυμπιαδα πατρων ,με την δραμα,με τον ερμη,με την ξανθη τα παμε μια χαρα..γιατι αραγε??
CrossoverOnE
QUOTE(CrossoverOnE @ May 17 2009, 13:25 ) *
Θα σου πω εγω γιατι! Γιατι η Νηαρ ειναι απο Αθηνα και ο Ερμης απο Θεσσαλονικη....ας μην ηταν και θα βλεπες τι θα γινοταν εδω μεσα

ΑΑΑΑΣΕ και το αλλο....και για το παιχνιδι Αιγιο-ΚΑΟΔ επισης....μικρη διαφορα...και αν καταλαβα καλα Μουλακης-Δαλιαρης ουτε καν στην αποστολη..αλλα το παιχνιδι με τη Ξανθη ηταν στημενο γιατι ειμαστε διπλα διπλα...τελικα το οτι γεωγραφικα μπορει να εισαι κοντα με μια ομαδα η οχι εχει γινει κριτηριο αλλα και ΑΠΟΔΕΙΞΗ για το αν ενα ματς ειναι στημενο η οχι.
yiagos
[quote name='taraboura' date='May 17 2009, 13:02 ' post='301689']
Βέβαια τόσο που συμπαθείς το παράλογο, επόμενο είναι να γελάς με το λογικό. Τι άλλο θα ακούσω πια; Μάλλον ξέχασες το ποιά είναι η Ολυμπιάδα και ποιό το Αίγιο...


Kαι τι σχεση εχει ρε Ταραμπουρα η ιστορια????Μαλλον εκει ειστε πολυ υπεροπτες...Αν δεν παιξεις μπασκετ,αποτελεσματα δεν θα παρεις.Τι να το κανω εγω το μπατζετ το τεραστιο αν παω να πεσω?Και ο Παναθηναικος περσυ ειχε τεραστιο μπατζετ αλλα αποκλειστηκε απο την Παρτιζαν.Ολα φαινονται στο γηπεδο.Η Ξανθη παλεψε και τα καταφερε.Εσεις τι κανατε?Δεν παιζατε μπασκετ,ανακοινωσεις βγαζατε.Το Αιγιο το ειχαμε ολοι πεσμενο και να που μπορει να σωθει.Εχετε κατηγορησει τους παντες εκτος απο την ομαδα σας,τους παικτες και τον προπονητη!
CrossoverOnE
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 13:30 ) *
εχεις ενα δικιο φιλε μου..αλλα φιλε η νηαρ εχει πολυ καλες σχεσεις με τις επαρχιακες ομαδες κ δεν εχει καθολου καλες σχεσεις με τις αθηναικες εκτος απο λιγες εξαιρεσεις.με την ολυμπιαδα πατρων ,με την δραμα,με τον ερμη,με την ξανθη τα παμε μια χαρα..γιατι αραγε??

Η Νηαρ φανταζομαι οτι λογω των οπαδων της ανηκει στο γκρουπ των ομαδων τυπου Παγκρατι,Περιστερι πιο παλια Αριωνας κλπ κλπ οποτε η καθε μια απ αυτες τις ομαδες εχει προβλημα με ολες τις αλλες...αυτος φανταζομαι ειναι ο λογος
taraboura
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 13:04 ) *
Μαλλον δεν καταλαβες το πνευμα του ποστ μου, το γελιο στο τελος δεν ειναι ειρωνικο. Ναι, αυτο ειναι το φυσιολογικο, να χασουν και οι δυο, τι αλλο πρεπει να πω δηλαδη; Ειδες καπου να μειωνω την Ολυμπιαδα ή να λεω πραγματα που δεν εχουν βαση; Τελος παντων, δεν πειραζει, καλη καρδια.

