Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μετωπική Νova με OTE TV εντ δε γουίνερ ιζ...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2
SG3ptshooter
Μπορεί κάποιος να μου πει συνοπτικά πόσα πράγματα που θα με ενδιέφεραν δείχνει το OTE TV ζωντανά;

Θενκς
T.W.Is.M.
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 10 2014, 14:46 ) *
Μπορεί κάποιος να μου πει συνοπτικά πόσα πράγματα που θα με ενδιέφεραν δείχνει το OTE TV ζωντανά;

Θενκς


ACB, NBA σιγουρα. Δεν ξερω τι σε ενδιαφερει απο ποδοσφαιρο(και αν), παντως δειχνει πρωταθληματα Ισπανιας, Ιταλιας, Αγγλιας, Γερμανιας, Κοπα Σουνταμερικανα, Κυπελλο Ελλαδας και Φουτμπολ Λιγκ(Β εθνικη δηλαδη). Επισης εχει τα δικαιωματα του επομενου Ευρωμπασκετ με τις εξαιρεσεις που υπηρχαν και φετος(οτι δηλαδη μεταδιδοταν απο τον ΑΝΤ1).
Απο την επομενη σεζον θα δειχνει Champions League και Europa League(το πρωτο με τους ορους που εχει φετος η Nova, δηλαδη ολα εκτος απο ενα ματς την Τεταρτη και το δευτερο ολοκληρο αποκλειστικα), αλλα τελειωνουν οι συμβασεις που εχει για Primera Division και Bundesliga(και δεν ξερω τι ισχυει για τη Serie A).
Για NFL και NHL δεν ξερω αν υπαρχει καμια μεταδοση σε κανενα αλλο καναλι πλην των OTE Sport(αλλα και να υπαρχει, υποθετω οτι τα ιδια θα δειχνει και η Nova).
SG3ptshooter
Αυτά τα είδα, απλά έψαχνα το πρόγραμμα και κάτι οι Εθνικές κάτι ότι σε κάποια που ενδιαφέρομαι δεν ξέρω ακριβώς αν θα προστεθούν ζωντανά στη θέση όποιων έχει τώρα σε 15 μέρες, αναρωτιέμαι πόσα ματς NBA/ACB/Ποδοσφαίρου δείχνει ΖΩΝΤΑΝΑ κάθε βδομαδα.. 2 απ' αυτά, ένα από τ' άλλα κλπ.

Από US Sports πέρυσι έδειξε ξέρω το Superbowl, που το είχε δείξει το FOX, που το έχουν και αυτοί και η Nova.
T.W.Is.M.
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 10 2014, 18:12 ) *
Αυτά τα είδα, απλά έψαχνα το πρόγραμμα και κάτι οι Εθνικές κάτι ότι σε κάποια που ενδιαφέρομαι δεν ξέρω ακριβώς αν θα προστεθούν ζωντανά στη θέση όποιων έχει τώρα σε 15 μέρες, αναρωτιέμαι πόσα ματς NBA/ACB/Ποδοσφαίρου δείχνει ΖΩΝΤΑΝΑ κάθε βδομαδα.. 2 απ' αυτά, ένα από τ' άλλα κλπ.

Από US Sports πέρυσι έδειξε ξέρω το Superbowl, που το είχε δείξει το FOX, που το έχουν και αυτοί και η Nova.



