Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lookalikes
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
aegeansheed
offtopic.gif Και δυνατή ερμηνεία από τον Dustin Hoffman. Την είχα δει στο cinema όταν είχε βγει. Θα πρέπει να την φρεσκάρω κάποια στιγμή.
Magnus92
QUOTE(aegeansheed @ Apr 3 2010, 21:25 ) *
offtopic.gif Και δυνατή ερμηνεία από τον Dustin Hoffman. Την είχα δει στο cinema όταν είχε βγει. Θα πρέπει να την φρεσκάρω κάποια στιγμή.


Λαθος τοπικ ρε ανθρωπε smiley.gif !!!! (btw πολυ ωραια ταινια . . . και ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ η Milla !!! )

Για την συγκριση τι εχεις να πεις ;;; Εχει βαση ;;;
aegeansheed
Quiz: Βρείτε τον πραγματικό λύκο !!!

p.s. (Pasgianna pls μείνε στον on-topic λύκο...)




@Magnus92: νομίζω η ομοιότητα στο πάθος είναι εκπληκτική.
Das Kapital




Θελω να πιστευω πως μοιαζουν οι δυο τους,ειναι συμπατριωτες και εχουν την κλασσικη μυτη που συνανταται και πολυ συχνα σε κατοικους της χωρας μας αλα Ιμπραιμοβιτς ενα πραγμα!
aegeansheed
@ Sapakia GM: Έχει ξαναμπεί (by Captain Carisma). Θα φανώ λίγο apkat εδώ, αλλά ρε παιδιά ρίχτε μια ματιά σε τί έχει ήδη μπει πριν ποστάρετε. Άσε που είναι και χιλιοποσταρισμένο παγκοσμίως.

@ Sfakianikos: Καλό θα ήταν να μας έλεγες και τα ονόματά τους,για να τους γνωρίσουμε κι εμείς που δεν τους ξέρουμε δηλαδή

p.s. Θα ανεβάσω κάποια στιγμή ένα Ivica Olic-Craig Sager. O χρήστης Sacaramento να βάλει τα δυνατά του και να βρει φατσόνια για το Penn-Babbel που είναι must-see!
Das Kapital
QUOTE (aegeansheed @ Apr 5 2010, 21:48 ) *
@ Sfakianikos: Καλό θα ήταν να μας έλεγες και τα ονόματά τους,για να τους γνωρίσουμε κι εμείς που δεν τους ξέρουμε δηλαδή


Ο πανω ειναι ο Robert Kubica,οδηγος F1 και ο κατω ο Marcin Gortat των Magic!
aegeansheed
QUOTE(lebron15 @ Apr 6 2010, 01:19 ) *
κατω ο Marcin Gortat των Magic!


ohmy.gif

Αγνώριστος!
Razorblade Fish
QUOTE(aegeansheed @ Apr 6 2010, 03:33 ) *
ohmy.gif

Αγνώριστος!

Μονο αγνωριστος;Εξωφρενικα ομορφος για Μαρτσιν,ειλικρινα δυσκολευομαι να πιστεψω πως ειναι αυτος.Τι σου ειναι το μαλλι ομως...Φερνει λιγο και σε Καλαμποκη παντως.
Magnus92
QUOTE(Razorblade Fish @ Apr 6 2010, 03:53 ) *
Μονο αγνωριστος;Εξωφρενικα ομορφος για Μαρτσιν,ειλικρινα δυσκολευομαι να πιστεψω πως ειναι αυτος.Τι σου ειναι το μαλλι ομως...Φερνει λιγο και σε Καλαμποκη παντως.


Εμενα να σου πω την αληθεια πιο πολυ τον Πεκοβιτς μου θυμιζει σε αυτην την φωτογραφια . . .
Και ο Κουμπιτσα μου θυμιζει τον Νταρμπυσαιρ , αλλα και τον Ανδρεα Μικρουτσικο icon_tomato.gif icon_tomato.gif ( ζντουπ ... Η κοτσανα της ημερας )
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(aegeansheed @ Apr 4 2010, 22:45 ) *
Quiz: Βρείτε τον πραγματικό λύκο !!!

p.s. (Pasgianna pls μείνε στον on-topic λύκο...)




@Magnus92: νομίζω η ομοιότητα στο πάθος είναι εκπληκτική.

ελα????.......Παντως εδω που τα λεμε ο Κιντελ ειναι λυκος........
aegeansheed
Συνχεχίζουμε δυναμικά με έναν από τους πιο χρήσιμους rooky ρολίστες φέτος στο ΝΒΑ, τον Chase Budinger. Ο "Budi" τρομάζει (κυριολεκτικά) με την ομοιότητά του με μία από τις γνωστές ακριβοπληρωμένες μεταγραφές του Benitez στη Leverpool. Τον Dirk Kuyt (Air Kef από το ποδοσφαιρικό topic ήρθε αυτό!)



aegeansheed
Τιμή και δόξα στον Ivica Olic για το αποψινό χατ-τρικ!

