Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακος-Παναθηναϊκος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
garou
QUOTE (Dreamerpanos @ Jan 6 2017, 22:33 ) *
Αυτό που γίνεται με τα φάουλ είναι αχαρακτηριστο...Τελείως άλλη πολιτική....

Είμαστε κακοί,δεν νομίζω να πάρουμε κάτι από το ματς...

εδω η διαιτησια ηταν κακη με τηνν καζαν με τον ολυμπιακο τι περιμενατε να ειναι

ηθελε ευρωλιγκα ο γιαννακοπουλος το καλοκαιρι ε ας τα λουστει
shtarkws
Για ηρεμηστε λιγο με την διαιτησία
keraynopoylos
QUOTE(CG. @ Jan 6 2017, 20:28 ) *
Προφανώς θα ήταν άσχετος και δεν θα ήξερε τι κρίσιμοτητα του ματς και πόσο άγχος θα ειχαν οι ομάδες
Το καλό θέαμα θα ταν η εκπληξη


Αρα οι σημαντικοι αγωνες θα πρεπει να ειναι σουπα;
Μην ξαναδουμε final four τοτε...

Τελος παντων, εγω το αυτονοητο σχολιασα. Γιατι πρεπει να δικαιολογουμε το απαραδεκτο θεαμα, δεν το καταλαβαινω.
rankin
Αυτός ο Ρίβερς, που εχει και τα κιλάκια του, δε κουραζεται ποτέ; laugh.gif
MaJesty23
Τεσπά...η ομάδα ειναι καινούρια !Για μένα οταν γυρίσει ο Γκιστ ,είμαστε ένα σκαλί πάνω απο Ολυμπιακό.Σημερα με τοσο χάλια Καλάθη και Κρις ,με διαιτησια σαν να σφυρίζει ο Σαββας,είμαστε 6 πόντους πίσω.
Conan1982
Απίστευτοι Ρίβερς και Τζέιμς έχουν κρατήσει τον Παναθηναϊκό με 44/55 πόντους της ομάδας και μάλιστα με πολύ καλά ποσοστά.
katharop
QUOTE (shtarkws @ Jan 6 2017, 22:38 ) *
Για ηρεμηστε λιγο με την διαιτησία

Τι άλλο να σχολιάσουμε. 16 παιχνίδια ευρωλίγκας σε όλα 70-30
louie
QUOTE (Coach Periklis @ Jan 6 2017, 22:32 ) *
Αυτό με την διαφορετική φιλοσοφία στα φάουλ, θυμίζει κάτι ντέρμπι πρίν το 2012


Και τι θα λέγατε τότε σε περίπτωση που οι βολες ήταν 29-9 υπέρ μας κι ενώ παίζαμε και ξύλο στην άμυνα;
bodiroga10
ο Μπερτομεου για αλλη μια αγωνιστική γλεντάει τον Γιαννακόπουλο

Φαιναλ4 με τετοιες διατησιες δεν βλέπεις ούτε και η Τσσκα να ησουν
nvip13
Α ρε Γιανναρε τι μας κανεις.

Τον Γκαμπριελ τι τον πηρε πραγματικα

Θελουμε 5 αρι!

Ριβερς θεος!
MaJesty23
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ τι σφύριξε....
Dreamerpanos
Το καθάρισε μόνος του ο Λετονός....Γελοιοτητες...
Dred11
Πληρώνουμε και ότι ο Καλάθης βλέπει πουλάκια από την ίωση και δεν έχουμε έστω έναν Αθηναίου να μπει από πίσω να μη κάνει τουλάχιστον βλακείες.
rankin
Ο Σφαιρόπουλος να ευχαριστήσει τον Παπέτρου αν το παρει σήμερα
Αυτος ο Σπανούλης επρεπε να μείνει στο παγκο
Ίδια χάλια με τον Καλάθη
CG.
QUOTE (keraynopoylos @ Jan 6 2017, 22:39 ) *
Αρα οι σημαντικοι αγωνες θα πρεπει να ειναι σουπα;
Μην ξαναδουμε final four τοτε...

