Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Facebook
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3
nikolas12
Η ιστοσελιδα που εκανε παταγο www.facebook.com ερχεται και σε εμας!Εδω θα μπορουσαμε να πουμε αν σας αρεσει και αν την εχετε επισκεφτει και βεβαιως για τα καινουρια applications.

Y.Γ.1 Και για τα παιχνιδια που περιεχει.
Υ.Γ.2 Παρακαλω μην κατακρινετε αυτο το τοπικ.
Υ.Γ.3 Για οποιον ειναι μελος και θελει να με κανει φιλο στo search να πατησει Nikolas Vassileiou και μετα οι γνωστες διαδικασιες.
NBAer
QUOTE(hip-hop @ Mar 8 2008, 10:09 ) *
Η ιστοσελιδα που εκανε παταγο www.facebook.com ερχεται και σε εμας!Εδω θα μπορουσαμε να πουμε αν σας αρεσει και αν την εχετε επισκεφτει και βεβαιως για τα καινουρια applications.

Y.Γ.1 Και για τα παιχνιδια που περιεχει.
Υ.Γ.2 Παρακαλω μην κατακρινετε αυτο το τοπικ.
Υ.Γ.3 Για οποιον ειναι μελος και θελει να με κανει φιλο στo search να πατησει Nikolas Vassileiou και μετα οι γνωστες διαδικασιες.

Ωραια ολα αυτα αλλα τι ειναι το www.facebook.com ? Τι κανει και τι μπορεις να κανεις με αυτο?
B for Basketball
QUOTE(NBAer @ Mar 8 2008, 10:19 ) *
Ωραια ολα αυτα αλλα τι ειναι το www.facebook.com ? Τι κανει και τι μπορεις να κανεις με αυτο?

Eισαι μονος σου....??
Ψαχνεις τον ερωτα??
Θελεις γυναικα???
Θελεις αντρα???
Δεν ξερεις τι θελεις???
Εκει θα το βρεις.... tongue.gif
NBAer
QUOTE(B for Basketball @ Mar 8 2008, 13:57 ) *
Θελεις αντρα???

45.gif 45.gif
Alexmei
QUOTE(NBAer @ Mar 8 2008, 14:14 ) *
45.gif 45.gif


Its ok to be g@y smiley.gif
Wilkinson
kati san to hi5 ine...ama to kseris kai auto vevea rolleyes.gif
stef
εγω θελω αν κανω facebok αλλα δεν εχω την καταλληλη πληροφορηση και δεν το τολμω!! smiley.gif
αν μπορειτε να μου δωσετε πληροφοριες θα σας ειμαι ευγνωμων! wink.gif
nikolas12
Λοιπον facebook ειναι οταν μπορεις να παιξεις παιχνιδια,να στειλεις διαφορα εικονικα αντικειμενα,να μπαινεις σε αστεια γκρουπ,να εχεις φιλους και πολλα αλλα.
Bonzo
κατακρίνω το τόπικ
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(hip-hop @ Mar 8 2008, 08:09 ) *
Υ.Γ.2 Παρακαλω μην κατακρινετε αυτο το τοπικ.


Γιατί να μην το κατακρίνουμε; wacko.gif wacko.gif
leelo15
Ο hip-hop ειναι ο ιδιοκτητης του facebook και φυσικα θελει να μην προβαλλονται τα αρνητικα της δικιας ΤΟΥ σελιδας. wink.gif
Air Kef
Eπισης να συμπληρωσω πως ειναι σιγουρος τροπος να γεμισεις το μειλ σου με σπαμ μειλς κτλ.
nikolas12
QUOTE(leelo15 @ Mar 9 2008, 01:37 ) *
Ο hip-hop ειναι ο ιδιοκτητης του facebook και φυσικα θελει να μην προβαλλονται τα αρνητικα της δικιας ΤΟΥ σελιδας. wink.gif


φυσικα και οχι ρε συ.Ηταν ενος που την πουλησε στην Microsoft!Και δε θελω να το κατακρινετεγιατι νομιζα οτι θα το βρισκατε βλακεια ενω εγω μεσα απο κει και απο εδω προσπαθω να σας γνωρισω και ας υπαρχει αποσταση που μας χωριζει ολα τα μελη.
rchos
το τοπικ αυτο αλλα και το συγκεκριμενο σαιτ που διαφημιζεται εδω κατακρινονται και απο τους σοφους!μεινετε μακρια του!
nikolas12
QUOTE(rchos7 @ Mar 9 2008, 10:39 ) *
το συγκεκριμενο σαιτ που διαφημιζεται εδω κατακρινονται και απο τους σοφους!