Ειλικρινά συγγνώμη φίλε μου. Δεν είχα καταλάβει το νόημα της φράσης σου. peace.gif peace.gif peace.gif

Πάντως -επι του θέματος- πιστεύω ότι η παραμονή θα κριθεί, μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο κατά πάσα πιθανότητα, μεταξύ Ολυμπιάδας και Κεραυνού και αυτό είναι κατά τη γνώμη μου άδικο. Οι δύο ομάδες που αντιμετωπίζουμε έχασαν από την Ξάνθη. Αυτό τα λέει όλα...

QUOTE(yiagos @ May 17 2009, 13:37 ) *
Kαι τι σχεση εχει ρε Ταραμπουρα η ιστορια????Μαλλον εκει ειστε πολυ υπεροπτες...Αν δεν παιξεις μπασκετ,αποτελεσματα δεν θα παρεις.Τι να το κανω εγω το μπατζετ το τεραστιο αν παω να πεσω?Και ο Παναθηναικος περσυ ειχε τεραστιο μπατζετ αλλα αποκλειστηκε απο την Παρτιζαν.Ολα φαινονται στο γηπεδο.Η Ξανθη παλεψε και τα καταφερε.Εσεις τι κανατε?Δεν παιζατε μπασκετ,ανακοινωσεις βγαζατε.Το Αιγιο το ειχαμε ολοι πεσμενο και να που μπορει να σωθει.Εχετε κατηγορησει τους παντες εκτος απο την ομαδα σας,τους παικτες και τον προπονητη!

Καλά δεν θα μπω καν στη διαδικασία να απαντήσω σε αυτά που λες. Το ότι λες ότι η Ξάνθη πάλεψε τα παιχνίδια τα λέει όλα...
kesariani 4ever
παιδια εδω που τα λεμε το αιγιο αξιζει να πεσει μαζι με ερυθραια κ ΜΕΝΤ.η μεντ τα ειχε παρατησει απο το καλοκαιρι,η ερυθραια τους εξηγησαμε τους λογους κ το αιγιο ρε παιδια μου φερνει κατι σε πολυ παρακμιακο σωματειο..με τον λαικο τον προεδρο στον παγκο να βριζει τους παντες κ να κανει κουμαντο,ανοργανωτο σωματειο,αντιτουριστικο!!οι ανθρωποι νομιζαν οτι βρισκονται στην γ' εθνικη ακομα.δεν ανηκει η εικονα του αιγιου στην Α2..
CrossoverOnE
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 13:54 ) *
παιδια εδω που τα λεμε το αιγιο αξιζει να πεσει μαζι με ερυθραια κ ΜΕΝΤ.η μεντ τα ειχε παρατησει απο το καλοκαιρι,η ερυθραια τους εξηγησαμε τους λογους κ το αιγιο ρε παιδια μου φερνει κατι σε πολυ παρακμιακο σωματειο..με τον λαικο τον προεδρο στον παγκο να βριζει τους παντες κ να κανει κουμαντο,ανοργανωτο σωματειο,αντιτουριστικο!!οι ανθρωποι νομιζαν οτι βρισκονται στην γ' εθνικη ακομα.δεν ανηκει η εικονα του αιγιου στην Α2..

Σωστος και περιγραφικοτατος σε ολα αχχαχααχ
Γ.Σ.Π.
παντως η ιστορια του ΓΣΠ,οι 500 περιστεριωτες που θα εχει μαζι,και η πιθανη απονομη του πρωταθληματος
δεν αφηνει περιθωρια αμφισβητησης οτι η ομαδα ΔΕΝ παει στην πατρα για τουρισμο!



Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ
aigio
To οποιο Αιγιο αν ηταν πιο σοβαρο, θα ειχε σωθει προ πολλου. Μην ξεχναμε οτι τελευταια στιγμη εμαθε οριστικα οτι θα παιξει Α2, ενω μεχρι πριν ενα μηνα, δεν ασχολιοταν κανεις και τωρα ελπιζουμε μη σωθει. Οποιαδηποτε αλλη ομαδα κατα τη γνωμη μου, θα το ειχε παρατησει εδω και πολυ καιρο. Για αυτο το Αιγιο ανεβηκε εκει που ανεβηκε, ασχετα αν το ολο κλιμα δε βγαζει μπασκετικη υγεια. Αν και ακομα και αυτο ειναι συζητησιμο, μιας και τα τελευταια χρονια ολη η πολη κινειται γυρω απο τη μπασκετικη ομαδα με εκτος εδρας παρουσιες σε Θεσσαλονικη κλπ πραγμα θετικο για το αθλημα. Α και μην ξεχναμε οτι ειναι απο τις ομαδες που δεν εχει οικονομικα προβληματα εδω και 3 χρονια που παιζει σε Β' και Α2...
kaukasios
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 14:04 ) *
To οποιο Αιγιο αν ηταν πιο σοβαρο, θα ειχε σωθει προ πολλου. Μην ξεχναμε οτι τελευταια στιγμη εμαθε οριστικα οτι θα παιξει Α2, ενω μεχρι πριν ενα μηνα, δεν ασχολιοταν κανεις και τωρα ελπιζουμε μη σωθει. Οποιαδηποτε αλλη ομαδα κατα τη γνωμη μου, θα το ειχε παρατησει εδω και πολυ καιρο. Για αυτο το Αιγιο ανεβηκε εκει που ανεβηκε, ασχετα αν το ολο κλιμα δε βγαζει μπασκετικη υγεια. Αν και ακομα και αυτο ειναι συζητησιμο, μιας και τα τελευταια χρονια ολη η πολη κινειται γυρω απο τη μπασκετικη ομαδα με εκτος εδρας παρουσιες σε Θεσσαλονικη κλπ πραγμα θετικο για το αθλημα. Α και μην ξεχναμε οτι ειναι απο τις ομαδες που δεν εχει οικονομικα προβληματα εδω και 3 χρονια που παιζει σε Β' και Α2...

otan λες δεν εχει οικονομικα προβληματα τι εννοεις.γιατι απο οτι ξερω ο σταμοπουλος εχει κινηθει νομικα για να παρει τα λεφτα του και φετος υπαρχουν παικτες που εχουν παρει 4 μηνες.
taraboura
QUOTE(kesariani 4ever @ May 17 2009, 13:54 ) *
παιδια εδω που τα λεμε το αιγιο αξιζει να πεσει μαζι με ερυθραια κ ΜΕΝΤ.η μεντ τα ειχε παρατησει απο το καλοκαιρι,η ερυθραια τους εξηγησαμε τους λογους κ το αιγιο ρε παιδια μου φερνει κατι σε πολυ παρακμιακο σωματειο..με τον λαικο τον προεδρο στον παγκο να βριζει τους παντες κ να κανει κουμαντο,ανοργανωτο σωματειο,αντιτουριστικο!!οι ανθρωποι νομιζαν οτι βρισκονται στην γ' εθνικη ακομα.δεν ανηκει η εικονα του αιγιου στην Α2..

Καλά ο πρόεδρος του Αιγίου είναι γνωστός! Σε ένα φιλικό που παίξαμε αρχές Οκτωβρίου στο Τόφαλος με τον Κεραυνό, αυτός σηκωνόταν όρθιος, βλαστημούσε και έβριζε αισχρά, ενώ το παιχνίδι ήταν προπονητικού χαρακτήρα!!!!!!!! Φαντάζομαι τι κάνει στα επίσημα...
profitisilias9
QUOTE(yiagos @ May 17 2009, 13:37 ) *
Kαι τι σχεση εχει ρε Ταραμπουρα η ιστορια????Μαλλον εκει ειστε πολυ υπεροπτες...Αν δεν παιξεις μπασκετ,αποτελεσματα δεν θα παρεις.Τι να το κανω εγω το μπατζετ το τεραστιο αν παω να πεσω?Και ο Παναθηναικος περσυ ειχε τεραστιο μπατζετ αλλα αποκλειστηκε απο την Παρτιζαν.Ολα φαινονται στο γηπεδο.Η Ξανθη παλεψε και τα καταφερε.Εσεις τι κανατε?Δεν παιζατε μπασκετ,ανακοινωσεις βγαζατε.Το Αιγιο το ειχαμε ολοι πεσμενο και να που μπορει να σωθει.Εχετε κατηγορησει τους παντες εκτος απο την ομαδα σας,τους παικτες και τον προπονητη!