Τελος παντων, εγω το αυτονοητο σχολιασα. Γιατι πρεπει να δικαιολογουμε το απαραδεκτο θεαμα, δεν το καταλαβαινω.

Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία αλλά ρεαλισμός
Το ματς είναι κρίσιμοτατο ανάμεσα σε ολυμπιακό παναθηναϊκός και όχι λαμποραλ ρεαλ και όχι κανονική περιοδος nba
Nik Tepits
Χαχαχα καλα ωραιο θεατρο βλεπουμε!
nvip13
Ηλεκτροσοκ ο παπανικολαου.
Ξεφτίλα τετοια διαιτησια.

Καλαθη αγορι μου...
Manolis2510
Ρε Φωτση καλημερα!!
Dreamerpanos
Πραγματικά αν δεν μας θέλετε στην διοργάνωση,να αποχωρήσουμε...Απλά πείτε το μας,όχι αυτήν την ξεφτίλα....
louie
Συγχαρητήρια στον ολυμπιακό για την νίκη. Στο τέλος αυτό μένει.

Ο αγώνας δεν είναι για παραπάνω σχόλια... δεν γινόταν να το παλέψουμε για πολύ ακόμα. γιαννακοπουλε εδώ και πόσα χρόνια πληρώνουμε τα πρωτοσέλιδα σου από τότε
desdenova13
Εντάξει, σφύριγμα ξεκάθαρη πρόθεση αλλοίωσης
pan24
ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΦΩΤΣΗ?
garou
το παρατησαν το παιχνιδι

εκτος τζειμε ριβερς ολοι οι αλλοι απαραδεκτοι,πασχαλης το ιδιο

γιαννακοπουλε ηθελες γελακια με τον μπερτομεου το καλοκαιρι

βοηθεια σου
bodiroga10
QUOTE (Dreamerpanos @ Jan 6 2017, 22:47 ) *
Πραγματικά αν δεν μας θέλετε στην διοργάνωση,να αποχωρήσουμε...Απλά πείτε το μας,όχι αυτήν την ξεφτίλα....

καλα δεν θέλουν μόνο εμας να δεις χτες τι σφυριζαν εναντίον της Μακάμπι

Πλεον δεν μετάνε τα ρόστερ αλλά οι δημόσιες σχέσεις και οι χορηγίες στην διοργάνωση.....
Reggie Miller 31
QUOTE (garou @ Jan 6 2017, 22:48 ) *
το παρατησαν το παιχνιδι

εκτος τζειμε ριβερς ολοι οι αλλοι απαραδεκτοι,πασχαλης το ιδιο

γιαννακοπουλε ηθελες γελακια με τον μπερτομεου το καλοκαιρι

βοηθεια σου

Ο Μπερτομέου φταίει για το συνονθύλευμα που έχουμε φτιάξει;
louie
Η τάπα στον ριβερς φάνηκε οτι είναι αντικανονική από την Βαρκελώνη...
bodiroga10
Ξαφνικά μόλις τελείωσε ο αγώνας ο Παναθηναικός παίρνει όσες βολές πήρε σε όλο τον αγώνα

Πάντως δεν είναι θέμα Ολυμπιακού ίδια αλητεία ήταν και την προηγούμενη εβδομάδα στο Καζαν
Dred11
To ματς παλευόταν παρά τα όποια λάθη της διαιτησίας, αλλά με ανύπαρκτους Καλάθη και Μπουρούση και μέτριο Σίνγκλετον δεν είχαμε ελπίδες. Τους άλλους δεν τους αναφέρω γιατί είτε έχουν δικαιολογίες όπως ο Τζεντίλε, είτε είναι γενικώς μέτριοι προς ανύπαρκτοι.
garou
QUOTE (Dreamerpanos @ Jan 6 2017, 22:47 ) *
Πραγματικά αν δεν μας θέλετε στην διοργάνωση,να αποχωρήσουμε...Απλά πείτε το μας,όχι αυτήν την ξεφτίλα....