Ελεος με τους σοφους!Τι αλλο θα ακουσω;Και ρε παιδια για να το facebook λεμε οχι για οτι του κατεβει του καθενος!
Pierce
εκτος των σοφων το κατακρινει και ο Μύστης.
Οτι λενε οι σοφοι ειναι νομος.τελος
rchos
QUOTE
Ελεος με τους σοφους!Τι αλλο θα ακουσω;Και ρε παιδια για να το facebook λεμε οχι για οτι του κατεβει του καθενος!


φιλτατε hip-hop αν διαβασεις καλυτερα τον τιτλο του τοπικ θα καταλαβεις οτι το πιο πανω ποστ μου ειναι καθαρα μεσα στην θεματολογια του τοπικ.
ζητηθηκε απο εσενα να μιλησουμε για ενα συγκεκριμενο σαιτ.οι σοφοι λοιπον αναφερθηκαν στο συγκεκριμενο σαιτ.αν ειχαν αναφερθει στο πως φτιαχνονται τα γεμιστα θα μπορουσες να γραψεις το πιο πανω ποστ σου και θα σε καταλαβαινα απολυτα!
αν τωρα στοχος σου με το ανοιγμα αυτου του τοπικ ηταν να γραψουμε την αγιογραφια του προσωποβιβλιου επρεπε να το διευκρινησεις ωστε να μην γραψουν οσοι εχουν καποια διαφορετικη αποψη.σε καθε αλλη περιπτωση να δεχεσαι τον αλλον οταν διαφωνει με κατι που εσυ υποστηριζεις.

ελπιζω να καταλαβαινεις μετα απο αυτα το σφαλμα του πιο πανω ποστ σου.

Υ.Γ. οι σοφοι αποχωρουν απο το τοπικ.οτι ειχαν να πουν το ειπαν!alea jacta est
apkat
Συντασσομαι με τους Σοφους και αποχωρω κατακρινωνατς το facebook..
Xaroumenos loukoumas
Ως ταμίας των Σοφών, να τονίσω ότι το συγκεκριμένο σημείο

QUOTE(hip-hop @ Mar 9 2008, 07:32 ) *
φυσικα και οχι ρε συ.Ηταν ενος που την πουλησε στην Microsoft!


είναι το πλέον κατακριτέο, καθώς Micro$oft sucks.
Ζήτω το Linux και η ελευθερία σκέψης.
Open source, open mind.

(Την είπα πάλι την παπάτζα μου δεν άντεξα!)
dizzy_fingers
Κατακρίνω κι εγώ με τη σειρά μου το όργανο φακελλώματος των απανταχού διαδικτυακών ιμπεριαλιστών και φακελομπήχτηδων (αυτός που φακελώνει ντε tongue.gif).
Μην μπαίνετε σε τέτοια σατανικά site και ακολουθείτε τη συμβουλή των Σοφών: μακριά από τέτοια κοινότυπα site.



ΥΓ: Μπείτε στο group του basketforum , υποκριτικά ψευτοκουλτουριάρικα γερο-ρεμάλια που μου το κατακρίνετε και έχετε βάλει Favorite Movie: Sound of music laugh.gif .
Ξέρετε ποιοί είστε εσείς evilmonkey.gif .
banana.gif
leonkalf
Μπήκα!! rolleyes.gif
Wilkinson
Kai egw mpika tongue.gif
dizzy_fingers
To group δε μετράει πάνω από μισή ώρα ζωής και έχει ήδη 9 άτομα.
Καλά πάμε, σε λίγο θα μεταφερθούμε όλοι στο facebook και δε θα μείνει κανείς εδώ! 24.gif 24.gif 24.gif
apkat
Μετα την ανακυρηξη μου σε Officer αναστελω ολες τις επαναστατικες δραστηριοτητες.Η βια κουρασε πολυ το basketforum και ηρθε καιρος για ηρεμια σε αυτο το πολυταραχο σαιτ.Με τον Ιαπωνα αντμινιτρατορα που εχουμε μπορουμε να παμε ακομα καλυτερα.