Επιτέλους να και ένας ο οποιος κάνει αντικειμενική κριτική, γιατί όταν τα γράφω εγώ, έχω κόμπλεξ με την Ολυμπιάδα! Πάντως, θα είναι ντροπή για όποιον από την Ολυμπιάδα, βγει και πανηγυρίσει την παραμονή στην κατηγορία! Δηλαδή αν χρειάζεσαι 700χιλ για να μείνεις, για να ανέβεις πόσα χρειάζεσαι; Οταν σταματήσουν να έχουν συνεχώς εφιάλτες και να βλέπουν μονίμως φαντάσματα, τότε η ομάδα τους θα πάει πολύ καλύτερα!
aigio
Καλα το θεμα Σταμοπουλου ας μην το συζητησουμε. Δεν τιμαει καμια απο τις δυο πλευρες, αλλα πολυ περισσοτερο τον ιδιο τον παικτη.
Οσο για φετος, εγω δε γνωριζω κατι τετοιο. Τα συμβολαια των περισσοτερω παικτων πληρωνονται και ειδικα των πρωτοκλασατων.
CrossoverOnE
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 14:04 ) *
To οποιο Αιγιο αν ηταν πιο σοβαρο, θα ειχε σωθει προ πολλου. Μην ξεχναμε οτι τελευταια στιγμη εμαθε οριστικα οτι θα παιξει Α2, ενω μεχρι πριν ενα μηνα, δεν ασχολιοταν κανεις και τωρα ελπιζουμε μη σωθει. Οποιαδηποτε αλλη ομαδα κατα τη γνωμη μου, θα το ειχε παρατησει εδω και πολυ καιρο. Για αυτο το Αιγιο ανεβηκε εκει που ανεβηκε, ασχετα αν το ολο κλιμα δε βγαζει μπασκετικη υγεια. Αν και ακομα και αυτο ειναι συζητησιμο, μιας και τα τελευταια χρονια ολη η πολη κινειται γυρω απο τη μπασκετικη ομαδα με εκτος εδρας παρουσιες σε Θεσσαλονικη κλπ πραγμα θετικο για το αθλημα. Α και μην ξεχναμε οτι ειναι απο τις ομαδες που δεν εχει οικονομικα προβληματα εδω και 3 χρονια που παιζει σε Β' και Α2...

Το οτι αργησε να μαθει που θα παιζει δεν ειναι δικαιολογια.Κανεις δεν εβαλε στο αιγιο κανενα οπλο στο κεφαλι και το υποχρεωσε να παιξει Α2.Μαλιστα θυμαμαι οτι ειχα απορια τοτε...αν το αιγιο θα χει προβλημα που αργησε να ξεκαθαρισει το θεμα και ρωτοντας ακριβως αυτο εδω μεσα πηρα απαντηση απο φιλο του αιγιο (ενδεχομενως να σαι και συ δε θυμαμαι) οτι δεν υπαρχει προβλημα γιατι η διοικηση ηταν ηδη προετοιμασμενη για τετοιο ενδεχομενο.Κι ετσι να μην ηταν παντως η διοικηση σας εκρινε οτι και τοσο αργα που το χει μαθει μπορει να ανταπεξελθει διαφορετικα ας μην ανεβαινε Α2.Εδω το Π.Φαληρο δεν επαιξε Α1 ενω την κερδισε την ανοδο και βαθμολογικα και το Αιγιο που του δοθηκε η θεση χαριστηκα δε μπορουσε να αρνηθει τη συμμετοχη αν δεν ηταν ετοιμο;
taraboura
QUOTE(profitisilias9 @ May 17 2009, 14:14 ) *
Επιτέλους να και ένας ο οποιος κάνει αντικειμενική κριτική, γιατί όταν τα γράφω εγώ, έχω κόμπλεξ με την Ολυμπιάδα! Πάντως, θα είναι ντροπή για όποιον από την Ολυμπιάδα, βγει και πανηγυρίσει την παραμονή στην κατηγορία! Δηλαδή αν χρειάζεσαι 700χιλ για να μείνεις, για να ανέβεις πόσα χρειάζεσαι; Οταν σταματήσουν να έχουν συνεχώς εφιάλτες και να βλέπουν μονίμως φαντάσματα, τότε η ομάδα τους θα πάει πολύ καλύτερα!