Θα τον έβαζα και πριν έναν μήνα όταν έκλεισε το σπίτι της Utd, αλλά είπε να περιμένω γιατί είχε "ένστικτο" ότι θα κάνει μεγάλο παιχνίδι προσεχώς, όπως χαρακτηριστικά μου εκμυστηρεύτηκε στο τηλέφωνο. Η ομοιότητα με τον Craig Sager δεν είναι τόσο μεγάλη, αλλά σίγουρα έχουν κάποια κοινά μουτρογονίδια.





Για όποιον δεν ξέρει ποιος είναι ο Craig Sager, να πούμε ότι είναι ο reporter πάγκων στις μεταδόσεις του TNT για το ΝΒΑ που ποτέ δεν έχει φορέσει συνηθισμένο χρώμα κοστούμι. Χαρακτηριστική η επίθεση του Garnett σε μία μίνι-συνέντευξη όταν τον πίεζε να πετάξει το ροζ σύνολο που φορούσε στα σκουπίδια και να το κάψει! Ο φουκαράς είχε ύφος μικρού παιδιού-γιου της Ελένης Γερασιμίδου που το έπιασε να τρώει μερέντα στα κρυφά.

morrison
Μatt Walsh

Gene Wilder(στα νιάτα του)
aegeansheed
Ναι ρε Morisson! wink.gif Vamos Gators!
morrison
QUOTE(aegeansheed @ May 1 2010, 22:24 ) *
Ναι ρε Morisson! wink.gif Vamos Gators!

Τι;Πως;
Aσε,γιατι ''δεν βλεπω τιποτα,δεν ακουω τιποτα''...
captain charisma
o νοβιτσκι για καποιο διαστημα ειχε μακρυ μαλλι και μου θυμισε λιγο τον adam copeland η αλλιως edge απο το wwe


Das Kapital
Ενας πατατοκεφαλος μοιαζει με τον Μαικ Μπραουν! laugh.gif

Magnus92
QUOTE(lebron15 @ May 4 2010, 15:36 ) *
Ενας πατατοκεφαλος μοιαζει με τον Μαικ Μπραουν! laugh.gif




Απιστευτος....
Flash
Credits κατά το ήμισυ στον pain of salvation.

Στραπατσαρισμένος Steve Nash




Mason Verber απο Hannibal



Sloth από Goonies

kotzito
QUOTE(Flash @ May 10 2010, 21:37 ) *
Credits κατά το ήμισυ στον pain of salvation.

Στραπατσαρισμένος Steve Nash




Mason Verber απο Hannibal



Sloth από Goonies


Νομιζω τον κολακευει κιολας αυτη η φωτογραφια τον Στιβ.Στην φωτο που ειχε ανεβει στο αλλο τοπικ φαινοταν πιο πολυ στραπατσαρισμενος tongue.gif
pain of salvation
tongue.gif
φχαριστώ Flash
Germany96
Δεν ειναι καμια τους αθλητικη προσωπικοτητα αλλα μιας και χθες η Sarah Jessica Parker ειχε την τιμητικη της στο topic του Παναγιωτη Γιαννακη και αφου κι η Gabrielle Carteris εχει παιξει στο Πατρικ Μπεβερλυ Χιλλς, τις βαζω απο το παραθυρο στο topic (Δεν βρηκα καλυτερη !@#$% να γραψω ωστε να δικαιολογησω την συνεχεια της βεντετας που εχω ανοιξει με τον colonel).

Απο μια εποχη που η Sarah δεν ονειρευοταν να γινει η Carrie Bradshaw αλλα ζαχαρωνε τον τηλεοπτικο Brandon Walsh και στο βασανιστικο διλλημα που διχασε ολους τους εφηβους ανα τις ΗΠΑ (κι οχι μονο) σε ολοκληρα τα 90's, Kelly ή Brenda, απαντησε με ενα υπερηφανο, ξερο Andrea Zuckerman.


Η Parker ηταν ηδη 30αρα βεβαια στα μεσα της δεκαετιας κι οχι καμια παιδουλα αλλα ακομα κι ετσι ειναι σαφες οτι αντεγραφε το τηλεοπτικο ειδωλο της.
Magnus92




Μην μου πειτε οχι...
captain charisma
θυμιζει πολυ και τον μπελινελι των ραπτορς ο μιλιτο
Alexmei
QUOTE (captain charisma @ May 29 2010, 22:40 ) *
θυμιζει πολυ και τον μπελινελι των ραπτορς ο μιλιτο


Σε προηγούμενες σελίδες έχει μπει ο Μπελινέλι ότι μοιάζει με τον Σταλόνε 69.gif
Magnus92
QUOTE(Alexmei @ May 30 2010, 15:29 ) *
Σε προηγούμενες σελίδες έχει μπει ο Μπελινέλι ότι μοιάζει με τον Σταλόνε 69.gif



smiley.gif Οντως
SG3ptshooter
Μόλις μου ήρθε βλέποντας ACB, ελπίζω να μη φταίει η ζέστη που μου φαίνονται ίδιοι.