NBA νομιζω δειχνει 1 ματς την ημερα. ACB πρεπει να εχει 2 παιχνιδια την εβδομαδα και στο ποδοσφαιρο εχει πολλες μεταδοσεις στα ξενα πρωταθληματα. Δεν ξερω ακριβως, αλλα νομιζω οτι δειχνει 4-5 ματς καθε αγωνιστικη απο καθε πρωταθλημα.
SG3ptshooter
O ΟΤΕς μου σπάει τα νεύρα. Χτες έκοψε τις post game δηλώσεις του Steph στη μέση και κατ' επέκταση τη μετάδοση στις 07.02 να βάλει διαφημίσεις για το ίδιο του το αθλητικό πρόγραμμα - Hello? Σας πληρώνω γι' αυτά, όταν θα χαιρετήσω θα κλαίτε- και να προλάβει να προχωρήσει το μαγικό Σαββατιάτικο πρόγραμμά του με μισή ώρα highlights χάντμπολ την ώρα εκείνη που δεν υπάρχει λόγος να βλέπει επίτηδες κανείς φίλος του sport, που το σέβομαι, και βέβαια επανάληψη της μητέρας των μαχών μετά, Ολυμπιακός - Πανελευσινιακός. Πως να αφιερώσουμε 2 λεπτά παραπάνω στους Warriors....
HLR CENATION
Aνανεωσε με το ΝΒΑ ο ΟΤΕ για αλλα 3 χρονια.Αλλα εχω ξενερωσει μαζι τους αυτη την εβδομαδα.Επειδη βλεπω τα ματς των πλευ -οφ στην βραδυνη επαναληψη,ομως τωρα που ξεκινησαν τα ιταλικα πλευ-οφ,εχουν μετατοπισει την ωρα που εβαζε τα ματς του ΝΒΑ στις 23.45 με αποτελεσμα να τελειωνουν στις 3.00.Απο οτι ειδα στο προγραμμα και την ερχομενη εβδομαδα καποιες μεταδοσεις παλι ετσι θα παιξουν.Ξενερωμα ειναι.

Επισης ελπιζω να κρατησει την πριμερα στο ποδοσφαιρο,καθως απο οτι διαβαζω ειναι ανοιχτο,καθως θα ειναι μεγαλη βλακεια ενα απο τα μεγαλα να πεταξουν για αλλου.

Το καλο ειναι οτι απο την στιγμη που η συγκεκριμενη πλατφορμα πηρε και τα τσαμπιονς λιγκ-γιουροπα,απο τα καλα πακετα μονο η ευρωλιγκα εχει μεινει απ εξω.
shtarkws
QUOTE(SG3ptshooter @ May 16 2015, 14:56 ) *
O ΟΤΕς μου σπάει τα νεύρα. Χτες έκοψε τις post game δηλώσεις του Steph στη μέση και κατ' επέκταση τη μετάδοση στις 07.02 να βάλει διαφημίσεις για το ίδιο του το αθλητικό πρόγραμμα - Hello? Σας πληρώνω γι' αυτά, όταν θα χαιρετήσω θα κλαίτε- και να προλάβει να προχωρήσει το μαγικό Σαββατιάτικο πρόγραμμά του με μισή ώρα highlights χάντμπολ την ώρα εκείνη που δεν υπάρχει λόγος να βλέπει επίτηδες κανείς φίλος του sport, που το σέβομαι, και βέβαια επανάληψη της μητέρας των μαχών μετά, Ολυμπιακός - Πανελευσινιακός. Πως να αφιερώσουμε 2 λεπτά παραπάνω στους Warriors....


Νομιζω οτι το πιο τραγικο που κανει ο ΟΤΕ για το ΝΒΑ ειναι ο μαγνητοσκοπημενος αγωνας σε πραγματικο χρονο. Δηλαδη το παιχνιδι σε μαγνητοσκοπηση εχει τις ιδιες τεραστειες παυσεις. Κατα την γνωμη μου τραγικο. Εβλεπα ΝΒΑ σε ιταλικο συνδρομητικο και εκει δειχναν ολοκληρο το καθε δεκαλεπτο χωρις διακοπες και παυση στο τελειωμα καθε δεκαλεπτου και ημιχρονου.
Air Kef
QUOTE(shtarkws @ May 26 2015, 14:39 ) *
Νομιζω οτι το πιο τραγικο που κανει ο ΟΤΕ για το ΝΒΑ ειναι ο μαγνητοσκοπημενος αγωνας σε πραγματικο χρονο. Δηλαδη το παιχνιδι σε μαγνητοσκοπηση εχει τις ιδιες τεραστειες παυσεις. Κατα την γνωμη μου τραγικο. Εβλεπα ΝΒΑ σε ιταλικο συνδρομητικο και εκει δειχναν ολοκληρο το καθε δεκαλεπτο χωρις διακοπες και παυση στο τελειωμα καθε δεκαλεπτου και ημιχρονου.



Είναι όντως από τα λίγα φάουλ που τους βάζω, 15 λεπτά διαφημίσεις στο ημίχρονο, ενώ βλέπεις μαγνητοσκοπημένο αγώνα είναι λίγο κοροιδία.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.