Καλά η Ολυμπιάδα μόνο βλέπει αυτό που γίνεται στην Α2; Όλη η Ελλάδα το ξέρει. Δηλαδή όλοι οι φίλαθλοι είναι ψυχοπαθείς κατά τη γνώμη σου και εσύ είσαι λογικός.

Πάντως, πράγματι δεν πρέπει να πανηγυριστεί η παραμονή γιατί το ρόστερ της ομάδας ήταν για άνοδο.
profitisilias9
QUOTE(kaukasios @ May 17 2009, 14:10 ) *
otan λες δεν εχει οικονομικα προβληματα τι εννοεις.γιατι απο οτι ξερω ο σταμοπουλος εχει κινηθει νομικα για να παρει τα λεφτα του και φετος υπαρχουν παικτες που εχουν παρει 4 μηνες.


Θα σου απαντήσω γενικά: όποιος έχει προσωπικές επιταγές στα χέρια του, πληρώνεται στην ώρα του. Οποιος έχει μικρό συμβόλαιο και πληρώνεται με μετρητά, λογικό είναι να υπάρχει καθυστέρηση. Νομίζω, ότι το Αίγιο έχει την φήμη του καλοπληρωτή και δεν υπάρχει κάποιος που να έχει χάσει λεφτά από τον Μπόγδανο!
aigio
Φιλε του ΚΑΟΔ, ενταξει να τα δεχτω ολα αυτα που λες. Μια ομαδα ομως θελει να παιξει παραπανω απο τη στιγμη που ειναι ο στοχος της αυτος. Αν ανεβαιναμε εντελως τυχαια χωρις να το επιδιωξουμε, τοτε δε θα συμμετεχαμε. Αλλα σκεψου και το αλλο. Οι μεταγραφες στην Β' Εθνικη ολοκληρωνονται πολυ νωριτερα απο της Α2. Οποτε μη γνωριζοντας τι θα γινει, δεν μπορουσε να φτιαξει ομαδα που θα χτυπαγε ανοδο απο τη Β στην Α2 γιατι πολυ απλα μπορει να του ελεγαν τελευταια στιγμη ελα παιξε Α2. Και τοτε, θα ειχε κανει προγραμματισμο για αλλη κατηγορια. Αντιθετα, προτιμησε να καθυστερησει τον προγραμματισμο κατι που ουτως ή αλλως θα κοστιζε. Για μενα, παντως δεν ειναι αυτη η πρωταρχικη μου αιτιολογια για την κατασταση της ομαδας. Η ομαδα θα πεσει μαλλον καθαρα λογω δικων της αγωνιστικων λαθων πρωτιστως. Απλα το ανεφερερα με αφορμη του φιλου απο την Καισαριανη περι μη υγιους σωματειου που δεν ταιριαζει με την Α2.
kaukasios
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 14:16 ) *
Καλα το θεμα Σταμοπουλου ας μην το συζητησουμε. Δεν τιμαει καμια απο τις δυο πλευρες, αλλα πολυ περισσοτερο τον ιδιο τον παικτη.
Οσο για φετος, εγω δε γνωριζω κατι τετοιο. Τα συμβολαια των περισσοτερω παικτων πληρωνονται και ειδικα των πρωτοκλασατων.