Υ.Γ;Μην σκεφτει κανεις οτι ο Σπυρος με εξαγορασε.Θα ναι πολυ μεγαλο ψεμμα.. tongue.gif
rchos
QUOTE
ΥΓ: Μπείτε στο group του basketforum , υποκριτικά ψευτοκουλτουριάρικα γερο-ρεμάλια που μου το κατακρίνετε και έχετε βάλει Favorite Movie: Sound of music .


γιατι τετοια επιθεση japoni?
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(rchos7 @ Apr 7 2008, 12:31 ) *
γιατι τετοια επιθεση japoni?


[offtopic]
Εύγε Σοφέ για την εφευρετικότητά σου στην κατονομασία του γιαπωνέζου ως japoni 41.gif
Αυτά τα αγγλοελληνικά απ' εξ' απ' ανέκαθεν με άρεσαν για!!
[/offtopic]
Pierce
[offtopic]
ειδωλο και προστατη μου, η ονομασια japoni ειναι δικια μου. θελω τα πνευματικα μου δικαιωματα τωρα! tongue.gif
[/offtopic]

τι διαολο,μονο εγω δεν εχω facebook και hi5;
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(pierce21 @ Apr 7 2008, 12:46 ) *
[offtopic]
ειδωλο και προστατη μου, η ονομασια japoni ειναι δικια μου.
[/offtopic]

τι διαολο,μονο εγω δεν εχω facebook και hi5;


[offtopic]
Τα συγχαρητήρια τότε και στο υπο προστασία φωτισμένο αυτό μυαλό που λέγεται Pierce.
Να σου πω, αν σε έχω κι εγώ ως είδωλο θα υπάρξει μπέρδεμα ε;
Τότε άστο.. 19.gif 19.gif icon_drunk.gif
[/offtopic]

Hi5 ούτε εγώ έχω wink.gif
Keyser_Soze
Ζηλεύοντας τον δημιουργικό οίστρο του πολυαγαπημένου μας αντμιν έφτιαξα κι εγώ ένα γκρουπ στο facebook για τον SteelFm. Όποιος ψήνεται ας το τσεκάρει...

QUOTE
τι διαολο,μονο εγω δεν εχω facebook και hi5;
Για το θεό Πίρσι... Στο 2008 ζεις... Σταμάτα να τρως μπανάνες και κατέβα από τα δέντρα tongue.gif Φτιάξε ένα facebook...
morfi
QUOTE(pierce21 @ Apr 7 2008, 15:46 ) *
τι διαολο,μονο εγω δεν εχω facebook και hi5;

Υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που δεν είναι καθυστερημένοι; Και όμως...

Εύγε πίρσι... smile.gif Δεν είσαι μόνος σου. biggrin.gif
Pierce
εσυ πολλα λες, αλλα καλυτερα τωρα ,γιατι μετα το Σαββατο θα ψαχνεις λαγουμι..... 19.gif
NBAholic
QUOTE
τι διαολο,μονο εγω δεν εχω facebook και hi5;


Ο holic αυτό το παίρνει σαν προσβολή...

Αν καταδεχτούν κάποτε οι κύριοι εκεί πέρα να σου χορηγήσουν τη δυνατότητα έστω να σερφάρεις στο συγκεκριμένο σάιτ χωρίς να χρειάζεται πρώτα να γίνεις μέλος και μπορεί να του ρίξω και καμιά ματιά πέραν της αρχικής του σελίδας. Ως τότε, θα αρπάζω από αλλού πορτοκάλια.
Air Kef
Κι εγώ κρατιέμαι εκτός,κρατώντας και το mail account μου καθαρό! banana.gif
Pierce
QUOTE(NBAholic @ Apr 7 2008, 16:47 ) *
Ο holic αυτό το παίρνει σαν προσβολή...