ο παναθηναικος προοριζεται για ομαδα που θα συμπληρωνει την 8αδα και θα αποκλειεται στα πλευ οφ

αν ειμαστε καλα παιδια μπορει να μας αφησουν να παμε και καμια φορα φ4 ετσι για να χαρουμε
MaJesty23
Συνοθύλευμα?Οτι να ναι...καινούρια ομάδα είναι φίλε μου!Με άλλο προπονητή ξεκίνησε.Μια χαρά παίζει η ομάδα!Ελεος με γκρίνια...
Reggie Miller 31
Δεν ξέρω τι είναι μεγαλύτερη κατάντια για τον ΠΑΟ...
1. Το ότι χάνει άνετα σε κάθε ματς απο τον ΟΣΦΠ?
2. Το ότι έχει γεμίσει Αμερικανούς ρολίστες?
3. Το ότι οι οπαδοί του έχουν καταντήσει παλιοί οπαδοί του ΟΣΦΠ που τους φταίει η διαιτησία? Όσα κοροϊδεύαμε στους απέναντι επι Ζοτς, τα κάνουμε εμείς τώρα... Τι να πω...
MaJesty23
QUOTE(Reggie Miller 31 @ Jan 6 2017, 22:54 ) *
Δεν ξέρω τι είναι μεγαλύτερη κατάντια για τον ΠΑΟ...
1. Το ότι χάνει άνετα σε κάθε ματς απο τον ΟΣΦΠ?
2. Το ότι έχει γεμίσει Αμερικανούς ρολίστες?
3. Το ότι οι οπαδοί του έχουν καταντήσει παλιοί οπαδοί του ΟΣΦΠ που τους φταίει η διαιτησία? Όσα κοροϊδεύαμε στους απέναντι επι Ζοτς, τα κάνουμε εμείς τώρα... Τι να πω...



Δηλαδή είδες ίδια διαιτήσια και στις 2 πλευρές?
mixalisgate7
Σπουδαία νίκη παρά το γεγονός οτι είχαμε ανέτοιμους τους Πρίντεζη και Σπανούλη. Τεράστιο ματς από τον Παπαπέτρου, ο οποίος ήταν το κλειδί για να ξεκολλήσουμε στην τρίτη περίοδο. Ο Γιανγκ όσο περνάει ο καιρός ανεβαίνει. Εγγύηση ο Μπριτς.
garou
QUOTE (Reggie Miller 31 @ Jan 6 2017, 22:50 ) *
Ο Μπερτομέου φταίει για το συνονθύλευμα που έχουμε φτιάξει;

οχι ο μπερτομεου φταιει που η ομαδα δεν εχει τις ιδιες πιθανοτητες να νικησει με τον αντιπαλο

επειδη μια ομαδα δεν ειναι καλη δεν σημαινει οτι πρεπει να εχει κακες διαιτησιες
t0ny3
Άμα δεν ξεκολλήσει με Φώτση και Φελντιν ο Πασχάλης και δεν αποφασίσει τι θέλει να κάνει με τη θέση 4 δεν υπάρχει σωτηρία...

Μπράβο στον Ολυμπιακό, έκανε το αυτονόητο.
rankin
Μπραβο ρε Παπαπετρου και Γκρίν αρρωστάκια
Μπραβο στο Παπανικολάου για τις αμυναρες και το hustle game που δίνει
Στα συν και ο Γιανγκ.. Ανεβαίνει το μπίστ

Ο Παναθηναικός πηγε να το παρει με δύο παιχτες που καναν εκπληκτικό παιχνίδι, αλλά δεν ήταν αρκετό