εγω απο οτι ξερω σε ολους οφειλονται λεφτα,σε αλλους περισσοτερα και σε αλλους λιγοτερα.εγω πιστευω οτι το αιγιο εφτασε εδω γιατι αργησε να αλλαξει προπονητη.
x-patra
διαβαζω διαφορα ....

στην ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εφταιξε ο οικονομου και η διοικηση που τον επελεξε ακουγοντας το παρολι απο ΕΟΚ κλπ

βεβαια το μπασκετ ειναι επαγγελματικο και ξερω οτι φετος η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εχει οργανωση Α1 ....βοηθους, γυμναστες, φροντιστες κλπ .....ταξιδια με αεροπλανα.......αυτοκινητα, φαγητα ...σπιτια πολυ καλα...

η χημεια και ο οικονομου η αιτια και η αφελεια της διοικησης οτι μπορεις να εμπιστευτεις....."τον μαγειρα"
profitisilias9
Το Αίγιο πάει να μείνει με ένα τριαντάφυλλο. Με μικρό μπάτζετ και χωρίς μεγάλα λόγια. Αλλοι έχουν χαλάσει του κόσμου τα λεφτά και έπεσαν ή κινδυνεύουν να πέσουν!
CrossoverOnE
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 14:23 ) *
Φιλε του ΚΑΟΔ, ενταξει να τα δεχτω ολα αυτα που λες. Μια ομαδα ομως θελει να παιξει παραπανω απο τη στιγμη που ειναι ο στοχος της αυτος. Αν ανεβαιναμε εντελως τυχαια χωρις να το επιδιωξουμε, τοτε δε θα συμμετεχαμε. Αλλα σκεψου και το αλλο. Οι μεταγραφες στην Β' Εθνικη ολοκληρωνονται πολυ νωριτερα απο της Α2. Οποτε μη γνωριζοντας τι θα γινει, δεν μπορουσε να φτιαξει ομαδα που θα χτυπαγε ανοδο απο τη Β στην Α2 γιατι πολυ απλα μπορει να του ελεγαν τελευταια στιγμη ελα παιξε Α2. Και τοτε, θα ειχε κανει προγραμματισμο για αλλη κατηγορια. Αντιθετα, προτιμησε να καθυστερησει τον προγραμματισμο κατι που ουτως ή αλλως θα κοστιζε. Για μενα, παντως δεν ειναι αυτη η πρωταρχικη μου αιτιολογια για την κατασταση της ομαδας. Η ομαδα θα πεσει μαλλον καθαρα λογω δικων της αγωνιστικων λαθων πρωτιστως. Απλα το ανεφερερα με αφορμη του φιλου απο την Καισαριανη περι μη υγιους σωματειου που δεν ταιριαζει με την Α2.

Μια ομαδα θα παιξει παραπανω αν το αξιζει φιλε μου οχι επειδη αυτος ειναι ο στοχος της.Και η Ολυμπιαδα στοχο να ανεβει ειχε και ειδες που βρεθηκε.Οσο γι αυτο που λες ας εβαζε ενα χρονικο περιθοριο η διοικηση σας.Να πει αν με ειδοποιησουν για Α2 μεχρι τοτε εχει καλως απο κει και μετα εγω κανω ομαδα για Β Εθνικη και παιζω Β.Κατα τα αλλα δεν εχω παρακολουθησει ιδιαιτερα το Αιγιο για να εχω πληρη αποψη του τι φταιει παντως αν φταιει η καθυστεριση στο σχεδιασμο τοτε απλα πληρωνετε το οτι η διοικηση σας ειναι κοντοφθαλμη και δεν κοιταζε μακρια..ακριβως για τους λογους που ανεφερα..κλασικος Ελληνας δηλαδη smiley.gif
aigio
QUOTE(kaukasios @ May 17 2009, 14:25 ) *
εγω απο οτι ξερω σε ολους οφειλονται λεφτα,σε αλλους περισσοτερα και σε αλλους λιγοτερα.εγω πιστευω οτι το αιγιο εφτασε εδω γιατι αργησε να αλλαξει προπονητη.