Αν καταδεχτούν κάποτε οι κύριοι εκεί πέρα να σου χορηγήσουν τη δυνατότητα έστω να σερφάρεις στο συγκεκριμένο σάιτ χωρίς να χρειάζεται πρώτα να γίνεις μέλος και μπορεί να του ρίξω και καμιά ματιά πέραν της αρχικής του σελίδας. Ως τότε, θα αρπάζω από αλλού πορτοκάλια.

i was sure that you wouldn't let me down biggrin.gif

προσδοκω το ιδιο και απο την αγγλιδα ,τον φλας tongue.gif

το οτι ο κεφ δεν εχει, μου προκαλει εντυπωση tongue.gif
Flash
QUOTE(pierce21 @ Apr 7 2008, 19:20 ) *
i was sure that you wouldn't let me down biggrin.gif

προσδοκω το ιδιο και απο την αγγλιδα ,τον φλας tongue.gif

το οτι ο κεφ δεν εχει, μου προκαλει εντυπωση tongue.gif


Πολύ θάρρος έχουμε πάρει μυστάκο και δε θα μας βγει σε καλό... tongue.gif biggrin.gif
Έχε χάρη που σε προστατεύει ο ειδικός συνεργάτης των σοφών αλλιώς...

Πάντως επί του θέματος έχεις απόλυτο δίκαιο. Παρότι ειδικά το τελευταίο εξάμηνο δέχομαι ισχυρές πιέσεις να κάνω και εγώ λογαριαμό σε αυτό το networking from internet hell, εξακολουθώ να ανθίσταμαι σθεναρά.
dizzy_fingers
[hint]...ο δρόμος για τη θέση του admin περνάει από το facebook....[/hint]
nikolas12
Φτιαχτηκε και νε ο γκρουπ για τον Παναθηναικο 68.gif .Επισης μπειτε στο γκρουπ Michael Jordan fans!!!Κανενας να γινω φιλος;;;;;;;; smiley.gif
nikolas12
A ναι τωρα θημηθηκα!!!!Εσεις με ποια requests εχετε πορωθει;Εγω με αυτα για τον κηπο!!!!!!!!!Τον κηπο μου θελω να το συντηρω και να τον προσεχω.Τι πωρωση ειναι και αυτη;;;;;
Pierce
ποιος αλητης εκανε προσκληση στον bowen να μπει στο γκρουπ; VETO!
(μην ρωτατε πως το ξερω ,αφου δεν εχω profile, μυστης ειμαι ολα τα ξερω tongue.gif )
Xaroumenos loukoumas
Έκανα κι εγώ join
Rondo
Οσοι εχετε facebook μπειτε στο γκρουπ για τον αλητη-καλλιτεχνη που ειναι στο οφ τοπικ...
PanosIlio
Μπήκα και στο group, αν και προτιμώ το Myspace, καλό είναι το facebook αλλά πολύ φορτωμένο και χάνεσαι tongue.gif
nikolas12
Μια ερωτηση pierce.Τι ειναι μυστης;
Τελευταια νεα:Καινουριο Starbucks Coffe group!!!!
Pierce
ειναι η εργασια σου, ψαξε να βρεις και πες μου ως αυριο wink.gif
nikolas12
QUOTE(pierce21 @ Apr 16 2008, 21:03 ) *
ειναι η εργασια σου, ψαξε να βρεις και πες μου ως αυριο wink.gif


Ειναι αυτος που σε μαθαινει κατι!!!!!!!!!!!!!!!!!Γρηγορο τσακαλι εγω!!!!!!!!!
eftychia
QUOTE(hip-hop @ Apr 9 2008, 21:47 ) *
A ναι τωρα θημηθηκα!!!!Εσεις με ποια requests εχετε πορωθει;Εγω με αυτα για τον κηπο!!!!!!!!!Τον κηπο μου θελω να το συντηρω και να τον προσεχω.Τι πωρωση ειναι και αυτη;;;;;



Γαμωτο ειμαι εθισμενη στα : Owned, Heroes ability, Pet Pupz
nikolas12
Θα μου στειλει κανεις να γινουμε φιλοι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
B for Basketball
QUOTE(hip-hop @ Apr 16 2008, 20:03 ) *
Θα μου στειλει κανεις να γινουμε φιλοι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Παιδακιιι...Θες να γινουμε φιλοι???
nikolas12
Ναι θα σου στειλω εγω για λεγε.
eftychia
QUOTE(hip-hop @ Apr 16 2008, 23:03 ) *
Θα μου στειλει κανεις να γινουμε φιλοι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;



Γιατι βρε συ δεν μπαινεις στο group του Basketforum.gr κι απο κει θα βρεις τα περισσοτερα ατομα απο δω μεσα!
Ειναι πιο ευκολο απο να καθεται αν σε ψαχνει ο αλλος!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.