Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 1ος Όμιλος Νότου 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
george3321
αν υπαρχει καποιος που ασχολειται με τον Κρονο Ιωαννινων θα ηθελα να μου στειλει ενα μηνυμα γιατι εχω καποιες ερωτησεις για την ομαδα αλλα και ενδιαφερον!!!ευχαριστω πολυ προκαταβολικα....
daniel10
Καλημερα σας μπορειτε να μου πειτε ποιες ομαδες ανεβαινουν απο τα τοπικα στην γ εθνικη εκτος αυτο που ξερω απο εσκα πεντελη,παπαγου.
σας ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!1
υ.γ και αν υπαρχει κανενα σαιτ.
stantz
QUOTE(daniel10 @ May 28 2012, 11:04 ) *
Καλημερα σας μπορειτε να μου πειτε ποιες ομαδες ανεβαινουν απο τα τοπικα στην γ εθνικη εκτος αυτο που ξερω απο εσκα πεντελη,παπαγου.
σας ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!1
υ.γ και αν υπαρχει κανενα σαιτ.

Στον νοτο, εχουμε ακομη Ζακυνθο, Αγρινιο, Καλαματα 1980 και Ιωνικο Νικαιας που εχουν ανεβει. Ανεβαινουν επισης τρεις ακομη ομαδες, μια απο τα νησια του Αιγαιου (γινονται μπαραζ μεταξυ των πρωταθλητων των τοπικων επιτροπων), μια απο την ανατολικη πελοποννησο και μια απο την στερεα ελλαδα.
Jabar
Παναγίτσα από Στερεά Ελλάδα.Λεωνίδιο και Φιλαθλητικός από Κρήτη.Αν και για τις Κρητικές ομάδες του Ηρακλείου προβλέπονται συγχωνεύσεις.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.