Erazem Lorbek


John Cleese
thrylos7
O Μαραντόνα ίδιος ο Πέπου Ερνάντεζ έγινε... biggrin.gif
aegeansheed
To ξέρω ότι βγαίνω εκτός αλλά έπρεπε να το μοιραστώ...

O ένας είναι ο Milos Krasic που θα αγωνιστεί με την εθνική Σερβίας όπου να'ναι και ο άλλος ο Νίκος Οικονομόπουλος





Η φωτογραφία του Krasic από το album της Panini θα μπορούσε να μπει στο facebook του Οικονομόπουλου άνετα και κανείς να μην καταλάβει διαφορά..

p.s. Ανταλλάζω τα διπλά μου
captain charisma
o χαβλιτσεκ πολυ τον γκρεκ ποποβιτς μοιαζει
Germany96
Μου αρεσε ενας παραλληλισμος που εκανε ο Hoff στο topic των τελικων κι ειπα να τον οπτικοποιησω.
rchos
χωρις φωτογραφιες για οσους ασχολουντε με αστεριξ.

ο καμπεθας ειναι φατσα και σουλουπη ρωμαιου λεγεωναριου.
ο μουμπρου ρωμαιου εκατονταρχου ο οποιος ειναι ο βλακας της υποθεσης και τον στελνουν συνεχεια για περιπολους κοντα στο γαλατικο χωριο!
Das Kapital
o Josey Altidore της εθνικης των ΗΠΑ μοιαζει αδιαμφισβητητα με τον James Posey



duncan21
QUOTE(lebron15 @ Jun 19 2010, 00:23 ) *
o Josey Altidore της εθνικης των ΗΠΑ μοιαζει αδιαμφισβητητα με τον James Posey


Για κοιτα αυτον.Με λιγα μαγουλα ακομη φερνει πολυ στον Γιοζι.
frenchman7
2 ακόμα δυνατές ομοιότητες που παρατήσα στο Μουντιαλ είναι:

Χεσους Ναβας - Χαρίσης
Σναιντερ - Γιασικεβίτσιους

56.gif

Flash
Δεν έχω χρόνο αυτή τη στιγμή να βρω καλές φωτο αλλά:

Γκατούζο-Γκαγκαλούδης
benchwarmer
Επισης, με λιγη φαντασια, Μike Bibby περιοδου Σακραμεντο (με ξυρισμενο κεφαλι) με Μαικ Ζαμπιδη.
Igor
QUOTE(rchos @ Jun 18 2010, 23:58 ) *
χωρις φωτογραφιες για οσους ασχολουντε με αστεριξ.

ο καμπεθας ειναι φατσα και σουλουπη ρωμαιου λεγεωναριου.
ο μουμπρου ρωμαιου εκατονταρχου ο οποιος ειναι ο βλακας της υποθεσης και τον στελνουν συνεχεια για περιπολους κοντα στο γαλατικο χωριο!


Δεν εχετε δωσει πολη σημασια στο παραπανω ποστ (εκτος αμα κανενας δεν διαβαζει Αστεριξ...) !!!
ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΟ. Μιλαμε γελαω εδω και 10 λεπτα με το ποσο ισχυουν οι περιγραφες..
77.gif 77.gif 77.gif
Pierce
Ενταξ δεν τους λες και αδερφια (και ιως υπαρχουν και καλυτερες φωτο) αλλα μοιαζουν λιγο tongue.gif Iσως φταινε τα 800 κιλα μπριγιαντινη που χρησιμοποιουν

ο Σκαριολο(ς)


με τον ηθοποιο Ερικ Ρομπερτς

aegeansheed
O Maric βγαίνει με ανάμειξη 75% Halperin, 20% "Σαγώνια" και 5% Duenas.

Τελειώνει το Mundobasket και ακόμα δε βρήκαμε κάτι αρκετά δυνατό... sad.gif
Magnus92
QUOTE(aegeansheed @ Sep 10 2010, 19:41 ) *
O Maric βγαίνει με ανάμειξη 75% Halperin, 20% "Σαγώνια" και 5% Duenas.

Τελειώνει το Mundobasket και ακόμα δε βρήκαμε κάτι αρκετά δυνατό... sad.gif



Aν πω Μουμπρου με Παπαλουκα ειμαι πολυ off ;;;
captain charisma
ο λαμιζανα μου θυμιζε πολυ τον τερι των μαβερικς ειδικα με τη κορδελα στο κεφαλι..
ο καιμακογλου πρεπει να κανει διαγωνισμο με τον σαβας της τουρκιας για το ποιος εχει τα πιο κοκκινα γενια...
il postino
QUOTE(captain charisma @ Sep 10 2010, 22:19 ) *
ο λαμιζανα μου θυμιζε πολυ τον τερι των μαβερικς ειδικα με τη κορδελα στο κεφαλι..

απαιχτος!
CrossoverOnE
Γιωργος Μπογρης


και Pat Garrity
Air Kef
Click to view attachment

Pablo Prigioni




Click to view attachment

Φίλος μου από Λάρισα


(Αλήθεια)
captain charisma


smiley.gif smiley.gif

aegeansheed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.