Κατα τ´αλλα, αν εχεις δει τρίτο τελικό 2010, όλα τα άλλα ειναι σαπουνόφουσκες
Conan1982
Ουσιαστικά από τον Παναθηναϊκό έπαιξαν καλά μόνο Τζέιμς και Ρίβερς και άντεξαν ως το τέλος.
Δεν κατάλαβα γιατί έβαλε τον Γουότερς στην 12άδα και όχι τον Αθήναιου, δεν νομίζω να έχει μάθει ακόμα τους συμπαίκτες του.
Αξιοσημείωτο ότι τώρα που λείπει ο Χάκετ ο Μάνζαρης δεν έπαιξε παρά μόνο 18 λεπτά.
nvip13
QUOTE(Reggie Miller 31 @ Jan 6 2017, 22:54 ) *
Δεν ξέρω τι είναι μεγαλύτερη κατάντια για τον ΠΑΟ...
1. Το ότι χάνει άνετα σε κάθε ματς απο τον ΟΣΦΠ?
2. Το ότι έχει γεμίσει Αμερικανούς ρολίστες?
3. Το ότι οι οπαδοί του έχουν καταντήσει παλιοί οπαδοί του ΟΣΦΠ που τους φταίει η διαιτησία? Όσα κοροϊδεύαμε στους απέναντι επι Ζοτς, τα κάνουμε εμείς τώρα... Τι να πω...


Ανετα ματς τα οποια εχουν κριθεί στα τελευταια δευτερολεπτα??

Αμερικανοι ρολιστες δεν ξερω παντως 2 αμερικανοι ηταν ολη η ομαδα σημερα. Το προβλημα ειναι οι Ελληνες που ηταν ανυπαρκτοι, με πρώτους Μπουρουση (συνηθισμενο) και Καλαθη.

Δεν εστιαζουμε στην σημερινη διαιτησια αλλα γενικα και αυτο ειναι απαράδεκτο.
Μαλλον τα 6 αστερια ειναι πολλα και αυτο δεν αρέσει.
bodiroga10
QUOTE (Reggie Miller 31 @ Jan 6 2017, 22:54 ) *
Δεν ξέρω τι είναι μεγαλύτερη κατάντια για τον ΠΑΟ...
1. Το ότι χάνει άνετα σε κάθε ματς απο τον ΟΣΦΠ?
2. Το ότι έχει γεμίσει Αμερικανούς ρολίστες?
3. Το ότι οι οπαδοί του έχουν καταντήσει παλιοί οπαδοί του ΟΣΦΠ που τους φταίει η διαιτησία? Όσα κοροϊδεύαμε στους απέναντι επι Ζοτς, τα κάνουμε εμείς τώρα... Τι να πω...

Οι Αμερικάνοι του τον κράτησαν μέσα στο παιχνίδι γιατι αν πέριμενε από Καλαθη-Μπουρουση-Φωτση-Παππα θα είχε χάσει με 30 πόντους όπως στο 1ο αγώνα στο ΣΕΦ

Μακάρι του χρόνου να παίζουμε με 12 αμερικάνους στην Ευρωλίγκα σαν τον Τζειμς, τον Ριβερς,τον Γκιστ και τον Σίγκλετον παρά με Ελληνες όπως ο Μπουρουσης, ο Μαυροκεφαλίδης και ο Παππας

Πάνε οι σπουδαίοι Ελληνες παίκτες της προηγούμενης δεκαετιας και αυτό έχει φανεί και στην εθνική. Ακόμα και αυτοί που έχουν απομείνει Πριντεζης και Σπανούλης οδεύουν προς το τέλος της καρίερας τους
ice-wolf
QUOTE(Reggie Miller 31 @ Jan 6 2017, 22:54 ) *
Δεν ξέρω τι είναι μεγαλύτερη κατάντια για τον ΠΑΟ...
1. Το ότι χάνει άνετα σε κάθε ματς απο τον ΟΣΦΠ?
2. Το ότι έχει γεμίσει Αμερικανούς ρολίστες?
3. Το ότι οι οπαδοί του έχουν καταντήσει παλιοί οπαδοί του ΟΣΦΠ που τους φταίει η διαιτησία? Όσα κοροϊδεύαμε στους απέναντι επι Ζοτς, τα κάνουμε εμείς τώρα... Τι να πω...



