Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New York Knicks
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2
SteveNashidis


14 Pts, 10 Ast για τον Μανώλη που νομίζω θα βρει όσο χρονο, στήριξη και φώτα δημοσιότητας δεν είχε από τη μέρα που έγινε draft. Μια καλή ανταλλαγή για τους NY.
SG3ptshooter


Συγκίνηση..
aegeansheed
Εδώ είμαστε! smile.gif
Δε βρήκα κανένα βιντ με top-10 ατάκας από την press conference sad.gif

geo82
Για να δούμε τι θα κάνει κι αυτός...Πλέον είμαι πιο συγκρατημένος κι από τον υπουργό οικονομικών, αφού κάθε φορά γίνεται ένα καινούριο ελπιδοφόρο ξεκίνημα και στο τέλος καταλήγουμε πάντα στο σημείο μηδέν.
thanath
QUOTE (geo82 @ May 9 2018, 16:25 ) *
Για να δούμε τι θα κάνει κι αυτός...Πλέον είμαι πιο συγκρατημένος κι από τον υπουργό οικονομικών, αφού κάθε φορά γίνεται ένα καινούριο ελπιδοφόρο ξεκίνημα και στο τέλος καταλήγουμε πάντα στο σημείο μηδέν.


Έτσι πρέπει με την Νέα Υόρκη.... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχεις το μεγαλύτερο franchise στην λίγκα και να είσαι τόσα πολλά χρόνια είτε κομπάρσος, είτε ρολάκι με 2-3 ατάκες... Θέλει πολλή προσπάθεια για να το καταφέρεις αυτό!
gerorge
QUOTE (thanath @ May 9 2018, 16:36 ) *
Έτσι πρέπει με την Νέα Υόρκη.... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχεις το μεγαλύτερο franchise στην λίγκα και να είσαι τόσα πολλά χρόνια είτε κομπάρσος, είτε ρολάκι με 2-3 ατάκες... Θέλει πολλή προσπάθεια για να το καταφέρεις αυτό!



Τι τον νοιαζει τον Dolan που το franchise παει απο το κακο στο χειροτερο;Αφου τα κερδη ειναι σε all time high το απολαμβανει κιολας.
thanath
QUOTE (gerorge @ May 9 2018, 16:48 ) *
Τι τον νοιαζει τον Dolan που το franchise παει απο το κακο στο χειροτερο;Αφου τα κερδη ειναι σε all time high το απολαμβανει κιολας.


Σκέψου τι θα γίνει δηλαδή με τελικούς Ανατολής μόνο. Που δεν είναι και κανένας ουτοπικός στόχος με το επίπεδο των υπόλοιπων ομάδων.. Δεν σου λέω καν για τελικούς και τίτλο...
geo82
Η κάτω βόλτα ξεκίνησε επί Dolan και συνεχίζεται. Αλλά όπως σου είπε και ο gerorge, όσο τα κέρδη αυξάνονται δε πολυνοιάζεται για τις επιτυχίες. Κάθε χρόνο είναι νούμερο 1 στο Forbes, το Madison γεμίζει, τα αξεσουάρ έχουν καλές πωλήσεις κτλ.
thanath
QUOTE (geo82 @ May 9 2018, 17:12 ) *
Η κάτω βόλτα ξεκίνησε επί Dolan και συνεχίζεται. Αλλά όπως σου είπε και ο gerorge, όσο τα κέρδη αυξάνονται δε πολυνοιάζεται για τις επιτυχίες. Κάθε χρόνο είναι νούμερο 1 στο Forbes, το Madison γεμίζει, τα αξεσουάρ έχουν καλές πωλήσεις κτλ.


Αυτά τα ξέρω. Απλά αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ότι όταν βλέπεις ότι βγάζεις του κόσμου τα λεφτά χωρίς επιτυχίες για πολλά χρόνια, δεν είναι φυσιολογικό αν φέρεις και επιτυχίες αυτά τα κέρδη να πολλαπλασιαστούν? Αυτό προσπαθώ να πω....
Redoctor
Dolan μια καταστροφη.

Του χρονου φαινεται να ρχεται και γερο τανκιν με πορζινγκοντ εξω και το συμβολαιο του νοα να τρεχει για 2 χρονακια ακομα.
Αγνωστο πως θα γυρισει και ο unicorn. Δεν φαινεται να χει και το πιο γερο σκαρο.

Τεσπα. Τουλαχιστον πηραμε εναν απο τους καλυτερους κοουτς της τελευταιας δεκαπενταετιας αποτυχιων!
geo82
QUOTE (thanath @ May 9 2018, 17:19 ) *
Αυτά τα ξέρω. Απλά αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ότι όταν βλέπεις ότι βγάζεις του κόσμου τα λεφτά χωρίς επιτυχίες για πολλά χρόνια, δεν είναι φυσιολογικό αν φέρεις και επιτυχίες αυτά τα κέρδη να πολλαπλασιαστούν? Αυτό προσπαθώ να πω....


Το καταλαβαίνω, γιατί μιλάς με βάση τη λογική. Μόνο που η λογική και ο Ντόλαν δεν μπαίνουν εύκολα στην ίδια πρόταση...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.