Συμφωνοι, πρωτιστως αυτο και η εδρα. Εχω αναφερθει αναλυτικοτερα σε προηγουμενες σελιδες. Παντως επειδη ανεβηκε και ο Παναιγιαλειος παλι στη Γ Εθνικη στη μπαλα και επειδη ακουγονται διαφορα, πολυ φοβαμαι οτι σε περιπτωση υποβιβασμου δυσκξολα θα ορθοποδησουμε. Αντιθετα, αν σωθουμε, υπαρχουν ακομα καποιες προοπτικες.

Κροσοβερ, μαζι σου. Το σκεπτικο σου δεν ειναι λαθος. Επαναλαμβανω ομως δε θεωρω τον προγραμματισμο την αιτια ολων των κακων.
kesariani 4ever
QUOTE(kaukasios @ May 17 2009, 14:25 ) *
εγω απο οτι ξερω σε ολους οφειλονται λεφτα,σε αλλους περισσοτερα και σε αλλους λιγοτερα.εγω πιστευω οτι το αιγιο εφτασε εδω γιατι αργησε να αλλαξει προπονητη.

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟΥΣ!ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ 100-200 ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΑΚΟΜΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ Κ ΠΡΟΠΕΡΣΙ..ΓΙΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΙΓΙΟ,ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!
kaukasios
QUOTE(aigio @ May 17 2009, 14:31 ) *
Συμφωνοι, πρωτιστως αυτο και η εδρα. Εχω αναφερθει αναλυτικοτερα σε προηγουμενες σελιδες. Παντως επειδη ανεβηκε και ο Παναιγιαλειος παλι στη Γ Εθνικη στη μπαλα και επειδη ακουγονται διαφορα, πολυ φοβαμαι οτι σε περιπτωση υποβιβασμου δυσκξολα θα ορθοποδησουμε. Αντιθετα, αν σωθουμε, υπαρχουν ακομα καποιες προοπτικες.

με αυτον τον χρηματοδοτη που ακουγοταν οτι θα μπει στην ομαδα τι εγινε?
CrossoverOnE
QUOTE(x-patra @ May 17 2009, 14:28 ) *
διαβαζω διαφορα ....

στην ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εφταιξε ο οικονομου και η διοικηση που τον επελεξε ακουγοντας το παρολι απο ΕΟΚ κλπ

βεβαια το μπασκετ ειναι επαγγελματικο και ξερω οτι φετος η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εχει οργανωση Α1 ....βοηθους, γυμναστες, φροντιστες κλπ .....ταξιδια με αεροπλανα.......αυτοκινητα, φαγητα ...σπιτια πολυ καλα...

η χημεια και ο οικονομου η αιτια και η αφελεια της διοικησης οτι μπορεις να εμπιστευτεις....."τον μαγειρα"

Εγω ανεκαθεν στον οικονομου ριχνω το φταιξιμο.Τι οργανωση Α1 συζηταμε τωρα;Αν δεν μπορει να επιλεξει ενα προπονητη για να μη πανε στα σκουπιδια τα 700 χιλιαρικα τοτε δεν ειναι διοικηση για Α1.φρου φρου και αρρωματα ειναι.Εγω τον Οικονομου γιατι δε θα τον επαιρνα ποτε αν ημουν ιδιοκτητης ομαδας;Σαν να παιρνεις μια Laborghini με τα δερματινα της με το ενα με το αλλο και να βαζεις βενζινη απο το πηγαδι στο χωριο σου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.