1. Με εξαίρεση το παιχνίδι πρωταθλήματος, πότε χάσαμε άνετα. Οκ, παίζει και ο αντίπαλος.
2. Παράπονα στον Πεδουλάκη.
3. Διαφωνώ κάθετα για το τελευταίο.
troll_ey
Προφανώς και ο τζειμς ειναι παιχτάρα.Οπως και ο μπιρτς άλλωστε.Το σχόλιο μου ήταν στο ύφος του φίλου smile.gif
Ο παο έχασε απ την διαιτησια γιατι τον έχει βάλει στο μάτι η ευρωλίγκα...
Ακούτε τι ακουμε?ΑΚΟΥΤΕ??
Δεν υπάρχει γιατρειά..
CG.
QUOTE (Reggie Miller 31 @ Jan 6 2017, 22:54 ) *
Δεν ξέρω τι είναι μεγαλύτερη κατάντια για τον ΠΑΟ...
1. Το ότι χάνει άνετα σε κάθε ματς απο τον ΟΣΦΠ?
2. Το ότι έχει γεμίσει Αμερικανούς ρολίστες?
3. Το ότι οι οπαδοί του έχουν καταντήσει παλιοί οπαδοί του ΟΣΦΠ που τους φταίει η διαιτησία? Όσα κοροϊδεύαμε στους απέναντι επι Ζοτς, τα κάνουμε εμείς τώρα... Τι να πω...

Εντελώς φιλικά είσαι εντελως υπερβολικος
whaler
QUOTE (MaJesty23 @ Jan 6 2017, 22:39 ) *
Τεσπά...η ομάδα ειναι καινούρια !Για μένα οταν γυρίσει ο Γκιστ ,είμαστε ένα σκαλί πάνω απο Ολυμπιακό.Σημερα με τοσο χάλια Καλάθη και Κρις ,με διαιτησια σαν να σφυρίζει ο Σαββας,είμαστε 6 πόντους πίσω.


Μαζί σου, αλλά κάποια στιγμή σε κουράζει να χάνεις έστω και στο όριο κάθε ένα από τα τελευταία παιχνίδια. Κάποια στιγμή πρέπει να πάρεις και κανένα, γιατί αυτά μετράνε στο τέλος.



Είμαι από τους τύπους που δε γκρινιάζουν, που πιστεύω πως οι προπονητές ξέρουν καλύτερα. Είμαι υπέρμαχος του Πασκουάλ, αλλά σήμερα για μένα το παιχνίδι το έχασε αυτός και μόνο.
Αν κάποιος δεν τραβάει, δε τον βάζεις ξανά μέσα, αν κάποιος μπορεί να προσφέρει, τον αφήνεις να παλέψει και να βρει ρυθμό.

Ο Φώτσης ήταν μαύρη τρύπα από την αρχή και για όσο χρησιμοποιήθηκε. Ο Gabriel ίσως μπορούσε να κάνει κάτι παραπάνω, αλλά και πάλι, τέτοιοι ψαρωμένοι παίκτες δε μπορούν να ανταποκριθούν μάλλον. Καλό θα ήταν όσο νωρίτερα το δουν, να αντικατασταθεί με έναν ΜΑΠ, ώστε να είμαστε πλήρεις.

Ο Παππάς γιατί δεν ξαναμπήκε; Ήταν θετικότατος στον λίγο χρόνο που έπαιξε.

Ο Nichols σε τι ακριβώς χρησιμεύει στην ομάδα αυτή;

Ήταν ένα κακό ματς, στο οποίο έιχα πει και πριν το ματς ότι θα το πάρει η έδρα. Το πήρε ο Παπαπέτρου με κάποια σουτ που μπήκαν και τότε το ΣΕΦ έγινε καμίνι και άντε τρέχα πιάστους μετά. Με δυο παίχτες ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ να πάρεις τέτοιο ντερμπι. Θέλει καλύτερο rotation από τον Πασκουαλ, αυτό που κάνει ο Σφαιρόπουλος ας πούμε. Δεν απέιχαν οι ομάδες σήμερα, αλλά λίγο τα αυτονόητα να έκανε και ο δικός μας, θα ήταν αλλιώς η έκβαση του αγώνα. Νομίζω πως έχει πίεση και καίγεται να πάρει αποτελέσματα και το δικαιολογώ, τα διαπιστευτήριά του άλλωστε τα έχει δείξει. Θέλει χρόνο ο Παναθηναϊκος. Πλέον είναι δύσκολα τα πράγματα γιατί κατά 90% αντίο πλεονέκτημα έδρας, αλλά πρέπει να βγει εγωισμός και να πλασαριστούμε όσο γίνεται πιο ψηλά.

Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό για το μέταλλο που έχει φτιάξει και τη μεθοδικότητα με την οποία δουλεύει η ομάδα.
Reggie Miller 31
QUOTE (MaJesty23 @ Jan 6 2017, 22:55 ) *
Δηλαδή είδες ίδια διαιτήσια και στις 2 πλευρές?

Δεν μπαίνω καν σε διαδικασία διαλόγου εποχών Ολυμπιακού 2006-2011, όπου τους έφταιγε η διαιτησία όταν αντί να φτιάξουν τα αποδυτήρια, αντί να φέρουν σοβαρούς παίκτες έφερναν τον Τσίλντρες, τον Κλέιζα κλπ.

Αν απο αυτό το παιχνίδι πιστεύεις ότι χάσαμε λόγω διαιτησίας και πως ήμασταν καλύτεροι και άξιζε να κερδίσουμε δικαίωμά σου. Προσωπικά με παίκτες τύπου Γκάμπριελ, Νικολς, Χαραλαμπόπουλου, Παππά, Φέντελειν, Μπουρούση κλπ, δεν περιμένω καν να κοντράρω στα ίσα μια ομάδα που έχει τουλάχιστον 2 ισάξιους παίκτες σε κάθε θέση και που είναι αρκετά πιο δεμένη.

Αυτά τα λίγα και πραγματικά δεν ξαναμπαίνω σε διάλογο για διαιτητές και Μπερτομέου
green_sky
Ποια διαιτησια ρε μαγκες και τριχες κατσαρες?
Τα πολλα λογια ειναι φτωχια.Δικαιοτατη η νικη του απεναντι σημερα που ηταν μια πολυ μετρια ομαδα αλλα κερδισε γιατι ο Εξαστερος ηταν πουθενας.Με δυο παιχτες δεν κερδιζεις παιχνιδι ευρωλιγκας.
Το κακο ξεκιναει απο το ξεκαθαρο πλεονεκτημα που εχουν μεσα στην ρακετα σε ολα τα ματς που εχουν δωσει μεχρι τωρα.
Ο Φωτσης ειναι πρωην μπασκεμπολιστας ο ανθρωπος τι να λεμε τωρα και ο Γιαννης "δινω εντολες και συνεντευξεις" Μπουρουσης οδευει προς τον ιδιο δρομο.Και κανω και μια προβλεψη.Αν ο Μπουρουσης δεν στρωθει να γυμναστει λιγο θα εχει πολυ ασχημο τελος απο τον Παναθηναικο.
Ο Σιγκλετον ειναι κατα συνθηκη σεντερ.Βαζοντας τον να μαρκαρει παιχτες με παιχνιδι ψηλα απλα ο ανθρωπος εκτιθεται χωρις να φταιει.Τον γλεντησε στο ΟΑΚΑ ενας μετριος Αμερικανος και το ξαναεκανε και σημερα οπως το εκανε και ο Αμερικανος της Ουνιξ την προηγουμενη εβδομαδα.
Ο Φελντειν το παιδι πνευματικα δεν μπορει να σταθει στο υψηλοτερο επιπεδο.
Ο Νικολς ειναι ενας ρολιστας κατω του μετριου.
Η αποκτηση Γκαμπριελ χριζει επιστημονικης εξερευνησης.
Να τα γραψουμε , να τα ζωγραφισουμε και να τα φωναξουμε γιατι ειναι αμαρτια για τον ιδιο τον Γιαννακοπουλο πρωτιστως που τα σπρωχνει χοντρα στην ομαδα ενω τον στριμωχνουν πολυ σε χωρους εκτος αθλητισμου.
Αν δεν παρουν ενα ψηλο της προκοπης και δεν γυρισει και σε καλη κατασταση ο Γκιστ καληνυχτα.
airg
Μπραβο στο Σφαιρο, που περιμενε το Γιανκ, που δεν πηρε δευτερο 4αρι, που διαλεξε Γουοτερς.
Απο τα αποτελεσματα δικαωμενος.
Dred11
Αν και κατανοητή η μεγάλη απογοήτευση από τους Παναθηναικούς, η ομάδα έχει θετικά στοιχεία και μέλλον, εφόσον στηριχτεί. Έχουμε καλό προπονητή, ο τραγικός σήμερα Καλάθης είναι από τους κορυφαίους pg στην Ευρώπη και ο Μπουρούσης από τους κορυφαίους δεινόσαυρους. Έχουμε καλούς Αμερικανούς, όπως ο Τζέιμς, ο Ρίβερς, ο Σίνγκλετον και ο τραυματίας Γκιστ και αν αυτοί συμπληρωθούν με κάποιους καλύτερους παίκτες από τους Νίκολς και Γκάμπριελ θα έχουμε ένα πολύ δυνατό σύνολο. Δυστυχώς λόγω μη συμπλήρωσης της ομάδας με κάποιους Έλληνες ρολίστες, υπήρχαν από την αρχή της χρονιάς δύο μεγάλα κενά που μέτρησαν: ένα στη θέση του pg κι ένα στη θέση του σέντερ. Ήταν προβλέψιμο ότι όταν κάποιος pg ή σέντερ είναι τραυματίας ή δεν είναι καλά θα είχαμε πρόβλημα.
Αισθησιακός
Δ. Γιαννακοπουλε κανε την αυτοκριτικη σου. Σε γλεντανε οι απεναντι δυο χρονια τωρα.
Coach Periklis
άθλιο ματς, άθλιος ΟΣΦΠ

Μετράει απίστευτα η νίκη και μόνο αυτό μετράει

Κρατάμε το ότι ο Παπαπέτρου έκανε step up σε κρίσιμο σημείο , τον μεγάλο Μπιρτς και την άνοδο του Γιανγκ
Special_One
Έχω να πω πάρα πολλά αλλά


1) βαριέμαι


2) Δεν έχω χρόνο

Άρα θα πω μόνο το παρακάτω.....

Αν ήμουν επαγγελματίας παίκτης, μετά από κάθε ματς θα έπαιρνα το DVD του αγώνα για να μπορώ να δω τον εαυτό μου πως έπαιξε.

Όλοι λέτε ότι δεν φταίει ο Φώτσης που τον βάζουνε....ο ίδιος δεν βλέπει ότι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ??

Δεν μπορεί να πει στον προπονητή ότι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ??

Δεν μπορεί να ζητήσει ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ και να πάει να φάει με την ησυχία του τα ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ που έχει κερδίσει από το Μπασκετ???

Λίγο ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ???

Ντροπή ρε Φώτση ΚΑΠΟΤΕ ήσουν από τους αγαπημένους μου παίκτες παρόλο που έφευγες συνέχεια για να κυνηγήσεις καλύτερα συμβόλαια σε Ρωσίες, Αρμάνι κλπ....Αλλά ρε φίλε λίγη ντροπή ΛΙΓΗ ΝΤΡΟΠΗ και λίγη τσίπα.

Καλά για Μπουρούση τι να πω.... ΚΑΝΕΝΑΣ βέβαια δεν περίμενε να κάνει την περσινή χρονιά, διότι αυτό είναι αδιανόητο μια ζωή να έχει κινηθεί στην μετριότητα και επειδή ΕΤΥΧΕ να παίξει μια χρονιά να το ξανακάνει...
Αλλά επίσης κανείς δεν περίμενε απέναντί του οι Βουγιούας, Μπατίστα, Κούζμιτς, Ραντούλιτσα να μοιάζουν Shaquille.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.